Adresy (3)

Hemoklinika sp. z o.o.


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online

Konsultacja hematologiczna - profesor (opis) • 400 zł


22 470..... Pokaż numer

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Konsultacja telefoniczna:
1. Wybierz termin i zapisz się poprzez Znanego Lekarza lub telefonicznie pod nr tel. *** *** ***, rejestracja czynna od pn.-pt. w godzinach od 8:00-20:00.
2. Zrób przelew na nr konta 63 **** **** **** **** **** **** wpisując w tytule przelewu datę i godzinę konsultacji oraz nazwisko specjalisty.
3. Na adres ************************** wyślij potwierdzenie przelewu oraz wszystkie wyniki badań i dokumentację medyczną jaką chciałbyś przedstawić specjaliście.
4. Rejestracja skontaktuje się z Tobą w celu założenia historii choroby oraz zebrania niezbędnych oświadczeń.
5. W zaplanowanym terminie czekaj na kontakt z naszej strony.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, Ursynów, Warszawa
Triclinium

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Prof . Jerzy Windyga hematolog Kierownik Zakładu Hemostazy i Zakrzepic Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Konsultacje obejmują:
...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, Warszawa

Triclinium


Górczewska 228E, Warszawa

TS Klinika Przychodnia Diagnostyki i Terapii Chorób Serca, Płuc i Naczyń Centrum Leczenia PrzeciwzakrzepowegoHemoklinika sp. z o.o.400 zł

Hemoklinika sp. z o.o.

teleporada

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Hemoklinika sp. z o.o. konsultacja online

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Ma - co oczywiste - ogromną wiedzę specjalistyczną, ale także, wcale nie tak powszechną, umiejętność wyjaśnienia specyfiki choroby, leczenia oraz bardzo wspierającą, otwartą, sympatyczną postawę wobec pacjenta.

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo konkretna i rzetelna rozmowa, która pozwoliła na właściwe zajęcie się problemem.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan profesor bardzo rzeczowy i konkretny, pochylił się nad problemem którego inni lekarze nie zauważali. Za nim podejmie decyzje, to sprawdza wszelkie drogi. Jestem bardzo zadowolona z rozmowy i propozycji leczenia.

Z
Profil zweryfikowany

Leczy mnie oraz wielu moich przyjaciół i znajomych od samego początku swojej kariery zawodowej , właściwy człowiek na właściwym miejscu , to stwierdzenie bardzo dobrze pasuje do niego . W pełni zgadzam się z tym co o nim napisała moja poprzedniczka .

A
Profil zweryfikowany

Dzięki panu profesorowi trafiłam do Instytutu Hematologii, gdzie zdiagnozowano moje problemy, które przez poprzedni rok były przez innych lekarzy były interpretowane na wiele sposobów, od przeziębienia po białaczkę. Na oddziale, gdzie jest ordynatorem jest uznawany przez pacjentów niemal za półboga i darzony ogromnym szacunkiem.
Bardzo konkretny, inteligentny, analityczny umysł, a jednocześnie wspaniały człowiek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Prof . Jerzy Windyga hematolog Kierownik Zakładu Hemostazy i Zakrzepic Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Konsultacje obejmują:
...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania