Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Omega

Jagiellońska 70

25-734 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Piasek Inny

  Gorąco polecam dr.Piaska . Ciaza z komplikacjami z pełnym zaangażowaniem ze strony Pana doktora. Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Zawsze przyjmie, nawet bez umówionej wcześniej wizyty. Przy kolejnej ciąży na pewno wrócę pod jego skrzydła:)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Piasek

  Wspaniały lekarz z powołania. Dba o pacjentkę i martwi się jej stanem. Zadbał o mnie jak nikt, zainteresował się moim stanem i pomógł przetrwać poród. Cudowny człowiek, polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Piasek

  Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, ale jest też miłym człowiekiem i świetnym specjalistą. To lekarz z powołania, jest dokładny i dba o pacjentkę, również w szpitalu. Dr Piasek prowadził moje dwie ciąże i po każdej wizycie miałam uśmiech na twarzy. Polecam !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Piasek prowadzenie ciąży, USG

  Świetny lekarz, bardzo dokładny. Jeszcze nigdy wcześniej nie byłam tak przebadania jak przez ten czas kiedy prowadził moją ciążę. Miałam też szczęście, że opiekował się mną podczas porodu. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i można czuć się bezpiecznie zarówno w trakcie trwania ciąży jak i na sali pogodowej. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Mejnartowicz Ból ręki

  Zero zainteresowania pacjentem, zero dialogu z pacjentem. Wypisanie kolejnych leków, pomimo informacji, ze szereg innych leków nie pomagał. Za to wypisanie kolejnej recepty zapłaciłam 100 zł. Poszłam do kolejnego lekarza - za wywiad (40 min), usg ręki, masaż medyczny (1h) i dalsze istotne wskazówki zapłaciłam 70 zł. Przestrzegam przed tym lekarzem!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Piasek

  trafilam do Pana doktora przez przypadek,jednak teraz z persepktywy czasu,jestem mu wdzieczna za to ze pomogl w mojej sytuacji zdrowornej.Jako jedyny,rzetelnie podszedl do badan a co za tym idzie,trafnej diagnozy.Bardzo polecam!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Piasek Ciąża

  Lekarz na samym początku wydawał się fajny wysłał na badania. Lekarz nie padał pod kontem czy jest jakieś zapalenie. Na ostatniej wizycie przyszłam na kontrolę po zabiegu wyłyżeczkowaniu macicy po ciąży a lekarz nawet nie zbadał czy wszystko jest dobrze czy nic się nie dzieje. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Cugowska

  Super lekarz , super kobieta. Nawiedzam Panią doktor raz na kilka miesięcy, leczę nadciśnienie, korzystam z wiedzy pani doktor również w sprawach dotyczących ogólnego stanu zdrowia. Pani doktor cechuje indywidualne podejście do po pacjenta troska i prawdziwa chęć pomocy. Ponad to pani Monika to miła, empatyczna i pogodna kobieta co w przypadku kontaktu z drugim człowiek jest nieocenione. Szczerze polecam panią doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  polecam . pan doktor pełen cierpliwości,spokoju i profesjonalizmu. podczas wizyty nigdzie się nie spieszył ,wyczerpująco odpowiadał na moje pytania,delikatny i wyrozumiały.cieszę się,że trafiłam do p.doktora.jestem koszmarną pacjentką a pan doktor spełnił moje oczekiwania i dzięki dokładnym wyjaśnieniu na czym polega moja choroba mogłam podjąć właściwe leczenie.dziękuję panie doktorze


  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo kompetentny lekarz, wzbudza pełne zaufanie już od pierwszej wizyty. Doktor jest oddanym swojej pracy lekarzem, zawsze można go się poradzić i odpowiada ze skupieniem i zaangażowaniem. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do tego lekarza


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania