mgr

Jacek Suchanowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

70 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Właściciel Centrum Medycznego SIS, studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe (fizjoterapia w sporcie) ukończone w Warszawie. Od wielu lat związany ze sportem wyczynowym. Ogromne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIS Centrum Medyczne

  Pan Jacek sprawia wrażenie zaangażowanego, poświęca sporo czasu na rozmowę z pacjentem i udzielenie wszystkich możliwych porad. Dodatkowo, jest elastyczny, gotowy na modyfikacje ćwiczeń zależnie od upodobań pacjenta. Już na początku układa długofalowy plan działania, co maksymalizuje końcowy efekt. W sposób jasny i precyzyjny tłumaczy, jak wykonuje się poszczególne ćwiczenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: zwykła wizyta, sonofeedback (USG)

  Pan Jacek , to miły i kontaktowy fizjoterapeuta. Podczas pierwszej wizyty, w sposób fachowy i rzetelny zdiagnozował źródło mojego bólu i zalecił kolejne działania. Jestem zadowolony z wizyty i mam nadzieję na dalsze, które przywrócą mi sprawność.

  Jacek Suchanowski2018-07-26

  Dziękuje i pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Jacka. Wszedłem lekko zestresowany, wyszedłem spokojny i uśmiechnięty. Pan Jacek potrafi słuchać, interesuje się pacjentem, jest miły i taktowny.

  Jacek Suchanowski2018-07-18

  Dziękuje i pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: terapia przeciwbólowa

  Bardzo miły i sympatyczny do tego bardzo delikatny a zarazem wiedział gdzie mocniej ucisnąć widać że zna się na swojej robocie polecam

  Jacek Suchanowski2018-07-16

  Dziękuje i pozdrawiam, życząc jednocześnie dużo zdrowia!

 • P
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Od czego by tu zacząć. ( nie zapomniałam). Tyle słów, które nie są w stanie odzwierciedlić wdzięczności za wykonaną pracę, za pomoc i przede wszystkim profesjonalizm. Wieloletni problem z kolanem (zerwanie acl) na dzień dzisiejszy odszedł w "niepamięć". Pod skrzydła p. Jacka trafiłam po wykonanej i zakończonej sukcesem rekonstrukcji i dzięki Bogu, bo lepiej trafić nie mogłam.
  Ćwiczenia dobrane adekwatnie do mojej przypadłości pozwoliły mi na nowo myśleć o powrocie do sportu. Nie było łatwo ( ból, trud, czasami bezsilność), ale, podejście do pacjenta pierwsza klasa, to zachęcało mnie do walki o swoje zdrowie, cyt: Dasz radę, brawo Pati. Chwila odpoczynku i jeszcze jedna seria. A teraz jedziesz ulubione: czwórka, dwójka, łydka. To nie kolano, tylko stopa Ci trzęsie :) Vamos señorita i szereg odliczania w różnych językach , które wprowadzały pozytywny (niekiedy humorystyczny) akcent. Polecam wszystkim z całego serca- pod opieką p. Jacka powrót do sprawności- gwarantowany!!!
  Najlepszy!
  Dziękuję Jacku:)

  Jacek Suchanowski2018-07-16

  Przyjemność! Dziękuje za miłe słowa i życzę dużo sukcesów na boisku!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z wielką uwagą wysłuchał mnie i wykazał duże zainteresowanie moim stanem zdrowia.Przekazał wskazówki i zalecenia do stosowania,zrobił wszystko,by mi pomóc.

  Jacek Suchanowski2018-07-09

  Dziękuje za opinie. Życzę dużo zdrowia!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: zwykła wizyta, sonofeedback (USG)

  Pełen profesjonalizm, wiedza, cierpliwość, zainteresowanie pacjentem, chec pomagania innym, wszystkie te cechy charakteryzują Pana Jacka. Byłem juz dwukrotnie i wiem, że leczenie u Pana Jacka ma sens. Pozdrawiam i dziękuję .

