dr n. med.

Jarosław Mielnik

Laryngolog, Audiolog, foniatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą. W 1993 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą otolaryngologiem i specjalistą audiologiem foniatrą. W 1993 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny). W 1997 roku uzyskałem specjalizację I stopnia z otolaryngologii a od 2003 jestem specjalistą otolaryngologiem. W 2006 roku, po przeprowadzeniu publicznej obrony, uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych. Po 3 letnim stażu w oddziele klinicznym Foniatrii i Audiologii UM w Poznaniu i zdaniu egzaminu, w 2015 uzyskałem tytuł specjalisty audiologa i foniatry Od początku kariery zawodowej związany jestem z Oddziałem Otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Instytutu Badawczo-Rozwojowego przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Od 2004 roku prowadzę Ośrodek Protezowania Słuchu Niemowląt działający w strukturze oddziału otolaryngologicznego ww. szpitala. W latach 1995 - 2004 pracowałem jako nauczyciel akademicki w Katedrze Podstaw Nauk Medycznych Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem współautorem 3 publikacji naukowych. Odbyłem szereg staży i szkoleń, miedzy innymi w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach , klinikach uniwersyteckich w Poznaniu, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Uniwersytecie Karola w Pradze oddział Hradec Kralowe oraz centrum słuchu Oticon w Danii.
  Obecnie współpracuję z oddziałem otolaryngologii WSS we Wrocławiu w charakterze otolaryngologa, konsultanta ds. audiologii i foniatrii i prowadzę ośrodek zajmujący się problemami słuchu u niemowląt i małych dzieci. Od 2004 współpracuję z Kliniką LuxMed we Wrocławiu. Dodatkowo, operuję dorosłych komercyjnych pacjentów w szpitalu PCZ we Wrocławiu. Od połowy kwietnia 2016r. roku rozpoczynam współpracę z placówką Remedis przy ulicy Mińskiej 5 we Wrocławiu, gdzie uruchomiłem gabinet prywatny.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Dolnośląskiej Izby Lekarskiej (1997)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, ślinianek
 • zaburzenia słuchu, percepcji dźwiękowej i szumy uszne
 • zaburzenia głosu

Ocena pacjentów:

10 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest przecudownym człowiekiem, lekarzem z powołania, ma dobry kontakt z dziećmi, bardzo rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśnia. Będę polecać Pana Doktora swoim znajomym.

 • Profesjonalizm,ogromna wiedza praktyczna w reprezentowanej przez Pana Doktora dziedzinie ,a mianowicie laryngologii oraz audiologii -a przy tym skromna i przyjazna postawa wobec chorego

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  świetny lekarz, i miły nawet mój 2,5 latek dał radę i mimo płaczu udało nam się endoskopie wykonać bez większych problemów :)

 • Bardzo dobre podejscie do małych pacjentów. Cierpliwy, udzielajacy wyczerpujacych informacji a temat stanu zdrowia. Szczerze polecamy. Rodzice gadatliwej Julki :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  konkretny i rzeczowy, wyjasnil przyczyne; zwrocil uwage dodatkowo na inne aspekty zdrowotne; wystawil paragon

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz z bardzo dobrym i milym podejsciem do malych dzieci godny zaufania oraz polecenia.Bardzo polecam tego lekarza

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Solidny wywiad. Duża ilość badań, tłumaczenie każdego z nich. Realna chęć pomocy i miłe nastawienie. Jestem bardzo zadowolony z badań, diagnozy i zaleceń.

 • Lekarz z dobrym podejściem do malego pacjenta. Cierpliwie tlumaczy. Widać ogromna wiedzę i profesjonalizm. Polecam

 • Pan Doktor rzeczowy, konkretny i profesjonalny. Jesteśmy często na wizycie z powodu skłonności naszych synów do zapaleń uszu. Zawsze trafiał z diagnozą i leczeniem.Bardzo cieszę się, że będzie można wkoncu trafić do niego prywatnie!

 • Szanowni Państwo, absolutnie odradzam wszelkich konsultacji u rzeczonego Pana Doktora. Z pewnością z początku wydaje się, że Panu Doktorowi bardzo zależy i wykazuje niesamowite zaangażowanie. Niestety jest to jedna wielka mistyfikacja. Pan Doktor nie potrafił mnie prawidłowo zdiagnozować, a naprawdę nie była to skomplikowana choroba, chodziło o banalne wycięcie migdałków. Zrezygnowałam z wizyt u Pana Doktora i za namową lekarzy w mojej rodzinie udałam sie na konsultacje do Kliniki Otolaryngologicznej we Wrocławiu, w której natychmiast potwierdzono moja diagnozę.