Grzegorz Piasek

Ginekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

286

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Omega

  Jagiellońska 70
  25-734 Kielce, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

 • Pan doktor Grzegorz Piasek jest kompetentnym delikatnym i czułym lekarzem. Pacjentkami zajmuje się wspaniale. Wszystkie badania wnikliwie analizuje i szybko zleca kolejna badania w momencie gdy są wątpliwości. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania prostym zrozumiałym językiem.Jest prawdziwym lekarzem z powołania. Wspaniały człowiek.
  Agnieszka S.

 • P

  Witam, umiejętności oraz wiedzę Pana Doktora Piaska oceniam bardzo wysoko. Prowadził on moją drugą ciążę (wizyty na NFZ) i mogę stwierdzić, że jest on lekarzem troskliwym i kompetentnym. Wszelkie ewentualne problemy w ciąży omawia bez zbędnego owijania w bawełnę ale jednocześnie konkretnie i rzeczowo. Nie bagatelizuje pojawiających się w ciąży problemów. W moim przypadku było to podejrzenie zbyt małego żołądka u dziecka. Doktor monitorował jego wielkość do końca ciąży, zlecił dodatkowe badania w szpitalu a po porodzie dziecko było pod obserwacją. Szczęśliwie synek okazał się zdrowy ale ja jestem mu wdzięczna za takie podejście zarówno w szpitalu, podczas zabiegu cesarskiego cięcia jak i podczas wizyt kontrolnych po porodzie.
  Mimo wrażenia, iż czasem Doktor jest odrobinę „zakręcony” nie ma to wpływu na jakoś jego pracy ani nie umniejsza jego profesjonalizmu.

 • Doktor jest świetnym specjalistą, dokładnym i szczegółowym. Jestem bardzo zadowolona z opieki nie tylko prenatalnej. Miałam usuwaną endometriozę z blizny po cc, dr spisał się świetnie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentkami. Zleca dużo ważnych badań, nie pozwala nam lekceważyć żadnych symptomów. Woli dmuchać na zimne i dziękuję mu za to bo może właśnie dzięki temu jest z nami nasz mały skarb. Polecam z czystym sumieniem. Daję 5 gwiazdek. Nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł być moim lekarzem.

 • Bardzo dobry lekarz. Wysyła na badania. Posiadający bardzo dużą wiedzę,którą umie wykorzystać. Dzięki doktorowi jest z nami nasz skarb Leonek. Dużo zawdzięczam doktorowi i mam mu za co dziękować. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego ciążę. Serdecznie polecam.

 • Świetny lekarz. Byłam po dwóch poronieniach, gdy zmieniłam ginekologa na Pana Piaska. W trakcie całej ciąży bardzo się mną opiekował, udzielał odpowiedzi na każde pytanie, zlecał wiele badań, widać że zależy mu. Z racji dwóch poronień moja ciąża miała znamiona wysokiego ryzyka, jednak dzięki panu doktorowi mogę się cieszyć zdrowym synkiem (10/10 punktów). Nie mogłam trafić lepiej :)

 • Pan dr. jest bardzo dobrym specjalistą. Prowadził moją pierwszą ciążę i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Zlecał dużo badań ciąża była pod stałą kontrolą nie bagatelizował niepokojących objawów dzięki temu szybko odkrył zatrucie ciążowe, które mogło zagrozić życiu mojemu a przede wszystkim życiu dziecka. Dziecko urodziło się zdrowe a ja czułam, że naprawdę jestem pod opieką lekarza z powołania. Serdecznie polecam!!!

 • A

  Wspaniały, ciepły i opiekuńczy lekarz! Zgodził się poprowadzić moją ciążę do końca po przeprowadzce do Kielc. Zawsze pozytywnie nastawiony, sprawiał, że z wizyt wychodziłam uśmiechnięta i spokojna o stan zdrowia mój i mojego dziecka. W trakcie porodu, monitorował mnie cały czas, po porodzie również telefonicznie:), kontaktując się z personelem, zasięgając informacji na mój temat. Zawsze uśmiechnięty, zaglądał do mnie i innych swoich pacjentek na oddziale. Szczerze polecam Pana doktora!

 • M

  Polecam Pana doktora Piaska z całego serca.Trafiłam do Pana doktora z 13 tygodniu ciąży. Po badaniach okazało się że przyzierność karkowa jest trochę za wysoka. Pan doktor z marszu skontaktował się jeszcze z innym lekarzem aby się skonsultować i wykluczyć ewentualne wady bo liczył się czas. Całą ciąże czułam, że jestem pod dobrą opieką. Pan doktor wyjaśniał mi na bieżąco wszelkie wątpliwości. W szpitalu też zarówno mnie jak i inne pacjentki odwiedzał i sprawdzał stan zdrowia. Naprawdę mało jest już takich lekarzy. !!!!!

 • D

  Bardzo dobry lekarz, jest świetny w swoim fachu. Usposobienie ma specyficzne ale po każdej wizycie wychodzę usatysfakcjonowana. Polecem!

 • E

  Świetny lekarz. Prowadził moją ciążę i wszystko dobrze przebiegało. Bardzo troskliwy i przede wszystkim bardzo miły i nie naciąga na kasę. Zawsze wszystko wytłumaczył jeśli się miało jakieś pytania a nawet sam prosił by mu je zadawać by nie czytać w internecie głupot. Zawsze uspokajał. Zawsze wszystko sprawdzał i badał dokładnie. Jak najbardziej polecam. Z kolejną ciążą też będę chodziła do niego :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online