  Jacek Suchanowski2018-06-10

  Również dziękuje i pozdrawiam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: diagnostyka

  Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie. Bardzo szeroki wywiad i badanie USG, na które Pan Jacek poświęcił dużo czasu, wszystko dokładnie tłumacząc. Trafiona diagnoza. Żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Zalecenia co do dalszego postępowania. Wrócę ponownie i polecam.

  Jacek Suchanowski2018-05-28

  Dziękuje i pozdrawiam.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: dyskopatia l/s, bezwzględna stenoza, zaburzenia czucia, brak możliwości chodzenia

  W skrócie bo temat jest tak szeroki, że można napisać ksiazke. 11 miesięcy terapii z Panem Jackiem, wzloty i upadki, finalnie wyszedłem ze stanu operacyjnego(dyskopatia 5 kręgów, bezwzględna stenoza, największą przepuklina 17x6mm!!!). Obecnie stenozy zarówno w rezonansie jak i w stanie zdrowia brak. Największą przepuklina zmniejszyła się do 3mm. Wyniki wręcz fantastyczne. W dojściu do zdrowia pomogła determinacja Pana Jacka a także świetnie dobrane ćwiczenia połączone z trakcja. 11 miesięcy temu nie chodziłem ze względu na ból i ucisk na obydwa nerwy kulszowe. W tej chwili biegam, skacze i mogę się bawić z dziećmi, wróciłem do pracy ze świetnym samopoczuciem. Zamiast operacji wybrałem walkę, która wygrałem między innymi dzięki trenerowi :) Panie Jacku - nie ma słów które wyraża moja wdzięczność. Nie przesadze jeśli napiszę że uratował mi Pan życie :)

  Jacek Suchanowski2018-05-23

  Bardzo dziękuje za miłe słowa, ale przede wszystkim gratuluję wytrwałości w ciężkiej pracy! Pozdrawiam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIS Centrum MedyczneUsługa: lokalizacja urazu okolic pachwiny

  Wizyta u Pana Jacka Suchanowskiego polegała na wykonaniu USG okolic pachwiny. Pełne i profesjonalne podejście do pacjenta, badanie wykonane bardzo dobrze, uraz został zlokalizowany. Do tego Pan Jacek rozpisał zalecenia dotyczące powrotu do sprawności. Pełen profesjonalizm i kultura. Polecam!!!!!

  Jacek Suchanowski2018-05-10

  Cieszę się, że mogłem pomóc. Życzę zdrowia i pozdrawiam!

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Właściciel Centrum Medycznego SIS, studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe (fizjoterapia w sporcie) ukończone w Warszawie. Od wielu lat związany ze sportem wyczynowym.
  Ogromne doświadczenie w pracy z pacjentem ortopedycznym. Wszelka wiedza teoretyczna i praktyczna zdobywana na przeróżnych szkoleniach z zakresu fizjoterapii, treningu funkcjonalnego, terapii manualnej oraz osteopatii. Uczestnik oraz mówca wielu sympozjów fizjoterapii.
  Zapraszany do wygłaszania artykułów oraz prowadzenia szkoleń z zakresu anatomii.
  Doświadczenie zbierane w najlepszych placówkach medycznych w kraju. (CMS Warszawa, STOCER Konstancin Jeziorna). Pasjonat anatomii człowieka, stale poszerzający swoją wiedzę poprzez aktywne uczestniczenie w rozwoju rehabilitacji.
  Doceniany za swoją wnikliwość, wiedzę anatomiczną oraz spokój i ciepło w podejściu do pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zespołów bólowych i przeciążeniowych oraz rehabilitacji pooperacyjnej.

  Spis leczonych schorzeń:

  W obrębie kręgosłupa: dyskopatia, protruzja, prolapsja ekstruzja, sekwestracja dysku, zapalenie krążka międzykręgowego, blokada segmentu kręgosłupa, niespojenie łuku kręgu, złamania blaszki granicznej kręgu, radikulopatia, uszkodzenia awulsyjne dysku rwa kulszowa, kręgozmyk, rwa udowa, choroba baastrupa, rwa barkowa, ramienna, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zespół przeciążeniowy kręgosłupa, stenoza kanału kręgowego, chromanie rdzeniowe, podrażnienie nerwu trójdzielnego, kręcz szyi, podrażnienie układu współczulnego w odcinku szyjnym kręgosłupa, podrażnienie zwoju rdzeniowego, zespoły napięciowo-naczyniowe odcinka szyjnego zapalenia stawów i dysków w odcinku piersiowym, choroba Scheuermana, zespół górnego otworu klatki piersiowej

  W obrębie obręczy barkowej: zespół cieśni podbarkowej, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego i stawów obojczyka, zapalenie stawu ramiennego – zamrożony bark, ograniczenia ruchomości barku, niestabilność stawów obojczyka i stawu ramiennego, uszkodzenie stożka rotatorów, trzaskająca łopatka, zaburzenia rytmu ramienno-łopatkowego, zerwanie mięśnia nadgrzebieniowego, uszkodzenia obrąbka typu SLAP, neuralgia nerwu nad łopatkowego, stan po zwichnięciu stawu ramiennego

  W obrębie stawu łokciowego: ograniczenia ruchomości, tendopatia prostowników nadgarstka – łokieć tenisisty, neuropatia kompresyjna nerwu promieniowego, neuropatia kompresyjna nerwu łokciowego, tendopatia mięsni zginaczy nadgarstka – łokieć golfisty, zespół rowka nerwu łokciowego, entezopatie mięśni, choroba Pannera, zespół mięśnia nawrotnego obłego, zespół rozcięgna bicepsa, neuropatia nerwu pośrodkowego, ciasnota górno-przysrodkowa,

  W obrębie dłoni: ograniczenie ruchomości nadgarstka, złamanie kości łódeczkowatej, choroba De Querveina, uszkodzenia chrząstki trójkątnej, zespół cieśni kanału nadgarstka, choroba Kienbocka, kciuk narciarza, zespół kanału Guyon’a, złamanie typu Collesa,

  W obrębie stawu biodrowego i miednicy: zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych i spojenia łonowego artropatie stawów miednicy stany po artroskopii i endoprotezoplastyce, dysplazja, choroba Perthesa (jałowa martwica głowy kości udowej) zapalenie stawu biodrowego, zmiany zwyrodnieniowe stawu, jałowa martwica kości biodrowej, uszkodzenia obrąbka stawu biodrowego, zapalenia mięsni i kaletek w obrębie biodra, entezopatia mięśni przywodzicieli i prostowników, konflikt udowo – panewkowy, trzaskające biodro

  W obrębie stawu kolanowego: niestabilność – wiotkość kolana, zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia łąkotek, uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego ACL uszkodzenie więzadła krzyżowego tylnego PCL uszkodzenie więzadła pobocznego piszczelowego MCL uszkodzenie więzadła pobocznego strzałkowego LCL ograniczenia ruchomości, zespół fałdu błony maziowej, tendopatia gęsiej stopki, zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego, tendopatia mięśnia dwugłowego uda, artropatia stawu piszczelowo-strzałkowego, neuropatia kompresyjna nerwu strzałkowego i strzałkowego wspólnego, ciasnota przednia, boczne przyparcie rzepki, chondromolacja rzepki, „kolano biegacza”, „kolano skoczka”, uszkodzenia chrząstki stawowej, , choroba Osgood-Schlatera (jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej)

  W obrębie stopy: zespoły przeciążeniowe, skręcenie stawu skokowego, zapalenie rozcięgna podeszwowego, ciasnota przednia i tylna, zmiany zwyrodnieniowe w obrębie stopy, zespół zatoki stępu, zapalenie ścięgna achillesa terapia po rekonstrukcji ścięgna achillesa, sztywny paluch, paluch koślawy, uraz inwersyjny stopy wraz z jego powikłaniami, zespół ciasnoty przedziałów powięziowych, „stopa biegacza”

  Rehabilitacja dzieci i młodzieży: plecy okrągłe, plecy wklęsłe, plecy płaskie, plecy okrągło-wklęsłe, postawy skoliotyczne, stopa szpotawa, stopa koślawa, stopa końsko-szpotawa, płaskostopie, kolana koślawe, kolana szpotawe


  www.centrumedycznesis.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl