dr n. med.

Jarosław Mielnik

Laryngolog, Audiolog, foniatra

39 opinii +dodaj

Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA - badania endoskopowe i konsultacje foniatryczne wyłącznie w gabinecie przy ul. Mińskiej 5 (REMEDIS). Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: problemy ze słuchem

  Bardzo konkretny i rzeczowy Lekarz, o wszechstronnej wiedzy z zakresu otolaryngologii. Człowiek o olbrzymiej kulturze osobistej i wrażliwości na drugiego człowieka. Dziękuję i pozdrawiam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Mój problem dotyczył uszu. Pan doktor rzetelnie przeprowadził wywiad i badanie. Otrzymałam też skierowanie na badanie uzupełniające, po którym ostatecznie został potwierdzony sposób leczenia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: utrata słuchu

  Doświadczony, bardzo kompetentny lekarz. Konkretny w ocenie i działaniu.
  Pomaga swojemu pacjentowi nie tylko merytorycznie swoją wiedzą, ale i swą uczynnością wspiera w kolejnych etapach leczenia.Temu lekarzowi naprawdę zależy. Godny zaufania. Szczerze polecam.

 • G
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: konsultacja foniatryczna z badaniem endoskopowym krtani

  Bardzo dobry ,kompetentny i miły lekarz.Dokładnie i delikatnie przeprowadził badanie endoskopowe krtani i wszystko wyjaśnił.Uzyskałam niezbędne informacje na temat dalszego leczenia.
  Gorąco polecam!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prawdziwy specjalista, ma świetny kontakt nawet z małymi pacjentami. Mój siedmioletni syn który trochę już przeszedł i nie lubi lekarzy był zauroczony dr.Mielnikiem, chętnie spełniał wszystkie jego prośby i wyszedł z gabinetu uśmiechnięty mimo że badania nie były miłe. Każde badanie było najpierw omówione aby wiedział co go czeka a na końcu został pochwalony z odwagę. Uzyskaliśmy wszelkich niezbędnych informacji, została udzielona odpowiedź na wszystkie pytania rzeczowo i dokładnie.

 • J
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: pogorszenie słuchu

  Świetny kontakt z pacjentem. Dowiedziałem się jaki jest stan mojego słuchu i jakie środki muszę zastosować. Otrzymałem dużo wskazówek praktycznych oraz precyzyjną poradę jak procedować dalej w ramach NFZ. Gorąco polecam doktora Mielnika.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z ew. badaniem endoskopowym

  Rzeczowy, konkretny specjalista. Dokładnie wytłumaczył mi przebieg koniecznego do przeprowadzenia zabiegu. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z ew. badaniem endoskopowym

  Bardzo dobry lekarz. Kompleksowo zajął się moim przypadkiem, sprawdził wszystkie dodatkowe badania, wysłuchał, nie lekceważył ani objawów, ani tego co mówię. Wszystko szczegółowo wytłumaczył, wyjaśnił. Zlecił cale leczenie wraz z konsultacją, Bardzo dobry specjalista.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kulturalny i rzeczowy, przekazywał jasno informacje oraz odpowiadał na wszelkie pytania, wyjaśniał konkretnie wszystkie aspekty badań i diagnozy

 • K
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Problemy ze słuchem

  Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Jako jedyny opowiedział mi o możliwych przyczynach moich dolegliwości i dokładnie opowiedział o możliwościach leczenia. Poświęca sporo uwagi pacjentowi i czułem że zależy mu na pomocy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA - badania endoskopowe i konsultacje foniatryczne wyłącznie w gabinecie przy ul. Mińskiej 5 (REMEDIS).
  Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą. W 1993 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny). W 1997 roku uzyskałem specjalizację I stopnia z otolaryngologii a od 2003 jestem specjalistą otolaryngologiem. W 2006 roku, po przeprowadzeniu publicznej obrony, uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych. Po 3 letnim stażu w oddziele klinicznym Foniatrii i Audiologii UM w Poznaniu i zdaniu egzaminu, w 2015 uzyskałem tytuł specjalisty audiologa i foniatry Od początku kariery zawodowej związany jestem z Oddziałem Otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Instytutu Badawczo-Rozwojowego przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Od 2004 roku prowadzę Ośrodek Protezowania Słuchu Niemowląt działający w strukturze oddziału otolaryngologicznego ww. szpitala. W latach 1995 - 2004 pracowałem jako nauczyciel akademicki w Katedrze Podstaw Nauk Medycznych Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem współautorem 3 publikacji naukowych. Odbyłem szereg staży i szkoleń, miedzy innymi w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach , klinikach uniwersyteckich w Poznaniu, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Uniwersytecie Karola w Pradze oddział Hradec Kralowe oraz centrum słuchu Oticon w Danii.
  Obecnie współpracuję z oddziałem otolaryngologii WSS we Wrocławiu w charakterze otolaryngologa, konsultanta ds. audiologii i foniatrii i prowadzę ośrodek zajmujący się problemami słuchu u niemowląt i małych dzieci. Od 2004 współpracuję z Kliniką LuxMed we Wrocławiu. Dodatkowo, operuję dorosłych komercyjnych pacjentów w szpitalu PHM we Wrocławiu. Od połowy kwietnia 2016r. roku rozpoczynam współpracę z placówką Remedis przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu, gdzie uruchomiłem gabinet prywatny.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Dolnośląskiej Izby Lekarskiej (1997)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, ślinianek
 • zaburzenia słuchu, percepcji dźwiękowej i szumy uszne
 • zaburzenia głosu