Klinika Bocian Białystok

(565 opinii)

Klinika Bocian oferuje komplesową diagnostykę i leczenie niepłodności oraz szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Bocian Białystok

Akademicka 26

15-267 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe +48 85 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Bocian oferuje komplesową diagnostykę i leczenie niepłodności oraz szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych ośrodkach akademickich w kraju i za granicą. Ich umiejętności potwierdzają prestiżowe certyfikaty międzynarodowych organizacji takich jak Fetal Medicine Foundation, European Society of Human Reproduction and Embryology czy American Society for Reproductive Medicine.

Co roku w naszych placówkach pomagamy ponad 20 000 pacjentom borykającym się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów.
Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych lekarzy.

Nasza oferta

Badania:
- Histeroskopia diagnostyczna
- Badania immunologiczne
- Badania hormonalne
- Zespół badań owulacji
- Badania prenatalne
- Badania ultrasonograficzne 3D i 4D
- Badania cytogenetyczne
- Laparoskopia diagnostyczna
- Prowadzenie ciąży
Zabiegi:
- Inseminacja (nasieniem partnera i nasieniem dawcy)
- Zapłodnienie pozaustrojowe IVF
- ICSI (docytoplazmatyczna iniekcja plemników)
- IMSI (morfologiczna selekcja plemników)
- TESA (biopsja jąder)
- Histeroskopia operacyjna
- Nacięcie otoczki zarodka AH
- Wizualizacja wrzeciona SV
- Elektrokonizacja szyjki macicy

Choroby

 • Niepłodność żeńska
 • Niepłodność męska

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Cezary Grygoruk Inny

  Z całego serca polecam pana doktora. Miły, sympatyczny. Udało się za pierwszym podejściem i teraz znów wracamy z ponownie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Pietrzycki konsultacja ginekologiczna

  Doktor Pietrzycki jest bardzo miłą, uprzejmą i bardzo opanowaną osobą z ogrooomną wiedzą specjalistyczną. Każda wizyta odbywała się o wyznaczonym czasie i w przemiłej atmosferze. Będąc na fotelu u doktora nie czuć skrępowania. Lekarz bardzo komunikatywny, cierpliwy, wyjaśnił plan leczenia i kolejne etapy. Potrfi przewidzieć datę kolejnej wizyty tak aby pasowało pacjentom. Na prawdę lekarz z sercem i świetnym podejściem do kobiet. Lepszego lekarza nie poznałam, a trochę ich było zanim trafilam do kliniki. Polecam każdej kobiecie która potrzebuje leczenia. Po paru miesiącach leczenia u doktora jestem w 11 tyg ciąży. Szczerze polecam.
  Jedynie co gryzie w oczy to to, że mąż nie mógł być w klinice podczas wizyt jakby nie było trudnego okresu u życiu - oczywiście przez pandemie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów doktorze.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Mrugacz zapłodnienie in vitro

  Bardzo polecamy Pana doktora w prosty sposób wyjaśni każda sytuację i "bez ściemniania" powie co jest możliwe do zrobienia, jest po prostu konkretny i sam cały czas mówi :jakieś inne pytania? Mimo tego, że jestem dorosłą kobietą zawsze przed wizytą u ginekologa czułam się skrępowana od wizyty u Pana doktora jest już na luzie w tym roku spotkamy się jeszcze kilka razy, bardzo cieszymy się z wyboru Naszego lekarza, polecamy z całego serducha

  dr n. med. Grzegorz Mrugacz

  Bardzo Państwu dziękuję za opinię. Zawsze chętnie odpowiem na pojawiające się pytania lub wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Mrugacz konsultacja ginekologiczna

  Lekarz z ogromną wiedzą, w sposób prosty wyjaśnia wyniki, plan leczenia, bardzo miła i swobodna atmosfera, warto było jechać ponad 600 km polecam

  dr n. med. Grzegorz Mrugacz

  Pani Magdo, dziękuję uprzejmie. Pozdrawiam serdecznie!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Pietrzycki Inny

  Pierwsza wizyta przebiegła bardzo dobrze lekarz wyjaśnił wszystko oraz wytłumaczył jestem zadowolona.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Bardzo się cieszę i pozdrawiam serdecznie!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Pietrzycki konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta, z wielką empatią i zaangażowaniem wytłumaczył dokładnie przebieg badań oraz dalsze leczenie i postępowanie.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Marleno, uprzejmie dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć diagnostyka niepłodności

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przede wszystkim Doktor jest bardzo sympatyczny, przyjazny, kompetentny i widać ze chce pomóc. Była to moja i męża pierwsza wizyta i jesteśmy pozytywnie nastawieni do całego leczenia, daje nadzieje, przedstawił plan leczenia, dopytywał kilka razy czy nie mamy pytań żeby wszystko było jasne. Mimo ze wizyta niepłodnościowa jest „trudna” to z mężem czuliśmy się bardzo komfortowo. Dodatkowo w życiu nikt tak delikatnie mnie nie zbadał a byłam już u wielu lekarzy. Na plus jest napewno to że Pan Doktor nie chciał nas naciągać na niepotrzebne badania, bazował na tym co już mieliśmy. Teraz czekamy na skuteczność leczenia i polecamy wizytę u Pana Doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Pietrzycki konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczny i konkretny doktor. Wszystko wyjaśnił, opowiedział i pokazał. Najlepszy ginekolog u którego byłam to właśnie dr Pietrzycki.Polecam :-)

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Dzień dobry Pani Marleno, bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć diagnostyka niepłodności

  Pan Doktor na wizycie omówił bardzo rzetelnie, dokładnie i sumiennie nasze wyniki. Jest człowiekiem bardzo sympatycznym.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Mrugacz diagnostyka niepłodności

  Pan Doktor bardzo rzeczowy i konkretny, a przy tym pełen empatii i zrozumienia. Wszystko wyjaśnił, odpowiedział na pytania. Po pierwszej wizycie jesteśmy przebadani i mamy plan działania. Cały stres, który był wcześniej odpuścił, bo wiemy, że jesteśmy w dobrych rękach. Czuliśmy się zaopiekowani od pierwszej chwili. Dziękujemy.

  dr n. med. Grzegorz Mrugacz

  Ja również dziękuję za miłe słowa i życzę wszystkiego dobrego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania