lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

209 opinii +dodaj

Umów wizytę
991 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu pułkownika. Dodatkowo pełnię obowiązki Komendanta 2 Wojskowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Semaforowa 83 / U2, Krzyki
  52-115 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat

  Usługi

  Zwykła wizyta 150 zł
  Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej od 300 zł
  Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa plazmą argonową 600 zł
  Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
  Konsultacje laryngologiczne wraz z ewentualnym badaniem endoskopowym 150 zł
  Usuwanie zrostów wewnątrznisowych plasmą argonową 600 zł
  Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
  Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  więcej

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny - Oddział Otolaryngologii

  Weigla 5, Krzyki
  53-114 Wrocław, dolnośląskie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
209 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Doktor ma dobre podejście do małych pacjentów. Dość konkretna diagnoza i zalecenia, do tego bardzo dobry sprzęt, dzięki czemu badanie można wykonać bardzo dokładnie.

 • Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Do gabinetu tego lekarza trafiłam z polecenia znajomych. Stwierdziłam, że to moja ostatnia deska ratunku, przed proponowaną wszędzie punkcją zatok. Aby nie skłamać podliczyłam specjalistów, którzy przyjęli mnie z moim problemem przed doktorem Bukwaldem i było ich -5. Żaden nie umiał mi pomóc i dostawałam kolejne skierowania, to na prześwietlenie, to na punkcję zatok... A Doktor Bukwald stwierdził, że damy sobie z tym radę i faktycznie miesiąc później, przywiozłam do gabinetu wyniki tomografii zatok, które wskazywały, że płynu nie ma. Dodatkowo dostałam leczenie, które miało zapobiec nawrotowi problemu i mija 3 miesiąc a ja odstawiłam leki i czuję się swietnie :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Pan doktor był bardzo miły i wyrozumiały dla moich rozrabiaków:) rzeczowo przedstawił wyniki badań dał jasny przyszłościowy scenariusz ewentualnego leczenia i kontroli lekarskich.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Podczas wizyty pozytywne wrażenie zainteresowania pacjentem, dokładne badanie oraz wyjaśnienie dolegliwości i procesu leczenia. Warto wybrać właśnie tego lekarza, ze względu na jego profesjonalizm.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Rzeczowy, mily, fachowy. Pan Doktor przeprowadzil kompleksowa diagnoze, wskazal zalecone zabiegi oraz polecil wykonawcow. W pelni polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Bardzo konkretny lekarz, w pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjechałam do niego aż z Żar (ok 2 godzin w jedną stronę) i naprawdę nie żałuję. Miałam podwójną wizytę, lekarz badał mnie i moją córkę- 6lat. Obydwa badania przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Wreszcie trafiłam na lekarza, który przekonał mnie do operacji skrzywionej przegrody nosa i uzasadnił to pokazując mi wszystko na ekranie. Polecam tego lekarza z czystym sercem. Pozdrawiam, Joanna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Wizytę oceniam bardzo dobrze. Pan doktor przeprowadził z córką wywiad, dokładnie i delikatnie zbadał. Wytłumaczył co się dzieje i jaki są najlepsze wyjścia postępowania aby pomóc córce. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Pan doktor bardzo kompetentny,gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt,pełen profesjonalizm,z wizyty jestem bardzo zadowolona,gorąco polecam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Pan doktor bardzo konkretnie postawił diagnozę, zalecenia do dalszego leczenia, skierowanie na dodatkowe badania. Wizyta odbyła sie punktualnie, z należytym zainteresowaniem pacjentem. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny. W koszt wizyty wliczone profesjonalne badanie. Doktor cierpliwy, wysłuchał wszystkich pytań i wątpliwości i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Pomocny na etapie ewentualnego dalszego leczenia. Pozdrawiam i na pewno polecę znajomym.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu pułkownika. Dodatkowo pełnię obowiązki Komendanta 2 Wojskowego Szpitala Polowego we Wrocławiu.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki oraz czwartki w godz. 15.00-17.00 firma AUDIOFON wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej