Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Omega

Jagiellońska 70

25-734 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ryszard Burgielski

  Pulmonolog, Diabetolog, Internista,

  • J

   Lekarz mający odpowiednie podejście do pacjenta, dokładny i wnikliwie prowadzący wszystkie badania. Polecam.


 • Bohdan Kozielski

  Chirurg,

  • G

   Dla mnie to najlepszy specjalista z jakim miałam kontakt w sprawach chirurgii. Gdy trafiłam do doktora Kozielskiego mialam 23 lata nie odczulam żadnych reakcji nie właściwych z jego strony.Do mojej choroby podszedł profesjonalnie i konkretnie. Dzis jestem 7 lat po operacji , mistrzowskie ręce sprawiły że blizny na mojej nodze są juz prawie niewidoczne, jestem mu wdzięczna za szybka diagnozę i konkretne dzialanie, a te komentarze odnośnie życia prywatnego lekarza - niech lepiej kazdy pilnuje swojego .

  • G

   Super lekarz z wiedza na najwyzszym poziomie Ponadto bardzo wyrozumialy, poprostu ludzki Bardzo szybko pan dr. zareagowal na stan zdrowia mojego meza i bardzo pomogl Poprostu mozemy powiedziec ,ze pan dr Kozielski dzieki szybkiej reakcji uratowal mezowi zycie ,a ja mam meza i dzieci ojca Za taka postawe panie doktorze bardzo nisko chylimy glowy i bardzo, bardzo dziekujemy Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem i Wspanialym lekarzem!!!Panie doktorze zyczymy Panu z calego serca zdrowia i aby Pan sie nie zmienial jako lekarz , a wtedy kazdy dzien bedzie przynosil tylko sukcesy zawodowe i wielka radosc pacjentow!!!Bardzo wdzieczni H.J.Nawojscy

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Stanisław Góźdź

  Onkolog, Neurolog, Radiolog,

  • R

   Znakomity lekarz! Nadal chce mu się chcieć leczyć! A może przede wszystkim!
   Renata

  • A

   Panu dyr. SCO w Kielcach dr n. med. Stanisławowi Góździowi pragnę podziękować serdecznie za wyjątkową i troskliwą opiekę nad moim ojcem Aleksandrem Góreckim, a szczególnie za życzliwość, okazaną pomoc i wsparcie w trudnych dla nas chwilach, za stawianie na pierwszym miejscu dobra pacjenta. Życzę Panu wielu kolejnych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.Tą drogą pragnę także podziękować całemu Personelowi Świętokrzyskiego Centrum Onkologicznemu.
   Może być Pan dumny z wspaniałych specjalistów, ich ogromnemu doświadczeniu. Warto również wspomnieć o doskonałej umiejętności komunikacji z pacjentem i sztuce przekazywania informacji nie zawsze miłych i pozytywnych.

   ŚCO stanowi świetnie zgrany zespół: lekarze, pielęgniarki , służby medyczne. Postawa jaką prezentują pracownicy Centrum, poświęcenie dla pacjentów, zasługują na ogromny szacunek i uznanie. Moje podziękowanie kieruję też do całego personelu, za trud, fachowość, i poświęcenie włożone w proces leczenia oraz za wspaniałą postawę pełną serca i prawdziwego zaangażowania.

   Przez cały okres leczenia ojciec miał opiekę na wysokim poziomie również dzięki paniom pielęgniarkom i salowym. A więc na ręce pana Dyrektora składam serdeczne podziękowanie również dla nich. Im i ich rodzinom życzę z całego serca dużo zdrowia szczęścia i spokojnych dni w pracy i wytrwałości.
   Z wyrazami szacunku i ogromnej wdzięczności,
   Aleksandra Górecka-Mameła z rodziną


 • Aleksandra Młynarczyk

  Okulista, Pediatra,

  • A

   To czysty śmiech te opinie wcześniej ta pani 'DR" jak się tytułuje przyjmuje w jakieś piwnicznej kanciapce o wymiarach małego WC ,poniżej chodnika bez okien Stan sprzętów nie komentuje choć w porównaniu do innych gabinetów jest ich strasznie mało .tego badania nie robi bo nie , tamtego bo tak ,śmego bo nie . Próbowała mi ustawić soczewki ale nie podała jakie-mówiła żebym sobie wybrał z optykiem Nic o nich nie wiedziała - to żenada .Ja użytkuje soczewki od 20lat więc wiem co i jak ona nić - no kompletnie NIC !!!!! ,W życiu nie spotkałam tak złego i nie kompetentnego lekarza To opisy poniżej są co najmniej problematyczne - chyba że sama sobie wpisała

