Klinika Bocian Białystok

(421 opinii)

Klinika Bocian oferuje komplesową diagnostykę i leczenie niepłodności oraz szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Bocian Białystok

Akademicka 26, Piaski

15-267, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe +48 85 ...

O nas

Klinika Bocian oferuje komplesową diagnostykę i leczenie niepłodności oraz szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych ośrodkach akademickich w kraju i za granicą. Ich umiejętności potwierdzają prestiżowe certyfikaty międzynarodowych organizacji takich jak Fetal Medicine Foundation, European Society of Human Reproduction and Embryology czy American Society for Reproductive Medicine.

Co roku pomagamy ponad 8000 pacjentów borykających się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów.
Zapraszamy do zapoznania się z profilami Naszych lekarzy..

Nasza oferta

Badania:
- Histeroskopia diagnostyczna
- Badania immunologiczne
- Badania hormonalne
- Zespół badań owulacji
- Badania prenatalne
- Badania ultrasonograficzne 3D i 4D
- Badania cytogenetyczne
- Laparoskopia diagnostyczna
- Prowadzenie ciąży
Zabiegi:
- Inseminacja (nasieniem partnera i nasieniem dawcy)
- Zapłodnienie pozaustrojowe IVF
- ICSI (docytoplazmatyczna iniekcja plemników)
- IMSI (morfologiczna selekcja plemników)
- TESA (biopsja jąder)
- Histeroskopia operacyjna
- Nacięcie otoczki zarodka AH
- Wizualizacja wrzeciona SV
- Elektrokonizacja szyjki macicy

Choroby

 • Niepłodność żeńska
 • Niepłodność męska

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Zbucka - Krętowska

  Ginekolog, Endokrynolog, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7

   Wizyta w celu diagnozy .Pani doktor bardzo z profesjonalnym podejściem do dziecka przeprowadziła badanie i rozwiala moje wątpliwości bardz polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10Usługa: USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne

   Pierwsza wizyta umówiona za pośrednictwem Znany lekarz spełniła moje oczekiwania . Pani doktor pełen profesjonalizm, rzeczowa, konkretna, skupiona na pacjencie - moja córka nastolatka otrzymała fachową pomoc i wizyta przebiegła w miłej, bezstresowej atmosferze.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Święc

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Spółdzielczy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Eskulap

   ta wizyta była jakimś nieporozumieniem.... pierwsza rzecz, dlaczego w gabinecie jest osoba trzecia? pierwszy raz spotkałam się z czymś takim u ginekologa. kobieta siedziała przy biurku i wyręczała doktora w pisaniu jak mniemam. druga sprawa- żadnego wywiadu. zdążyłam powiedzieć, że prawdopodobnie mam jakąś infekcję, bo odczuwam swędzenie i... koniec, pan doktor przerywa i pyta, czy chcę być zbadana, patrzą na zdezorientowaną mnie obydwoje, wyraźnie niecierpliwiąc się na moją odpowiedź. odpowiadam, że jeśli jest taka potrzeba to tak, nie ja jestem lekarzem i udało mi się nareszcie wspomnieć, że miałam niedawno wykonywane badania usg gin. i cytologie i że wszystko jest w porządku pod tym względem oraz że nie mam żadnych upławów, a jedynie świąd. po tym nastąpiła szybka diagnoza: grzybica! pani wypisuje receptę na lek, szybko tłumaczą jak stosować. badania nie było. kwitek i do widzenia. wychodziłam z tego gabinetu w osłupieniu. takiego pospieszalstwa i zniecierpliwienia nie widziałam dotąd jeszcze u zadnego lekarza. rozumiem, że można się spieszyć, ale takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne. mam porównanie z wieloma lekarzami tej dziedziny, gdzie również uczęszczałam prywatnie i nigdy z czymś takim się nie spotkałam. niestety, nie polecam...

  • E
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna. Badania Ultrasonograficzne.Usługa: prowadzenie ciąży

   Z całego serca polecam doktora Święca. Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, dokładny i rzeczowy. Prowadził moją ciąże i byłam nie tylko zadowolona ale przede wszystkim spokojna o zdrowie dziecka i swoje.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Grzegorz Mrugacz

  Ginekolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: diagnostyka niepłodności

   Minęły 2 lata od kiedy bezskutecznie staramy się z mężem o dzidziusia, raz przeszliśmy ciążę biochemiczną. Chodząc od drzwi do drzwi kolejnych lekarzy, szczęśliwie natknęłam się w Internecie na osobę dr. Mrugacza. Wizyta u Doktora była najlepszym co do tej pory nas spotkało. Po raz pierwszy nie odesłano nas z kwitkiem mówiąc, że mamy czas, że nie powinniśmy używać głowy w trakcie starań, że nie trzeba się martwić. Pan Doktor poważnie podszedł do sprawy. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, po raz pierwszy poczuliśmy, że w końcu się uda i że jesteśmy w najlepszych rękach. Profesjonalizm i pewność Doktora, że wie co robi i wkrótce będzie wiedział jak nam pomóc jest niesamowita i kojąco działająca na mocno zszarpane nerwy przez innych lekarzy. Przed nami ważne badania, po których Doktor podejmie decyzję co dalej. Ale już teraz bardzo chcemy podziękować całemu personelowi kliniki za ogromne wsparcie i empatię, która bardzo nas podbudowała. Jeśli mogę doradzać.. Nie marnujcie czasu i wybierzcie się do Białegostoku..

