Dr n. med.

Jacek Brodzicki verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Gastrolog

Adresy i kontakt

 • Clinica Vitae

  Gdańsk, Kochanowskiego 114, 80-405 Gdańsk, pomorskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Clinica Vitae

  Bardzo fajny mily lekarz. Po zbadaniu syna od razu dal nam skierowanie do szpitala gdzie zrobiono wszystkie wyniki! Polecam !

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Andrzej Kleina
  Andrzej Kleina
  Pediatra, Internista, Lekarz rodzinny
  Grunwaldzka 82, Gdańskie CH "Manhattan", Gdańsk
  Byłam u niego z córcia, która od dwóch dni gorączkowała. Nie mogłam się dostać do swojego pediatry i poszłam do… więcej

  Barbara Raczkowska
  Barbara Raczkowska
  Alergolog, Pediatra, Pulmonolog
  Zwycięstwa 39, Gdańsk
  Pani Barbara jest prawdziwym profesjonalista. Trafiliśmy z synkiem od innej lekarki, która lekceważyła wszystkie… więcej

  Małgorzata Czarnecka
  Małgorzata Czarnecka
  Pediatra, Alergolog
  aleja Jana Pawła II 7, Gdańsk
  Bardzo dobry specjalista. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad przy każdej wizycie, bada dziecko i bardzo… więcej

  Lucyna Maciejka-Kembłowska
  Lucyna Maciejka-Kembłowska
  Hematolog, Pediatra, Onkolog
  al. Zwycięstwa 49, Gdańsk
  Dla mnie najlepsza Pani doktor jaką spotkałam. Synek wymagał konsultacji hematologicznej i tak z polecenia trafiliśmy… więcej

  Alicja Jóźwik
  Alicja Jóźwik
  Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra
  aleja Zwycięstwa 49, Gdańsk

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1990r). W 1994 r. zdałem specjalizację I stopnia w zakresie Pediatrii, a drugi stopień specjalizacji uzyskałem w 1997r. Specjalizację z zakresu Gastroenterologii uzyskałem w 2009 r.
   Na podstawie pracy: „Częstość występowania, następstwa i wyniki leczenia zachowawczego wstecznego odpływu żołądkowo – przełykowego u dzieci z mukowiscydozą”, w czerwcu 2000 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych.
   Od 1999 roku, po odbyciu kursu i uzyskaniu dyplomu umiejętności, wykonuję badania endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia) u dzieci i osób dorosłych.
   Wykształcenia medycznego oraz doświadczenia klinicznego nabywałem przez 25 lat pracy w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
   Badania endoskopowe przewodu pokarmowego u dzieci starszych oraz osób dorosłych wykonuję w Pracowni Endoskopii Nadmorskiego Centrum Medycznego,
   W ramach mojej działalności pozalekarskiej byłem:
   • Jednym z założycieli i pierwszym Kierownikiem „Ośrodka Promocji Zdrowia i Sprawności Dziecka w Gdańsku” w roku 1992
   • W latach 2005 – 2008 Prezesem „Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania i Rozwoju Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Onkologii Dziecięcej Akademii Medycznej w Gdańsku”
   W 2011 roku ukończyłem Menedżerskie Studia Podyplomowe: „Zarządzanie firmą w opiece zdrowotnej” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej
   Praktykę prywatną prowadzę od 1997 roku, w tym czasie uczestniczyłem w wielu Zjazdach, Konferencjach i Sympozjach Naukowych. Jestem autorem lub współautorem 63 publikacji naukowych, członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Pediatria

  Usługi

  Clinica Vitae

  Gdańsk, Kochanowskiego 114, 80-405 Gdańsk, pomorskie

  Konsultacja pierwszorazowa od 200 zł
  Wizyta kontrolna od 150 zł
  Wto (badanie toleracji pokarmów) od 100 zł
  Badania alergologiczne: krew, prick, "płatki"
  Badania laboratoryjne, punkt pobrań

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  66 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Clinica Vitae

   Bardzo fajny mily lekarz. Po zbadaniu syna od razu dal nam skierowanie do szpitala gdzie zrobiono wszystkie wyniki! Polecam !

  • A
   Lokalizacja: Clinica Vitae

   Świetny specjalista. Po latach problemów z żołądkiem pomógł mi dopiero dr Brodzicki. Wcześniej byłam u wielu lekarzy, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero dr Brodzicki postawił trafną diagnozę i mnie wyleczył, a później zaplanował stopniowe odstawienie leków. Obecnie od 2 lat nie przyjmuję żadnych leków, piję kawę, wszystko jem i zapomniałam, co to znaczy zgaga i ból brzucha. Bardzo dziękuję :)

  • M
   Lokalizacja: Clinica Vitae

   Do Pana Jacka trafiliśmy z polecenia. Polecala nam zaprzyjazniona sąsiadka, położna oraz pediatra mojej córki. I gdybym miala ponownie wybrac dla niej lekarza to wybrałabym tak samo!
   Pan Jacek Brodzicki jest wspaniałym czlowiekiem i świetnym specjalistą! Ma super podejscie do dzieci, wszystko zawsze dokładnie wyjaśni na spokojnie i rozpisze.
   Córka uwielbia chodzic na wizyty- ja również. Wizyty są płatne, ale myślę że cena jest naprawdę znosna- zwłaszcza, że wychodząc z gabinetu zawsze mam poczucie wewnetrznego spokoju a na wszystkie moje pytania otrzymuje odpowiedź.
   Moja córka od małego męczyła się z nietolerancja pokarmową.
   Dzis ma 13 miesięcy i juzod dawna widać ogromną poprawę.
   Wszystko zawdzięczamy Panu Jackowi.
   Dlatego bardzo, bardzo polecam Pana Brodzickiego !

  • K
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: nietolerancja laktozy

   Takich lekarzy jak Pan doktor szukać ze święcą! Oprócz przemiłej atmosfery, świetnego podejścia do maluchów jest absolutnie najlepszy w swoim fachu! Idąc do niego wiedziałam że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć bo wcześniej z jego opieki korzystała również moja siostra i kilku znajomych. Dziś jesteśmy pod stałą kontrolą pana doktora i może głupio to zabrzmi ale wcale nie chcemy z niej rezygnować, bo każde spotkanie to kompedium wiedzy.

  • E
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: refluks

   Lekarz przemiły to fakt. Ma podejście do dziecka. Ale niestety zawiódł nas po całości. Po dziesięciu tygodniach leczenia refluksu zakończył je twierdząc, że wszystko jest już dobrze. Pięć razy z mężem pytaliśmy czy może wrócić. Zbył nas odpowiedzią, że nie ma takiej opcji. Nie cały miesiąc po odstawieniu leków wszystko wróciło ze zdwojoną mocą, do takiego stopnia, że dziecko łapało infekcje jedną po drugiej. Zakończyło się ostrym zapaleniem uszu i gardła (gardło popalone od kwasów). Badania pokazały, że to wina niedoleczonego refluksu. I jak na moje 200 zł za 10 minut wizyty to dość wygórowana cena. Szkoda, bo zapowiadało się całkiem dobrze.

  • A
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: refluks

   Świetny specjalista i przemiły człowiek!Zlecił serię badań, po czym postawił trafną diagnozę. Wyleczył mnie z refleksu oraz SIBO.

  • M

   Z całego serca polecam Dr Brodzickiego,zdecydowanie jeden z najlepszych gastroenterologów w Trójmieście.Trafiłam z synkiem do Doktora jak miał 5 miesięcy,słabo przybierał na wadze,nie chciał pić mleka,a potem był problem także z innymi pokarmami.Okazało się że synek miał nietypowy refluks (nie ulewał,a odmawiał wszystkich innych posiłków). Po zastosowanym leczeniu i odpowiednio dobranych lekach apetyt zaczął dziecku wracać a po skończonych 15 miesiącach problem zupełnie minął.
   Dodam że Dr Brodzicki jest przemiłą osobą,ma znakomite podejście do małych pacjentów.Lekarz z powołania o których coraz trudniej.Dziękujemy.
   Marta

  • K

   Byłam i jest jak piszą - bardzo dobry kontakt z pacjentem i rodzicami, profesjonalnie i bardzo przyjemnie ( to wkład pana dr i jego poczucie humoru). Dziękujemy.

  • G

   Mój komentarz jest pozytywny, spotkałam dr. Na oddziale, mój syn zachorował w wieku czterech lat na zapalenie trzustki, choruje do dziś, a ma 14 lat, dr. Podszedł do dziecka bardzo indywidualnie, badał go kiedy wyprosil studentów, bo mały tak płakał i panikował. Potem jak go spotkaliśmy pytał jak Michał, powiedziałam, że trochę niegrzeczny się zrobił, a dr. Na to jak ja się nauczyłem waszego syna wy też musicie :-) pozdrawiam

  • S

   Po wizytach u wielu lekarzy trafilam na doktora Brodzickiego. Do teraz jestem pod wrazeniem. Nie spotkalam tak milego, rzeczowego, konkretnego i kontaktowego lekarza. To pierwszy lekarz, ktory od poczatku zdawal sie miec koncepcje diagnozowania i leczenia.
   Niezwykle mily czlowiek o bardzo pogodnym usposobieniu, a jednoczesnie profesjonalny lekarz.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG