Grzegorz Piasek

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1000 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Grzegorz Piasek to jeden z 109 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Kielce na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Grzegorz Piasek przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Omega

  Jagiellońska 70
  25-734 Kielce, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  311
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doktor jest świetnym specjalistą, dokładnym i szczegółowym. Jestem bardzo zadowolona z opieki nie tylko prenatalnej. Miałam usuwaną endometriozę z blizny po cc, dr spisał się świetnie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentkami. Zleca dużo ważnych badań, nie pozwala nam lekceważyć żadnych symptomów. Woli dmuchać na zimne i dziękuję mu za to bo może właśnie dzięki temu jest z nami nasz mały skarb. Polecam z czystym sumieniem. Daję 5 gwiazdek. Nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł być moim lekarzem.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Wysyła na badania. Posiadający bardzo dużą wiedzę,którą umie wykorzystać. Dzięki doktorowi jest z nami nasz skarb Leonek. Dużo zawdzięczam doktorowi i mam mu za co dziękować. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego ciążę. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Byłam po dwóch poronieniach, gdy zmieniłam ginekologa na Pana Piaska. W trakcie całej ciąży bardzo się mną opiekował, udzielał odpowiedzi na każde pytanie, zlecał wiele badań, widać że zależy mu. Z racji dwóch poronień moja ciąża miała znamiona wysokiego ryzyka, jednak dzięki panu doktorowi mogę się cieszyć zdrowym synkiem (10/10 punktów). Nie mogłam trafić lepiej :)

 • bardzo dobry

  Pan dr. jest bardzo dobrym specjalistą. Prowadził moją pierwszą ciążę i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Zlecał dużo badań ciąża była pod stałą kontrolą nie bagatelizował niepokojących objawów dzięki temu szybko odkrył zatrucie ciążowe, które mogło zagrozić życiu mojemu a przede wszystkim życiu dziecka. Dziecko urodziło się zdrowe a ja czułam, że naprawdę jestem pod opieką lekarza z powołania. Serdecznie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały, ciepły i opiekuńczy lekarz! Zgodził się poprowadzić moją ciążę do końca po przeprowadzce do Kielc. Zawsze pozytywnie nastawiony, sprawiał, że z wizyt wychodziłam uśmiechnięta i spokojna o stan zdrowia mój i mojego dziecka. W trakcie porodu, monitorował mnie cały czas, po porodzie również telefonicznie:), kontaktując się z personelem, zasięgając informacji na mój temat. Zawsze uśmiechnięty, zaglądał do mnie i innych swoich pacjentek na oddziale. Szczerze polecam Pana doktora!

 • bardzo dobry

  Polecam Pana doktora Piaska z całego serca.Trafiłam do Pana doktora z 13 tygodniu ciąży. Po badaniach okazało się że przyzierność karkowa jest trochę za wysoka. Pan doktor z marszu skontaktował się jeszcze z innym lekarzem aby się skonsultować i wykluczyć ewentualne wady bo liczył się czas. Całą ciąże czułam, że jestem pod dobrą opieką. Pan doktor wyjaśniał mi na bieżąco wszelkie wątpliwości. W szpitalu też zarówno mnie jak i inne pacjentki odwiedzał i sprawdzał stan zdrowia. Naprawdę mało jest już takich lekarzy. !!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, jest świetny w swoim fachu. Usposobienie ma specyficzne ale po każdej wizycie wychodzę usatysfakcjonowana. Polecem!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Prowadził moją ciążę i wszystko dobrze przebiegało. Bardzo troskliwy i przede wszystkim bardzo miły i nie naciąga na kasę. Zawsze wszystko wytłumaczył jeśli się miało jakieś pytania a nawet sam prosił by mu je zadawać by nie czytać w internecie głupot. Zawsze uspokajał. Zawsze wszystko sprawdzał i badał dokładnie. Jak najbardziej polecam. Z kolejną ciążą też będę chodziła do niego :)

 • bardzo dobry

  Witam, ja również z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora Piaska. Może nie wydaje się sympatyczny ( nie cukruje i nie owija w bawełnę)- ale jest konkretny w swoim fachu. Prowadził moje dwie ciąże i zajął się mną profesjonalnie- zlecał badania przy każdej wizycie. Dzięki niemu okazało się że mam cholestazę i muszę urodzić przed terminem dla dobra moich dzieciaczków. W szpitalu również dbał o mnie i zlecał konkretne działania:-) Także serdecznie polecam :-)

 • bardzo dobry

  Ania M Dr.Piasek jest bardzo dobrym specjalista i chciałam go serdecznie polecic. Do Dr.trafiła z pierwsza ciąża ale niestety okazała się obumarla przy drugiej miałam sam pęcherzyk i tu zaczęły się problemy ponieważ miałam podejrzenie guza trofoblastycznego,ale Doktor tak mnie poprowadzil ,tak dużo badan zlecił ze wszystko się skończyło dobrze,a na koniec tego zrobił mi jeszcze histeroskopie żeby sprawdzić czy wszystko Ok. Jak zaszlam w trzecia ciążę to dr.tak się mną opiekował do samego końca ponieważ moja dzidzia nie spieszył a się na świat i miałam robione wszystkie możliwe sposoby i nadal nic,skończyło się cesarskim cięciem która wykonał dr.a teraz mam śliczna córeczkę.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Wojciech Chróściel

ginekolog,  lekarz w trakcie specjalizacji

Umów się