  • M
   Lokalizacja: Klinika Bocian WarszawaUsługa: diagnostyka niepłodności

   Serdecznie polecam doktora Mrugacza! Jest bardzo kompetentny, konkretny, życzliwy i miły. Program in vitro przechodziliśmy w miłej atmosferze zarówno w klinice w Warszawie, jak i Białymstoku. Bardzo dziękujemy, że dzięki Panu Doktorowi jestem w ciąży po tak krótkim czasie od rozpoczęcia leczenia :)

  Zobacz wszystkie opinie (189) o tym lekarzu


 • Eugeniusz Biedrycki

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: "Femina-Med" Położnictwo i Ginekologia, Usługa: ciąża

   Wspaniały lekarz. Polecam każdej kobiecie do prowadzenia ciąży oraz okresu po połogu. Wszystko dokładnie tłumaczy spokojnie. Polecam

  • U
   Lokalizacja: "Femina-Med" Położnictwo i Ginekologia, Usługa: prowadzenie ciąży

   Swietny lekarz !!! Bardzo dokladny, wszystko tlumaczy, pokazuje, jest tez bardzo mily i 'ludzki'. Bylam u wielu lekarzy ale ten bije wszystkich na glowe. Serdecznie polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Paweł Kuć

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza ArciszewscyUsługa: prowadzenie ciąży

   Gorąco polecam doktora Kuć! Mam do niego pełne zaufanie. Prowadziłam u doktora dwie ciąże i planuje kolejne. Moja pozytywna ocena wynika nie tylko z prowadzenia książkowej ciąży ale przede wszystkim wpłynęła na nią trudna sytuacja jaką jest strata ciąży. Wtedy przekonałam się, że można liczyć w pełni na doktora pomoc, wszystko dokładnie wytłumaczy, jest możliwość kontaktu telefonicznego, który w nagłej chwili był kluczowy. Spokojnie wyjaśnił i uspokoił, przekazał instrukcje co mam robić (byłam daleko poza miejscem zamieszkania) i co mnie dalej czeka. Bardzo doceniam jego pomoc. W trakcie prowadzenia ciąży odpowie wyczerpująco na każde pytanie i rozwieje każde wątpliwości. Podoba mi się podejście doktora, który przedstawia różne punkty widzenia na dany temat, nie tylko takie które on sam uważa za najsłuszniejsze.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: USG ginekologiczne

   Bardzo kompetentny lekarz, delikatny, rzeczowy Wszystko wyjaśni, odpwie na nurtujące pytania, pomoże. Atmosfera w klinice również bardzo przyjazna. Panie w recepcji bardzo miłe, ciepłe kobiety. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jolanta Świątecka

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: gabinet ginekologicznyUsługa: pro

   Pani Jolanta super jako człowiek i jako lekarz. Miła, delikatna, zawsze odpowiada na zadane jej pytania, i przykłada się do wizyt, bardzo dobre nastawienie do pacjenta. Polecam wszystkim dr. Świątecką.

  • M
   Lokalizacja: gabinet ginekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

   Dzięki Pani doktor urodziłam dwójkę dzieci!
   Na początku szereg badań, leczenie i w obu przypadkach starania trwały 3 miesiące, a wcześniej kilka lat- nic.
   Pani przemiła, kochana, delikatna.
   Chce się z nią rozmawiać i do niej przychodzić.
   Bardzo, bardzo polecam!
   Dziękuje :)!!!

  Zobacz wszystkie opinie (82) o tym lekarzu


 • Cezary Grygoruk

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok

   U tego lekarza prowadziłam ciążę, a teraz od kilku lat przyjeżdżam na wizyty z innego miasta. Jest profesjonalny, nie działa sztampowo, dostosowuje działania do pacjentki i słucha kobiety, tego, co dla niej ważne. Patrzy na człowieka jako całość (na tryb życia, snu, aktywnosci itd). Nie wciska leków, proponuje. Ten lekarz myśli oraz dokształca się. A to wbrew pozorom nieczęste :)

  • S
   Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok

   Врач супер!Внимательный,всё объясняет и спрашивает все ли понятно.А главное профессионал в своём деле!!!до него прошли очень много врачей и процедур.Но только благодаря доктору Грыгорук мы стали родителями!!!Спасибо доктор!

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Bartosz Pietrzycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: Эко

   Я долго выбирала доктора, и мы выбрали доктора Бартоша. Это замечательный врач, человек с большой буквы. Вежлив и внимателен. Помог нам решить проблему, сейчас у нас высокий ХГЧ. Надеюсь все будет в дальнейшем хорошо. Доктор выполнил свою работу на 1000000%

  • M
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: niepłodność

   Doktor Pietrzycki to wspaniały lekarz, trafnie stawia diagnozy , atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna nie odczuwam nawet że jestem na wizycie u ginekologa. Wiem że to będzie mój lekarz gorąco polecam dla wszystkich par które starają się o dzidziusia.

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Elwira Jasińska

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: problemy hormonalne

   Problemy ginekologiczne towarzyszyły mi od dawna,odwiedziłam większość lekarzy w Białymstoku. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że Pani Doktor była najlepszym z nich,mimo że rozstałyśmy się
   szybko (przeszła na urlop macierzyński). Naprawdę przejęła się sprawą,kontakt możliwy był nawet po godzinach. Zdecydowanie kompetentna i godna zaufania.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: nieplodnosc

   Z całego serca polecam Panią doktor. Zawsze nastawiala nas pozytywnie z gabinetu wychodzimy pełni nadziei Ami wierzymy że się w końcu uda. To jest pierwszy lekarz który postawił słuszna diagnoze wsz zawsze dokładnie wyjaśnia. Byliśmy w klinice u innych lekarzy ale wiemy już że dla nas Pani dr. Jasińska jest najlepsza.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu