lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 200... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
  Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
  Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
  Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

  W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
  W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
  Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
  Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

  Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

  Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

  Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

  W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bez wątpienia można rzec, że Pan Jarosław Bukwald jest lekarzem z powołania.
  Gabinet jest przyjemny i schludny. Mieści się w nim profesjonalny sprzęt do badań. Novum dla mnie było to, że przebieg badania mojego chorego ucha mogłem obserwować na monitorze znajdującym się naprzeciwko mnie. Po zdiagnozowaniu choroby, Pan Lekarz wydrukował dokument, w którym opisał to, co mi dolega, jakie badania przeprowadził oraz jakie leki mam zażywać (nazwa leku, ile na dzień oraz czas jego stosowania).
  W przypadku gdyby nastąpiły kolejne problemy laryngologicznych, udałbym się ponownie do gabinetu lekarskiego Pana Jarosława Bukwalda.
  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Miły i sympatyczny, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Leczenie dobrze dobrane. Następnego dnia już zatoki mnie nie bolały!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  Widoczna poprawa po zalecanej kuracji. Dla lekarza same plusy. Wysoka kultura osobista, głęboka wiedzą, świetny kontakt z pacjentem.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: Zwykła wizyta

  Konkretny, z ogromna wiedza laryngologiczna. Doskonale podejście do pacjenta. Rzeczowo i cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz wyjaśnił mi moje watpliwości w przypadku dalszego leczenia. Polecam tego lekarza, w moim odczuciu jeden z najlepszych laryngologow.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpująca informacja na temat choroby i zastosowania leków. Byłam pierwszy raz, wizyta przebiegła bezstresowo.

 • Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Chylę czoło, bardzo polecam jako lekarza i człowieka godnego zaufania. Lekarz z powołania przywraca wiarę w ludzi. Bardzo dobry specjalista, do tego uprzejmy i miły człowiek. Skupia się całkowicie na pacjencie, diagnozuje problem. Nie jest monotematyczny. To co szanuję u lekarzy to zaangażowanie w pomoc choremu. Doktor Bukwald należy do grona tych specjalistów. Leczy pacjentów w każdym wieku - co jest wyznacznikiem jego doświadczenia.
  Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Wizyta pierwsza z dzieckiem lat 6 - migdały i częste anginy - bardzo dobre wrażenie w pierwszym kontakcie. Doktor jest bardzo przyjazny dzieciom, ma do nich podejście. Rzeczowo tłumaczy, komunikaty krótkie i zrozumiałe.
  Gabinet jasny, czysty, sprzęt zadbany, w gabinecie sporo miejsca dla pacjenta.
  Dlaczego 4 gwiazdki? Za podejście i obsługę. Właściwa ocena będzie za 3 miesiące, po kuracji.
  Ale, niezależnie od przyszłej oceny (po kuracji), polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko w porządku. Miałam mieć tylko usunięte szwy po prostowaniu operacji prostowania przegrody nosowej. Doktor usunął bez problemu :) Miły, profesjonalny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Poszliśmy do lekarza z moim 5,5 letnim synem, który od jakiegoś czasu miał problemy z zatokami i nawracające problemy z zapaleniem krtania a także oddychał nosowo oraz zaczął mieć nieświeży oddech z ust mimo ich umycia.
  Synek ma uraz do lekarzy po pobycie w szpitalu stąd baliśmy się z żoną że wizyta będzie miała raczej burzliwy przebieg, szczególnie biorąc pod uwagę badanie endoskopem.
  Pan doktor miał jednak przygotowaną salę tak aby dziecko nie miało szansy nawet chwilę zastanowić się nad tym co się dzieje z samym endoskopem. Całe główne badanie endoskopowe trwało tylko kilka minut podczas którego lekarz wykonał serię dokładnych zdjęć pokazujących m.in. 3 migdał, a nasz syn nawet tego nie zauważył. My byliśmy zszokowani, że obyło się bez jakiegokolwiek oporu z jego strony.
  Szacunek dla Pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Jarosław BukwaldUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Doktor Bukwald jest bardzo cierpliwym i uprzejmym lekarzem, dokladnie bada, wszystko zrozumiale tlumaczy i odpowiada na kazde pytanie. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt.