Mgr

Hanna Markiewicz

Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nerwica lękowa

  Niespodziewanie dostałam nerwice lękową.Problem ze snem,ataki paniki,drętwienie lewej ręki,kołotanie serca.I na mojej drodze pojawiła się pani psygolog Hanna Markiewicz.Jest pani poprostu cudowna.Dziękuje bardzo za fachową pomoc????

  mgr Hanna Markiewicz2017-09-07

  Pani Moniko, dziękuję za serdeczne słowa i okazane zaufanie.
  Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę spokoju i dużo radości .
  Pozdrawiam serdecznie

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem i specjalistą do spraw psychoprofilaktyki i pomocy psychologicznej. Zajmuję się wspieraniem dzieci, młodzieży i dorosłych w radzeniu sobie z osobistymi trudnościami i wyzwaniami życia.
   Pracuję z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego. Prowadzę zajęcia stymulujące rozwój poznawczy i umysłowy dzieci oraz zajęcia wspierające ich rozwój społeczno – emocjonalny.
   Wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży dostosowuję odpowiednio do ich potrzeb rozwojowych i możliwości psychofizycznych. Pomagam też rodzicom udzielając im wsparcia w wychowaniu
   dziecka z zaburzeniami zachowania czy innymi zaburzeniami wieku rozwojowego.
   W pracy z dorosłymi również kieruję się maksymą Miltona Ericksona: „Szczęście to zdolność wykorzystania tego, co zostało Ci dane.” Dążę do tego, żeby człowiek sam potrafił odkryć swoje własne zasoby i potencjały, aby mógł obrać własną drogę rozwoju i tworzyć trwałe relacje z innymi ludźmi. Pomagam ludziom poszukującym swojej tożsamości i sensu życia zrozumieć, co jest dla nich największą wartością, by czuli się silni i dobrzy, żeby sami odnaleźli własną drogę życia najbardziej im odpowiadającą, by samodzielnie potrafili podejmować decyzje i brali odpowiedzialność za siebie samych i za podjęte decyzje. Pomagam też ludziom w zrozumieniu swoich uczuć, motywacji i zachowań, by potrafili zrozumieć swoje problemy i umieli radzić sobie z nimi.
   Staram się systematycznie podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla psychologów. Więcej informacji o mnie na stronie: http://psycholog24online.pl

  Choroby

  • zaburzenia osobowości
  • fobie
  • kryzys życiowy
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia emocjonalne
  • depresja
  • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • choroby psychosomatyczne
  • uzależnienia
  • kryzys w związku
  • poszukiwanie sensu i swojego miejsca w życiu
  • zaburzenia wieku rozwojowego
  • zespół stresu pourazowego
  • żałoba
  więcej

  Usługi

  NZOZ "Rehabilitacja" Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

  ul. Długa 136 F, 08-430 Żelechów, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Hanna Markiewicz
  Hanna Markiewicz
  Psycholog
  Żelechów
  Witam Panią,
  Aby Pani pomóc, należy w pierwszej kolejności Pani problem
  prawidłowo zdiagnozować, zbadać okoliczności, które doprowadziły
  do opisanych zaburzeń i na tej podstawie opracować… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nerwica lękowa

   Niespodziewanie dostałam nerwice lękową.Problem ze snem,ataki paniki,drętwienie lewej ręki,kołotanie serca.I na mojej drodze pojawiła się pani psygolog Hanna Markiewicz.Jest pani poprostu cudowna.Dziękuje bardzo za fachową pomoc????

   mgr Hanna Markiewicz2017-09-07

   Pani Moniko, dziękuję za serdeczne słowa i okazane zaufanie.
   Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę spokoju i dużo radości .
   Pozdrawiam serdecznie

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Moje podejście było sceptycznie. Juz nie wierzyłam że cokolwiek mi pomoże. Ale to co niemożliwe stało się możliwe. Metody Pani psycholog przynoszą niewiarygodne efekty. Moje życie diametralnie się zmieniło. Polecam wszystkim.

   mgr Hanna Markiewicz2017-03-26

   Iwonko, dziękuje za miłe słowa i życzę dużo radości i powodzenia. Pozdrawiam serdecznie

  • Polecam Panią psycholog - świetny fachowiec, profesjonalna i bardzo miły człowiek. Pani Hanna pomogła uwierzyć mojej córce we własne siły, dzięki niej uwierzyłyśmy, że poradzimy sobie ze wszystkim. Jak dobrze, że takie osoby, jak Pani Markiewicz, są jeszcze na świecie. Dziękujemy za pomoc z całego serca i szczerze polecam. Beata

   mgr Hanna Markiewicz2016-10-19

   Pani Beato, dziękuję bardzo za życzliwe słowa.
   To jednak Pani walczy jak lwica o dobro córki każdego dnia.
   Córka rozkwita dzięki Pani codziennemu zaangażowaniu,
   trosce i bezgranicznej miłości. Życzę dużo radości. Pozdrawiam Panią i córkę.

  • U

   Pani Hanna jest kompetentnym specjalistą, a przy tym ciepłą i sympatyczną osobą, taktowną i godną zaufania. Moja wnuczka z radością uczęszcza na zajęcia z Panią psycholog.
   Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo wysoki poziom kontaktu i pełen profesjonalizm, ocena w pełni zasłużona i jak najbardziej zasługuje na polecenie.

   mgr Hanna Markiewicz2016-08-22

   Pani Urszulo, jest mi niezmiernie miło czytać tak ciepłe słowa – dziękuję bardzo.
   Pani wnuczka jest cudownym dzieckiem. Ogromną wartością są dla niej państwa miłość , troska i głębokie zaangażowanie w jej wychowanie. Serdecznie pozdrawiam.

  • A

   Pani Beata posiada bardzo duże doświadczenie życiowe,dzięki niemu służy pomocą,tym którzy tego potrzebują. Wydobywa z człowieka to co najlepsze, nawet gdy on jeszcze tego nie widzi. Pomogła mi zmotywować się do działania w czasie ,gdy już nie widziałam dalszej drogi. Gorąco polecam!
   Ania

   mgr Hanna Markiewicz2016-04-07

   Pani Aniu, dziękuję za miłe słowa.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia i pomyślnych zmian w życiu.

  • B

   Pani Psycholog pomogła mi "wyjść" z bardzo trudniej sytuacji życiowej. Bardzo dobra specjalistka. Jest doświadczoną i wymagającą terapeutką.POLECAM!!!

   mgr Hanna Markiewicz2016-02-12

   Pani Beato, bardzo dziękuję za słowa uznania.
   Proszę pamiętać,że czasami warto potraktować problem jako wyzwanie.
   Pozdrawiam serdecznie.

  • M

   Moja córka trafiła do Pani psycholog z poważnymi zaburzeniami- bała się chodzić do szkoły, unikała kontaktów z koleżankami i ze mną. Długo zastanawiałam się nad skorzystaniem z pomocy psychologa, ale z perspektywy czasu uważam, że była to najlepsza decyzja. Dzięki Pani Hani córka wyszła z „dołka”, odzyskała chęć do życia. Rodzice, nie zastanawiajcie się, gdy wasze dzieci potrzebują pomocy. Polecam Panią Hanię- według mnie najlepszy specjalista w okolicy.

   mgr Hanna Markiewicz2016-02-10

   Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, która jest dla mnie wysoce motywująca. Pozwolę sobie jednak podkreślić, że córka odzyskała radość życia dzięki Państwa współpracy i zaangażowaniu. Pozdrawiam serdecznie.