dr n. med.

Grzegorz Mrugacz

Ginekolog

193 opinie +dodaj

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem wdzieczna dr Mrugaczowi za profesjonalna opieke dzieki niemu i zespolowi calej kliniki mam 2 przecudne coreczki.in vitro udalo sie za pierwszym razem. Dziekuje doktorze

 • dobry

  Nie jestem stanie opisać wdzięczności dla dr.Mrugacza. Dzięki niemu jestem w długo wyczekiwanej ciąży. Pierwsza wizyta pod koniec maja, a pod koniec grudnia ciąża. Szybka diagnoza, laparoskopia, stymulacja i pierwszy cykl udany i szczęśliwy. Policystyczne jajniki, niewielka endometrioza, łącznie prawie 3 lata starań.Dr podczas wizyt jest jaki jest, ale wie co robi. Jedyny minus to stosunek do kobiety w ciąży, nie do końca mi się podobał dlatego zmieniłam lekarza prowadzacego, ale na problemy z niepłodnością jak najbardziej ok.

 • bardzo dobry

  Do dr. Mrugacza trafiliśmy po 2 nieudanych pełnych protokołach in vitro w Warszawie. Nie byliśmy zadowoleni tutaj z podejścia do pacjenta (czuliśmy się jak w fabryce) oraz z braku pomysłu co zrobić z moim dużym 5 cm mięśniakiem macicy... Dr Mrugacz od razu powiedział, że z takim mięśniakiem nie przeprowadziłby żadnego in vitro (co daje dużo do myślenia o klinice warszawskiej)... Miesiąc po pierwszej wizycie w Bocianie przeszłam operację usunięcia mięśniaka (również w Białymstoku), która po mistrzowsku przeprowadził dr. Mrugacz! Rekonwalescencja przebiegła bardzo sprawnie i pół roku po operacji stawiliśmy się u dr. Mrugacza w celu rozpoczęcia leczenia właściwego... Nie będę pisać, że było łatwo, bo każdy kto przez to przechodzi wie, że jest to ciężkie leczenie, zwłaszcza dla psychiki..ale na każdym kroku czuliśmy wsparcie dr. Mrugacza i widzieliśmy, że jemu naprawdę zależy na naszym sukcesie! Cały personel kliniki Bocian wykazywał się dużym profesjonalizmem, wyczuciem, ludzkim podejściem i kulturą, w związku z tym wizyty w klinice nie generowały dodatkowego stresu! Po trzech protokołach in vitro w klinice Bocian piszę tę opinię będąc w 20 tyg ciąży! nie ma słów, którymi można opisać wdzięczność i radość! Leczeni trwało w sumie 3 lata, w tym 1,5 roku w klinice Bocian. Życzę wszystkim sukcesu w leczeniu i takich lekarzy jak dr. Mrugacz!! Panie Doktorze- jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!

 • bardzo dobry

  Dla wszystkich którzy starają się o dziecko, polecam wizytę u doktora. W klinice w Białymstoku podjęłam 3 próby in vitro i ta 3 była udana. To dzięki Doktorowi nie straciłam nadziei i po każdej stracie stawalam do kolejnej bitwy. To nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie ale i wspaniały człowiek. To dzięki jego wiedzy jest ze mną moja Agatka.

 • bardzo dobry

  Intuicja, wiedza oraz bogate doświadczenie - tymi trzema słowami opisałabym Pana Doktora. Mam pełne zaufanie do tego co robi, już podczas pierwszej wizyty trafnie postawił właściwą diagnozę, co jest niezwykle ważne u par starających się o dziecko. Cieszę się, że do Niego trafiłam, wierzę w to, że leczenie zakończy się sukcesem. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Grzegorz jest świetnym doktorem! Na początku wydał mi się skryty, małomówny, nie byłam pewna czy się dogadamy ... Ale po kolejnych wizytach zmieniłam zdanie. Jest bardzo konkretny i zna się na tym co robi. Jest naprawdę dobry! Po dwóch miesiącach leczenia u Niego byłam w ciąży, niestety poroniłam, wiec leczę się u Niego po raz drugi. Nie każdy lubi takie specyficzne poczucie humoru jakie ma Grześ, ale mi ono jak najbardziej odpowiadało. Lubiłam wizyty w Jego klinice, ponieważ czułam się tam jak w domu. Pozdrawiam ;)

 • bardzo dobry

  Piszę tą opinię ku pokrzepieniu serc wszystkich starających się, na których miejscu byliśmy z mężem jeszcze kilka lat temu. Do Bociana i dr Mrugacza trafiliśmy po dwóch latach starań, z moją endometriozą, przebytą laparoskopią jajnika, odtwarzającymi się torbielami, niskim amh i w ogóle w ogóle z moimi beznadziejnymi wynikami badań. Dr Mrugacz od razu stwierdził, że jedyną szansą jest in vitro, i jedynie z uwagi na nasz młody wiek (30 lat) mamy szansę na dziecko. No więc podeszliśmy do metody in vitro, która przebiegła bardzo szybko i zwinnie, bez zbędnych niepotrzebnych wizyt, i w ciągu miesiąca od pierwszej wizyty byłam już w ciąży. Teraz nasze dziecko skończy rok.... A co najciekawsze, w przyszłym roku będzie miało rodzeństwo i jak się okazało, obyło się bez metody in vitro, więc zdziwienie nasze jest ogromne. Dlatego, chciałabym obudzić w Was nadzieję, na którą nigdy nie jest za późno.

 • dobry

  Witam jestem dopiero umówiona na pierwszą wizytę u Pana Doktora, zasugerowałam się tak dużą ilością pozytywnych opinii na forum. Chodzież mam świadomość, że w moim przypadku może być różnie ( " nie zajdzie Pani w ciążę " - diagnoza lekarzy u których byłam do tej pory)...... Jak tylko będę po wizycie napiszę o swoich wrażeniach. Pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz, specjalista najwyższej klasy. W ciagu pięciu ostatnich lat miałam do czynienia z wieloma lekarzami i klinikami nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim za granicą i muszę przyznać, że dr Mrugacz jako jedyny postawił konkretną diagnozę i przedstawił plan dalszego leczenia. Po mistrzowsku przeprowadził zabieg usunięcia mięśniaków i mimo,że byłam pod doskonała opieką w klinice na Parkowej, pan doktor znalazł czas, aby porozmawiać ze mną i zainteresować się moim samopoczuciem. Z pewnością każdy może mieć inne doświadczenia i odczucia, ale ja jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora. My zaufalismy dr Mrugaczowi i mamy nadzieję, że w końcu doczekamy się upragnionego macierzyństwa. Ewelina

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę, że i ja mogę dodać pozytywną opinię na temat pana doktora Mrugacza. 4 lata staraliśmy się z mężem o dziecko. Bezskutecznie. 3 lata jeździliśmy po wielu lekarzach. Stosowaliśmy już praktycznie wszystko - hormony, zioła, inseminacje, akupunkturę. Nikt nie umiał się poznać w czym tkwi przyczyna. Każdy twierdził, że jesteśmy zdrowi, że to tylko nasza psychika. W końcu trafiłam do dr Mrugacza. Po 15 sekundach badania odkrył co mi jest. Okazało się, że miałam torbiel na jajniku i ogniska endometriozy w zatoce douglasa. Następne nasze spotkanie to była laparoskopia, którą doktor mi przeprowadził. Dziś, kilka dni po zabiegu czuję się wyśmienicie i wiem, że teraz w końcu się uda zajść w ciążę :-) Dziękuję Panie Doktorze, jest Pan wspaniałym specjalistą. Chociaż wiem, że nie ma Pan czasu czytać tych opinii to jednak z całego serca jeszcze raz dziękuję.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online