dr n. med.

Jerzy Nazar

Ortopeda

22 opinie +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Indications for usage of oncological prostheses in the treatment of proximal femur methastases.
 • Surgical treatment of neoplasm metastasis to the spine.

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Jak dla mnie najmilszy i najlepszy lekarz u którego byłam :) Pan Dr. Wszystko nam ze zrozumieniem wytłumaczył i teraz wogóle nie boimy sie operacji . Powinno być więcej tak miłych i dobrych lekarzy

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim Doktora J.Nazara bardzo kompetentna osoba z podejsciem do pacjenta z szacunkiem, lecze sie od lipca na kolano i jestem mega zadowolony.Takich lekarzy powino byc wiecej

 • bardzo dobry

  PRAWDZIWY LEKARZ - taki z powolania, uratowal moja noge przed amputacja i mnie przed chemio-terapia. Skonczylo sie na endoprotezie kolana, choc byl to nowotwor zlosliwy na kosci. Operacje wykonal w szpitalu w mojej miejscowosci Ostrow Wlkp., choc sam pracuje w Poznaniu, po operacji ( mimo bardzo napietego grafiku ) kilkakrotnie prywatnie kontaktowal sie ze mna telefonicznie by po prostu zapytac "co slychac" i jak sie czuje. Jestem mu bardzo wdzieczny i bede juz do konca zycia. Naprawde polecam wspanialy lekarz, wyjatkowy czlowiek.

 • bardzo dobry

  Przemiły i profesjonalny, przy tym konkretny. Wszystko wyjasnił i podał dokladne zalecenia. Właśnie taki lekarz był nam potrzebny.

 • bardzo dobry

  Dr Nazar to kompetentny lekarz i życzliwy człowiek. Jest rzetelny i opanowany. Wie jak rozmawiać z ludźmi. Jednak przede wszystkim to świetny specjalista o jakich dziś niestety trudno. Może i bywa niesłowny, ale na specjalistę takiego formatu warto czekać.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Jerzy Nazar - Wspaniały Człowiek, lekarz duszy i ciała, specjalista traumatolog od trudnych przypadków onkologicznych. Nowotwór płuc u męża dał przerzut do kości ramiennej, kość pękła jak skorupka jajka. Doktor Nazar wszczepił endoprotezę - ręka jest sprawna a 13.02.2016 jest szczęśliwym dniem. Pan Doktor dał nam siłę i nadzieje. Dobry lekarz dla którego najważniejszy jest człowiek. Wdzięczny pacjent Janusz z żoną.

 • bardzo dobry

  Jako człowiek osoba jedna z fajniejszych z jakimi miałem kontakt w służbie zdrowia, Jako lekarz, specjalista również same superlatywy. postawił moje kolano " na nogi" i do tego zrobił to w sposób daleki od typowego chłodnego "obowiązku" z jakim podchodzą niektórzy "wyrobnicy" w tym fachu. Panie Doktorze dziękuję i szacunek za podejście do pacjenta , któremu niejednokrotnie czarne myśli krążą po głowie.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. Operował mnie (endoproteza) i teraz jestem bardzo zadowalona. Przemiły i kompetentny człowiek. J.Nazar jest teraz Ordynatorem w szpitalu Wojskowym.

 • bardzo słaby

  Witam Pan doktor umawiał się kilkakrotnie na operację mojej mamy, która była chora na raka i miała przerzuty do ramienia i biodra. Ręka złamała się sama i miała zostać operowana. Kilka płatnych wizyt, płatne zdjęcia męczenie pacjentki itd. Mama miała kilka razy wyznaczony termin operacji, który zawsze dzień przed został odwołany. Wykonałem mnóstwo telefonów bez odzewu. Nie wiedziałem co powiedzieć chorej i załamanej mamie, która w końcu zmarła w cierpieniach.

 • bardzo dobry

  He jak byłem dzieckiem skierował mnie do niego mój ortopeda z Jarocina. Byłem wtedy bardzo młodym człowiekiem miałem marwicę jałową. Pierwsze wrażenie było kiepskie pół minuty oglądał moją historię choroby i drugie tyle mnie. Po minucie zaczął mówić co mi jest jak mi jest i jak mi będzie, można powiedzieć że uratował mnie przed niepotrzebnym wtedy cięciem, a teraz prawdopodobnie wróce do nirgo po endoproteze stawu biodrowego. Jest człowiekiem godnym polecenia i mam do jego profesjonalności wielko szacunek

Najbliższe terminy:

kolejne dni