lek.

Jacek Skórczewski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

185 opinii +dodaj

Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
185 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Chodzę na wizyty do dr J. Skórczewskiego od 3 miesięcy .Staramy się z mężem o dziecko już ponad rok, wcześniej chodziłam do lekarki na NFZ i nie było żadnych rezultatów. O dr Skórczewskim dowiedziałam się od mojego lekarza chirurga naczyniowego i postanowiłam spróbować. Teraz jestem już w 2 miesiącu ciąży. Lekarz wykrył u mnie na podstawie badan insuliniooporność i to było podstawowym problemem abym zaszła w ciąże . Po ustawieniu leków po upływie miesiąca test wskazał 2 kreski z niedowierzania zrobiłam jeszcze takie 3 testy po czym badanie z krwi i bardzo zaskoczona tym faktem cieszyłam się ze się udało.
  Lekarz godny polecenia mimo tego że niestety wizyty kosztują nie zmieniłabym lekarza.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Przygotowywałam się do ciąży, do doktora przyszłam już ze wszystkimi badaniami. Wszystko omówił i porządnie wykonał USG - nie spieszył się. Odpowiedział na moje pytania. USG nie wykryło ciąży, dwa dni później zrobiłam test z krwi, wyszedł pozytywny. Miałam pewne dolegliwości które mnie martwiły, napisałam do doktora SMS w sobotę na którego odpisał za co jestem bardzo wdzięczna.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, przyjazna atmosfera, lekarz odpowiada na pytania, udziela wyczerpujących odpowiedzi, doradza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Polecam Pana doktora za jego profesionalne podejscie do pacjenta.
  Pierwsza wizyta u doktora i od razu zdiagnozowal problem. Jest cierpliwy i odpowiada na wszystkie pytania.
  Zdecydowanie będę korzystala z jego usług w przyszłości.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Jacek jak zawsze bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde zadanie pytanie, lekarz godny polecenia.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Byla to moja pirwsza wizyta u Pana Doktora i z pewnoscia chce pozostac pacjentka na przyszlosc.Bardzo mila atmosfera,profesjonalne podejscie do pacjentki i do badania.serdecznie polecam

 • A

  Wybitny lekarz, wyjątkowy człowiek. Dzięki cesarskiemu cięciu jakie profesjonalnie wykonał jestem dziś mamą zdrowego dziecka.Jestem mu bardzo wdzięczna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo dobry lekarz .Spokojny , uprzejmy. Bez problemu tłumaczy wszelkie niejasności. Bardzo dobrze wyposażony gabinet jest dodatkowym plusem

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo ładne i zadbane miejsce, w najmniejszych szczegółach dbałość o klienta. Profesjonalne podejście, ze strony lek. Jacka S.
  Bardzo polecam każdemu szczególnie tym Paniom które chcą czuć się komfortowo.
  Na pewno tam wrócę.
  Anna N

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Doktora Skórczewskiego przebiegła bardzo dobrze. Doktor jest profesjonalistą, w razie wątpliwości wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały i poświęca czas swojemu pacjentowi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu moich zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuję również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego.
  Wykonuję również badania ultrasonograficzne 3D i 4D na aparacie Voluson E 6.
  Pracuję również na oddziale położniczo-ginekologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy.
  W zakresie procedur ginekologicznych wykonuję operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.
  W zakresie usług ambulatoryjnych służę pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuję ultrasonograficzny monitoring cyklu.
  Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne - ECAM .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia