Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny. Szybkie, pr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Luxmed Lublin - Koncertowa

Koncertowa 4d

20-866 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe +48 81 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny.
Szybkie, profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów indywidualnych oraz świadczenie usług dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że “lepiej zapobiegać, niż leczyć."
Wysoki poziom usług medycznych łączymy z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. U nas pacjent decyduje o wyborze lekarza, ma nieskrępowany dostęp do wszelkich badań diagnostycznych bez skierowania.
Posiadamy kilka oddziałów na terenie województwa lubelskiego - w Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Krasnymstawie, Biłgoraju i Zamościu.

Nasza oferta

Centrum Medyczne Luxmed przy ul. Koncertowej 4D oferuje bardzo szeroki zakres usług medycznych. Badania i zabiegi audiologiczne i laryngologiczne, drobne zabiegi chirurgiczne, badania obrazowe rtg, mammografia, badania laboratoryjne, poradnie specjalistyczne. Oferujemy również usługi stomatologiczne, badania prenatalne, bezpłatną opiekę medyczną POZ oraz abonamenty dla firm.

Nasz sprzęt

 • EKG
 • USG
 • RTG
 • Dermatoskop
 • Audiogram
 • Videostroboskopia
 • Videoendoskopia
więcej

Zabiegi

 • Iniekcje
 • Chirurgia

Badania

 • Laboratoryjne
 • Diagnostyczne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jaleh Sara Buczek konsultacja okulistyczna

  Bardzo podobała mi się moja wizyta u lekarza. Wszystko dokładnie zbadała i dała praktyczne zalecenia.

  Dawno nie spotkałem się z tak rzeczowym, uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Stefaniak Inny

  Dziś miałam robiona cytolgie jestem bardzo zadowolona pani doktor była delikatna wyrozumiała nie czułam żadnego dyskomfortu,a często mi się to zdarzało w gabinecie ginekologicznym.polecam z całego serca !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Swatowski USG ciąży

  Trafna diagnoza doktora na wczesnym etapie ciąży. Lekarz pokierował na dalsze badania w Warszawie. Dzięki temu wiem, że dziecko nie jest ciężko chore i mogę spokojnie donosić ciążę. Doktor bardzo skrupulatny i zaangażowany. Polecam tego specjalistę!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Zakościelny USG stawu kolanowego

  Nie polecam tego lekarza poszedłem z bólem kolana a on od razu że to łękotka jeszcze dobrze kolana nie dotknął. Moje USG wyglądało tak że dotknął mojego kolana za bardzo nie patrzył się w monitor. Nic nie mówił tylko dał skierowanie na rezonans i fizjoterapię która nie była potrzebna bo okazuje się że mam naciągnięte ścięgno. Szkoda pieniędzy na takich lekarzy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Maria Tulidowicz-Bielak konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Bardzo dokładnie przeprowadziła badania. Bardzo miła, odpowiada na każde pytanie. Najlepszy okulista, u którego do tej pory byłem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Swatowski Inny

  Niezwykle sympatyczny. Bardzo dobry specjalista. Wyczerpująco wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania. Trafna diagnoza.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Swatowski konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam, Pan doktor wszystko spokojnie wyjaśnił, odpowiedzial na każde pytanie, pytał czy wszystko rozumiem, widać że dba o pacjenta. Pełen profesjonalizm, na pewno wrócę.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Swatowski Inny

  Pan Doktor z uwagą prowadził moje całe leczenie oraz ciążę. Rozpoznał poprzez badanie usg za małe przyrosty mojej Córeczki (FGR) i skierował do szpitala celem wcześniejszego rozwiązania ciąży. Tylko dzięki doktorowi jestem dziś szczęśliwą mamą. Całość wizyt i leczenia prowadzona bardzo profesjonalnie z cierpliwością i dużą empatią. Polecam z całego serca!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania