Dr n. med.

Gustaw Chołubek

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Usg ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z usg ciąży, które robiłam kilkukrotnie. Pan doktor może nie jest bardzo otwarta osoba, ale wystarczy zapytać i wtedy wszystko wyjaśnia. Pomimo tego, że nie był on lekarzem prowadzącym moja ciążę zawsze coś doradził i wyjaśnił. Oprócz tego jako człowiek bardzo miły.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Ireneusz Haratym
  Ireneusz Haratym
  Ginekolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Pan doktor Haratym to profesjonalny specjalista. Cenię go za delikatność, uśmiech i konkretne podejście do problemu… więcej

  Adrianna Kondracka
  Adrianna Kondracka
  Ginekolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Generalnie jestem zadowolona z prowadzenia ciąży. W gabinecie panuje miła atmosfera, delikatność. Pani doktor poświęca… więcej

  Aleksandra Stupak
  Aleksandra Stupak
  Ginekolog
  Stanisława Staszica 16, Lublin
  Miła atmosfera, bezbolesne badanie, profesjonalne podejście do pacjentki. Wiele kwestii wyjaśnilo się w trakcie… więcej

  Jan Kotarski
  Jan Kotarski
  Ginekolog, Onkolog
  ul. Staszica 16, Lublin
  Kompetentny, rzeczowy i bardzo sympatyczny lekarz. Dokładnie wszystko tłumaczy. Poszłam z nastaniem na operację… więcej

  Szymon Bakalczuk
  Szymon Bakalczuk
  Ginekolog, Seksuolog, Androlog
  Krakowskie Przedmieście 13, Lublin
  Wizyta w poradni ginekologiczno-polozniczej przy szpitalu. Pan doktor rzetelnie wyjasnil wszystko o co zapytalam… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie.
   Praktyka prywatna od 1999 roku.
   Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce.
   Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG
   http://pc-ginekolog.pl/

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Pure Clinic

  Droga Męczenników Majdanka 181, 20-325 Lublin, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  67 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Usg ciąży

   Jestem bardzo zadowolona z usg ciąży, które robiłam kilkukrotnie. Pan doktor może nie jest bardzo otwarta osoba, ale wystarczy zapytać i wtedy wszystko wyjaśnia. Pomimo tego, że nie był on lekarzem prowadzącym moja ciążę zawsze coś doradził i wyjaśnił. Oprócz tego jako człowiek bardzo miły.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Nie polecam,byłam u dr. na usg ciąży która niestety zakończyła się poronieniem. Pan dr. tę informację przekazał mi w bardzo nie miły sposób,zero wyrozumiałości i współczucia. Bylam u niego pierszwy i ostatni raz w życiu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D
   Lokalizacja: Pure ClinicUsługa: ciąża pozamaciczna

   Bardzo polecam ! Dzięki Panu dr wyszlam z ciąży pozamacicznej bez kompliakcji. Kierował mnie przez cały ten czas . Odbieral każdy telefon i mówił co mam robić. Bardzo jestem zadowolona ! Na wizycie wszystko dokładnie mi pokazał i wytlumaczyl. Jeszcze raz bardzo bardzo Polecam !

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: USG ciąży połówkowe - 3/4D

   Bardzo pozytywne wrażenie, lekarz rzeczowy i kompetentny. Krok po kroku opisywał co aktualnie oglądamy na usg. Sumiennie i po kolei sprawdzał narządy wewnętrzne i podstawowe wymiary, pokazując metryczny wynik danego badania, mówiąc o normach i zapewniając, że dany organ rozwija się prawidłowo. Od początku uprzedził, że położenie uniemożliwi nam dobry obraz USG 3D i tak też się stało. Na rachunku do zapłaty widniało więc USG ciążowe bez dodatkowej kwoty za 3D.

  • A

   U Pana doktora byłam tylko na usg. Bardzo miły i uśmiechnięty człowiek. Wytłumaczył wszystko rzeczowo. Badanie zrobił bardzo delikatnie. Wykrył u mnie pcos. Polecam tego człowieka!

  • K

   Dziś robiłam Usg w luxmed. Wrażenia pozytywne. Doktor uśmiechnięty, uprzejmy, rzeczowy, konkretny. To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza i na jej podstawie moja ocena jak najbardziej pozytywna.

  • O

   Polecam. Zawsze uśmiechnięty, miły i kompetentny. Nie ma problemów żeby umówić się na wizytę. Wizyty są zawsze w miłej atmosferze. Godny polecenia specjalista.

  • S

   Według mnie Pan doktor Chołubek to lekarz na złoty medal. Cena jaką płacę za wizytę u niego jest znikoma jeżeli chodzi o wynagrodzenie jego pracy. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek, potrafi w jasny sposób odpowiedzieć na każde moje pytanie, co idzie z tym w parze? Cierpliwość. Nie potrafię wejść do gabinetu i nie uśmiechnąć się do tak pogodnego człowieka. Obecnie jestem w 33 tygodniu ciąży, do doktora Chołubka poszłam z polecenia koleżanki, teraz sama będę polecać go wszystkim moim znajomym a szczególnie młodym kobietom. Mimo, że dzieli nas tak duża bariera wiekowa, to potrafię z doktorem rozmawiać na każdy temat. Nie wiem, jak mozna narzekać na pana doktora, ale jak wszyscy wiemy, każdy oczekuje czego innego. Jak najbardziej POLECAM.

  • M

   Witam
   Poszłam do dr Chołubka po smutną wiadomość. Wcześniejsze usg wykonane przez innego gin. wskazywało, że ciąża się nie rozwija - usyszałam jednak, że trzeba jeszcze poczekać. Nie należy nic prorokować i mam mieć pozytywne nastawienie. Dr. Chołubek zbędnie mnie nie pocieszał i nie oszukiwał. Powiedział wprost, że ciąża idzie w kierunku samoistnego poronienia. Pocieszł, że najprawdopodobniej łyżeczkowanie nie będzie potrzebne i powiedział co zbadać po poronieniu i na co zwrócić uwagę.
   Ja wolę bolesną prawdę, niż zakłamaną nadzieję, więc podejście dr. Chołubka zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Poza tym był taktowny, a w głosie było autentyczne współczucie.

  • E

   Chodziła do tego lekarza do Luxmedu, zarówno na wizyty prywatne jak i USG w ciąży. Prowadzenie ciąży było w porządku, ale kiedy byłam po terminie lekarz miał mnie już w nosie, a okazało się, że są komplikacje...

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG