Grzegorz Szperzyński

Ortopeda

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 761 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr. Grzegorz Szperzyński specjalista ortopeda - traumatolog Doświadczenie Szpital w Śremie, Oddział Urazowo-ortopedyczny - kierownik oddziału Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr. Grzegorz Szperzyński
  specjalista ortopeda - traumatolog

  Doświadczenie
  Szpital w Śremie, Oddział Urazowo-ortopedyczny - kierownik oddziału
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - ordynator oddziału
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - starszy asystent
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - asystent
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - stażysta
  Szpital im. Raszei w Poznaniu - stażysta

  Staże i kursy w klinikach i szpitalach
  Polska - Klinika Ortopedii w Poznaniu
  Stany Zjednoczone - Boston, Miami
  Włochy - Florencja, Rym
  Francja - Tours
  Norwegia - Oslo

  Członkostwo w organizacjach i stowarzyszeniach
  Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego
  Członek Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy
  Współorganizator kursów artroskopii

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • uszkodzenia narządu ruchu
 • zespół cieśni nadgarstka
 • zespół cieśni
 • konsultacje ortopedyczne

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika Chirurgii Kolana Artroskopii i Urazów Sportowych Sp. z o.o.

  Z panem doktorem znamy się chyba z 10 lat.
  Operował mnie 5 razy w tym dwie rekonstrukcję ACL(więzadło krzyżowe przednie) w obydwu kolanach. Chciałbym się jednak odnieść do ostatniego zabiegu(tutaj mniej dramatycznego) usunięcia części pękniętej łąkotki. Pierwsza wizyta rozpoznawcza na której pojawiłem się z już zrobionym USG kolana oraz z wynikami badania rezonansu magnetycznego Pan Grzegorz przeprowadził badanie organoleptyczne kolana(bez wglądu w badania) po czym stwierdził dokładnie to samo co w wynikach z badań. Skierował mnie na zabieg. Sam zabieg trwał max 10 min wszystko sprawnie, pewną ręką i co najważniejsze (jestem z natury ciekawski) doktor informował mnie o przebiegu zabiegu oczywiście z rozsądkiem mówiąc tylko o najważniejszych rzeczach nie dekoncentrując się przy tym np: "przeszczep ACL prawidłowy" lub "brak degradacji chrząstki stawowej". Od siebie dodam, że na to jaki będzie przebieg leczenia składa się kilka rzeczy oczywiście dobry specjalista, którym niewątpliwie jest doktor Szperzyński po drugie przygotowanie nogi przed operacją i po trzecie rehabilitacja. Polecam w 100% doktora. A ja znając życie za jakiś czas wrócę "coś" sobie zrobić.

 • G

  Bardzo dobry specjalista. Jestem zawodowym koszykarzem i wybór dobrego specjalisty był dla mnie priorytetem. Miałem pękniętą łękotkę.
  Po rozmowie z nim od razu zdecydowałem się na zabieg, ponieważ w bardzo konkretny sposób mi wszystko wyjaśnił.
  Sam zabieg odbył się profesjonalnie, jak również rehabilitacja.

 • A

  Bardzo dobry lekarz, konkretny i kompetentny. Chodziłam wcześniej do innych ortopedów - nie potrafili mi pomóc. Na szczęście trafiłam do doktora Szperzyńskiego, spojrzał tylko na kolana i od razu postawił diagnozę oraz przedstawił leczenie. Wykonał artroskopię prawego kolana, która ujawniła chrodromalację rzepki IV st. Dr Szperzyński zaproponował przeszczep komórek macierzystych, nie obiecując "złotych gór", że zabieg ten w cudowny sposób uzdrowi zniszczone kolano, jak powiedział - to medycyna, nie matematyka. Jednak zapewnił, że przeszczep komórek macierzystych jest metodą dającą dużą szansę na regenerację chrząstki. Jestem pół roku po tym zabiegu i już widzę jak dobrze pracuje kolano, a komórki dalej działają, efekt końcowy będzie widoczny za kilka miesięcy. Czeka mnie jeszcze artroskopia lewego kolana, które jest też bardzo zniszczone przez dysplazję i z pewnością poddam się przeszczepowi komórek macierzystych, by tylko uniknąć endoprotezy. Bardzo się cieszę, że trafiłam do lekarza, który ma wielką wiedzę i cały czas ją poszerza stosując nowatorskie metody leczenia. Polecam!

 • Doktora Szperzyńskiego miałem okazję doskonale poznać ze względu na zerwany ACL. Spotkaliśmy się przy okazji artroskopii i rekonstrukcji. Zabiegi (operacje) przebiegły bez zarzutów. Dziś kolano jest w pełni sprawne a ja jestem zadowolony z ogólnej współpracy z Panem Doktorem, który jest osobą konkretną, rzetelną i szczerą. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta.
  Kompleksowość usługi dopełnia współpraca z fizjoterapeutą Panem Adamem, która stanowi świetne uzupełnienie tych czynności realizowanych przez Dr Szperzyński. Gorąco polecam/

 • W

  Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonany zabieg i skuteczne wyleczenie kontuzji z którą zmagałem się od wielu lat. Doktor Szperzyński to prawdziwy profesjonalista, bardzo życzliwy i kontaktowy! Gorąco polecam!!!

 • Opinia z dnia 02-08-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Dla ludzi którzy gdybają do kogo zgłosić się z problemem : bez żadnych wątpliwości Mega gorąco polecam Tego Lekarza. Człowiek 'wchodzi' smutny i przygnębiony do gabinetu po skręconym kolanie na meczu- a wychodzi Podbudowany psychicznie,z uśmiechem, nadzieją na Wyzdrowienie i wiarą w powrót do profesjonalnie uprawianego sportu !! Trafna diagnoza-super operacja ( wiezadla acl), wskazówki do rehabilitacji, kontrola,ćwiczenia, czas i wyzdrowiałam :)!wg założeń na pierwszej wizycie .
  Polecam

 • J

  Najlepszy ortopeda jakiego sobie pacjent wymarzyć! Rzeczowy, staranny i niesamowicie mądry. Wizyty bezstresowe, nawet w przypadku informacji o zabiegu Pan doktor potrafi przekazać wszystko tak, żeby "nie zabolało". ;) Jak najbardziej polecam!

 • K

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalizm w każdym calu, zna się na rzeczy i wie co robi... Każdemu polecam wizytę u tego lekarza !! Wystarczy wizyta i już praktycznie wiadomo jaka jest diagnoza. POLECAM !!! :)
  Pozdrowienia Doktorze :)

 • T

  Pełen profesjonalizm. Dokładnie przeprowadzony wywiad. Trafne diagnozy (w ciągu dwóch lat 3 różne kontuzje/urazy) Oprócz tego w polecanym gabinecie Fizjomedica rehabilitacja na poziomie Ligi Mistrzów i Ligi Światowej.