dr n. med.

Grażyna Jaździkowska-Szlezyngier

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W latach 1971-1976 studiowałam na Wydziale Stomatologicznym AM w Warszawie. W 1976 roku otrzymałam dyplom lekarza stomatologii i zostałam przyjęta na IV rok Wydziału Ogólnolekarskiego.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Niestety ale mną Pani się zajęła bardzo nie profesjonalnie, cała wizyta trwała może 5 min. Wszystkie moje dolegliwości które mam od dawna sprowadziła do teraźniejszego zapalenia ucha. Niektóre z dolegliwości o których mówiłem po prostu pominęła i mimo kolejnych zapytań nic nie odpowiadała. Stwierdziła tylko ze mam dalej brać leki które biorę. Podczas całej wizyty ignorowała i była nie mila

 • E
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: problemy z jednym uchem, przytkane, gorsza słyszalność

  Pani Doktor, bardzo miła, ciepła, profesjonalnie podeszła do problemu. Pomogła. Tacy powinni być lekarze.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa. Z uwagą i zainteresowaniem wysłuchała problemu, z jakim do niej przyszłam, dopytała o szczegóły i postawiła trafną diagnozę. Co prawda konieczna była też wizyta u innego specjalisty, ale Pani doktor nie pozostawiła mnie samej sobie. Gorąco polecam Panią doktor.

 • I
  Lokalizacja: MULTIMED

  Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania.

 • A
  Lokalizacja: MULTIMED

  Pani doktor była uprzejma i bardzo kompetentna. Świetnie zdiagnozowała moje problemy z uchem i zleciła właściwą terapię. Prawdziwy fachowiec.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor jest miłą osobą, przeprowadziła dość szczegółowy wywiad, postawiła diagnozę, jednak odniosłam wrażenie, że trochę bagatelizuje sprawę i z góry traktuje problem. Duży plus za nie wciskanie antybiotyków.

 • P

  Zerowy kontakt z pacjentem, żadnych objaśnień, wywiad znikomy. Ogromna dawka antybiotyku i nawet pytania, czy potrzebne jest zwolnienie (w trakcje antybiotykoterapii zawsze mam biegunki i chodzenie do pracy jest w zasadzie niemożliwe). A, no i nie usłyszałem diagnozy.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna, mądra, sympatyczna i ciepła.Profesjonalnie i tak po ludzku, dobra wizyta. Polecam, ja dużo skorzystałam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy wnikliwy wywiad , rzetelne badania ,trafna diagnoza, punktualnie , gfachowo i sympatycznie ,polecam.

 • A

  Bardzo kontaktowa lekarka. Jako jedyna z odwiedzanych przeze mnie ktora zajela sie problemem od poczatku do konca. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W latach 1971-1976 studiowałam na Wydziale Stomatologicznym AM w Warszawie. W 1976 roku otrzymałam dyplom lekarza stomatologii i zostałam przyjęta na IV rok Wydziału Ogólnolekarskiego. W latach 1977-1979 pracowałam w Klinice Chirurgii Szczękowej AM PSK Nr I jako młodszy asystent-lekarz zakładowy-dentysta. W 1979 roku otrzymałam dyplom lekarza, oraz zostałam przyjęta na studia doktoranckie z zakresu transplantologii. Rok później – w 1980 r. – ukończyłam staż podyplomowy i rozpoczęłam pracę jako asystent-doktorant w Klinice Otolaryngologii AM przy ul. Banacha w Warszawie.
  Przez cały okres pracy w Klinice ORL AM dyżurowałam jednocześnie w Klinice Chirurgii Szczękowej AM PSK Nr I. W 1982 roku otrzymałam I stopień specjalizacji z otolaryngologii. 1983 rok to otrzymany stopień doktora nauk medycznych po obronieniu pracy pt. Przeszczepy allogeniczne kosteczek słuchowych w operacjach odtwórczych ucha środkowego. W latach 1979-1985 pracowałam w Klinice Otolaryngologicznej AM w Warszawie przy ul. Banacha w stopniu asystenta, starszego asystenta i wykładowcy. Od 1985 do 1989 roku pracowałam w Klinice Chirurgii Szczękowej AM PSK Nr I w stopniu starszego asystenta, a następnie adiunkta. W tym też czasie konsultowałam laryngologicznie wszystkie kliniki PSK Nr I. W 1986 roku uzyskałam II stopień specjalizacji z otolaryngologii. W latach 1989-1992 pracowałam w ST. Luke’s General Hospital na Malcie w stopniu starszego asystenta do konsultanta z dwudniowymi sesjami operacyjnymi na Gozo.
  Od 1992 roku prowadzę indywidualną prywatną praktykę lekarską z zakresu laryngologii i stomatologii.