lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 200... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Wizyta pierwsza z dzieckiem lat 6 - migdały i częste anginy - bardzo dobre wrażenie w pierwszym kontakcie. Doktor jest bardzo przyjazny dzieciom, ma do nich podejście. Rzeczowo tłumaczy, komunikaty krótkie i zrozumiałe.
  Gabinet jasny, czysty, sprzęt zadbany, w gabinecie sporo miejsca dla pacjenta.
  Dlaczego 4 gwiazdki? Za podejście i obsługę. Właściwa ocena będzie za 3 miesiące, po kuracji.
  Ale, niezależnie od przyszłej oceny (po kuracji), polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko w porządku. Miałam mieć tylko usunięte szwy po prostowaniu operacji prostowania przegrody nosowej. Doktor usunął bez problemu :) Miły, profesjonalny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Poszliśmy do lekarza z moim 5,5 letnim synem, który od jakiegoś czasu miał problemy z zatokami i nawracające problemy z zapaleniem krtania a także oddychał nosowo oraz zaczął mieć nieświeży oddech z ust mimo ich umycia.
  Synek ma uraz do lekarzy po pobycie w szpitalu stąd baliśmy się z żoną że wizyta będzie miała raczej burzliwy przebieg, szczególnie biorąc pod uwagę badanie endoskopem.
  Pan doktor miał jednak przygotowaną salę tak aby dziecko nie miało szansy nawet chwilę zastanowić się nad tym co się dzieje z samym endoskopem. Całe główne badanie endoskopowe trwało tylko kilka minut podczas którego lekarz wykonał serię dokładnych zdjęć pokazujących m.in. 3 migdał, a nasz syn nawet tego nie zauważył. My byliśmy zszokowani, że obyło się bez jakiegokolwiek oporu z jego strony.
  Szacunek dla Pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Doktor Bukwald jest bardzo cierpliwym i uprzejmym lekarzem, dokladnie bada, wszystko zrozumiale tlumaczy i odpowiada na kazde pytanie. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona. Lekarz komunikatywny , uprzejmy, bardzo rzeczowy. Poczułam sie zaopiekowana, Pan Doktor poświecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, dokładnie objaśnił dolegliwość i sposób leczenia. Wyszłam usatysfakcjonowana.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista i sympatyczny człowiek. Polecam każdemu, kto tak jak ja, boryka się z problemami laryngologicznymi. Już po samej wizycie czułem się lepiej, a dzięki zaleconemu leczeniu, wszelkie problemy ustąpiły!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo uprzejmy i jednocześnienie badanie wykonuje w sposób bardzo profesjonalny . Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej - na spokojnie wszystko wytłumaczy, rozjaśni, posiadający zarówno sporą wiedzę zawodową jak i specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Jak najbardziej polecam !

 • Polecam!!!!
  Bardzo profesjonalne, ludzkie podejscie do pacjenta. Doktor Jarosław Bukwald godny zaufania.

 • Sympatyczny i rzeczowy człowiek. Nasz pięciolatek boryka się z przerosnietym migdalem. Lekarz zrobił wywiad, zapoznał się z dokumentacją i dokładnie zbadał syna. Dodatkowe uznanie za to iż sam powtórzył żonie diagnozę gdyż została z córką na korytarzu. Serdecznie i z czystym sercem polecam.