Klinika Bocian Białystok

Klinika Bocian Białystok

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Oferuje pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Zapewnia również usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych ośrodkach akademickich w kraju i za granicą. Ich umiejętności potwierdzają prestiżowe certyfikaty międzynarodowych organizacji takich jak Fetal Medicine Foundation, European Society of Human Reproduction and Embryology czy American Society for Reproductive Medicine.

Co roku w naszych placówkach pomagamy ponad 20 000 pacjentom borykającym się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów.
Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych lekarzy.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Histeroskop
 • Aparat USG
 • Embryoscope
 • Mikroskopy
 • Mikromanipulator
 • Cobas
 • KTG
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (209)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Elwira Jasińska konsultacja ginekologiczna

  Do Pani Dr. Elwiry trafiliśmy z mężem po kilkudziesięciu nieudanych próbach zajścia w ciąże. Przez 4 lata zwodziliśmy się, że w końcu się uda aż pewnego dnia trafiliśmy na wizytę do Pani Dr, która nam pomogła. Pani dr. jest bardzo skrupulatnym lekarzem doszukującym się wszystkiego w badaniach tak aby moc pomoc pacjentowi. Widać, ze jest lekarzem z powołania, można to już odczuć na pierwszej wizycie. W każdej chwili jeśli jest jakiś problem mozna zadzwonic do pani dr. telefonicznie udzieli odpowiedzi. Bardzo ale to bardzo polecamy !

  N
  Profil zweryfikowany
  Iwona Łachmacka Inny

  nie polecam tej Pani radiolog. Nieprawidlowy odczyt USG piersi , przez co zmiana która okazala sie u tej Pani nie byla wogole zmiana a prawidłową strukturą, z birads 3 ktory ta Pani mi wpisala mam tak naprawde birads 1, co potwierdził inny lekarz ... nie polecam mozna najeść sie strachu.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Pietrzycki Leczenie niepłodności

  Pan doktor jest człowiekiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, pełen empatii, przesympatyczny, słuchający, ciepły i cierpliwy. Dzięki Panu doktorowi spełniło się nasze marzenie, zostaliśmy rodzicami już 8-miesięcznego bobasa! Dla wszystkich, którzy starają się o dziecko, polecam wizytę u doktora. W klinice w Białymstoku podjęłam 3 próby in vitro i ta 3 była udana. To dzięki Doktorowi nie straciłam nadziei i po każdej stracie stawałam do kolejnej bitwy. To nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie ale i wspaniały człowiek. To dzięki jego wiedzy jest ze mną mój Mareczku.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Bardzo serdecznie dziękuję za te piękne słowa. Jestem niezmiernie wdzięczny za zaufanie, jakim Państwo mnie obdarzyliście i za możliwość wspierania Was w Waszej drodze do rodzicielstwa. Gratulacje z okazji narodzin synka Mareczka. Życzę wielu szczęśliwych chwil spędzonych razem jako rodzina. Pozdrawiam serdecznie.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Mrugacz konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor był merytoryczny, uprzejmy i empatyczny. Dał mi nadzieję na macierzyństwo, wyjaśniając szczegółowo za i przeciw.
  Polecam.

  dr n. med. Grzegorz Mrugacz

  Dziękuję za pozytywną opinię. Mam nadzieję, że uda się Pani spełnić swoje marzenie i zajść w ciążę. Zapraszam ponownie i pozdrawiam.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Cezary Grygoruk konsultacja ginekologiczna + USG

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Lekarz dokładnie wyjaśnił nam plan leczenia oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Miły i profesjonalny. Czujemy się zaopiekowani pod każdym możliwym względem. Czas oczekiwania na wizytę nie był długi, a panie w klinice starały się dostosować swoje możliwości do możliwości pacjentów. Szczerze z mężem polecamy!

  P
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. Monika Zbucka - Krętowska konsultacja ginekologiczna

  Lekarka, skupiając się wyłącznie na przepisaniu tabletek antykoncepcyjnych jako jedynego środka leczniczego na infekcje układu moczowego, wydała się zbyt pochopna i może to świadczyć o braku zrozumienia problemu. Sugerowanie, że tabletki antykoncepcyjne są jedynym sposobem leczenia tego rodzaju infekcji, może być nie tylko nieprawidłowe, ale również niebezpieczne ze względu na moje inne choroby które nie były brane pod uwagę. Dodatkowo, lekarka użyła pretensjonalnego tonu, insynuując, że korzystanie z prezerwatyw zamiast tabletek antykoncepcyjnych może skutkować ciążą nastoletnią. Przykre zdania dotyczące higieny osobistej, w których była mowa o tym, że ja i mój partner się nie myjemy. Sam proces badania był bolesny, zwłaszcza przy wkładaniu wziernika, co wcześniej nie miało miejsca u innych lekarzy. Po zakończeniu wizyty otrzymałam jedynie receptę na tabletki antykoncepcyjne, a brak zdjęć usg czy innych badań budzi wątpliwości co do kompleksowości diagnostyki.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Cezary Grygoruk diagnostyka niepłodności

  Lekarz wszystko dokładnie objaśnia, tłumaczy. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kuć Leczenie niepłodności

  Holistyczne podejście do pacjentek, punktualny i empatyczny lekarz, bardzo spokojny i rzeczowy. Wizyta ponad 30 min, nie za miliony. Lekarz nie naciska na kolejną wizytę. Dobra lokalizacja z parkingiem, czas oczekiwania na wizytę ok.2 tygodni dni. Lekarz komunikatywny, można płacić kartą. Zdecydowanie polecam

  dr n. med. Paweł Kuć

  Pani Dario, serdecznie dziękuję za pozytywną opinie. Pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Pietrzycki konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Komfortowa atmosfera. Doktor wytłumaczy wszystko spokojnie .

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Anno, dziękuję pięknie za miłe słowa i za pozostawienie opinii. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Cezary Grygoruk diagnostyka niepłodności

  Serdecznie polecam. Panie pielęgniarki bardzo miłe i profesjonalne. Pan Doktor objął nas fachową opieką. Przeprowadził dokładny wywiad i wszystko jasno wytłumaczył.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania