Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Jurajskie Centrum Medyczne
Wierzyńskiego 9, 30-198 Kraków
Jurajskie Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Drabina Inny

  Wyrazy uznania dla Pana Doktora za przeprowadzenie wizyty. Zapisana byłam tylko na USG, a Pan Doktor z własnej inicjatywy zainteresował się moimi problemami zdrowotnymi związanymi z przeprowadzonym badaniem USG. Wytłumaczył , zalecił i wyraził własną opinię. Dziękuję bardzo za tą wizytę (:

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Oko-Łagan Inny

  Zdecydowanie nie polecam dr Jolanty Oko-Łagan.
  Mieliśmy umówioną wizytę (dla dziecka), którą musieliśmy odwołać z przyczyn losowych. Gdy próbowaliśmy umówić wizytę ponownie, doktor strzeliła focha i stwierdziła, że już nigdy nas nie przyjmie, bo odwołaliśmy poprzednią wizytę.
  Takie zachowanie jest niepoważne i nie przystoi lekarzowi, a dr Oko-Łagan nie powinna w ogóle przyjmować pacjentów, jeśli ma takie do nich podejście.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Drabina Inny

  Pan Dr jest najlepszym urologiem jakiego znam. Przede wszystkim ludzki. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Chodzę do Dr z nerkami wraz z siostra i tata. Leczenie skutkuje. Mojego męża także leczył,gdzie sytuacja była bardzo kiepska zdrowotna i leczenie poskutkowało. Polecam Dr każdemu dosłownie,bo lepszego nie znam! Polecam

  N
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wolanin konsultacja dermatologiczna

  Pomimo tego, że byłam na wizytach kilkukrotnie na przestrzeni kilku lat z nawracającym trądzikiem nigdy nie zostały zlecone mi jakiekolwiek badania, antybiotyk poczym problem wracał i znowu antybiotyk ( nawet początkowo nie zostałam poinformowana żeby kupić coś osłonowego co totalnie zniszczyło mi żołądek ) zero zainteresowania gdzie leży podłoże problemu, nie polecam, stracone pieniądze, za wizytę płaci się słono a trwa ona max 5 minut i tylko gdy zdaje się pytania a pani doktor nawet nie udaje zainteresowania pacjentem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Gąsior Inny

  Z usług Pana Doktora korzystam już nie pierwszy raz i jak zawsze nigdy się nie zawiodłam. Wizyta zawsze przebiega w bardzo miłej atmosferze, p. Doktor jest pogodnym, przemiłym człowiekiem, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, otwartym na wszystkie pytania. Swoją postawą Pan Doktor wzbudza ogromne zaufanie i sprawia, że pacjent czuje się bezpieczny i zaopiekowany.
  Jednak poza atmosferą w gabinecie, dla mnie najważniejsze jest też to, że Pan Doktor jest wybitnym fachowcem i doskonałym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem. A wiem, co mówię, bo już nie pierwszy raz korzystałam z wiedzy i doświadczenia P. Doktora :-) Wizyty są ponadto bardzo profesjonalne, przeprowadzane bez pośpiechu, problem jest zawsze dokładnie i rzeczowo omówiony.
  Każdemu polecam wizyty u dra Gąsiora!!!

  E
  Profil zweryfikowany
  Anna Pichór Inny

  Jestem bardzo zadowolony z Pani doktor , dokładnie mnie zbadała i się mną zaopiekowała wyraziła duże zaangażowanie w wykonywana prace

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Gąsior Inny

  U dr Gąsiora miałam zrobioną skleroterapie żyły nogi. Dr na konsultacji nie wykonał usg żyły lecz na podstawie tylko oględzin zakwalifikował nogę do zabiegu. Niestety miesiąc po zabiegu, noga bolała jeszcze bardziej niż przed i wprawdzie żyła się zamknęła ale inna „wylała” na boku. Byłam na kontroli. Dr Gąsior poświecił mi raptem kilka minut za które zapłaciłam jak za kolejną konsultacje, kazał smarować nogę maściami bez recepty i tyle.. Zaznaczę, że byłam przed zabiegiem też u innego lekarza i ten po zrobieniu usg, uczciwie stwierdził, ze żyła jest już nieczynna i nie nadaje się do skleroterapii bo jak miejscowo ją zamkniemy to „wyleje” po bokach i tak też się niestety stało..Po kontroli u dr Gąsiora byłam też u trzeciego lekarza na konsultacji. Ten zrobił mi usg i potwierdził diagnozę pierwszego lekarza. Przepisał tabletki przeciwzapalne, maści i pończochy uciskowe oraz skierował na zabieg laserowego/chirurgicznego zamknięcia żyły przy pachwinach:(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Oko-Łagan Inny

  Wizyta odbyła się w Centrum Jurajskim na NFZ. Wizyta odbyła się punktualnie. Pani Doktor Jolanta Oko-Łagan ma super podejście do małego pacjenta. Dodatkowo widać ogromna wiedzę i doświadczenie. Pani Doktor wykonuje swoją prace z pasją i dokładnie wszystko nam wyjaśniała. Syn strasznie się bał wizyty i wszedł z płaczem do gabinetu - Pani Doktor momentalnie znalazła sposób aby go uspokoić. Dziękuje bardzo.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Karina Targosz (Janikowska) konsultacja dietetyczna

  Długo wzdragałem się przed wizytą u dietetyka, mając wyobrażenie, że niewiele mi to pomoże. Na szczęście współpraca z mgr Targosz pokazała mi jak bardzo się myliłem i dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalisty, który zna się na swojej pracy. Przyjazna, otwarta i z konkretnym pomysłem na pomoc. Jeśli też masz wątpliwości co do współpracy z dietetykiem, Pani Karina jest idealną osobą by przekonać Cię, że da się osiągnąć dobre wyniki w rozsądnym (i zdrowym!) tempie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Edyta Głowacka Inny

  Byłam dzisiaj u Pani Dr Głowackiej z 5 tygodniowym maluchem na rutynowej wizycie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Dr wyczerpująco odpowiedziała mi na wszystkie moje pytanie i wątpliwości, zbadała dokładnie malucha opowiadając mi o rzeczach które nawet nie zwróciły mojej uwagi, szczegółowo omówiła ze mną najbliższe planowane wizyty oraz badania aby wszystko było jasne o czytelne. Mam porównanie z pediatra u którego byłam 3 tygodnie wcześniej i muszę przyznać, ze Dr Głowacka zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania