Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Curate
Mickiewicza 3-5, 21-100 Lubartów
Centrum Medyczne Curate logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Dziękuję Pani Dr n. med. Dianie Mazurek za jej troskę, oddanie, profesjonalizm, dobro, uśmiech, życzliwość i podejście do pacjenta podczas diagnostyki i leczenia. Trafiłam do Pani Dr we wrześniu po tym jak od kilku lat przebyłam długą drogę po lekarzach w celu wykluczenia stanu chorobowego. W trakcie wizyty Pani dr ujawniła szczegóły których nikt nie ujawnił, a efektem była decyzja o usunięciu macicy. Operacja odbyła się w tak krótkim terminie, że nawet nie zdążyłam pomyśleć. Opieka jaką obdarza Pani Dr jest nieoceniona, wręcz wspaniała i bezinteresowna wynikająca z jej cudownego charakteru co świadczy o tym, że kocha ludzi. Polecam z całego serca Panią Dr n.med Dianę Mazurek której będę wdzięczna bezgranicznie.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Pani Doktor jest cudowną osobą, zaangażowaną i konkretną. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem ginekologa do moich problemów zdrowotnych. W końcu nie usłyszałam wyrażenia 'taka Pani uroda', tylko słowa wsparcia, wytłumaczenia oraz leki dobrane w oparciu o wszystkie możliwe szczegóły, nawet z codziennego funkcjonowania. Przy badaniu Pani Doktor była bardzo delikatna, w końcu cytologia nie była bolesnym doświadczeniem. Polecam z całego serca.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor- w lepsze ręce nie mogłam trafić! Pani doktor jest przemiła, potrafi że spokojem wytłumaczyć wszelkie niejasności , przez co człowiek czuje się spokojny i pewny, że trafił w dobre ręce przez co mniej się stresuje zabiegiem. Pragnę jeszcze raz z całego serca podziękować Pani doktor! Wdzięczna pacjentka Teresa.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartłomiej Barczyński Inny

  Pan Doktor Barczyński prowadził moje dwie ciąże, jest kompetentnym i sympatycznym lekarzem. Zawsze odpowiadał rzeczowo na każde moje pytanie i traktował mnie poważnie. Wizyty mijały w dobrej atmosferze przez co się tak nie stresowałam, Oczywiście zdarzało się też pożartować ale w dobrym guście. To jeden z najlepszych Lekarzy u jakich do tej pory byłam. Także z bólem serca zaniosłam odkrycie że Doktor już nie przyjmuje w Lubartowie.
  Polecam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta i miła w stosunku do pacjentki. Prowadziła moje dwie ciąże i zawsze wszystko dokładnie wyjaśniała i omawiała na wizycie. Jeśli miałam jakiekolwiek wątpliwości to zawsze mogłam do niej zadzwonić i zapytać o poradę, potrafiła wtedy uspokoić i podtrzymać na duchu. Polecam z czystym sercem każdej kobietce

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Bardzo sympatyczna, dokładna. Pani doktor jest lekarzem z powołania, niestety jest już ich coraz mniej . Zawsze można liczyć na rzetelne informacje i dobre serduszko.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, nawet mimo późnej pory i wielu pacjentek można liczyć na uśmiech i brak pośpiechu. Dzięki pani doktor uniknęłam niepotrzebnego zabiegu zalecanego przez innego lekarza. Doktor Mazurek była lekarzem prowadzącym moją ciążę, zawsze kiedy coś się działo mogłam zadzwonić.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Inny

  Polecam Panią dr z całego serca. Jest bardzo sympatyczna. Odpowie cierpliwie na każde pytanie. Bada bardzo delikatnie. Odnosi się do pacjenta z szacunkiem. Zawsze można liczyć na jej pomoc - świetny kontakt. Opieka w ciąży profesjonalna - wizyty trwały tyle ile trzeba-bez pośpiechu, pani dr dba by ciąża była donoszona, woli "dmuchać na zimne". Operacja cesarskiego ciecia przeprowadzona profesjonalnie. Kontakt z pacjentem w szpitalu bardzo troskliwy - Pani dr przychodziła i upewniała się czy wsystsko ok. Po szpitalu również bardzo pomocna. Polecam z czystym sumieniem. Naprawdę nie spotkałam jeszcze tak miłego lekarza, a co najważniejsze - z dużym doświadczeniem i wiedzą. Poprostu - Lekarz z powołania

