Ewa Kalecińska - Adamczyk, psycholog Wrocław

dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

Psycholog, Psychoterapeuta więcej

2 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gwiaździsta 10/2, Krzyki, Wrocław
Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Konsultacja psychologiczna (opis) • 150 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany Psychoterapeuta Psychodynamiczny, Psycholog, Doktor Nauk Humanistycznych- ekspert w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gwiaździsta 10/2, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

konsultacja psychologiczna - problem pacjenta w kontekście diagnozy osobowości

Pozostałe usługi


Gwiaździsta 10/2, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

psychoterapia psychodynamiczna osób dorosłych

Opinie

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

Jestem w terapii u Pani Ewy od dłuższego czasu. Jest osobą ciepłą, wykazuje się dużym zrozumieniem i zawsze uważnie mnie słucha. Cieszę się ze trafiłam na takiego psychologa. Zazwyczaj ciężko mi mówić o swoich uczuciach, ale u Pani Ewy nie boję się płakać i złościć. Lepiej teraz potrafię komunikować się z bliskimi mi ludźmi. Lepiej rozumiem siebie i innych.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10 konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Pani doktor bardzo mi pomogła. Poczułem się zaopiekowany i zrozumiany. Swoje problemy zobaczyłem z innej perspektywy i chcę kontynuować terapię. Fotel był wygodny i czułem się dobrze. Dokonywalem swojego wyboru kierując się tytulem naukowym specjalisty oraz doświadczeniem terapeuty i nie zawiodłem się.

dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

Dziękuję za opinię:) Cieszę się, że jest Pan dobrej myśli. Witam na terapeutycznej ścieżce poznania samego siebie, z pewnością uporamy się z Pana trudnościami. Pozdrawiam, Ewa Kalecińska-Adamczyk


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem 32letnim mężczyzną, który nigdy nie był w jakimkolwiek związku (chyba, że spotykanie się z kimś przez tydzień lub miesiąc można nazwać związkiem, w co wątpię...). Zaczyna mi to dokuczać tym bardziej, że za każdym razem gdy poznaję kogoś nowego nic z takiej znajomości nie wychodzi. Na początku jestem zafascynowany tą osobą, kompletnie zauroczony, a gdy dojdzie do bliższego kontaktu ja się wycofuję. Często fantazjuję o miłości, byciu w związku, ale towarzyszy też temu lęk i wręcz fizyczny dyskomfort, bo z drugiej strony nie wyobrażam sobie na przykład mieszkać z drugą osobą. To takie trywialne, ale wkurza niesamowicie. Nawet poza życiem uczuciowym, od zawsze miałem tak, że co jakiś czas całkowicie zmieniają mi się zainteresowania. Pojawia się nowe hobby, w którym się zatracam, a po jakimś czasie staję się znudzony i szukam czegoś innego. Często wiąże się to też z wydawaniem dużych sum pieniędzy i zadłużaniem się (obecnie jest to nieco ponad 200tys zł), np: zacząłem grać w tenisa, więc muszę mieć najlepszą rakietę, najlepsze buty, najlepsze ciuchy itp. itd. To tylko przykład, ale schemat jest ten sam. Nie jestem w stanie zliczyć różnego rodzaju samouczków do nauki języków obcych, które rzuciłem w kąt po miesiącu podczas gdy tak naprawdę potrafię się porozumieć jedynie w 4 językach (wliczając w to polski). Proszę wybaczyć to rozpisanie, ale nie umiem inaczej. Chętnie umówiłbym się na jakąś wizytę, ale nie mam na to czasu (praca w systemie 24/7). Jedyna opcja to terapia przez skype. Dziękuję i pozdrawiam!

  Wygląda na to, że ma Pan problem z zaangażowaniem się w cokolwiek. Pewnie towarzyszą temu również problemy decyzyjne i niepewność poczucia własnej wartości. Lęk przed bliskością rozwija się na różnych podłożach. Wszystko to co procesy psychologiczne, które rozwijają się w ciągu życia i w pewnym zaburzeniu trawią Pana umysł uniemożliwiając realizację życiowych celów i odkrycie rzeczywistych pragnień. Potrzebuje Pan psychoterapii, choć rozumiem, że i z tym miałby Pan kłopot, żeby się w nią zaangażować.

  dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

 • Co zrobić aby przestać myśleć o przeszłości ? Chodzi o to ze podczas zaburzen psychotycznych zrobiłem dużo głupot, ciągle myślami do tego wracam . Biorę leki. Może psycholog jest w stanie mi pomóc,tylko nie wiem jaki nurt psychologii byłby odpowiedni.

  Psychoterapia pomoże Panu inaczej myśleć o przeszłości, co wydaje się korzystniejsze z punktu widzenia zdrowia psychicznego. Pozdrawiam.

  dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany Psychoterapeuta Psychodynamiczny, Psycholog, Doktor Nauk Humanistycznych- ekspert w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania