lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

202 opinie +dodaj

Umów wizytę 1452 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu pułkownika. Dodatkowo pełnię obowiązki Komendanta 2 Wojskowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Semaforowa 83 / U2, Krzyki
  52-115 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat

  Usługi

  Zwykła wizyta 150 zł
  Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej od 300 zł
  Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa plazmą argonową 600 zł
  Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
  Konsultacje laryngologiczne wraz z ewentualnym badaniem endoskopowym 150 zł
  Usuwanie zrostów wewnątrznisowych plasmą argonową 600 zł
  Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
  Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  więcej

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny - Oddział Otolaryngologii

  Weigla 5, Krzyki
  53-114 Wrocław, dolnośląskie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
202 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Pan doktor bardzo kompetentny,gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt,pełen profesjonalizm,z wizyty jestem bardzo zadowolona,gorąco polecam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Pan doktor bardzo konkretnie postawił diagnozę, zalecenia do dalszego leczenia, skierowanie na dodatkowe badania. Wizyta odbyła sie punktualnie, z należytym zainteresowaniem pacjentem. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny. W koszt wizyty wliczone profesjonalne badanie. Doktor cierpliwy, wysłuchał wszystkich pytań i wątpliwości i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Pomocny na etapie ewentualnego dalszego leczenia. Pozdrawiam i na pewno polecę znajomym.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Pan doktor posiada odpowiedni sprzęt do diagnozy , który pomaga mu postawić odpowiednią diagnozę i zastosować odpowiednią metodę leczenia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy, konkretny a przy tym sympatyczny lekarz. Pan doktor podchodzi do pacjenta w sposób uprzejmy ale delikatny. Wysłucha co ma sie mu do powiedzenia, przez co kontakt z nim jest bardzo dobry.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: problemy z zatokami

  Gorąca polecam Pana Doktora. Byłam u niejednego laryngologa i śmiało mogę powiedzieć, że nareszcie trafiłam na lekarza, który rzeczowo wyjaśnił mój problem i zaproponował rozwiązanie. Godny zaufania, będę polecać rodzinie i znajomym.

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Bardzo dobry lekarz, rzeczowy i konkretny, jak również potrafiący wysłuchać historii choroby i postawić wnioski w temacie nawracającego zapalenia uszu. Byłam z pięcioletnią córką w celu zbadania 3 migdałka oraz porady w sprawie leczenia. Dostałyśmy odpowiednie zalecenia i zamierzamy wrócić na kontrolę za kilka miesięcy.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  To już była moja 3 lub 4 wizyta - zawsze profesjonalnie, bardzo punktualnie, diagnozy w moim przekonaniu trafne a zaproponowane leczenie skuteczne. Atmosfera podczas każdej wizyty bardzo sympatyczna, ludzkie podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone i w miarę konieczności pokazane na monitorze. Oby więcej takich lekarzy- zdecydowanie polecam.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to pierwsza wizyta więc trudno oceniać ale ponieważ czeka mnie zabieg za kilka tygodni, okaże się czy pozytywne, pierwsze, wrażenie jest uzasadnione. Wizyta ,umówiona przez internet była mi kilkakrotnie przypomniana, zostałam przyjęta punktualnie, Pan doktor sympatyczny, odpowiedział wyczerpująco na pytania, udzielił porady . Gabinet świetnie wyposażony, wychodząc, otrzymuje wydruk z opisem , zdjęciami, zaleceniami. Pełen profesjonalizm. Pierwszy kontakt bardzo zachęcający ale dopiero efekt zabiegu ablacji małżowin nosa pozwoli mi ocenić umiejętności Pana doktora ( liczę na nie bardzo)

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: niedosłuch

  Gabinet bardzo dobrze wyposażony, a Pan Doktor profesjonalny, rzeczowy i do tego uprzejmy :) Badanie zaawansowanym sprzętem odbyło się już na miejscu. Pan Doktor przepisał leczenie i co najważniejsze wytłumaczył przyczyny problemów ze słuchem. Gorąco polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu pułkownika. Dodatkowo pełnię obowiązki Komendanta 2 Wojskowego Szpitala Polowego we Wrocławiu.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki oraz czwartki w godz. 15.00-17.00 firma AUDIOFON wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej