Grzegorz Szperzyński

Ortopeda

Umów wizytę 687 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr. Grzegorz Szperzyński specjalista ortopeda - traumatolog Doświadczenie Szpital w Śremie, Oddział Urazowo-ortopedyczny - kierownik oddziału Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr. Grzegorz Szperzyński
  specjalista ortopeda - traumatolog

  Doświadczenie
  Szpital w Śremie, Oddział Urazowo-ortopedyczny - kierownik oddziału
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - ordynator oddziału
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - starszy asystent
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - asystent
  Szpital w Puszczykowie, Odział Urazowo-ortopedyczny - stażysta
  Szpital im. Raszei w Poznaniu - stażysta

  Staże i kursy w klinikach i szpitalach
  Polska - Klinika Ortopedii w Poznaniu
  Stany Zjednoczone - Boston, Miami
  Włochy - Florencja, Rym
  Francja - Tours
  Norwegia - Oslo

  Członkostwo w organizacjach i stowarzyszeniach
  Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego
  Członek Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy
  Współorganizator kursów artroskopii

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • uszkodzenia narządu ruchu
 • zespół cieśni nadgarstka
 • zespół cieśni
 • konsultacje ortopedyczne

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry lekarz, konkretny i kompetentny. Chodziłam wcześniej do innych ortopedów - nie potrafili mi pomóc. Na szczęście trafiłam do doktora Szperzyńskiego, spojrzał tylko na kolana i od razu postawił diagnozę oraz przedstawił leczenie. Wykonał artroskopię prawego kolana, która ujawniła chrodromalację rzepki IV st. Dr Szperzyński zaproponował przeszczep komórek macierzystych, nie obiecując "złotych gór", że zabieg ten w cudowny sposób uzdrowi zniszczone kolano, jak powiedział - to medycyna, nie matematyka. Jednak zapewnił, że przeszczep komórek macierzystych jest metodą dającą dużą szansę na regenerację chrząstki. Jestem pół roku po tym zabiegu i już widzę jak dobrze pracuje kolano, a komórki dalej działają, efekt końcowy będzie widoczny za kilka miesięcy. Czeka mnie jeszcze artroskopia lewego kolana, które jest też bardzo zniszczone przez dysplazję i z pewnością poddam się przeszczepowi komórek macierzystych, by tylko uniknąć endoprotezy. Bardzo się cieszę, że trafiłam do lekarza, który ma wielką wiedzę i cały czas ją poszerza stosując nowatorskie metody leczenia. Polecam!

 • Doktora Szperzyńskiego miałem okazję doskonale poznać ze względu na zerwany ACL. Spotkaliśmy się przy okazji artroskopii i rekonstrukcji. Zabiegi (operacje) przebiegły bez zarzutów. Dziś kolano jest w pełni sprawne a ja jestem zadowolony z ogólnej współpracy z Panem Doktorem, który jest osobą konkretną, rzetelną i szczerą. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta.
  Kompleksowość usługi dopełnia współpraca z fizjoterapeutą Panem Adamem, która stanowi świetne uzupełnienie tych czynności realizowanych przez Dr Szperzyński. Gorąco polecam/

 • Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonany zabieg i skuteczne wyleczenie kontuzji z którą zmagałem się od wielu lat. Doktor Szperzyński to prawdziwy profesjonalista, bardzo życzliwy i kontaktowy! Gorąco polecam!!!

 • Opinia z dnia 02-08-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Dla ludzi którzy gdybają do kogo zgłosić się z problemem : bez żadnych wątpliwości Mega gorąco polecam Tego Lekarza. Człowiek 'wchodzi' smutny i przygnębiony do gabinetu po skręconym kolanie na meczu- a wychodzi Podbudowany psychicznie,z uśmiechem, nadzieją na Wyzdrowienie i wiarą w powrót do profesjonalnie uprawianego sportu !! Trafna diagnoza-super operacja ( wiezadla acl), wskazówki do rehabilitacji, kontrola,ćwiczenia, czas i wyzdrowiałam :)!wg założeń na pierwszej wizycie .
  Polecam

 • Najlepszy ortopeda jakiego sobie pacjent wymarzyć! Rzeczowy, staranny i niesamowicie mądry. Wizyty bezstresowe, nawet w przypadku informacji o zabiegu Pan doktor potrafi przekazać wszystko tak, żeby "nie zabolało". ;) Jak najbardziej polecam!

 • Bardzo dobry specjalista. Profesjonalizm w każdym calu, zna się na rzeczy i wie co robi... Każdemu polecam wizytę u tego lekarza !! Wystarczy wizyta i już praktycznie wiadomo jaka jest diagnoza. POLECAM !!! :)
  Pozdrowienia Doktorze :)

 • Pełen profesjonalizm. Dokładnie przeprowadzony wywiad. Trafne diagnozy (w ciągu dwóch lat 3 różne kontuzje/urazy) Oprócz tego w polecanym gabinecie Fizjomedica rehabilitacja na poziomie Ligi Mistrzów i Ligi Światowej.

 • Nie ma co się rozpisywać, ilość pozytywnych opinii sama mówi za siebie i zgadzam się z nimi w 100%. Leczenie Dr Szperzyńskiego opiera się przede wszystkim na konkretach, co pozytywnie wpływa na czas leczenia - pełen profesjonalizm ! Gorąco polecam!

 • Jestem załamana jego postawą. Brak konkretnych metod leczenia, odsyłanie do innych specjalistów w celu tzw. konsultacji. Te metody trwały rok mimo że od początku było prawie jasne że to typowe problemy z kolanami u osoby uprawiającej sport a zwłaszcza bieganie tym bardziej że na jednej nodze była Torbiel Beckera o średnicy ok 7 cm wypukła jak brzoskwinia. Roczne bezsensowne wizyty doprowadziły do ciągłego rwącego bólu, braku możności chodzenia, zginania nogi a ponieważ pracuję w tradycyjnym handlu braku możliwości pracy.
  Na wizyty do dr. Sperzyńskiego chodziłam w stresie i z płaczem z bólu jednak nie robiło to na nim żadnego wrażenia. Podnosił na mnie głos i ostatecznie wypisał skierowanie do Szpitala bez Nazwy i jakiejkolwiek propozycji ostatecznego leczenia. Zaczęłam poszukiwania od nowa....w bólu i bezradności. BRAK SŁÓW. Zdecydowanie nie polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni