lek.

Izabela Grocholska

Dermatolog

Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, trądziku zwykłego i różowatego, grzybicy paznokci, oceniam dermatoskopowo zmiany barwnikowe, wykonuję krioterapię brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków oraz posłonecznych stanów przedrakowych.
  Moje kwalifikacje stale podnoszę poprzez udział w szkoleniach.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
177 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mogę tylko potwierdzić olbrzymią większość opinii o Pani doktor. Sympatyczna, kompetentna i kulturalna. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze i bez pośpiechu.

 • J
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: wymrażanie brodawek

  Świetne podejście do pacjenta. Pani doktor bez pośpiechu rozmawia z pacjentem i dokładnie omawia całe leczenie. Godny polecenia specjalista.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: wizyta kontrolna

  Wróciłam ponownie, bo poprzednie problemy dermatologiczne zostały w dużej mierze pokonane Czekam więc na to, że następne też zostaną rozwiązane. Wizyta spokojna, pacjent czuje zainteresowanie lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Pani doktor jest bardzo miłą i rzetelną osobą, widać że zależy jej na dobru pacjenta. Zrobiła szczegółowy wywiad, dokładnie przyjrzała się mojej twarzy, gdzie był problem ze skórą, a nawet przebadała znamiona na plecach. Dodatkowo dostałam wiele próbek kremów, które są uzupełnieniem kuracji, dzięki czemu mogę wybrać ten, który mi odpowiada najbardziej. Polecam z czystym sumieniem wizytę u Pani doktor, bo jest specjalistką i zarazem bardzo życzliwą osobą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor powinna otrzymac wiecej gwiazdek niz tylko pięć jakie jest maximum oceny. Spokojna, miła, najlepsza w swoim fachu i nie tylko. Zdiagnozowana przez Panią Doktor moja dolegliwosc juz po pierwszorazowym zastosowaniu przepisanych leków ulegla poprawie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, z poświęconego mi czasu i dokladnej analizie tego co przyniesie mi najlepsze efekty leczenia. Oceniam wizyte i kontakt z lekarzem na 10000 gwiazdek. Anna M.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Przemiła kobieta, bardzo fachowo oraz całościowo podeszła do mojego problemu. Został zrobiony szczegółowy wywiad, w którym poszukiwana była przyczyna nie jednej dolegliwości z którą przyszłam, ale analiza kilku innych, które mogą wzajemnie na siebie oddziaływać. Następnie Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, zaleciła zrobienie dodatkowych badań by odnaleźć przyczynę. Nie namawiała na kolejną wizytę, proponowała kontakt telefoniczny w razie pytań lub wątpliwości, jednak z miłą chęcią do Pani Doktor wrócę, ponieważ do tej pory nikt tak rzetelnie nie podszedł do mnie i mojego problemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Przemiła i bardzo profesjonalna pani doktor i rzeczywiście zainteresowana problemem pacjenta.Na szczęście znamiona okazały się niegrożne i kolejna wizyta nie będzie potrzebna ale uzyskałam dodatkową poradę dotyczącą włosów która okazała się bardziej potrzebna niż przypuszczałam.Zdecydowanie polecam panią doktor,Poszłam do niej zresztą za poradą męża-pacjenta pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Pani doktor zrobiła ze mną dokładny wywiad. Widać, ze zależy jej na wyleczeniu pacjenta, jest bardzo miłą, ciepłą i otwartą osobą, stara się pomóc jak najlepiej. Nie spieszy się i zastanawia nad najlepszym rozwiązaniem dla pacjenta. Dostałam od Pani doktor numer telefonu, w razie gdybym nie wiedziała, co robić 'dalej', po np. zrobieniu badań, dostałam kartkę ze szczegółowymi poradami co do każdego z leków. Pani doktor, w moim przypadku, trafiła z lekami w 10, bo po 3 miesiącach stan mojej cery znacznie się poprawił, nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała tak ładną cerę. Co prawda są jeszcze przebarwienia po trądziku i czasem wyskakuje "co nieco", ale nie w takiej częstotliwości jak kiedyś i bardzo szybko się goi. Do takiego lekarza aż chce się pójść. Z mojej strony mogę tylko polecić, nie mogłabym dać mniej niż 5 gwiazdek :)

 • S
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: problemy z cerą

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Chodziłam do wielu dermatologów, jednak u tej Pani doktor odczułam najwięszke zainteresowanie moim problemem od lat (trądzik). Szczerze polecam wizytę, szczególnie z uwagi na nieprzedmiotowe traktowanie pacjenta.

 • A
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor to bardzo dobry Lekarz i przesympatyczna osoba.
  Dodatkowo oglądnęła i sprawdziła wszystkie podejrzane plamy I pieprzyki. Diagnoza bardzo trafna,a maść pomogła bardzo szybko.
  Polecam gorąco, Anna