lek.

Jarosław Rachwał

Kardiolog, Internista

Umów wizytę 397 odwiedzin w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbyłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

  W 2007 roku uzyskałem specjalizację II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, pracując na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L.Rydygiera oraz w Oddziale Klinicznym Kardiologii Inwazyjnej KSS im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie uczestniczyłem w licznych zabiegach kardiologii inwazyjnej.
  Po uzyskaniu specjalizacji z chorób wewnętrznych, przez dwa lata pracowałem w prywatnych szpitalach grupy BMI Healthcare w Wielkiej Brytanii. W latach 2008 - 2013 przystąpiłem do uzyskania drugiej specjalizacji – kardiologa, którą odbyłem w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w poradniach kardiologicznych na terenie Krakowa, oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, European Society of Cardiology a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach medycznych z zakresu kardiologii, chorób wewnętrznych pod patronatem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Biegła znajomość języka angielskiego - przyjmuję również pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1999)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia , bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wyjasnil mi bardzo dokladnie wyniki moich badan a tym samym uspokoil. Pacjentka z Niemiec.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad. Bardzo skrupulatnie przeprowadzone badanie z dokładnym opisem i odpowiedziami na wszystkie pytania pacjenta. Życzliwość, cierpliwość i przede wszystkim wzgląd na dobro pacjenta to cechy charakteryzujące tego lekarza. Polecam dr Rachwała jako świetnego specjalistę wszystkim zainteresowanym.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 30 grudnia 2016)

  Dziękuję bardzo !

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale i człowiekiem. Podchodzi fachowo do pacjenta, bardzo rzetelnie i dokładnie przeprowadza wywiad, zadaje pytania, udziela odpowiedzi, dokładnie bada. No po prostu jestem zachwycona! Życzyłabym sobie gdyby wszyscy lekarze byli takimi lekarzami, a ludzie - ludźmi. Pan Doktor jest przemiły i dobry jako człowiek. Ponadto widać że jest profesjonlistą w swoim zawodzie i dzięki niemu czuję, że moje serce jest w bezpiecznych rękach. Polecam ogromnie, żałuję nawet trochę, bo boję się, że jak będę tak polecać, to nie znajdę terminu u Pana Doktora, a warto. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, na pewno zgłoszę się do kontroli. Już mi lepiej.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 22 grudnia 2016)

  Dziękuję bardzo !

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Spokojne i bez pośpiechu.
  Pomimo wykonywania tylko badania EKG serca Pan Doktor przeprowadził wywiad chorobowy, przegladnął moje wyniki i karty leczenia szpitalnego.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 17 grudnia 2016)

  Dziękuję bardzo !

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Spokojne i bez pośpiechu.
  Pomimo wykonywania tylko badania echo serca Pan Doktor przeprowadził wywiad chorobowy, przegladnął moje wyniki i karty leczenia szpitalnego.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 3 grudnia 2016)

  Dziękuję !

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowo udzielona informacja o stanie zdrowia i proponowanym leczeniu - zdecydowanie polecam Pana Doktora.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 3 grudnia 2016)

  Dziękuję bardzo !

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rachwała. Cierpliwy, konkretny, rzeczowy, nie stresuje pacjenta a do tego ma dużą klasę. Doktor odpowiedział szczegółowo na każde moje pytanie. Polecam Pana Doktora.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 19 listopada 2016)

  Dziękuję bardzo !

 • bardzo dobry

  Ogólne wrażenie po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Lekarz kompetentny i sympatyczny. Na pewno będę do niego wracał.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 13 października 2016)

  Dziękuję bardzo .

 • bardzo dobry

  To kompetentny lekarz ,zna się na rzeczy. Rzeczowo wyjaśnia wszystko, dokładnie tłumaczy medyczne terminy, tak, aby pacjent wiedział jaki jest jego stan, jakie są plusy i minusy danego rozwiązania itd.
  Polecam,dobry specjalista.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 5 października 2016)

  Dziękuję bardzo !

 • bardzo dobry

  To bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz .Poswiecil mi dużo czasu , otrzymałam wszelkie wyjaśnienia co do postepowania w mojej chorobie .zyczliwosc i fachowość to najważniejsze atuty tego lekarza

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Rachwał ( 13 września 2016)

  Dziękuję bardzo.

Najbliższe terminy:

kolejne dni