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek Kontrola mieśnoaków

  W 2018 na kontrolnym usg Pani doktor stwierdziła że mam miesniaki i muszę to kontrolowac. W marcu 2019 na kolejnej kontroli Pani doktor stwierdziła że miesniaki rosną i muszę usunąć macie i jajniki i że nie ma na co czekać. Dostałam skierowanie do szpitala z terminem operacji..Nie muszę chyba mówić w jakim szoku wyszłam z gabinetu. Na szczęście miałam na tyle zdrowego rozsądku że postanowiłam to skonsultować jeszcze u innych lekarzy. Kiedy zadzwonilam że odwołuje termin była nie miła i stwierdziła że prędzej czy później i tak wyląduję na stole. Konsultowalam się min w klinice w Warszawie gdzie byli bardzo zdziwiwieni skąd taka diagnoza. Bylam też u lekarza w Lublinie który również stwierdził że nie widzi podstaw do takiej ostatecznej ingerencji. Zrobiłam rezonans który potwierdził diagnoze Warszawy i lekarza z Lublina. Dzisiaj po prawie roku byłam na kontrolnym badaniu. Nic się nie dzieje a miesniaki nie są nawet do końca wytworzone co potwierdzono na rezonansie. Wszystko jest w porzadku i nic poważnego się nie dzieje. Polecam wszystkim paniom z takimi zaleceniami aby konsultowaly to u innych lekarzy.

  dr n. med. Diana Mazurek

  Pacjentka po raz pierwszy zgłosiła się do mnie na wizytę w 2017r., rutynowe badanie USG TV nie wykazało żadnych patologicznych zmian. Następnie w 2018r. stwierdziłam obecność mięśniaka oraz zaleciłam kontrolę tej zmiany. Podczas kolejnego badania USG TV w 2019r. zobrazowałam już 3 mięśniaki, w tym dwukrotny przyrost pierwszego z nich z bogatym unaczynieniem w opcji color power angio Doppler oraz zmianę cystyczną dwukomorową w jajniku prawym. Wówczas po rozmowie wyjaśniającej zaproponowałam operację (u pacjentki w okresie okołomenopauzalnym zaleca się przy szybko rosnących i podejrzanych zmianach macicy i jajników usunięcie całego narządu płciowego, a pozostawienie jego części uznawane jest za błąd w sztuce lekarskiej), biorąc również pod uwagę obciążony wywiad onkologiczny w najbliższej rodzinie Pacjentki. Dlatego tez taka była moja propozycja, na co podczas wizyty Pacjentka wyraziła świadomą wstępną zgodę. W marcu 2019r. odwołała zabieg twierdząc, że zgodziła się na operację jedynie wyłuszczenia mięśniaków lub termoablację, która miała się odbyć w Warszawie…
  Mając na uwadze cały obraz kliniczny i obciążony wywiad onkologiczny, zgodnie z posiadaną wiedzą i umiejętnościami, które nabyłam w I Klinice Ginekologii Onkologicznej SPSK1 w Lublinie, a które obecnie doskonalę w innych Szpitalach, moim obowiązkiem było skierowanie Pacjentki na zabieg operacyjny, tym bardziej, że skonsultowałam tę sytuację z Onkologiem z COZL (onkolodzy zalecają usuwanie całego narządu płciowego już po 40 roku życia, zwłaszcza przy obciążonym wywiadzie onkologicznym, a pacjentka miała około 49 lat). Jednakże każda pacjentka ma prawo wyboru leczenia, zarówno zachowawczego jak i operacyjnego, w różnych miastach, jak również u różnych specjalistów, w tym lekarzy nieoperujących i nie zajmujących się leczeniem onkologicznym.
  Mięśniaki macicy u Pacjentki nie tylko były bardzo dobrze „wytworzone” (chociaż w medycynie nie ma takiego pojęcia), ale również miały silne unaczynienie i stwierdziłam ich wzrost (podwojenie wielkości w ciągu 6 miesięcy oraz pojawienie się nowych unaczynionych mięśniaków), co już nasuwało obraz zmiany podejrzanej – dowodem na to może być również fakt, że Pacjentka Elżbieta K. została przez innych lekarzy skierowana na badanie rezonansu magnetycznego – o czym sama pisze. Dodatkowo zmiana jajnika i obciążony wywiad rodzinny rakiem zobowiązuje lekarza do rozszerzenia dalszej diagnostyki – a najdokładniejszą jest badanie histopatologiczne pooperacyjne. Oczywiście, wszelkie zalecenia lekarskie dotyczące diagnostyki i leczenia zabiegowego są tylko propozycjami ze strony lekarza, a pacjentka na każde musi wyrazić świadomą i pisemną zgodę. Pacjentce Elżbiecie K. zaproponowałam najlepszą i najdokładniejszą z możliwych drogę postępowania, wstępnie w trakcie wizyty wyraziła zgodę, ale zgodnie ze swoim prawem potem decyzję zmieniła i nikt nie miał o to żadnych pretensji, a jedynie wzbudziła moją troskę, aby ta decyzja nie miała złego wpływu na Jej życie i zdrowie. Na szczęście do tej pory nic poważnego (z relacji Pacjentki) się nie dzieje…

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Diana Mazurek

  Lekarz profesjonalista. Bardzo empatyczna i przemiła osoba. Pomogła w zdiagnozowaniu u mnie zaburzeń związanych z tarczycą, pomimo, że endokrynologiem nie jest. Ma ogromną wiedzę, patrzy na pacjenta całościowo, nie tylko przez pryzmat swojej profesji. Przyjeżdzam do Pani Doktor z Warszawy, ale warto!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania