dr n. med.

Jarosław Mielnik

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Audiolog, foniatra

47 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA - badania endoskopowe i konsultacje foniatryczne wyłącznie w gabinecie przy ul. Mińskiej 5 (REMEDIS). Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: konsultacja audiologiczna

  Bardzo pozytywnie oceniam wizytę. Pan doktor jest perfekcyjny i wyrozumiały. Wykonuje szczegółowe badania. Dokładnie, spokojnie bez pośpiechu wyjaśnia pacjentowi jego problemy zdrowotne, udziela fachowych porad. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: kontrola przerostu trzeciego migdala

  Bardzo profesjonalny i godny zaufania lekarz. Lecze sie u dr Mielnika od ok. 10lat a od jakiegos czasu rowniez moj synek. Lekarz zawsze bierze pod uwage wiele mozliwosci, kieruje na badania, nie zgaduje i nie przepisuje lekow w ciemno lub bez potrzeby. Ciesze sie ze moj synek jest pod dobra opiekaa moje problemy z zatokami ustaly po odpowiednim leczebiu i zabiegach.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: chrypka, problemy z glosem

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz, profesjonalnie przeprowadzone badanie i wywiad. Otrzymalem konkretne zalecenia i leki mimo, że inni rozkładali ręce i kazali tylko oszczędzać glos. Mam nadzieję, że to mi pomoże. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: badanie laryngologiczne

  Pan doktor przyjął mnie przed czasem, był profesjonalny, delikatny,kulturalny. W badaniu zastosował kamerę. Polecam.

 • D
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Jestem mile zaskoczona wizytą u Pana doktora Jarosława Mielnika.Kompetentny, o wysokiej kulturze lekarz.Rzeczowo wyjaśnił mi jak będzie przebiegał sposób leczenia co bardzo mnie uspokoiło.Bardzo dziękuję że trafiłam do Pana doktora Jarosława Mielnika.Godny zaufania.Szczerze polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

  Bardzo miły i rzetelny lekarz.Badanie przeprowadza szczegółowo i poświęca dużo czasu na omówienie problemu.Prawdziwy lekarz z powołania.Polecam gorąco.Janusz B.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja audiologiczna

  Profesjonalne podejście, starannie podchodzi do problemu pacjenta. Miły życzliwy. W razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania.Świetny kontakt z pacjentem. Dowiedziałam się jaki jest stan mojego słuchu i jakie środki muszę zastosować. Otrzymałam precyzyjną poradę jak procedować dalej w ramach NFZ. Polecam doktora Mielnika.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: problemy z zatokami

  Najlepszy lekarz laryngolog z jakim miałem do czynienia. Prawdziwy fachowieć, bardzo rzeczowy, skrupulatny, mega dokładny, jednym słowem jako pacjent czlowiek czuje sie spokojny o swoje zdrowie gdy lecze się u niego!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: problemy ze słuchem

  Bardzo konkretny i rzeczowy Lekarz, o wszechstronnej wiedzy z zakresu otolaryngologii. Człowiek o olbrzymiej kulturze osobistej i wrażliwości na drugiego człowieka. Dziękuję i pozdrawiam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Mój problem dotyczył uszu. Pan doktor rzetelnie przeprowadził wywiad i badanie. Otrzymałam też skierowanie na badanie uzupełniające, po którym ostatecznie został potwierdzony sposób leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA - badania endoskopowe i konsultacje foniatryczne wyłącznie w gabinecie przy ul. Mińskiej 5 (REMEDIS).
  Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą. W 1993 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny). W 1997 roku uzyskałem specjalizację I stopnia z otolaryngologii a od 2003 jestem specjalistą otolaryngologiem. W 2006 roku, po przeprowadzeniu publicznej obrony, uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych. Po 3 letnim stażu w oddziele klinicznym Foniatrii i Audiologii UM w Poznaniu i zdaniu egzaminu, w 2015 uzyskałem tytuł specjalisty audiologa i foniatry Od początku kariery zawodowej związany jestem z Oddziałem Otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Instytutu Badawczo-Rozwojowego przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Od 2004 roku prowadzę Ośrodek Protezowania Słuchu Niemowląt działający w strukturze oddziału otolaryngologicznego ww. szpitala. W latach 1995 - 2004 pracowałem jako nauczyciel akademicki w Katedrze Podstaw Nauk Medycznych Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem współautorem 3 publikacji naukowych. Odbyłem szereg staży i szkoleń, miedzy innymi w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach , klinikach uniwersyteckich w Poznaniu, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Uniwersytecie Karola w Pradze oddział Hradec Kralowe oraz centrum słuchu Oticon w Danii.
  Obecnie współpracuję z oddziałem otolaryngologii WSS we Wrocławiu w charakterze otolaryngologa, konsultanta ds. audiologii i foniatrii i prowadzę ośrodek zajmujący się problemami słuchu u niemowląt i małych dzieci. Od 2004 współpracuję z Kliniką LuxMed we Wrocławiu. Dodatkowo, operuję dorosłych komercyjnych pacjentów w szpitalu PHM we Wrocławiu. Od połowy kwietnia 2016r. roku rozpoczynam współpracę z placówką Remedis przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu, gdzie uruchomiłem gabinet prywatny.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Dolnośląskiej Izby Lekarskiej (1997)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, ślinianek
 • zaburzenia słuchu, percepcji dźwiękowej i szumy uszne
 • zaburzenia głosu