Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • Tympanometria
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20
Wołowska 20, 51-116 Wrocław
Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (243)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Wojciech Wilczyński Konsultacja chirurgiczna

  gorąco polecam, doskonałe podejście do trudnego pacjenta

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Jolanta Wojnarowska Inny

  Pani doktor jest przemiła, kompetentna, bardzo zaangażowana i dokładna. Prawdziwa lekarka z powołania.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Roman Postawa konsultacja urologiczna

  Od początku atmosfera była bardzo nieprzyjemna. Wizyta była częścią programu profilaktycznego, czego ten Pan nie był wstanie zrozumieć. Cały czas ignorował ten fakt i próbował ustali jakiś inny, wyimaginowany cel wizyty sugerując, i przy okazji mnie obrażając, iż „chyba nie jestem małym chłopcem”,w rozumieniu , iż daje się kierować innym, a powinienem mieć jakiś cel wizyty. Idea programu profilaktycznego jest chyba taka, iż przechodzi się przez szereg zdefiniowanych badań/wizyt u specjalistów, aby najwcześniej wykryć problemy.

  Lekarz też jednoznacznie stwierdził, iż nie ufa innym lekarzom i wynikom dostarczonych badań. Jaki więc ma sens ich przeprowadzania? Zupełnie absurdalne podejście.

  Lekarz w ogóle nie wyjaśnia jakie badanie chce przeprowadzić, a w tym wypadku każde badanie narusza strefę intymną, a część może powodować dyskomfort, więc takie podejście jest nieakceptowalne (chyba że u weterynarza, który nie musi komunikować się z swoim pacjentem).
  Odradzam wszelkie wizyty.

  K
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Janeczko-Pussak konsultacja lekarza rodzinnego

  Do Dr chodzimy całą rodziną. Ja, mąż i 2 nasze córki. Doktor jest niesamowicie dokładna. Słucha Pacjenta, zleca potrzebne badania i nigdy nie bagatelizuje żadnych objawów. Dr ma ogromną wiedzę, a moje dziewczyny ją uwielbiają ! Pozdrawiam, Mama Emilii i Lucynki

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Reniewska konsultacja okulistyczna

  Bardzo dziękuję za wszystkie informacje, leczenie na najwyższym poziomie

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Moruś konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Pani Paulina jest wspaniałą osobą ukierunkowana na pacjenta. Razem z żona chodzimy do Pani od pół roku. Najpierw pożądana diagnostyka. Potem zalecenia i są efekty tej obustronnej współpracy. Jestem już prawie na końcu swojej drogi - spadek masy o 22 kg. Ale to nie koniec współpracy bo do dietetyka nie chodzi się tylko po to aby schudnąć. Naprawdę polecam. I życzę wszystkim takich sukcesów z Panią Pauliną.

  mgr Paulina Moruś

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie PM

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Dominas konsultacja internistyczna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo duże zaangażowanie lekarza , który od razu rozpoznał mój problem. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Wilczyński Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo polecam wizyty u doktora Wilczyńskiego. Żałuję, że nie trafiłam do doktora wcześniej. Mnóstwo empatii, zrozumienia, konkretne i rzeczowe informacje na temat stanu zdrowia. Dokładnie wyjasniony plan działania. Świetne poczucie humoru i niesamowite zaangażowanie. Żeby każdy lekarz miał takie podejście... Pacjentom naprawdę polecam a doktorowi dziękuję za opiekę:)

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Lisowski konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalny lekarz, w gabinecie panuje atmosfera komfortowa i przyjazna. Bardzo skrupulatnie podejście do badania. Przyszłam w drobnej sprawie, a doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu aby omówić także inne kwestie dotyczące mojego zdrowia. Jestem pod ogromnym wrażeniem :)

  dr n. med. Andrzej Lisowski

  Bardzo mi miło. Dziękuję za ocenę i zaufanie.
  dr Andrzej Lisowski

  Т
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Mikołajów konsultacja proktologiczna

  Было страшновато идти к проктологу ( но необходимо). Доброжнлательность доктора сделали этот приём комфортным.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania