O nas

Wieloletnia praca z pacjentami hematologicznymi w szpitalu i poradniach uświadomiła nam potrzebę ułatwienia dostępu do diagnostyki i porad hematologicznych. Postanowiliśmy stworzyć pierwszą w Łodzi i regionie prywatną przychodnię hematologiczną. Jest to miejsce, które zapewni Państwu dostęp do fachowej wiedzy i odpowie na bardzo dużą potrzebę konsultacji hematologicznych. Nasze motto to kompleksowa diagnostyka oraz decyzje terapeutyczne w jak najkrótszym czasie. Oprócz pełnej diagnostyki hematologicznej (biopsja szpiku, biopsja węzłów) oferujemy także szeroką diagnostykę obrazową (usg) oraz dostęp do konsultacji wielu specjalistów, w tym m. in. chirurga onkologa, kardiologa, pulmonologa, nefrologa, ortopedy, diabetologa oraz onkologa-radioterapeuty. W ramach przychodni istnieje także możliwość oceny zmian skórnych oraz ich wycięcia z oceną histopatologiczną. Ponadto pragniemy zaproponować kompleksową opiekę psychologiczną z możliwością konsultacji lekarza psychiatry. Hemoklinika oferuje Państwu wysokiej jakości usługi medyczne w atmosferze życzliwości i zrozumienia potrzeb drugiego człowieka.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Ultrasonograf
 • Elektrokardiograf

Opinie o lekarzach z tej placówki (612)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Muras-Szwedziak Konsultacja nefrologiczna

  Pierwsza wizyta: Pani Doktor bardzo wnikliwa i rzeczowa, ma szeroką wiedzę i otwarty umysł. Dzięki temu nie postawiła pochopnie diagnozy i szukając przyczyny dolegliwości rozważała bardzo wiele czynników oraz możliwych, nawet bardzo rzadkich chorób. W kontakcie z pacjentem jest bardzo sympatyczna i życzliwa.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Stelmach konsultacja hematologiczna

  Dzisiaj byłem na konsultacji u Pana doktora, opinia z mojej strony bardzo pozytywna. Szczegółowy wywiad, szybka diagnoza i zaproponowana metoda leczenia. Mam pewność że będzie ok. Dziękuję Panie doktorze.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Muras-Szwedziak Inny

  Wizyta u pani doktor to sama przyjemność, pacjent jest wysłuchany, na pytania pani doktor szczegółowo odpowie, odrazu jest widoczna chęć niesienia pomocy. Oby więcej takich lekarzy:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Witkowska konsultacja hematologiczna

  Sympatyczna pani doktor, szczegółowo wyjaśniona wyniki badania , polecam klinikę wszystko przebiega sprawnie


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Iskierka-Jażdżewska konsultacja hematologiczna

  Pani doktor jest bardzo uprzejmą, miłą osobą. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Nie zlekceważyła też tego, że mam problemy na tle neurologicznym, a nawet starała się i w tej kwestii troszkę pomóc. Cieszę się, że miałam okazję ją poznać. Prawdziwy lekarz z powołania, takich empatycznych jak pani doktor Iskierka-Jażdżewska nam potrzeba.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Łódź, Stanisławy Leszczyńskiej 18 lok. 2, wejście bezpośrednio z ulicy.

Powiązane wyszukiwania