Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny.
Szybkie, profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów indywidualnych oraz świadczenie usług dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że “lepiej zapobiegać, niż leczyć."
Wysoki poziom usług medycznych łączymy z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. U nas pacjent decyduje o wyborze lekarza, ma nieskrępowany dostęp do wszelkich badań diagnostycznych bez skierowania.
Posiadamy kilka oddziałów na terenie województwa lubelskiego - w Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Krasnymstawie, Biłgoraju i Zamościu.Posiadamy certyfikat jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2009
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Tomografia 3D
Zobacz więcej

Adres

Luxmed Lublin - Radziwiłłowska
Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin
Luxmed Lublin - Radziwiłłowska logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1132)

Ogólna ocena

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. Zbigniew Chmiel konsultacja ortopedyczna

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pan Doktor był bardzo uprzejmy. Diagnoza jak i zalecenia trafne. Wszystko w porządku.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kawiak pakiet higienizacyjny z instruktażem

  Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, czułam się zaopiekowana, a każdy etap był ze mną szczegółowo omawiany. Pani Anna jest bardzo empatyczną i miłą osobą. Na wizycie otrzymałam szczegółowe wytyczne jak zadbać o zęby w domu. Polecam wizytę dla osób, które chcą zadbać o swój uśmiech ale stresują się wizytą w gabinecie dentystycznym.

  mgr Anna Kawiak

  Dziękuję! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Kawiak scaling

  Pani Anna to profesjonalistka w swoim zawodzie. Scaling został wykonany bardzo dokładnie. Otrzymałam wyczerpujące informacje na temat mojego problemu i postępowania z nim w przyszłości. Pani Anna to bardzo miła i kontaktowa osoba, dbająca o komfort pacjenta. Serdecznie polecam.

  mgr Anna Kawiak

  Dziękuję! :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Agnieszka Olszanko

  Swietna i profesjonalna opieka. Wizyta na czas. W czasie zabiegu dostawalam krok po kroku informacje o przebiegu zabiegu, o kazdym etapie leczenia. Bardzo empatyczne podejscie do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu, Pani spedzila czas nad zabiegiem, nie spieszyla sie a byla dokladna I rowniez wytlumaczyla w czym byl problem, dlaczego i jak zapobiegac na przyszlosc. Z czystym sumieniem, bardzo polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Paweł Nachulewicz

  Wizyta przebiegła tak jak należy. Krótko, zwięźle i na temat. Syn nie czuł się skrępowany, on ocenia to bardzo dobrze więc to najważniejsze.

  A
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Olszanko

  Bardzo profesjonalne wykonanie zabiegu. Dbałość o szczegóły, sterylność i przy tym wszystkim wizyta nie jest bolesna. Polecam!

  G
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Henryk Wiktor

  Lekarz bardzo szczegółowo mnie zbadał. Wszystko wyjaśnił. Podał zalecenia na przyszłość

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kawiak

  Pani Ania jest super specjalistą w tym, co robi. Polecam każdemu kto boi się dentystów itp. itd. Przemiła, bardzo pomocna i świetna!

  mgr Anna Kawiak

  Dziękuję za piękną opinie! Pozdrawiam i do zobaczenia! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Michalak

  Polecam pani doktor dokładnie,szczegółowo tlumaczy .zleca dodatkowo badania.przepisuje odpowiednie leki

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kawiak

  Wizyta u Pani Anny to czysta przyjemność! Usługi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie i można uzyskać wiele przydatnych rad na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Serdecznie polecam!

  mgr Anna Kawiak

  Dziękuję serdecznie! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Luxmed Lublin - Radziwiłłowska, Lublin?
  Luxmed Lublin - Radziwiłłowska, Lublin dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, interna, chirurgia, pediatria, radiologia, kardiologia, stomatologia, ortopedia, laryngologia, okulistyka, dermatologia, endokrynologia, medycyna pracy, gastrologia, neurologia, patomorfologia, urologia, medycyna rodzinna, hematologia, alergologia, pulmonologia, diabetologia, psychiatria, onkologia, chirurgia naczyniowa, psychologia, reumatologia, audiologia, położnictwo, fizjoterapia, laryngologia dziecięca, kardiologia dziecięca, nefrologia, medycyna estetyczna, dietetyka, diagnostyka, proktologia, neurochirurgia, chirurgia dziecięca, stomatologia dziecięca, neurologia dziecięca, andrologia, medycyna sportowa, medycyna chorób zakaźnych, neonatologia, ortodoncja, logopedia, genetyka, rehabilitacja medyczna, medycyna sądowa.
 • Oferta Luxmed Lublin - Radziwiłłowska obejmuje 80 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ortopedyczna, konsultacja ginekologiczna, przegląd stomatologiczny + plan leczenia, Stomatologia zachowawcza, konsultacja nefrologiczna dzieci – telemedycyna, Porada nefrologiczna dla dzieci - konsultacja profesorska, konsultacja psychiatryczna, Telekonsultacja psychiatryczna, konsultacja kardiologiczna, konsultacja lekarza chorób zakaźnych.
 • Nie, Luxmed Lublin - Radziwiłłowska obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Luxmed Lublin - Radziwiłłowska ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Luxmed Lublin - Radziwiłłowska może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1132 osób dodało swoją opinię o placówce Luxmed Lublin - Radziwiłłowska. Średnia ocena placówki to 4 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Luxmed Lublin - Radziwiłłowska to Radziwiłłowska 5 Lublin.