lek.

Jacek Skórczewski

Ginekolog

181 opinii +dodaj

Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
181 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Jacek jak zawsze bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde zadanie pytanie, lekarz godny polecenia.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Byla to moja pirwsza wizyta u Pana Doktora i z pewnoscia chce pozostac pacjentka na przyszlosc.Bardzo mila atmosfera,profesjonalne podejscie do pacjentki i do badania.serdecznie polecam

 • A

  Wybitny lekarz, wyjątkowy człowiek. Dzięki cesarskiemu cięciu jakie profesjonalnie wykonał jestem dziś mamą zdrowego dziecka.Jestem mu bardzo wdzięczna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo dobry lekarz .Spokojny , uprzejmy. Bez problemu tłumaczy wszelkie niejasności. Bardzo dobrze wyposażony gabinet jest dodatkowym plusem

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo ładne i zadbane miejsce, w najmniejszych szczegółach dbałość o klienta. Profesjonalne podejście, ze strony lek. Jacka S.
  Bardzo polecam każdemu szczególnie tym Paniom które chcą czuć się komfortowo.
  Na pewno tam wrócę.
  Anna N

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Doktora Skórczewskiego przebiegła bardzo dobrze. Doktor jest profesjonalistą, w razie wątpliwości wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały i poświęca czas swojemu pacjentowi.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: zwykła wizyta, prowadzenie ciąży

  Pan dr Skórczewski to wspaniały lekarz. Każda wizyta przebiega w spokojnej, miłej atmosferze. Prowadzi moją drugą ciążę i w porównaniu z lekarzem, który prowadził pierwszą to niebo a ziemia. Zawsze potrafi uspokoić, rozwiać wątpliwości. Rzeczowo odpowiada na pytania. Szczerze polecam i nie wyobrażam sobie chodzić już do innego ginekologa.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  pan Doktor prowadzil moja druga ciaze po poronieniu. Bardzo skrupulatny i dokładny lekarz. Na wszystkie pytania odpowiada spokojnie i wyczerpujaco. Swietny specjalista i przemiły człowiek :)

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Najlepszy ginekolog na świecie :-) Pana doktora poznalam przy moim pierwszym porodzie,rodząc naturalnie główka mojego synka zablokowała sie w kanale rodnym,a lekarz który był na dyżurze nie dawał sobie rady i gdyby nie doktor Skórczewski który się w ostatnim momencie pojawił i wyjął mojego synka kleszczami.Jestem mu niezmiernie wdzięczna bo nie wiem gdyby sie wtedy nie pojawił czy mój synek wtedy by przeżył.Pięć lat później zaszłam w kolejną niespodziewaną ciążę i pech chciał że zanim sie zorientowałam że jestem w ciąży miałam wypadek samochodowy gdzie byłam cała poobijana więc nieświadoma godziłam się na wszystkie przeswietlenia.Do rozwiązania ciąży miałam wątpliwości czy naświetlanie nie zaszkodziło dziecku,ale doktor bardzo mnie wspierał i urodziłam dużego zdrowego chlopca.I tak dzięki niemu mam wspaniale i zdrowe dwie pociechy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Doktor Skórczewski to bardzo dobry specjalista. Wizyta u niego przebiega w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Podczas badania wszystko tłumaczy i rzeczowo odpowiada na zadawane pytania. Szczerze polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu moich zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuję również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego.
  Wykonuję również badania ultrasonograficzne 3D i 4D na aparacie Voluson E 6.
  Pracuję również na oddziale położniczo-ginekologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy.
  W zakresie procedur ginekologicznych wykonuję operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.
  W zakresie usług ambulatoryjnych służę pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuję ultrasonograficzny monitoring cyklu.
  Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne - ECAM .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia