O nas

Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny. Szybkie, profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów indywidualnych oraz świadczenie usług dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że “lepiej zapobiegać, niż leczyć." Wysoki poziom usług medycznych łączymy z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. U nas pacjent decyduje o wyborze lekarza, ma nieskrępowany dostęp do wszelkich badań diagnostycznych bez skierowania. Posiadamy kilka oddziałów na terenie województwa lubelskiego - w Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Krasnymstawie, Biłgoraju i Zamościu.Posiadamy certyfikat jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2009
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • RTG
 • Tomografia 3D

Opinie o lekarzach z tej placówki (894)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Dębska Inny

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Pani Doktor wyjaśniła mi cały proces leczenia. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i co ważne bezbolesnie! Wykonałam u Pani Doktor wypełnienie. Wypełnienie bardzo estetyczne. Pani asystentka, która pomagała Pani Doktor bardzo miła. Z czystym sercem polecam Panią Doktor!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Jezierska Jakimiuk stomatologia zachowawcza

  Wizyta u stomatologa nie należy do najprzyjemniejszych i zawsze wywołuje dyskomfort psychiczny, ale nie u tej Pani doktor. Pani Anna jest bardzo sympatyczną i serdeczną osobą, potrafi rozładować największy stres, wszystko jasno wytłumaczy, jest bardzo delikatna, a przy tym sprawna. Nie wymusza dodatkowych zabiegów, nawet jeśli jest konieczność ich wykonania, decyzję zawsze pozostawia pacjentowi. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jolanta Putowska stomatologia zachowawcza

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, szybko i bezboleśnie. Na pewno wrócę do Pani doktor. Szczerze polecam

  lek. dent. Jolanta Putowska

  Cieszę się z zadowolenia i zapraszam na kolejne wizyty.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Dębska stomatologia zachowawcza

  Kompleksowe podejście do pacjenta,zaplanowanie i wyjaśnienie kolejnych etapów leczenia. Pełen profesjonalizm

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Dębska stomatologia zachowawcza

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśniła, a co najważniejsze zaradziła problemowi. Zna się na swojej pracy i ma dobre podejście do człowieka, co ma niemałe znaczenie dla osoby nie przepadające za wizytami u stomatologa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania