Umów wizytę Zapytaj lekarza
570 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą . Ukończyłam psychologię o specjalności kliniczno-sądowej z wyróżnieniem. Jestem w trakcie czteroletniego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Jestem zachwycona Panią Iwoną i tym, w jaki sposób buduje relację z pacjentem. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty i po każdym spotkaniu odczuwam ogromny niedosyt. Atmosfera, która panuje w gabinecie powoduje, że chcemy otwarcie mówić o sobie i swoim życiu. Pani Iwona to szczerość, zaufanie, profesjonalizm na najwyższym poziomie, kompetencje i przyjaciółka w jednym. Czego chcieć więcej?

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-05-27


  Bardzo dziękuję za tak ciepłą opinię. Bezcenna w dokonaniu zmian jest Pani motywacja, otwartość i refleksyjność. Pani Joanno jest to dla mnie cenne doświadczenie, że mogę Pani towarzyszyć i służyć wsparciem. Przyglądam się z szacunkiem i uznaniem z jakim zaangażowaniem Pani pracuje.
  Życzę pogody ducha i więcej wiary w to, że zasługuje Pani na wszystko to- co najlepsze w życiu ;) • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  P. Iwona jest wspaniałym psychoterapeutą z powołania. Profesjonalna, serdeczna, empatyczna, wspierająca. Od pierwszego momentu poczułam się we właściwym miejscu. Bardzo się cieczę, że trafiłam do Pani, żałuję jedynie, że tak późno. Dziękuję, że Pani jest, Pani Iwono. Czekam na następne spotkanie...

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-04-22

  Pani Reniu, to dla mnie bardzo ważne i wzruszające słowa które motywują mnie do pracy:) Pięknie dziękuję. Trzymam kciuki za Pani drogę i wiem że z Pani siłą i wrażliwością na pewno się powiedzie:)
  Pozdrawiam i życzę energii oraz pasji do dalszej wędrówki przez życie. Do zobaczenia - pozdrawiam ciepło :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Iwonka to cudowna, ciepła, serdeczna osoba i wspaniały specjalista. Bardzo angażuje się w problemy pacjenta i stara się pomóc rozwiązać je z wielkim oddaniem. Jest niezwykle cierpliwa i skuteczna w swoim działaniu.Polecam panią Iwonkę z całego serca.

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-03-28

  Dziękuję pięknie za te bardzo ważne i dodające mi ogromnych sił słowa. Wspólny wysiłek dał owoce .Mam nadzieję że ważne dla Pani sprawy ułożą się pomyślnie. Wszelakiej pomyślności i dobrych ludzi na drodze:)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: porada psychologiczna

  Jestem zadowolony po wizycie. Ciężko mi napisać coś więcej by jak na razie to była pierwsza wizyta ale oceniam Panią Iwonę zdecydowanie na plus i polecam wszystkim.

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-03-14

  Dziękuję za miłe słowa. Ja bardzo doceniam Pana otwartość i odwagę. Bardzo się cieszę, że ma Pan takie ambitne plany. Mam nadzieję że wszystko potoczy się w pozytywnym kierunku. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Iwona to wspaniały specjalista w dziedzinie psychologi/psychoterapii. Pani Iwona ma serce jak na dłoni dla każdego pacjenta.Po wizytach u Pani Iwony zawsze wychodzi się z pozytywnym nastawieniem . Polecam ze szczerego serca, każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy specjalisty. Terapia z Panią Iwonką otwarła mi oczy na wiele spraw i wreszcie mogę powiedzieć, że odetchnęłam z ulgą i nie jestem sama z problemem.
  Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej wizycie.

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-02-28

  Pani Oleńko dziękuję pięknie za te niezwykle miłe i budujące słowa i za to, że zechciała się Pani podzielić swoimi odczuciami w kontekście naszych spotkań. Jestem pod ogromnym wrażeniem drogi, którą Pani przebyła – konsekwencji i starań, jakie włożyła Pani w to, aby osiągnąć swoje cele. Trzymam kciuki za dalszy rozwój osobisty, niech ta ekscytująca podróż do wnętrza siebie dalej przynosi Pani radość i sukcesy! Posiada Pani ogromny potencjał w sobie i siłę do zmiany . Życzę trwającej motywacji i zadowolenia . Cieszę się, że podjęła Pani decyzję, aby zrobić coś dla siebie i że mogę Pani w tym towarzyszyć. Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: Konsultacja

  Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na takiego psychologa jak Pani Iwona. Ciepła i miła atmosfera. Wizyty u Pani Iwony zawsze coś wnoszą pozytywnego do mojego życia, pozwalają spojrzeć z innej perspektywy na dany problem. Pani Iwona jest również przesympatyczną osobą. Dziękuję za ogromne wsparcie i pomoc!

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-02-07

  Miło mi bardzo czytać te słowa. Cieszę się z pozytywnych efektów - bez Pani pracy by ich nie było. Zmiany które pojawiają się na drodze naszego życia często postrzegamy jako trudne do pokonania, a przez to przytłaczające, wymagają od nas zaufania do siebie i konsekwencji. Posiada Pani ogromny potencjał w sobie i siłę do zmiany . – Gratuluję zaangażowania ! Życzę trwającej motywacji i zadowolenia . Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za miłe słowa :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Iwona jest to niezwykle ciepła, miła, empatyczna i wzbudzającą zaufanie osobą! Po każdej wizycie jestem naładowana pozytywną energią, uśmiech nie schodzi mi z twarzy i mam siłę do działania! Każde spotkanie to takie spotkanie z przyjaciółką, gdzie swobodnie mogę się "wygadać', pożalić, pośmiać i wypić pyszną herbatę :) Niezmiernie cieszę się że wybrałam akurat Panią Iwonę, bo czuję że choć daleka droga jeszcze przede mną mam odwagę i siłę do zmiany swojego życia. Serdecznie polecam każdemu! Pozdrawiam, Ela

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-01-31

  Pani Eluniu , pięknie dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami , za niesamowicie miłe słowa. Najważniejszy krok już został przez Panią postawiony, a ten bywa najtrudniejszy. Do zobaczenia na naszych następnych spotkaniach, podczas których będę Pani towarzyszem podczas wędrówki, jaką jest własna, osobista ścieżka doświadczeń... Pani Eluni ma Pani niesamowity potencjał, odwagę i determinację w dążeniu do celu, aby móc żyć świadomiej, szczęśliwiej i pełniej - to dobry czas na zmiany. Pozdrawiam ciepło :) do zobaczenia .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Dziś była moja pierwszy wizyta u Pani Iwony. Jestem zachwycona! Pozytywna energia jaka bije od Pani jest nie do opisania. Wiem, ze trafiłam w dobre ręce i na pewno spotkamy się jeszcze nie raz.

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-01-24

  Pani Agatko to ja pięknie dziękuję za niesamowitą energię którą wnosiła Pani na nasze spotkanie.
  Pozytywna atmosfera spotkania jest możliwa dzięki dobrej współpracy i zaangażowaniu z obu stron.
  Życzę Pani wiary w siebie, bo ma Pan wszystko czego potrzeba, by iść przez życie z uśmiechem i realizować życiowe plany. Pozdrawiam serdecznie :)
  Do zobaczenia :)

 • K
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Pani Iwona jest niesamowicie ciepłą i pomocną osobą. Posiada przy tym ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam wizytę u pani Iwony każdemu kto zmaga się z problemami życiowymi . Cieszę się że do Pani trafiłem

  Iwona Drozdowicz-Nita2018-01-24

  Dziękuję pięknie, za pozytywny odbiór mojej osoby i kompetencji, mam nadzieję, że nasza wspólna praca zaowocuje stałą, pozytywną zmianą. Pozdrawiam serdecznie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: psychoterapia

  Pani Iwona jest kobietą emanującą fantastyczną pozytywną energią. Spotkania z Panią doktor zawsze przebiegają w bardzo dobrej, ciepłej atmosferze bez budowania zbędnego dystansu lekarz-pacjent. Podczas terapii taka atmosfera pozwala poruszać nawet najtrudniejsze tematy. Pani doktor uważnie słucha i analizuje wypowiedziane przez pacjenta słowa. Nie mam wątpliwości, że Pani doktor szczerze zależy na pomocy swoim pacjentom. Widać, że ma w tym ogromne doświadczenie. Wszystkim tym, którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem terapeuty, serdecznie polecam wizyty u Pani doktor. Pani Iwono bardzo Pani dziękuję!

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-12-23

  Szanowna Pani ogromnie dziękuję za tak pozytywną opinię i polecenie. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem, to fundament terapii. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć w tym ważnym procesie wsłuchiwania się w siebie, swoje emocje, myśli i najgłębsze potrzeby. Tak aby w efekcie mogła Pani poczuć się gotowa by dalej iść już sama, dając sobie samej życzliwość, zrozumienie, uwagę .
  Życzę wszystkiego dobrego! Serdecznie pozdrawiam.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą .
  Ukończyłam psychologię o specjalności kliniczno-sądowej z wyróżnieniem. Jestem w trakcie czteroletniego, podyplomowego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne kursu Systemowej Terapii Rodzin.
  Regularnie biorę udział w szkoleniach, konferencjach naukowych i kongresach podnosząc swoje kwalifikacje.
  Ukończyłam także staż w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczym, gdzie byłam odpowiedzialna za zajęcia z psychoedukacji.

  Weź w swoje ręce mapę . Wybierz kierunek i zrób chociaż jeden krok . Wyrwij się z marazmu, a jeśli potrzebujesz towarzysza w podróży, który otworzy drzwi i pomoże zobaczyć nowe miejsca na Ziemi oraz da Ci wsparcie w trudniejszych momentach to służę pomocą. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
  Moją pasją są podróże, dlatego też łatwiej jest mi taką metaforą zaprosić wszystkich do współpracy nad:
  • Jakością własnego życia i całej rodziny.
  • Umiejętnością radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami życiowymi.
  • Akceptacją siebie i innych.
  • Budowaniem pewności siebie.
  • Oswojeniem poczucia lęku.
  • Brakiem cierpliwości i problemami z koncentracją.
  • Regulacją własnych emocji.

  Zależy mi na rozwijaniu u klienta świadomości własnych praw i możliwości oraz na stymulowaniu podejścia do rozwiązywania problemów, budowania efektywnych strategii działania na rzecz rozwoju oraz wprowadzania przemian we własnym życiu.
  Jestem terapeutą otwartym na różne techniki pracy z klientem. Rozumiem, że każdy potrzebuje innego podejścia, innych technik i innego tempa oraz formy pracy.
  Metody jakie wykorzystuję do pracy indywidualnej lub grupowej dobieram indywidualnie.
  Moi podopieczni, niezależnie od wrodzonych możliwości, mogą rozwinąć wysoką samoocenę i nabrać wiary w to, ze są wartościowymi ludźmi. Każdy ma jakieś talenty, a tym czego wszyscy potrzebują do harmonijnego rozwoju jest struktura relacji ze światem zewnętrznym.
  Rekomenduję treningi Biofeedback dla dzieci i dorosłych.
  Wskazania dla dzieci :
  • Zaburzenia pamięci i koncentracji uwagi.
  • Poprawa szybkości uczenia się.
  • Nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD).
  • Problemy szkolne.
  • Trema, reakcje stresowe, agresja.
  • Chęć poprawy wyników w dziedzinach wymagających koncentracji (sport, muzyka).
  Wskazania dla osób dorosłych :
  • Problemy z pamięcią i koncentracją.
  • Problemy z planowaniem i skupianiem się.
  • Mała odporność na stres.
  • Zaburzenia samooceny, depresja, zaburzenia lękowe.
  • W zaburzeniach przyjmowania pokarmów (bulimia, anoreksja).
  • Terapia uzależnień (alkoholizm, narkomania, hazard)
  Treningi wskazane są również dla osób zdrowych, których praca wymaga skupienia, szybkich, prawidłowych decyzji lub gdy powoduje długotrwały stres (biznes, służby mundurowe, służba zdrowia, lotnictwo, nauczyciele, sportowcy).
  www.im-gabinety.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Myślenicach

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl