lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
Laryngologią zawodowo zajmuję…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
162 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od wielu lat chodzę do różnych laryngologów, ale Pan Bukwald był pierwszym, który zajrzał endoskopem do mojego nosa i zlecił wykonanie tomografii komputerowej zatok. Dzięki temu możliwa była rzetelna ocena stanu moich zatok oraz ocena działania przepisanych wcześniej leków. Polecam wizytę u pana Bukwalda wszystkim chorym na zatoki.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: Zwykła wizyta

  Podejście do małego pacjenta idealne. Wszystko dokładnie sprawdzone i wyjaśnione. Polecam szczególnie dla dzieci

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Ileż już lat się męczę z zatkanym nosem! Ile ja zapaleń zatok miałam! Jak w pracy zaczynało mnie więcej nie być niż być, poszłam do Pana Bukwalda, bo opinii dużo i dobrych to myślę, uratuje mnie. Ale niestety nie uratował. Zrobił to samo co paru pozostałych laryngologów, czyli niewiele, woda morska do nosa, jakieś sterydy walnął i narazie. Chociaż szczepionkę przepisał, to już na zapalenie zatok rzadziej choruję niż 4 razy w roku:) Trochę rtęci zawsze spoko.
  Pozdrawiam (na jednym wdechu, bo oszczędzam)!

  lek. Jarosław Bukwald2017-08-18

  Jest mi niezmiernie przykro że zawiodłem oczekiwania. Niestety nie mogę zweryfikować procesu leczenia (co możnaby jeszcze zrobić). Wiem że zmniejszenie ilości infekcji jest mało pocieszające skoro inne dolegliwości się utrzymują. Mam tylko prośbę, jeżeli trafi Pani na konsultacje do innego lekarza, proszę pokazać całość dokumentacji. Będzie to pomocne w modyfikacji leczenia bądź kierowania do dalszej diagnostyki. Pozdrawiam i życzę zdrowia lek. Bukwald

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: zwykła wizyta

  Świetne podejście do dziecka sprawiło, że syn zupełnie nie miał poczucia jakby był w gabinecie lekarskim. Trafna diagnoza. Jak dziecko będzie miało problemy laryngologiczne to napewno ponownie udamy się do Pana doktora,

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny profesjonalista, szybka diagnoza i dobranie odpowiednich leków. Polecam każdemu z problemami laryngologicznymi

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie. 4letni syn ani przez moment sie nie bał a diagnoza była trafna i szybka. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bez wątpienia można rzec, że Pan Jarosław Bukwald jest lekarzem z powołania.
  Gabinet jest przyjemny i schludny. Mieści się w nim profesjonalny sprzęt do badań. Novum dla mnie było to, że przebieg badania mojego chorego ucha mogłem obserwować na monitorze znajdującym się naprzeciwko mnie. Po zdiagnozowaniu choroby, Pan Lekarz wydrukował dokument, w którym opisał to, co mi dolega, jakie badania przeprowadził oraz jakie leki mam zażywać (nazwa leku, ile na dzień oraz czas jego stosowania).
  W przypadku gdyby nastąpiły kolejne problemy laryngologicznych, udałbym się ponownie do gabinetu lekarskiego Pana Jarosława Bukwalda.
  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Miły i sympatyczny, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Leczenie dobrze dobrane. Następnego dnia już zatoki mnie nie bolały!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  Widoczna poprawa po zalecanej kuracji. Dla lekarza same plusy. Wysoka kultura osobista, głęboka wiedzą, świetny kontakt z pacjentem.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: Zwykła wizyta

  Konkretny, z ogromna wiedza laryngologiczna. Doskonale podejście do pacjenta. Rzeczowo i cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz wyjaśnił mi moje watpliwości w przypadku dalszego leczenia. Polecam tego lekarza, w moim odczuciu jeden z najlepszych laryngologow.