lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 200... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Semaforowa 83 / U2, Krzyki
  52-121 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta 140 zł
  Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
  Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa plazmą argonową 500 zł
  Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
  Usuwanie zrostów wewnątrznisowych plasmą argonową 600 zł
  Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
  Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  więcej

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny Przyjmuje na NFZ

  Weigla 5, Krzyki
  53-114 Wrocław, dolnośląskie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów:

149 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Bukwald jest bardzo cierpliwym i uprzejmym lekarzem, dokladnie bada, wszystko zrozumiale tlumaczy i odpowiada na kazde pytanie. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona. Lekarz komunikatywny , uprzejmy, bardzo rzeczowy. Poczułam sie zaopiekowana, Pan Doktor poświecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, dokładnie objaśnił dolegliwość i sposób leczenia. Wyszłam usatysfakcjonowana.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista i sympatyczny człowiek. Polecam każdemu, kto tak jak ja, boryka się z problemami laryngologicznymi. Już po samej wizycie czułem się lepiej, a dzięki zaleconemu leczeniu, wszelkie problemy ustąpiły!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo uprzejmy i jednocześnienie badanie wykonuje w sposób bardzo profesjonalny . Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej - na spokojnie wszystko wytłumaczy, rozjaśni, posiadający zarówno sporą wiedzę zawodową jak i specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Jak najbardziej polecam !

 • Polecam!!!!
  Bardzo profesjonalne, ludzkie podejscie do pacjenta. Doktor Jarosław Bukwald godny zaufania.

 • Sympatyczny i rzeczowy człowiek. Nasz pięciolatek boryka się z przerosnietym migdalem. Lekarz zrobił wywiad, zapoznał się z dokumentacją i dokładnie zbadał syna. Dodatkowe uznanie za to iż sam powtórzył żonie diagnozę gdyż została z córką na korytarzu. Serdecznie i z czystym sercem polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretne, profesjonalne podejście do pacjenta i jego przypadku. Szczegółowe i wnikliwe badanie podczas wizyty. Bogato wyposażony, specjalistycznie gabinet więc możliwości duże. Dotychczasowe diagnozy i zalecane kuracje przynosiły szybki rezultat więc zawsze wracam przy kolejnych dolegliwościach. Po za fachowością Pan Doktor posiada wysoką kulturę osobistą. Polecam w przypadku wszelkich dolegliwości laryngologicznych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Gabinet świetnie wyposażony. Lekarz zaordynowal leczenie i już po pierwszej dawce leków jest widoczna poprawa. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  konkretny, rzeczowy, szybko potrafil zdiagnoznowac problem, jasno i precyzyjnie wyjasnil diagnoze i metody leczenia. Polecam