Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Bieńkowscy Clinic

Cicha 17

85-065, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Bieńkowscy Clinic

Wysockiego 39/7

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zdzisław Dubnicki

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: badania diagnostyczne

   Wspaniały lekarz, byłam u Pana pierwszy raz,polecam bardzo serdecznie. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: antykoncepcja awaryjna

   Bardzo miły człowiek. Lekarz zorganizowany, konkretny w doborze leków i delikatny podczas badania. Polecam z uśmiechem na twarzy! Poszłabym jeszcze raz.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Krzysztof Dąbrowski

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Dąbrowski

   Pełny profesjonalizm w miłej atmosferze. Pan Doktor przeprowadza rzetelny wywiad, badanie i udziela szczegółowych informacji. Serdecznie polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof DąbrowskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Wizyta jak zawsze spełniła moje oczekiwania. Pan doktor jest rzeczowy, profesjonalny i ma ludzkie podejście do pacjenta. Po wizycie zawsze wszystko jest dla mnie zrozumiałe, dzięki czemu jestem bardziej spokojna. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (223) o tym lekarzu


 • Jacek Skórczewski

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: badania okresowe

   Długo szukałam lekarza, który rzeczowo by mnie potrakował. Po przebytej rzucawce w poprzedniej ciąży, chciałam znaleźć ginekologa, który odpowiednio zająłby się moim przypadkiem. Dr Skorzewski to profesjonalista pod każdym względem. Konkretny, sympatyczny, kompetentny, na bieżąco z najnowszymi zaleceniami. Skierował mnie na komplet badań generycznych, o którym żaden wcześniejszy lekarz nawet nie wspomniał (znając moje przejścia). Naprawdę sporo ginekologów już odwiedziłam i nikt nie może się równać z dr Skórczewskim. Poza tym ogromny plus jak dla mnie to gabinet, czysty, nowoczesny, osobne miejsce na rozebranie się, odświeżenie przed badaniem, jednorazowe klapki, środki higieny osobistej - wszystko do dyspozycji pacjentek. Jedyny minus to czas oczekiwania na wizytę, ale to tez świadczy o tym, ze ten ginekolog jest bardzo dobry w swoim fachu i ma po prostu wiele pacjentek, które chce być pod opieka dobrego specjalisty.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Świetny specjalista.
   Każda wizyta przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Lekarz sprawdza dokładnie każdy szczegół, nie śpieszy się oraz rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.
   Wizyty odbywają się w wyznaczonych godzinach.
   Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (208) o tym lekarzu


 • Michał Klag

  Chirurg,

  • Panie doktorze, pańska wspaniała operacja ratowała mi życie.Kontakt z Panem pełen empatii z pańskiej strony pozwala na nadzieję i normalne życie.Panie Michale bardzo dziękuję za wszystko, a Bogu , że spotkałam Pana na swojej drodze życia.Marlena Dembińska


 • Bartosz Pułtorak

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medicus EsteticUsługa: Usuwanie przebarwień, poprawa wyglądu skóry

   Wizyta odbyła się na ul.Owczarskiej 9 w Tychach. Podczas konsultacji Dot. Przebarwień ( z tym problemem zgłosiłam się do dr) zostały omówione jeszcze inne zabiegi, które mogą poprawić wygląd skóry. Doktor do zabiegów używa najnowocześniejszych sprzętów. Indywidualne i bardzo profesjonale podejście doktora do pacjenta powoduje że pacjent czuje się „dopieszczony”. Z efektów wszystkich zabiegów wykonanych przez doktora jestem bardzo zadowolona.

  • M

   Znakomicie i z olbrzymią precyzją pan doktor usunął laserowo znamię z twarzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu