lek.

Jarosław Rachwał

Kardiolog, Internista

Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, pracując na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L.Rydygiera oraz w Oddziale Klinicznym Kardiologii Inwazyjnej KSS im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie uczestniczyłem w licznych zabiegach kardiologii inwazyjnej.
  Po uzyskaniu specjalizacji z chorób wewnętrznych, przez dwa lata pracowałem w prywatnych szpitalach grupy BMI Healthcare w Wielkiej Brytanii. W latach 2008 - 2013 przystąpiłem do uzyskania drugiej specjalizacji – kardiologa, którą odbyłem w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w poradniach kardiologicznych na terenie Krakowa, oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, European Society of Cardiology a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach medycznych z zakresu kardiologii, chorób wewnętrznych pod patronatem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Biegła znajomość języka angielskiego - przyjmuję również pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1999)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Szkoda, że jest tak mało ludzi, ktorzy są tak oddani swojej pracy jak Pan Doktor. Na wizycie dowiedziałem się wszystko, a nawet wiecej co mi dolega. Pan Doktor rozwial wszystkie moje wątpliwości, odpowiadał na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Wykonał szereg badań, które potwierdziły jego przypuszczenia. Złoty człowiek, polecam wszystkim! Pozdrawiam swrdecznie Pana Doktora i do zobaczenia przy następnej wizycie.

  lek. Jarosław Rachwał2017-03-29

  Dziękuję bardzo !

 • Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: Zwykła wizyta

  Nigdy nie spotkałam tak profesjonalnego i zaangażowanego specjalisty. Choć lekarz rodzinny zbagatelizował nie do końca dobre wyniki krwi to Pan Rachwał zalecił dodatkowe badania (choć byłam na badaniu kardiologicznym), aby wykluczyć poważniejsze choroby. Znakomity lekarz, wspaniały człowiek.

  lek. Jarosław Rachwał2017-03-14

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: ECHO serca

  Zdecydowanie polecam. Wizyty przebiegły bardzo sprawnie lekarz emanował profesjonalizmem. Wszystko zostało bardzo dokładnie wytłumaczone, a moje obawy rozwiane. Jeszcze raz serdecznie polecam.

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-17

  Dziękuję bardzo .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: Zwykła wizyta

  Trudno się nie zgodzić z opiniami innych pacjentów, miły, sympatyczny, wyjątkowo cierpliwy lekarz. Nie tylko przeprowadza szczegółowy wywiad ale cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości pacjenta - laika.

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-04

  Dziękuję bardzo !

 • K

  Wspaniały lekarz, godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie bada, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Serdeczny i życzliwie nastawiony do pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, na pewno pojawię się na zalecanej kontroli :)

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-01

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretnie i rzeczowo. Lekarz przyłożył się do diagnostyki, przeanalizował moje wyniki, z którymi przyjechałam. Bez zbędnego faszerowania lekami, bez nadmiaru, nie wyszłam z receptę wielkości A4:)
  Lek przepisany- całkowicie trafiony, czuję się lepiej.
  POLECAM

  lek. Jarosław Rachwał2017-02-01

  Dziękuję bardzo, cieszę się że udało się pomóc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie mam nic do zarzucenia, facet ma dobre podejscie do pacjenta, slucha i zadaje pytania (wnikliwy wywiad), na pierwszej wizycie zrobil niezbedne badania. Mysle, ze jest w porzadku.

  lek. Jarosław Rachwał2017-01-26

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia , bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wyjasnil mi bardzo dokladnie wyniki moich badan a tym samym uspokoil. Pacjentka z Niemiec.

  lek. Jarosław Rachwał2017-01-21

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad. Bardzo skrupulatnie przeprowadzone badanie z dokładnym opisem i odpowiedziami na wszystkie pytania pacjenta. Życzliwość, cierpliwość i przede wszystkim wzgląd na dobro pacjenta to cechy charakteryzujące tego lekarza. Polecam dr Rachwała jako świetnego specjalistę wszystkim zainteresowanym.

  lek. Jarosław Rachwał2016-12-30

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale i człowiekiem. Podchodzi fachowo do pacjenta, bardzo rzetelnie i dokładnie przeprowadza wywiad, zadaje pytania, udziela odpowiedzi, dokładnie bada. No po prostu jestem zachwycona! Życzyłabym sobie gdyby wszyscy lekarze byli takimi lekarzami, a ludzie - ludźmi. Pan Doktor jest przemiły i dobry jako człowiek. Ponadto widać że jest profesjonlistą w swoim zawodzie i dzięki niemu czuję, że moje serce jest w bezpiecznych rękach. Polecam ogromnie, żałuję nawet trochę, bo boję się, że jak będę tak polecać, to nie znajdę terminu u Pana Doktora, a warto. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, na pewno zgłoszę się do kontroli. Już mi lepiej.

  lek. Jarosław Rachwał2016-12-22

  Dziękuję bardzo !