  • G

   Pani dr Aleksandra Młynarczyk w czasie wizyty wykazała ponad standardowe zainteresowanie moją chorobą oczu. Jej diagnoza choroby była trafna i zdecydowana, a zastosowane leki bardzo dobre. Według mnie jest profesjonalistą w swoim zawodzie , ma serce do pacjenta - jako dojrzały już człowiek i pacjent mogę powiedzieć : Lekarz z powołania. Gorąco polecam korzystanie z wiedzy i umiejętności okulistycznych Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Józef Jaguś

  Kardiolog,

  • Bardzo skrupulatny, potrafi słuchać pacjenta, bardzo tego sympatyczny lekarz. Taki lekarz z powołania, kochający to co robi, polecam

  • I

   Już po pierwszej wizycie mogę śmiało polecić Pana doktora.
   Bardzo miły i kompetentny lekarz.Mimo mojego starszego już wieku nie odczułam obojętności ze strony Pana doktora a wręcz bardzo przyjazne i cierpliwe nastwienie do ludzi.


 • Remigiusz Czernecki

  Neurolog, dr n. med.

  • Rzadko zdarza się taki lekarz. Jestem bardzo miło zaskoczona,co najważniejsze ma podejście do ludzi ..
   Dziękuję Panu za tak fachową pomoc

  • M

   Bardzo dobry lekarz. Serdeczny i ciepły człowiek. Wszystko przebada i zleci przeróżne badania w razie konieczności.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Doniec-Kawińska

  Okulista,

  • S

   Bardzo polecam Panią Doktor :) sympatyczna i kompetentna osoba. Moja mama trafiła do Pani doktor po tygodniowym pobycie w szpitalu. Leczenie w szpitalu nie przyniosło polepszenia stanu zdrowia i jak to stwierdzili lekarze,cyt. "Kończymy leczenie,albo pani to przejdzie albo nie". Za to po wizycie u Pani Doktor, zapadła szybka i konkretna decyzja, że zakończyć leczenia nie można, i sama nas pokierowała do konkretnych lekarzy, którzy mają większą wiedzę z zakresu tego schorzenia. Dzięki Pani Doktor coś w ogóle zaczęło się dziać, bo szpital z chorobą mamy sobie nie poradził i w żaden sposób nie pokierował jej, gdzie powinna się udać. Także my Pani Doktor jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i ogromne wsparcie.

  • Do tej pory wizyty u ,,specjalistów" nie trwały dłużej niż 10 minut. W tym przypadku zostałam dokładnie zbadana, wizyta przebiega w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Cena wizyty jak najbardziej adekwatna do jakości, także mogę zupełnie polecić. Nie mam wprawdzie choroby oczu, ale ze swojej diagnozy, wizyt jestem zadowolona i lekarza nie zmienię.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Monika Cugowska

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Centrum medyczne

   Super lekarz , super kobieta. Nawiedzam Panią doktor raz na kilka miesięcy, leczę nadciśnienie, korzystam z wiedzy pani doktor również w sprawach dotyczących ogólnego stanu zdrowia. Pani doktor cechuje indywidualne podejście do po pacjenta troska i prawdziwa chęć pomocy. Ponad to pani Monika to miła, empatyczna i pogodna kobieta co w przypadku kontaktu z drugim człowiek jest nieocenione. Szczerze polecam panią doktor.

  • S

   Odpowiedzialna ,dokładna sympatyczna. ,wykazująca zainteresowanie pacjentem. Miałam przy Niej poczucie bezpieczeństwa i przekonanie ,ze jestem w rekach odpowiedniej osoby .Przy tym wiedza !! Polecam !


 • Grzegorz Mejnartowicz

  Ortopeda,

  • K
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Specjalistów OmegaUsługa: Ból ręki

   Zero zainteresowania pacjentem, zero dialogu z pacjentem. Wypisanie kolejnych leków, pomimo informacji, ze szereg innych leków nie pomagał. Za to wypisanie kolejnej recepty zapłaciłam 100 zł. Poszłam do kolejnego lekarza - za wywiad (40 min), usg ręki, masaż medyczny (1h) i dalsze istotne wskazówki zapłaciłam 70 zł. Przestrzegam przed tym lekarzem!!!


 • Danuta Mróz-Klimas

  Radiolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rezonans magnetyczny

   Pani Doktor opisując badanie - rezonans magnetyczny - skopiowała jota w jotę, kropka w kropkę opis sprzed dwóch lat. Wstyd. Człowiek płaci prywatnie za badanie prawie 300 zł żeby zobaczyć co się zmieniło i dlaczego boli, a lekarz bez skrupułów robi kopiuj/wklej ze starego opisu do nowego. Wielkie rozczarowanie.


Powiązane wyszukiwania