lek.

Izabela Grocholska

Dermatolog

217 opinii +dodaj

Umów wizytę 2362 odwiedziny w ciągu 30 dni

Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, trądziku zwykłego i różowatego, grzybicy paznokci, oceniam dermatoskopowo zmiany barwnikowe, wykonuję krioterapię brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków oraz posłonecznych stanów przedrakowych.
  Moje kwalifikacje stale podnoszę poprzez udział w szkoleniach.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
217 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  świetny lekarz , leczenie skuteczne leki nie były drogie.
  Pani doktor bardzo mila rozluznila atmosferę, bylam dość mocno zesresowana wizyta.
  Na pewno wroce do Pani doktor wkoncu znalazlam lekarza ktory chcę pomagać ludzia!;) serdecznie polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetnym lekarzem. Dzięki jej pomocy i fachowej wiedzy udało się wyleczyć problem, z którym się do niej zwróciłam. Dodatkowo, zawsze mogłam liczyć na poradę i konsultację w każdej chwili. Z całego serca polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: usunięcie kurzajki na dłoni

  Polecam !!!
  Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczyła , poświęciła nam dużo czasu- Polecam wszystkim !!!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor konkretna, bardzo miła i spokojna, odpowiada na wszystkie pytania, po oglądnięciu córki od razu opracowała plan działania ze szczegółowym, dokładnym instruktażem co i kiedy podawać. Nie kombinowała, nie zwodziła, wiedziała od razu jak zaradzić problemowi. Czy leki zadziałają? Czy leczenie odniesie zamierzony skutek? O tym jeszcze za wcześnie ale jesteśmy pełni nadziei, że problemy na skórze szybko się zagoją. Pod koniec wizyty Pani Dr pozostawiła do siebie namiar tel co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. Pozytywna osoba i wydaje się, że właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie zawaham się ani chwili znów skorzystać z wizyty, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Nie spotkałam nigdy lepszego lekarza. Pani doktor poświęciła mi 40 minut. Ostatnio chodzę do wielu lekarzy i nikt w ten sposób do mnie nie podszedł. Pomimo, że pani doktor jest dermatologiem ukoila moje leki i nerwy. dokładnie jak dziecku powiedziała jakie kroki dalej. Po raz pierwszy poczułam się wysłuchania i nie odczulam że kolejny pacjent siedzi w poczekalni. To się nie zdarza.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma bardzo dobry, bezpośredni kontakt z pacjentem , wizyta przebiega w miłej atmosferze ,wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania nurtujące pacjenta .Jest kompetentnym, doświadczonym lekarzem, polecam innym pacjentom.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: porady z zakresu dermatologii

  Najlepszy lekarz dermatolog, u którego byłam! Pani doktor jest nie tylko bardzo kompetentną osobą, ale także i niesamowici miłą. Widać chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. U Pani doktor byłam kolejny raz i jeżeli będzie taka potrzeba skorzystam ponownie z jej pomocy. Oby więcej takich osób :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor bardzo sympatyczna , ciepła, a przede wszystkim kompetentna. Bardzo mi pomogła . Rzetelnie podeszła do mojego problemu. Szczerze polecam.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor b. sympatyczna i kompetentna. Diagnoza trafna po pierwszym kontakcie, dobrze dobrane leki skutecznie niwelują oznaki choroby

 • D
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Pani doktor jest bardzo miłym człowiekiem, szczegółowo przeprowadza wywiad, cała wizyta przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Pełen profesjonalizm.