TS Klinika Przychodnia Diagnostyki i Terapii Chorób Serca, Płuc i Naczyń Centrum Leczenia Przeciwzakrzepowego

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

TS Klinika Przychodnia Diagnostyki i Terapii Chorób Serca, Płuc i Naczyń Centrum Leczenia Przeciwzakrzepowego

Górczewska 228E

01-460 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Kabacyj Inny

  Pan Doktor to przesympatyczny człowiek, pełen empatii i wspaniałego podejścia do dziecka. Synek był bardzo pogodny podczas badania i całej wizyty! Pan Doktor wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania, pokazał ćwiczenia, dokładnie przeprowadził badanie, przekazał opis usg. Trafiliśmy do Doktora z polecenia naszych znajomych i wszystkie pozytywne opinie odnośnie Pana Doktora to sama prawda! Oby więcej tak wspaniałych lekarzy z takim podejściem do swojej pracy, u których wizyta to przyjemność dla dziecka i rodzica.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Tomkowski zator płucny

  Pan doktor jest świetnym diagnosta,który zwraca uwagę na wszystkie aspekty chorób towarzyszących,nie tylko wybrana jednostkę z którą sie przychodzi,atmosfera jest spokojna,doktor jest bardzo życzliwym człowiekiem,można o wszystko zapytac ,kieruje na potrzebne badania,dba o pacjenta,dziękuje za leczenie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Kabacyj

  Dr Michał to fantastyczny człowiek z wyjątkowym podejściem do dzieci. Cierpliwy, uśmiechnięty i bardzo szczegółowy. Dokładnie obserwuje zachowanie dziecka, przeprowadza ćwiczenia podczas których obserwuje odruchy, następnie przeprowadza szczegółowe usg.
  Trafiłam do Niego z polecenia i ja również szczerze polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Kabacyj podejrzenie płaskostopia u syna

  Na wizytę do Pana doktora trafiłam z podejrzeniem płaskostopia u syna. Syn został bardzo dokładnie zbadany i Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczył. Bardzo miły i z podejściem do dzieci. Syn nie chciał wejść do gabinetu a na koniec przybijał piątki z Panem doktorem. Bardzo polecam ????


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stefan Wesołowski Zchoroba pluc krwotoki

  To jest nie do przyjęcia byłam z mamą u profesora Wesołowskiego mama choruje na chorobę srodmiąższowa plus z początkiem wloknienia ma zakrzepice i zatorowosc płucna cały czas musi być pod tlenem i przyjazd do Pana doktora był to nie lada wyczyn a Pan doktor nawet mamy nie osłuchał nawet ciśnienia nie zmierzył poczytal tylko dokumentację medyczną i najwięcej słów jakich użył to prawdopodobnie albo nie dam gwarancji sam nie powiedział nic trzeba było zadawać pytania za 30-40min wziął 200 zł i tyle.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Kabacyj kontrola ortopedyczna dziecka

  Fantastyczny lekarz - gorąco polecam! Niestety terminy zarówno w ramach LuxMed jak i odpłatnie w TS Klinika dość odległe, warto więc umawiać się odpowiednio wcześnie. Pan Doktor wychodzi zdecydowanie ponad przeciętną opiekę nad małym pacjentem. Jestem mu szczególnie wdzięczna za wsparcie, jakiego udzielił mi po wypadku syna


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Kabacyj

  Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Ma wspaniale podejście do dzieci. Chodzę do Pana Dr na kontrole z dwójką dzieci i nigdy się nie zawiodłam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania