lek.

Jarosław Rachwał

Kardiolog, Internista

Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, pracując na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L.Rydygiera oraz w Oddziale Klinicznym Kardiologii Inwazyjnej KSS im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie uczestniczyłem w licznych zabiegach kardiologii inwazyjnej.
  Po uzyskaniu specjalizacji z chorób wewnętrznych, przez dwa lata pracowałem w prywatnych szpitalach grupy BMI Healthcare w Wielkiej Brytanii. W latach 2008 - 2013 przystąpiłem do uzyskania drugiej specjalizacji – kardiologa, którą odbyłem w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w poradniach kardiologicznych na terenie Krakowa, oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, European Society of Cardiology a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach medycznych z zakresu kardiologii, chorób wewnętrznych pod patronatem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Biegła znajomość języka angielskiego - przyjmuję również pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1999)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z Rachwał

  Z przyjemnością polecam, pełny profesjonalizm z przemiłą obsługą.
  ....
  Wykonanie ekg i echo od ręki.

  lek. Jarosław Rachwał2017-09-02

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: tachykardia

  Do Pana Doktora trafiłem z moim rozchwianym po lekach na astmę sercem. Pan Doktor bardzo rzeczowo podszedł do sprawy. Wizyta trwałą ponad godzinę, zebrał bardzo obszerny wywiad, wykonał na miejscu wszystkie niezbędne badania. Od razu widać, że ma nieprzeciętną wiedzę nie tylko z kardiologii ale również z innych obszarów medycyny. Gabinet profesjonalnie wyposażony, ekg na miejscu, echo serca na miejscu, holter na miejscu. Z czystym sumieniem mogę Pana Doktora polecić każdemu, naprawdę warto. Po wakacjach na pewno tam z przyjemnością wrócę na kontrolę.

  lek. Jarosław Rachwał2017-07-19

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia!!! Kulturalny, uprzejmy, rzeczowy i co istotne - bardzo szczegółowo wyjaśnia wszystkie zagadnienia na temat zdrowia, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania (co niestety jest rzadkością u większości lekarzy). Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

  lek. Jarosław Rachwał2017-07-08

  Dziękuję bardzo !

 • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w KrakowieUsługa: ciśnienie nadtętnicze

  Do doktora Rachwala trafiłam po szpitalnym leczeniu na nadciśnienie.... juz po pierwszej wizycie uważam, że ten lekarz to właściwa osoba na właściwym miejscu, pierwsza moja wizyta trwała ponad pół godziny, lekarz bardzo dokładnie i szczegółowo pytał o wszystkie objawy, samopoczucie....do tego bardzo miły i przede wszystkim cierpliwy.... tacy lekarze są na wagę złota, polecam wszystkim, na prawdę... wszystkim będę dookoła pana doktora polecać....

  lek. Jarosław Rachwał2017-06-28

  Dziękuję bardzo !

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz z powołania ! Staranne badanie oraz wywiad i celnie postawiona diagnoza. Pełen profesionalizm.

  lek. Jarosław Rachwał2017-05-25

  Dziękuję bardzo !

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z Rachwał

  Chciałbym serdecznie podziękować za diagnostykę i leczenie mojej Mamy. Rzadko absolutny profesjonalizm idzie w parze z taką empatią. Dołączam do grona osób "z 5 gwiazdkami" dla Pana Doktora. Bardzo dziękuję!

  lek. Jarosław Rachwał2017-05-25

  Dziękuję bardzo, cieszę się iż udało się pomóc !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Lekarz bardzo skrupulatny, dokładny, kulturalny. Wszystko wyjaśnia, odpowiada obszernie na pytania, pokazując to potem na ekranie. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do kontroli.

  lek. Jarosław Rachwał2017-05-13

  Dziękuję bardzo !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: konsultacje kardiologiczne

  W pełni zgadzam się z bardzo dobrymi opiniami innych pacjentów, które - między innymi - spowodowały, że wybrałam tego lekarza. Rzeczowy, skupiony, wzbudzający zaufanie. Cierpliwie odpowiadający na pytania, dokładnie analizujący wcześniejsze wyniki badań (to niestety rzadkość wśród lekarzy), rzeczowy, zaangażowany i miły. Na konsultacji byłam z mamą, którą zaniepokoiły nagłe skoki wysokiego ciśnienia (mimo, że przez całe życie miała bardzo niskie). Do tego dochodziły wątpliwości co do wcześniejszych, niejednoznacznych opinii innych lekarzy na temat choroby serca. Mama otrzymała w dużym stopniu uporządkowane wiadomości co do dalszego leczenia, a także profilaktyki. Wyszłyśmy z gabinetu z bardzo pozytywnym wrażeniem.

  lek. Jarosław Rachwał2017-04-22

  Dziękuję bardzo !

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny J.Z RachwałUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo dokładny w badaniu, cierpliwy w stosunku do pacjenta, wnikliwa analiza wyników badań,trafna diagnoza,skutecznie pokierował mnie na dalszą diagnostykę - godny polecenia lekarz specjalista.

  lek. Jarosław Rachwał2017-04-06

  Dziękuję bardzo, cieszę się, że udało się pomóc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Szkoda, że jest tak mało ludzi, ktorzy są tak oddani swojej pracy jak Pan Doktor. Na wizycie dowiedziałem się wszystko, a nawet wiecej co mi dolega. Pan Doktor rozwial wszystkie moje wątpliwości, odpowiadał na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Wykonał szereg badań, które potwierdziły jego przypuszczenia. Złoty człowiek, polecam wszystkim! Pozdrawiam swrdecznie Pana Doktora i do zobaczenia przy następnej wizycie.

  lek. Jarosław Rachwał2017-03-29

  Dziękuję bardzo !