Adres

Miączyńska 3 Moktów, Warszawa
NEOCLINIC Spesjalistyczny Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyte zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracowałam w Oddziałach Pediatrycznych ...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacje pediatryczne

Pani doktor omówiła konsultacji z problemem skórnym u mojej 1,5 tyg. córeczki. Podczas innej wizyty w gabinecie było otwarte okno, na zewnątrz było bardzo wietrznie i zimno, a okno znajdowało się tuz nad przewijakiem. Moja córka zanosiła się placzem z zimna,jednak pani doktor nie reagowała na sugestie zamknięcia okna. Co do kompetencji pani doktor, na pewno ma doświadczenie, odpowiadała na pytania i starała się doradzić. Jednak jest osoba dość chłodna i dziecko traktowała bardzo zwyczajnie a spodziewałam się ze jako pediatra podczas badania będzie podchodzić do dzieci z przyjemnością.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOCLINIC Spesjalistyczny Gabinet Lekarski

Cudowny lekarz oraz człowiek. Wie co mówi i jak leczyć. Dobrze dobrane leki (bez antybiotyku) u mojej 4 miesięcznej córki przy zapaleniu oskrzeli uchroniły nas od szpitala, po tygodniu była zdrowiutka. Polecam z ręką na sercu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra jakiego znam. Mam do niej pełne zaufanie. Po urodzeniu drugiego dziecka wiedziałam, że tylko Pani doktor może być jego pediatrą. Na każde pytanie zna odpowiedz, nawet na niestandardowe zapytania. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzieci ją lubią, bo nie robi nic na siłę. Pediatra z powołania i cudowny człowiek!


K
Użytkownik zweryfikowany

Idealny pediatra, konkretna, skrupulatna, rzeczowa i nie szafuje lekami, zawsze próbuje leczyć jak najmniej inwazyjnymi środkami. A do tego bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia, prosi o telefon, gdyby się coś działo. Ufamy jej w 100%.


V
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią doktor. Świetne podejście do maluchów, dokładnie bada pacjenta, robi wywiad, szczegółowo opowiada o wskazaniach. Żałuję, że przyjmuje tak daleko od naszego miejsca zamieszkania, bo na pewno wybrałabym Panią Bartnik na lekarza prowadzącego.


J
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry specjalista. Godny polecenia.Bardzo dobre podejście do dzieci. Dzieci bardzo lubią Panią doktor, nie boją się jej. Nie jest zwolenniczką faszerowania dzieci lekami. Stara się wyjaśniać wszystkie wątpliwości, zleca różnego rodzaju badania, nie ma problemu ze skierowaniami na badania. Nawet jak jest komplet pacjentów - Pani doktor przyjmie jako dodatkowego pacjenta. Przy każdej wizycie nawet kontrolnej dokładnie ogląda i osłuchuje dziecko. Naprawdę polecamy- chodzimy do Pani doktor z dwójką dzieci półtora rocznym i pięcio miesięcznym -polecamy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam, Pani dr Bartnik to godny polecenia pediatra. Chodzę do niej z moją 4 letnią córką blisko 2 lata. jeszcze nigdy nie zawiodłam się na jej diagnozie. Nigdy nie dała antybiotyku bez potrzeby. Bardzo spostrzegawcza, wnikliwa, nie panikująca i tez nie bagatelizująca objawów choroby. Pomimo tego, że nie jest alergologiem to uważam, iż ma b dużą wiedzę na temat tej przypadłości jak na "zwykłego" pediatrę. I przede wszystkim ma podejście do dzieci: nie boją się jej, jest bardzo cierpliwa, za każdym razem (przy każdej nawet kontriolnej wizycie) zagląda do ucha, sprawdza węzły chłonne, jamę brzusznną itd.(czego nie można powiedzieć o innych pediatrach). Odkąd jesteśmy pod jej opieką częstotliwość brania antybiotyków z 6 razy do roku zmniejszyła się do 2 razy w roku. Jeszcze raz serdecznie polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam Panią Doktor szczególnie rodzicom maluszków. Mam synka - wcześniaka, z wewnątrzmacicznym zatrzymaniem rozwoju i Pani Izabela naprawdę zajęła się nim kompleksowo - nie tylko skierowała nas na dodatkowe badania u innych specjalistów, to jeszcze poleciła konkretne osoby, do których sama ma zaufanie. Zawsze też znajdzie dla nas czas w sytuacjach awaryjnych, kiedy ma komplet pacjentów. Nie ma problemu ze zlecaniem dodatkowych badań w przypadku wątpliwości. Dziękujemy.


F
Użytkownik zweryfikowany

dr iza, jest naprawdę świetna! super podejście do dziecka. zarówno niemowląt jaki i starszych dzieciaków. nie panikuje, tylko stara się znaleźć przyczynę choroby. leki (antybiotyki, styrydy itp.) podaje tylko wtedy gdy są konieczne. zawsze można do niej zadzwonić i sama do tego zachęca i prosi by jej dać znać jak sytuacja wygląda. polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowany pozytyw dla Pani dr. Nie daje leków, gdy nie są konieczne, zwraca uwagę na każdy problem.
Kiedy jest to konieczne wysyła na badania by mieć szerszy obraz na problem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyte zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracowałam w Oddziałach Pediatrycznych ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Neonatologia
  • Pediatria