lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

118 opinii +dodaj

Umów wizytę 1626 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 200... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Semaforowa 83 / U2, Krzyki
  52-121 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta 140 zł
  Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
  Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa plazmą argonową 500 zł
  Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
  Usuwanie zrostów wewnątrznisowych plasmą argonową 600 zł
  Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
  Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  więcej

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny Przyjmuje na NFZ

  Weigla 5, Krzyki
  53-114 Wrocław, dolnośląskie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Chodzę do Pana doktora już od kilku lat i ani razu nie zawiódł moich oczekiwań. Bardzo dobry kontakt z małymi pacjentami, dzięki czemu moje dwa szkraby nie boją się badań, które często są nieprzyjemne.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora za miłe usposobienie, dokładne wytłumaczenie problemu i zaleceń. Gabinet dobrze wyposażony. Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z podejścia tego lekarza do pacjenta. rzeczowy, konkretny, miły i profesjonalny. Można zaufać. Zaskoczyło mnie to, że zgodził się na ponowną w tym dniu konsultację po przywiezieniu przeze mnie dodatkowych badań. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Wrażenie po wizycie bardzo pozytywne. Po przeprowadzieniu wywiadu i fachowym badaniu lekarz zaproponował formę leczenia moich dolegliwości. Z uwagi na to, że mieszkam za granicą zostałam poproszona, aby po odbytym leczeniu skontulsować się drogą mailową co jest dla mnie dużym udogodnieniem. Chciałabym również zwrócić uwagę na schludny i świenie wyposażony gabinet (co dla mnie bardzo ważne i według mnie świadczy o szacunku do pacjenta). Wizyta przebiegła profesjonalnie i bez pospiechu.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo uprzejmy, rzeczowy, kontaktowy. Miał doskonałe podejście do dziecka. gabinet bardzo dobrze wyposażony. Wart polecania.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i kompetentny specjalista, sympatyczny, dobre podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, miły, uprzejmy, z dobrym podejściem do dzieci, rzeczowy, badanie szybkie, bezbolesne, a najważniejsze, że bardzo dokładne.Polecam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w miłej i "fachowej" atmosferze. Lekarz postawił diagnozę i przedstawił alternatywy leczenia. Czas wizyty był odpowiedni do przedstawionego problemu , bez wrażenia "ponaglania". W czasie wizyty uzyskałam to , czego oczekiwałam - kompetencje i uprzejmość. Dodatkowe wrażenie wywarła recepta wypisana ręcznie piórem ( w dzisiejszych czasach to perełka ) :)

 • bardzo dobry

  Wyjątkowo dobry lekarz. Polecam pana doktora jest kompetentny, na wszelkie pytania odpowiada rzeczowo, podchodzi do pacjenta w sposób fachowy. Pomógł mi z moimi dolegliwościami.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam, Doktor Jarosław trafnie zdiagnozował i skutecznie dobrał leki do moich dolegliwości. Wizyta prowadzona jest profesjonalnie, pacjent jest traktowany z należytym szacunkiem a wszystkie badania są dokładnie i zrozumiale omówione.

Najbliższe terminy:

kolejne dni