lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

115 opinii +dodaj

Umów wizytę 1443 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 200... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Semaforowa 83 / U2, Krzyki
  52-121 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta 140 zł
  Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
  Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa plazmą argonową 500 zł
  Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
  Usuwanie zrostów wewnątrznisowych plasmą argonową 600 zł
  Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
  Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  więcej

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny Przyjmuje na NFZ

  Weigla 5, Krzyki
  53-114 Wrocław, dolnośląskie

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Ponad 4 tygodnie temu byłem u lekarza po tym jak mnie ucho rozbolało, lekarz dał błędną diagnozę że boli mnie szczęka i tam gdzie ona jest zawieszona, przez 10 dni brałem leki na "szczękę" i kropelki do uszu, i nie pomogło mi to w ogóle, poźniej poszedłem znów do lekarza ale innego, ten stwierdził, że "to mogą zęby siać jakieś bakterie",- odpowiedziałem lekarzowi, że mnie w ogóle zęby nie bolą", przypisał mi antybiotyki i przez kolejny tydzień brałem antybiotyki ale to także nie pomogło. Zacząłem się martwić gdyż gdyż ból ucha wracał i był bardzo silny, nie mogłem spać z powodu bólu, od początku wystąpienia problemu miałem ucho zatkane, i był taki szum jak "nad morzem", poza nie mogłem go nawet umyć w środku, a ból powracam w różnych odstępach czasu, od lekkich ukuć po ciężki ból. Wybrałem się za trzecim razem do Pana Jarosława Bukwald, zdiagnozował moje chore ucho, postawił diagnozę, że mam zapalenie tej wewnętrznej części, przypisał mi maść do smarowania, kropelki do uszu oraz antybiotyki, po 3 dniach odczułem różnicę, i momentami zaczęło mi się odtykać ucho, po tygodniu zacząłem słyszeć dobrze, a ból juz ani razu nie powrócił. Dziękuję za pomoc!

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny, wyszczególnia po kolei cechy pacjenta i tworzy z tego raport ale przede wszystkim słucha, to zawsze oznaka dobrego charakteru - coś z czym inni lekarze z przerośniętym ego mają tak duży problem. Potrzebowałem profesjonalnej diagnozy i teraz widząc tą stronę wiem dlaczego ją otrzymałem - żeby zdobyć stopień podpułkownika w tak młodym wieku trzeba być po prostu dobrym lekarzem. Dziękuję i polecam innym.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny lekarz z bardzo dobym podejściem do dzieci. Napewno godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny, zaangażowany i pomocny. Wyjaśnia wszystko dokładnie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo przyjazna. Pacjent opuszcza gabinet bez niedostatku informacji ze strony Pana Doktora. Polecam. Pozdrawiam. Rita Wróbel.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Warto było jechać dwie godziny z Jeleniej Góry, chociaż jak zarejestrowałam syna, to nie byłam pewna, czy dobrze robię, czy to ma sens Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja. Baaaaaaaaaaaaardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Wrażenie po wizycie bardzo pozytywne. Po przeprowadzieniu wywiadu i fachowym badaniu lekarz zaproponował formę leczenia moich dolegliwości. Z uwagi na to, że mieszkam za granicą zostałam poproszona, aby po odbytym leczeniu skontulsować się drogą mailową co jest dla mnie dużym udogodnieniem. Chciałabym również zwrócić uwagę na schludny i świenie wyposażony gabinet (co dla mnie bardzo ważne i według mnie świadczy o szacunku do pacjenta). Wizyta przebiegła profesjonalnie i bez pospiechu.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo uprzejmy, rzeczowy, kontaktowy. Miał doskonałe podejście do dziecka. gabinet bardzo dobrze wyposażony. Wart polecania.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i kompetentny specjalista, sympatyczny, dobre podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, miły, uprzejmy, z dobrym podejściem do dzieci, rzeczowy, badanie szybkie, bezbolesne, a najważniejsze, że bardzo dokładne.Polecam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w miłej i "fachowej" atmosferze. Lekarz postawił diagnozę i przedstawił alternatywy leczenia. Czas wizyty był odpowiedni do przedstawionego problemu , bez wrażenia "ponaglania". W czasie wizyty uzyskałam to , czego oczekiwałam - kompetencje i uprzejmość. Dodatkowe wrażenie wywarła recepta wypisana ręcznie piórem ( w dzisiejszych czasach to perełka ) :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni