Dr n. med.

Gustaw Chołubek

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Usg ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z usg ciąży, które robiłam kilkukrotnie. Pan doktor może nie jest bardzo otwarta osoba, ale wystarczy zapytać i wtedy wszystko wyjaśnia. Pomimo tego, że nie był on lekarzem prowadzącym moja ciążę zawsze coś doradził i wyjaśnił. Oprócz tego jako człowiek bardzo miły.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Ireneusz Haratym
  Ireneusz Haratym
  Ginekolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Pan doktor Haratym to profesjonalny specjalista. Cenię go za delikatność, uśmiech i konkretne podejście do problemu… więcej

  Adrianna Kondracka
  Adrianna Kondracka
  Ginekolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Pani doktor była bardzo uprzejma, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Badanie odbyło się bezboleśnie i bezstresowo.… więcej

  Aleksandra Stupak
  Aleksandra Stupak
  Ginekolog
  Stanisława Staszica 16, Lublin
  Pełen profesjonalizm ze strony Pani doktor. Na wszystkie moje pytania uzyskałam jasna odpowiedz. Podczas badania… więcej

  Jan Kotarski
  Jan Kotarski
  Ginekolog, Onkolog
  ul. Staszica 16, Lublin
  Serdecznie polecam profesora; jestem zadowolona w wizyt, zawsze fachowa porada; i dobra opieka kobiet w ciąży; więcej

  Szymon Bakalczuk
  Szymon Bakalczuk
  Ginekolog, Seksuolog, Androlog
  Krakowskie Przedmieście 13, Lublin
  Wizyta była konkretna i rzetelna. Doktor Bakalczuk po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, udzielił niezbędnej pomocy… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie.
   Praktyka prywatna od 1999 roku.
   Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce.
   Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG
   http://pc-ginekolog.pl/

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Pure Clinic

  Droga Męczenników Majdanka 181, 20-325 Lublin, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  67 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Usg ciąży

   Jestem bardzo zadowolona z usg ciąży, które robiłam kilkukrotnie. Pan doktor może nie jest bardzo otwarta osoba, ale wystarczy zapytać i wtedy wszystko wyjaśnia. Pomimo tego, że nie był on lekarzem prowadzącym moja ciążę zawsze coś doradził i wyjaśnił. Oprócz tego jako człowiek bardzo miły.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Nie polecam,byłam u dr. na usg ciąży która niestety zakończyła się poronieniem. Pan dr. tę informację przekazał mi w bardzo nie miły sposób,zero wyrozumiałości i współczucia. Bylam u niego pierszwy i ostatni raz w życiu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D
   Lokalizacja: Pure ClinicUsługa: ciąża pozamaciczna

   Bardzo polecam ! Dzięki Panu dr wyszlam z ciąży pozamacicznej bez kompliakcji. Kierował mnie przez cały ten czas . Odbieral każdy telefon i mówił co mam robić. Bardzo jestem zadowolona ! Na wizycie wszystko dokładnie mi pokazał i wytlumaczyl. Jeszcze raz bardzo bardzo Polecam !

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: USG ciąży połówkowe - 3/4D

   Bardzo pozytywne wrażenie, lekarz rzeczowy i kompetentny. Krok po kroku opisywał co aktualnie oglądamy na usg. Sumiennie i po kolei sprawdzał narządy wewnętrzne i podstawowe wymiary, pokazując metryczny wynik danego badania, mówiąc o normach i zapewniając, że dany organ rozwija się prawidłowo. Od początku uprzedził, że położenie uniemożliwi nam dobry obraz USG 3D i tak też się stało. Na rachunku do zapłaty widniało więc USG ciążowe bez dodatkowej kwoty za 3D.

  • A

   U Pana doktora byłam tylko na usg. Bardzo miły i uśmiechnięty człowiek. Wytłumaczył wszystko rzeczowo. Badanie zrobił bardzo delikatnie. Wykrył u mnie pcos. Polecam tego człowieka!

  • K

   Dziś robiłam Usg w luxmed. Wrażenia pozytywne. Doktor uśmiechnięty, uprzejmy, rzeczowy, konkretny. To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza i na jej podstawie moja ocena jak najbardziej pozytywna.

  • O

   Polecam. Zawsze uśmiechnięty, miły i kompetentny. Nie ma problemów żeby umówić się na wizytę. Wizyty są zawsze w miłej atmosferze. Godny polecenia specjalista.

  • S

   Według mnie Pan doktor Chołubek to lekarz na złoty medal. Cena jaką płacę za wizytę u niego jest znikoma jeżeli chodzi o wynagrodzenie jego pracy. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek, potrafi w jasny sposób odpowiedzieć na każde moje pytanie, co idzie z tym w parze? Cierpliwość. Nie potrafię wejść do gabinetu i nie uśmiechnąć się do tak pogodnego człowieka. Obecnie jestem w 33 tygodniu ciąży, do doktora Chołubka poszłam z polecenia koleżanki, teraz sama będę polecać go wszystkim moim znajomym a szczególnie młodym kobietom. Mimo, że dzieli nas tak duża bariera wiekowa, to potrafię z doktorem rozmawiać na każdy temat. Nie wiem, jak mozna narzekać na pana doktora, ale jak wszyscy wiemy, każdy oczekuje czego innego. Jak najbardziej POLECAM.

  • M

   Witam
   Poszłam do dr Chołubka po smutną wiadomość. Wcześniejsze usg wykonane przez innego gin. wskazywało, że ciąża się nie rozwija - usyszałam jednak, że trzeba jeszcze poczekać. Nie należy nic prorokować i mam mieć pozytywne nastawienie. Dr. Chołubek zbędnie mnie nie pocieszał i nie oszukiwał. Powiedział wprost, że ciąża idzie w kierunku samoistnego poronienia. Pocieszł, że najprawdopodobniej łyżeczkowanie nie będzie potrzebne i powiedział co zbadać po poronieniu i na co zwrócić uwagę.
   Ja wolę bolesną prawdę, niż zakłamaną nadzieję, więc podejście dr. Chołubka zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Poza tym był taktowny, a w głosie było autentyczne współczucie.

  • E

   Chodziła do tego lekarza do Luxmedu, zarówno na wizyty prywatne jak i USG w ciąży. Prowadzenie ciąży było w porządku, ale kiedy byłam po terminie lekarz miał mnie już w nosie, a okazało się, że są komplikacje...

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG