dr n. med.

Jarosław Mielnik

Laryngolog, Audiolog, foniatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA - badania endoskopowe wyłącznie w gabinecie przy ul. Mińskiej 5 (REMEDIS).
Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą. W 1993 roku ukończyłem…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA - badania endoskopowe wyłącznie w gabinecie przy ul. Mińskiej 5 (REMEDIS).
  Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą. W 1993 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny). W 1997 roku uzyskałem specjalizację I stopnia z otolaryngologii a od 2003 jestem specjalistą otolaryngologiem. W 2006 roku, po przeprowadzeniu publicznej obrony, uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych. Po 3 letnim stażu w oddziele klinicznym Foniatrii i Audiologii UM w Poznaniu i zdaniu egzaminu, w 2015 uzyskałem tytuł specjalisty audiologa i foniatry Od początku kariery zawodowej związany jestem z Oddziałem Otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Instytutu Badawczo-Rozwojowego przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Od 2004 roku prowadzę Ośrodek Protezowania Słuchu Niemowląt działający w strukturze oddziału otolaryngologicznego ww. szpitala. W latach 1995 - 2004 pracowałem jako nauczyciel akademicki w Katedrze Podstaw Nauk Medycznych Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem współautorem 3 publikacji naukowych. Odbyłem szereg staży i szkoleń, miedzy innymi w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach , klinikach uniwersyteckich w Poznaniu, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Uniwersytecie Karola w Pradze oddział Hradec Kralowe oraz centrum słuchu Oticon w Danii.
  Obecnie współpracuję z oddziałem otolaryngologii WSS we Wrocławiu w charakterze otolaryngologa, konsultanta ds. audiologii i foniatrii i prowadzę ośrodek zajmujący się problemami słuchu u niemowląt i małych dzieci. Od 2004 współpracuję z Kliniką LuxMed we Wrocławiu. Dodatkowo, operuję dorosłych komercyjnych pacjentów w szpitalu PHM we Wrocławiu. Od połowy kwietnia 2016r. roku rozpoczynam współpracę z placówką Remedis przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu, gdzie uruchomiłem gabinet prywatny.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Dolnośląskiej Izby Lekarskiej (1997)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, ślinianek
 • zaburzenia słuchu, percepcji dźwiękowej i szumy uszne
 • zaburzenia głosu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: niedosłuch

  Absolutnie fantastyczny lekarz. Konkretny, uprzejmy, dociekliwy, skłonny wyjaśnić każdą wątpliwość, z wielką chęcią zdiagnozowania pacjenta. Kiedy inni laryngolodzy rozkładali ręce - dr Mielnik z rozwagą zaproponował badania, a ich wyniki dogłębnie wyjasnił. Takiego lekarza ze świecą szukać! Polecam każdemu!

 • A
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: problemy z krtanią, z głosem i notoryczna chrypa

  Zyczliwy otwarty lekarz, konkretnie opisal chorobe, leczenie, zdecydowanie godny polecenia Lekarz. Przeprowadzil potrzebne badania endoskopowe, wytlumaczyl proces leczenia, skierowal ekspresowo do szpitala, gdzie zajeto sie mną w przyslowiowe pięć minut.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pan laryngolog potraktował nas miło i profesjonalnie. Wytłumaczył dokładnie dziecku na czym będzie polegało badanie. Dokonał rzeczowej diagnozy. Wskazał co dalej robić. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktora Mielnika znam od 10 lat, przychodzę z córką tylko wtedy kiedy jest taka konieczność. Za każdym razem mam to samo odczucie, tzn., że jest to lekarz bardzo konkretny i bardzo profesjonalny. Konieczne do postawienia diagnozy badania, zleca w palcówkach, w których wykonywane są one bezpłatnie. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

  Trafna diagnoza po zleconych specjalistycznych badaniach, a następnie monitoring postępów leczenia pozwolił mi wreszcie pozbyć się problemu ze słuchem. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt z lekarzem - wszystko jest jasno komunikowane w bardzo uprzejmy sposób. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pacjentką była moja córka, lat 2,5. Wizyta przebiegła spokojnie. Pan doktor pozytywny, stanowczy ale potrafił dotrzeć do dziecka. Diagnoza i leczenie bardzo skuteczne. Polecam i w razie problemów (choć mam nadzieję, że choroby nas ominą) z pewnością skorzystam z usług Pana Doktora.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Leczymy się rodzinnie u doktora od wielu lat. Nie spotkałam tak rzeczowego lekarza. Nie ma sytuacji w której nie uzyskalibyśmy konkretnej i trafnej diagnozy. A co za tym idzie trafnego leczenia. Mogę polecić Pana doktora z zamkniętymi oczami...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest przecudownym człowiekiem, lekarzem z powołania, ma dobry kontakt z dziećmi, bardzo rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśnia. Będę polecać Pana Doktora swoim znajomym.

 • Profesjonalizm,ogromna wiedza praktyczna w reprezentowanej przez Pana Doktora dziedzinie ,a mianowicie laryngologii oraz audiologii -a przy tym skromna i przyjazna postawa wobec chorego

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  świetny lekarz, i miły nawet mój 2,5 latek dał radę i mimo płaczu udało nam się endoskopie wykonać bez większych problemów :)