Klinika Bocian Białystok

(491 opinii)

Klinika Bocian oferuje komplesową diagnostykę i leczenie niepłodności oraz szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Bocian Białystok

Akademicka 26

15-267 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Bocian oferuje komplesową diagnostykę i leczenie niepłodności oraz szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze i embriolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych ośrodkach akademickich w kraju i za granicą. Ich umiejętności potwierdzają prestiżowe certyfikaty międzynarodowych organizacji takich jak Fetal Medicine Foundation, European Society of Human Reproduction and Embryology czy American Society for Reproductive Medicine.

Co roku pomagamy ponad 8000 pacjentów borykających się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów.
Zapraszamy do zapoznania się z profilami Naszych lekarzy..

Choroby

 • Niepłodność żeńska
 • Niepłodność męska

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Zbucka - Krętowska

  Ginekolog, Endokrynolog, dr hab. n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10Usługa: Inny

   pani Monika to naprawdę bardzo dobra lekarz, warta każdych pieniędzy więc polecam wizyty u niej na 100 %

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7Usługa: konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna

   Szybko,sprawnie i konkretnie.
   pani doktor jest mila i dokładnie wykonuje swoja prace.odpowiada na pytania i udziela cennych informacji.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jolanta Świątecka

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: gabinet ginekologicznyUsługa: pro

   Pani Jolanta super jako człowiek i jako lekarz. Miła, delikatna, zawsze odpowiada na zadane jej pytania, i przykłada się do wizyt, bardzo dobre nastawienie do pacjenta. Polecam wszystkim dr. Świątecką.

  • M
   Lokalizacja: gabinet ginekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

   Dzięki Pani doktor urodziłam dwójkę dzieci!
   Na początku szereg badań, leczenie i w obu przypadkach starania trwały 3 miesiące, a wcześniej kilka lat- nic.
   Pani przemiła, kochana, delikatna.
   Chce się z nią rozmawiać i do niej przychodzić.
   Bardzo, bardzo polecam!
   Dziękuje :)!!!

  Zobacz wszystkie opinie (82) o tym lekarzu


 • Bartosz Pietrzycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz, godny zaufania. Ma w sobie ogromne pokłady empatii i wewnętrznego spokoju. Bardzo dobrze tłumaczy, zawsze traktuje pacjenta poważnie. ma świetne poczucie humoru. Bardzo konkretny i rzeczowo podchodzi do problemu. Szczerze polecam. Najwspanialszy lekarz jakiego udało mi się spotkać.

  • Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: Эко

   Я долго выбирала доктора, и мы выбрали доктора Бартоша. Это замечательный врач, человек с большой буквы. Вежлив и внимателен. Помог нам решить проблему, сейчас у нас высокий ХГЧ. Надеюсь все будет в дальнейшем хорошо. Доктор выполнил свою работу на 1000000%

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


 • Mariusz Święc

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna. Badania Ultrasonograficzne.Usługa: badania prenatalne

   Badanie prenatalne wykonane z precyzja, dosyć długo trwało, ponieważ lekarz chciał wszystko dokładnie sprawdzić. Miła atmosfera w gabinecie.

  • K
   Lokalizacja: Spółdzielczy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Eskulap

   ta wizyta była jakimś nieporozumieniem.... pierwsza rzecz, dlaczego w gabinecie jest osoba trzecia? pierwszy raz spotkałam się z czymś takim u ginekologa. kobieta siedziała przy biurku i wyręczała doktora w pisaniu jak mniemam. druga sprawa- żadnego wywiadu. zdążyłam powiedzieć, że prawdopodobnie mam jakąś infekcję, bo odczuwam swędzenie i... koniec, pan doktor przerywa i pyta, czy chcę być zbadana, patrzą na zdezorientowaną mnie obydwoje, wyraźnie niecierpliwiąc się na moją odpowiedź. odpowiadam, że jeśli jest taka potrzeba to tak, nie ja jestem lekarzem i udało mi się nareszcie wspomnieć, że miałam niedawno wykonywane badania usg gin. i cytologie i że wszystko jest w porządku pod tym względem oraz że nie mam żadnych upławów, a jedynie świąd. po tym nastąpiła szybka diagnoza: grzybica! pani wypisuje receptę na lek, szybko tłumaczą jak stosować. badania nie było. kwitek i do widzenia. wychodziłam z tego gabinetu w osłupieniu. takiego pospieszalstwa i zniecierpliwienia nie widziałam dotąd jeszcze u zadnego lekarza. rozumiem, że można się spieszyć, ale takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne. mam porównanie z wieloma lekarzami tej dziedziny, gdzie również uczęszczałam prywatnie i nigdy z czymś takim się nie spotkałam. niestety, nie polecam...

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Eugeniusz Biedrycki

  Ginekolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: "Femina-Med" Położnictwo i Ginekologia, Usługa: Inny

   Rewelacyjny lekarz. Polecam wizytę wszystkim Paniom. Z uśmiechem od samego wejścia, wszystko wyjaśni. Rewaluacyjnej kontakt

  • E
   Lokalizacja: "Femina-Med" Położnictwo i Ginekologia, Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo kompetentny i przemiły. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy oraz namawia do regularnego badania się. Jedynym minusem, że na wizytę NFZ trzeba czekać ok. 3 miesięcy, ale to nie z winy Pana doktora. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Elwira Jasińska

  Ginekolog, dr n. med.

  • U
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: prowadzenie ciąży

   Swoją pierwszą ciąże prowadziłam u pani Doktor z polecenia.
   Nie wyobrażam sobie lepszej opieki. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, a co najważniejsze zawsze byłam o wszystkim informowana. Na każde pytanie dostałam odpowiedź, a kończąc wizytę miałam poczucie, że wszystko rozumiem i wiem odnośnie zdrowia dziecka.
   Miałam na swojej drodze kilku lekarzy ginekologów. Trafić na takiego lekarza to skarb. Wszystkim bardzo serdecznie polecam.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo polecam panią Doktor to ciepła, miła osoba szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i również sama od siebie przekazuje dużo istotnych informacji. Dzięki pomocy pani Doktor mam już synku i wróciłam po pomoc alby mieć kolejne dzieciątko

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Kamil Zaręba

  Ginekolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: Inny

   Polecam doktora z całego serca! Od lat staraliśmy się o dziecko, pod opieką doktora udało się po pierwszej próbie in vitro. Doktor jest bardzo dokładny i rzetelny, a przy tym bije od niego ciepło i czuć, że jest lekarzem z powołania. Cała ciąża była prowadzona również u doktora, który cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania i wszelkie wątpliwości, zawsze mogłam liczyć na doktora w kryzysowej sytuacji.
   Bardzo dziękujemy doktorze i pozdrawiamy z naszym maleństwem cały zespół kliniki!


 • Grzegorz Mrugacz

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: diagnostyka niepłodności

   Jesteśmy dopiero na początku leczenia u Pana doktora. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Konkretny lekarz, nie owija w bawełnę, nie naciaga na zbędne badania i nie marnuje czasu ani swojego ani naszego. Konkrety ustalone już na pierwszej wizycie co do metod leczenia i dalszego postępowania. Panie w klinice przemiłe. Wszystko przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Jak najbardziej polecam:)

  • O
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: diagnostyka niepłodności

   Minęły 2 lata od kiedy bezskutecznie staramy się z mężem o dzidziusia, raz przeszliśmy ciążę biochemiczną. Chodząc od drzwi do drzwi kolejnych lekarzy, szczęśliwie natknęłam się w Internecie na osobę dr. Mrugacza. Wizyta u Doktora była najlepszym co do tej pory nas spotkało. Po raz pierwszy nie odesłano nas z kwitkiem mówiąc, że mamy czas, że nie powinniśmy używać głowy w trakcie starań, że nie trzeba się martwić. Pan Doktor poważnie podszedł do sprawy. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, po raz pierwszy poczuliśmy, że w końcu się uda i że jesteśmy w najlepszych rękach. Profesjonalizm i pewność Doktora, że wie co robi i wkrótce będzie wiedział jak nam pomóc jest niesamowita i kojąco działająca na mocno zszarpane nerwy przez innych lekarzy. Przed nami ważne badania, po których Doktor podejmie decyzję co dalej. Ale już teraz bardzo chcemy podziękować całemu personelowi kliniki za ogromne wsparcie i empatię, która bardzo nas podbudowała. Jeśli mogę doradzać.. Nie marnujcie czasu i wybierzcie się do Białegostoku..

  Zobacz wszystkie opinie (190) o tym lekarzu


 • Paweł Kuć

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza ArciszewscyUsługa: Inny

   Wspaniały kompetentny lekarz. Po setkach diet, dietetyków, okazało się, że moje dolegliwości są apowodowane zaburzoną gospodarką hormonalną i insulinową. W pól roku 15 kg. Mało tego! Wiwlu lekarzy mówiło, że z dzieci raczej nici w moim prztypdku. Raczej są niemożliwe. Doktor powiedział, że po zakończeniu leczenia z pewnością będzie wszystko dobrze. Obecnie jestwm w ciąży i bardzo zadowolona z opieki Pana doktora. Serdecznie polecam. Doskonały specjalista, godny zaufania.

  • N
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: diagnostyka niepłodności

   Dzięki Panu doktorowi mieliśmy znów nadzieję. Po krótkim i jak się okazało skutecznym leczeniu, udało się nam zajść w ciążę. Teraz cieszymy się cudownym synkiem.
   Pan doktor sympatyczny, empatyczny, wszystko szczegółowo tłumaczy i ze stoickim spokojem przekazuje informacje. Jego spokój się nam udzielał i pozwalał wierzyć, że będzie dobrze :) Bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Cezary Grygoruk

  Ginekolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Klinika Bocian BiałystokUsługa: Inny

   Bardzo miła atmosfera, professionalny lekarz, wszystko professionalnie wytłumaczył, bardzo miły dba o swoich pacjentów.

  • J
   Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok

   U tego lekarza prowadziłam ciążę, a teraz od kilku lat przyjeżdżam na wizyty z innego miasta. Jest profesjonalny, nie działa sztampowo, dostosowuje działania do pacjentki i słucha kobiety, tego, co dla niej ważne. Patrzy na człowieka jako całość (na tryb życia, snu, aktywnosci itd). Nie wciska leków, proponuje. Ten lekarz myśli oraz dokształca się. A to wbrew pozorom nieczęste :)

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania