lek.

Jarosław Rachwał

Kardiolog, Internista

Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, pracując na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L.Rydygiera oraz w Oddziale Klinicznym Kardiologii Inwazyjnej KSS im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie uczestniczyłem w licznych zabiegach kardiologii inwazyjnej.
  Po uzyskaniu specjalizacji z chorób wewnętrznych, przez dwa lata pracowałem w prywatnych szpitalach grupy BMI Healthcare w Wielkiej Brytanii. W latach 2008 - 2013 przystąpiłem do uzyskania drugiej specjalizacji – kardiologa, którą odbyłem w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w poradniach kardiologicznych na terenie Krakowa, oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, European Society of Cardiology a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach medycznych z zakresu kardiologii, chorób wewnętrznych pod patronatem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Biegła znajomość języka angielskiego - przyjmuję również pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1999)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

Ocena pacjentów:

25 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam. Wizyty przebiegły bardzo sprawnie lekarz emanował profesjonalizmem. Wszystko zostało bardzo dokładnie wytłumaczone, a moje obawy rozwiane. Jeszcze raz serdecznie polecam.

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-17

  Dziękuję bardzo .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trudno się nie zgodzić z opiniami innych pacjentów, miły, sympatyczny, wyjątkowo cierpliwy lekarz. Nie tylko przeprowadza szczegółowy wywiad ale cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości pacjenta - laika.

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-04

  Dziękuję bardzo !

 • Wspaniały lekarz, godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie bada, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Serdeczny i życzliwie nastawiony do pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, na pewno pojawię się na zalecanej kontroli :)

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-01

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretnie i rzeczowo. Lekarz przyłożył się do diagnostyki, przeanalizował moje wyniki, z którymi przyjechałam. Bez zbędnego faszerowania lekami, bez nadmiaru, nie wyszłam z receptę wielkości A4:)
  Lek przepisany- całkowicie trafiony, czuję się lepiej.
  POLECAM

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-01

  Dziękuję bardzo, cieszę się że udało się pomóc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie mam nic do zarzucenia, facet ma dobre podejscie do pacjenta, slucha i zadaje pytania (wnikliwy wywiad), na pierwszej wizycie zrobil niezbedne badania. Mysle, ze jest w porzadku.

  lek. Jarosław Rachwał2017-01-26

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia , bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wyjasnil mi bardzo dokladnie wyniki moich badan a tym samym uspokoil. Pacjentka z Niemiec.

  lek. Jarosław Rachwał2017-01-21

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad. Bardzo skrupulatnie przeprowadzone badanie z dokładnym opisem i odpowiedziami na wszystkie pytania pacjenta. Życzliwość, cierpliwość i przede wszystkim wzgląd na dobro pacjenta to cechy charakteryzujące tego lekarza. Polecam dr Rachwała jako świetnego specjalistę wszystkim zainteresowanym.

  lek. Jarosław Rachwał2016-12-30

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale i człowiekiem. Podchodzi fachowo do pacjenta, bardzo rzetelnie i dokładnie przeprowadza wywiad, zadaje pytania, udziela odpowiedzi, dokładnie bada. No po prostu jestem zachwycona! Życzyłabym sobie gdyby wszyscy lekarze byli takimi lekarzami, a ludzie - ludźmi. Pan Doktor jest przemiły i dobry jako człowiek. Ponadto widać że jest profesjonlistą w swoim zawodzie i dzięki niemu czuję, że moje serce jest w bezpiecznych rękach. Polecam ogromnie, żałuję nawet trochę, bo boję się, że jak będę tak polecać, to nie znajdę terminu u Pana Doktora, a warto. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, na pewno zgłoszę się do kontroli. Już mi lepiej.

  lek. Jarosław Rachwał2016-12-22

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Spokojne i bez pośpiechu.
  Pomimo wykonywania tylko badania EKG serca Pan Doktor przeprowadził wywiad chorobowy, przegladnął moje wyniki i karty leczenia szpitalnego.

  lek. Jarosław Rachwał2016-12-17

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Spokojne i bez pośpiechu.
  Pomimo wykonywania tylko badania echo serca Pan Doktor przeprowadził wywiad chorobowy, przegladnął moje wyniki i karty leczenia szpitalnego.

  lek. Jarosław Rachwał2016-12-03

  Dziękuję !