Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą . Ukończyłam psychologię o specjalności kliniczno-sądowej z wyróżnieniem. Jestem w trakcie czteroletniego,… więcej

Adresy i cenniki usług

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą .
  Ukończyłam psychologię o specjalności kliniczno-sądowej z wyróżnieniem. Jestem w trakcie czteroletniego, podyplomowego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne kursu Systemowej Terapii Rodzin.
  Regularnie biorę udział w szkoleniach, konferencjach naukowych i kongresach podnosząc swoje kwalifikacje.
  Ukończyłam także staż w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczym, gdzie byłam odpowiedzialna za zajęcia z psychoedukacji.

  Weź w swoje ręce mapę . Wybierz kierunek i zrób chociaż jeden krok . Wyrwij się z marazmu, a jeśli potrzebujesz towarzysza w podróży, który otworzy drzwi i pomoże zobaczyć nowe miejsca na Ziemi oraz da Ci wsparcie w trudniejszych momentach to służę pomocą. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
  Moją pasją są podróże, dlatego też łatwiej jest mi taką metaforą zaprosić wszystkich do współpracy nad:
  • Jakością własnego życia i całej rodziny.
  • Umiejętnością radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami życiowymi.
  • Akceptacją siebie i innych.
  • Budowaniem pewności siebie.
  • Oswojeniem poczucia lęku.
  • Brakiem cierpliwości i problemami z koncentracją.
  • Regulacją własnych emocji.

  Zależy mi na rozwijaniu u klienta świadomości własnych praw i możliwości oraz na stymulowaniu podejścia do rozwiązywania problemów, budowania efektywnych strategii działania na rzecz rozwoju oraz wprowadzania przemian we własnym życiu.
  Jestem terapeutą otwartym na różne techniki pracy z klientem. Rozumiem, że każdy potrzebuje innego podejścia, innych technik i innego tempa oraz formy pracy.
  Metody jakie wykorzystuję do pracy indywidualnej lub grupowej dobieram indywidualnie.
  Moi podopieczni, niezależnie od wrodzonych możliwości, mogą rozwinąć wysoką samoocenę i nabrać wiary w to, ze są wartościowymi ludźmi. Każdy ma jakieś talenty, a tym czego wszyscy potrzebują do harmonijnego rozwoju jest struktura relacji ze światem zewnętrznym.
  Rekomenduję treningi Biofeedback dla dzieci i dorosłych.
  Wskazania dla dzieci :
  • Zaburzenia pamięci i koncentracji uwagi.
  • Poprawa szybkości uczenia się.
  • Nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD).
  • Problemy szkolne.
  • Trema, reakcje stresowe, agresja.
  • Chęć poprawy wyników w dziedzinach wymagających koncentracji (sport, muzyka).
  Wskazania dla osób dorosłych :
  • Problemy z pamięcią i koncentracją.
  • Problemy z planowaniem i skupianiem się.
  • Mała odporność na stres.
  • Zaburzenia samooceny, depresja, zaburzenia lękowe.
  • W zaburzeniach przyjmowania pokarmów (bulimia, anoreksja).
  • Terapia uzależnień (alkoholizm, narkomania, hazard)
  Treningi wskazane są również dla osób zdrowych, których praca wymaga skupienia, szybkich, prawidłowych decyzji lub gdy powoduje długotrwały stres (biznes, służby mundurowe, służba zdrowia, lotnictwo, nauczyciele, sportowcy).
  www.im-gabinety.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Myślenicach

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: Konsultacja

  Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na takiego psychologa jak Pani Iwona. Ciepła i miła atmosfera. Wizyty u Pani Iwony zawsze coś wnoszą pozytywnego do mojego życia, pozwalają spojrzeć z innej perspektywy na dany problem. Pani Iwona jest również przesympatyczną osobą. Dziękuję za ogromne wsparcie i pomoc!

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2018-02-07

  Miło mi bardzo czytać te słowa. Cieszę się z pozytywnych efektów - bez Pani pracy by ich nie było. Zmiany które pojawiają się na drodze naszego życia często postrzegamy jako trudne do pokonania, a przez to przytłaczające, wymagają od nas zaufania do siebie i konsekwencji. Posiada Pani ogromny potencjał w sobie i siłę do zmiany . – Gratuluję zaangażowania ! Życzę trwającej motywacji i zadowolenia . Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za miłe słowa :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Iwona jest to niezwykle ciepła, miła, empatyczna i wzbudzającą zaufanie osobą! Po każdej wizycie jestem naładowana pozytywną energią, uśmiech nie schodzi mi z twarzy i mam siłę do działania! Każde spotkanie to takie spotkanie z przyjaciółką, gdzie swobodnie mogę się "wygadać', pożalić, pośmiać i wypić pyszną herbatę :) Niezmiernie cieszę się że wybrałam akurat Panią Iwonę, bo czuję że choć daleka droga jeszcze przede mną mam odwagę i siłę do zmiany swojego życia. Serdecznie polecam każdemu! Pozdrawiam, Ela

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2018-01-31

  Pani Eluniu , pięknie dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami , za niesamowicie miłe słowa. Najważniejszy krok już został przez Panią postawiony, a ten bywa najtrudniejszy. Do zobaczenia na naszych następnych spotkaniach, podczas których będę Pani towarzyszem podczas wędrówki, jaką jest własna, osobista ścieżka doświadczeń... Pani Eluni ma Pani niesamowity potencjał, odwagę i determinację w dążeniu do celu, aby móc żyć świadomiej, szczęśliwiej i pełniej - to dobry czas na zmiany. Pozdrawiam ciepło :) do zobaczenia .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Dziś była moja pierwszy wizyta u Pani Iwony. Jestem zachwycona! Pozytywna energia jaka bije od Pani jest nie do opisania. Wiem, ze trafiłam w dobre ręce i na pewno spotkamy się jeszcze nie raz.

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2018-01-24

  Pani Agatko to ja pięknie dziękuję za niesamowitą energię którą wnosiła Pani na nasze spotkanie.
  Pozytywna atmosfera spotkania jest możliwa dzięki dobrej współpracy i zaangażowaniu z obu stron.
  Życzę Pani wiary w siebie, bo ma Pan wszystko czego potrzeba, by iść przez życie z uśmiechem i realizować życiowe plany. Pozdrawiam serdecznie :)
  Do zobaczenia :)

 • K
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Pani Iwona jest niesamowicie ciepłą i pomocną osobą. Posiada przy tym ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam wizytę u pani Iwony każdemu kto zmaga się z problemami życiowymi . Cieszę się że do Pani trafiłem

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2018-01-24

  Dziękuję pięknie, za pozytywny odbiór mojej osoby i kompetencji, mam nadzieję, że nasza wspólna praca zaowocuje stałą, pozytywną zmianą. Pozdrawiam serdecznie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: psychoterapia

  Pani Iwona jest kobietą emanującą fantastyczną pozytywną energią. Spotkania z Panią doktor zawsze przebiegają w bardzo dobrej, ciepłej atmosferze bez budowania zbędnego dystansu lekarz-pacjent. Podczas terapii taka atmosfera pozwala poruszać nawet najtrudniejsze tematy. Pani doktor uważnie słucha i analizuje wypowiedziane przez pacjenta słowa. Nie mam wątpliwości, że Pani doktor szczerze zależy na pomocy swoim pacjentom. Widać, że ma w tym ogromne doświadczenie. Wszystkim tym, którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem terapeuty, serdecznie polecam wizyty u Pani doktor. Pani Iwono bardzo Pani dziękuję!

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2017-12-23

  Szanowna Pani ogromnie dziękuję za tak pozytywną opinię i polecenie. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem, to fundament terapii. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć w tym ważnym procesie wsłuchiwania się w siebie, swoje emocje, myśli i najgłębsze potrzeby. Tak aby w efekcie mogła Pani poczuć się gotowa by dalej iść już sama, dając sobie samej życzliwość, zrozumienie, uwagę .
  Życzę wszystkiego dobrego! Serdecznie pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Pani Iwona to absolutnie cudowna osoba:) Po pierwszym spotkaniu doslownie odliczałam dni do kolejnej wizyty. Wierzę, że spotkania z nią pomogą mi uwierzyć, że jeszcze będzie pięknie w moim życiu.

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2017-12-17

  Pani Moniko pięknie dziękuję . Jest mi bardzo miło, że odebrała Pani tak nasze spotkanie i mogłam być chociaż troszkę pomocna. Pani zadowolenie to najlepsza nagroda dla mnie i największa motywacja do pracy każdego dnia ! Z całego serca pozdrawiam - do zobaczenia wkrótce.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Iwony. Od początku wzbudziła moje zaufanie. Pani Iwona jest bardzo empatyczną, ciepłą i znającą się na swojej profesji osobą.Nie wiem skąd ale wyszedłem od Pani Iwony bardzo pozytywnie naładowany. Z pewnością jeszcze zawitam do jej gabinetu w celu kontynowania terapii.

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2017-12-02

  Panie Piotrze, bardzo dziękuje za miłe słowa . Doceniam Pana odwagę i determinację w dążeniu do celu, którym jest zmiana, aby móc żyć świadomiej, szczęśliwiej i pełniej... Warto zrobić coś dla siebie, aby życie było bardziej spełnione . Mam nadzieję że wszystko potoczy się w pozytywnym kierunku.
  Powodzenia i do zobaczenia :)

 • N
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: psychoterapia indywidualna

  Cudowna Pani teraputka, ze świetnym podejściem do pacjenta. Od razu jak się ją widzi wszystkie problemy znikają, bo od razu człowiekowi raźniej się robi, stwarza bardzo dobra atmosferę przy pacjencie. Pani Iwona jest pogodną osobą przed która można się spokojnie otworzyć i z cała pewnością Jej zaufać. Polecam serdecznie i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Oceniam ba 5 bo wyżej się nie da ;)

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2017-10-29

  Ogromnie dziękuję za tak pozytywną opinię! Pani Natalio wiem, że w tych dniach przechodzi Pani przez bardzo trudne i ważne doświadczenia . Do zobaczenia na naszych następnych spotkaniach, podczas których będę Pani towarzyszem podczas wędrówki, jaką jest własna, osobista ścieżka doświadczeń...Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia,
  myślę o Pani i mocno trzymam za Panią kciuki!!!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Pani Iwonka to anioł :) Dba o swoich pacjentów, znajduje rozwiązanie z każdej sytuacji, wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Przychodzenie na terapię to czysta przyjemność ;) nie zamieniłabym Pani Iwonki na żadnego innego psychologa. Jestem szczęśliwa, że udało mi się trafić akurat do niej.

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2017-10-11

  Jestem niezwykle wzruszona tymi słowami - bardzo dziękuję.....Wierzę, że dzięki naszej pracy Pani życie będzie świadome , pełne miłości i akceptacji...dzięki czemu będzie Pani w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Pani Oleńko bardzo dziękuję za ciepło i empatię ... i życzę wszystkiego, co najpiękniejsze....I ja jestem bardzo szczęśliwa że mogę pracować z tak wspaniałymi osobami :)))

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Iwony. Od początku wzbudziła moje zaufanie, co znacznie pomogło mi się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach. Pani Iwona jest bardzo emaptyczną, ciepłą i znającą się na swojej profesji osobą. Z pewnością jeszcze zawitam do jej gabinetu w celu kontynowania terapii.

  mgr Iwona Drozdowicz-Nita2017-10-11

  Dziękuję Pani Oleńko, że zechciała Pani podzielić się swoją opinią i dziękuję również za pozytywną energię . Takie słowa są niezwykle miłe i budujące. Jest mi szalenie miło, że odebrała Pani tak nasze spotkanie, że pierwsza wizyta była owocna Pomyślności w dalszych planach i do zobaczenia :) Pozdrawiam ciepło .