Dążenie do fizycznego piękna jest głęboko zakorzenione w ludzkiej naturze. Zadowolenie z własnego wyglądu przekłada się na radość życia, poczucie własnej wartości, ułatwia realizację marzeń i celów. O... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SOLUMED

Wyrzyska 18

60-425 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

SOLUMED

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

60-529 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 696...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dążenie do fizycznego piękna jest głęboko zakorzenione w ludzkiej naturze. Zadowolenie z własnego wyglądu przekłada się na radość życia, poczucie własnej wartości, ułatwia realizację marzeń i celów. Obecnie możliwości chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej są niemal nieograniczone!

Stworzona przez nas klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii SOLUMED działa w oparciu o wszechstronnych i doświadczonych fachowców – specjalistów w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii naczyniowej. Dysponujemy sprzętem medycznym na najwyższym światowym poziomie, który gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo i krótki okres rekonwalescencji. W związku z tym oferujemy szeroki zakres zabiegów i operacji, takich jak korekcja nosa, uszu, piersi, plastyka brzucha, liposukcja laserowa, zabiegi odmładzające, operacje żylaków, skleroterapię, usuwanie blizn i zmian skórnych oraz wiele innych. Naszym zadaniem jest także korekta niedoskonałości nabytych w wyniku urazów lub chorób.

W trosce o komfort naszych pacjentów staramy się stworzyć atmosferę spokoju, zaufania i dyskrecji, gwarantowaną przez profesjonalną obsługę medyczną i przyjazne wnętrza. Dyskrecję zapewnia także lokalizacja kliniki. Wysoki standard wykonywanych operacji, eliminacja powikłań pozabiegowych, skrócony okresu rekonwalescencji, indywidualne podejście i dążenie do najbardziej naturalnego wyglądu pacjenta to cele, którymi kierujemy się w naszej działalności.

SOLUMED jest kliniką zarządzaną rodzinnie, dlatego zależy nam, by każdy, kto przestąpi nasz próg, czuł się jak w domu. Jeśli Twój wygląd lub jego element stanowi dla Ciebie problem, chcesz coś w sobie zmienić, jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc: przedstawimy możliwości współczesnej medycyny i poszukamy rozwiązań, które dadzą Tobie pełne zadowolenie i samoakceptację. Proces starzenia i zmiany w wyglądzie są nieuniknione, możesz jednak mieć wpływ na ich przebieg. Nie zwlekaj z decyzją!

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
272 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Hryckiewicz konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Mam bolerioze i z tym trafiłem
  Super miła, wyjaśniła wszystko co potrzeba, dostałem od niej instrukcje leczenia, oraz podstawowej interpretacji wyników i objawów, po to żebym przyszedł jak będzie na prawdę potrzeba, a nie na niepotrzebne kontrole które tylko koszty by wygenerowały

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Hryckiewicz konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Pozytywna Pani dr. Jeśli zw swojej strony nie potrafi pomóc to kieruje dalej w konkretne ręce. polecam

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Hryckiewicz konsultacja hepatologiczna

  Bardzo miła rzetelna, profesjonalna pani doktor, dokladna diagnoza i pomoc, ustalenie diety,I dalszego leczenia,wszystko na wysokim poziomie

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Bartosz Łukaszewski konsultacja ortopedyczna

  Super ,przyjazna konsultacja ,a za razem profesjonalne podejście.
  Dodatkowo został podany zastrzyk z kwasu hialuronowego ,niemalże bezboleśnie. 5!

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Bartosz Łukaszewski konsultacja ortopedyczna

  Bardzo komunikatywny, rozmawia z pacjentem , tłumaczy i nie działa rutynowo tylko diagnozuje i szuka rozwiązania problemu. Jestem w trakcie leczenia ale mam wrażenie , że trafiłam na prawdziwego lekarza i ufam, że mi pomoże w mojej chorobie. Polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Łukaszewski konsultacja ortopedyczna

  Lekarz rzeczowy, a jednocześnie wszystko spokojnie tłumaczący. Zapoznał się z historią choroby, zapisał leki i wskazał dalsze zalecenia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Łukaszewski Inny

  Dobry wieczór. Nazywam się Martyna Katafiasz, i chciałam podziękować Panu Doktorowi Bartoszowi Łukaszewskiemu za cierpliwość w moim leczeniu... Wiem, że jest miły, fajny i inteligentny... nie będę głośno mówiła co za przypadek miałam, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paweł Gorlas konsultacja chirurgiczna

  Lekarz bardzo przyjazny w odbiorze. Wyjaśnił, wytłumaczył daną dolegliwość z którą przyszedłem oraz jakie są kolejne kroki w leczeniu. Jestem zadowolony z tej wizyty bo teraz wiem co mam robić. Polecam Pana Pawła!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Hryckiewicz konsultacja hepatologiczna

  Pierwsza wizyta a już bardzo dużo uzyskałem wiedzy jak i gdzie dalej powinienem prowadzić diagnostykę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Jerzy Nazar Konsultacja dotycząca zabiegów lub zwykła wizyta

  Pan doktor bardzo miły, rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Bardzo przyjazna atmosfera sprawia, ze pacjent czuje się zaopiekowany! Polecam serdecznie

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania