Adres

Gwiaździsta 10/2, Krzyki , Wrocław
Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10 (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
71 756.....

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany Psychoterapeuta Psychodynamiczny, Psycholog, Doktor Nauk Humanistycznych- ekspert w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Oxford University Hebrew and Jewish Center Studies
 • Uniwersytet Wrocławski , dr Nauk Humanistycznych w dziedzinie Psychologii


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

150 zł


Gwiaździsta 10/2, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

psychoterapia psychodynamiczna osób dorosłych


Konsultacja psychologiczna

150 zł


Gwiaździsta 10/2, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

konsultacja psychologiczna - problem pacjenta w kontekście diagnozy osobowości

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10

Jestem w terapii u Pani Ewy od dłuższego czasu. Jest osobą ciepłą, wykazuje się dużym zrozumieniem i zawsze uważnie mnie słucha. Cieszę się ze trafiłam na takiego psychologa. Zazwyczaj ciężko mi mówić o swoich uczuciach, ale u Pani Ewy nie boję się płakać i złościć. Lepiej teraz potrafię komunikować się z bliskimi mi ludźmi. Lepiej rozumiem siebie i innych.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gwiaździsta10 konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Pani doktor bardzo mi pomogła. Poczułem się zaopiekowany i zrozumiany. Swoje problemy zobaczyłem z innej perspektywy i chcę kontynuować terapię. Fotel był wygodny i czułem się dobrze. Dokonywalem swojego wyboru kierując się tytulem naukowym specjalisty oraz doświadczeniem terapeuty i nie zawiodłem się.

dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

Dziękuję za opinię:) Cieszę się, że jest Pan dobrej myśli. Witam na terapeutycznej ścieżce poznania samego siebie, z pewnością uporamy się z Pana trudnościami. Pozdrawiam, Ewa Kalecińska-Adamczyk


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Zacznę od tego że 6 lat byłam w związku toksycznym, pol roku temu zakończyłam to a jednocześnie bardzo nieszczęśliwie i mocno zakochalam się w kimś, od jakiegos pół roku właśnie od tych 2wydarzen bo to się łączy ze sobą, zaczęłam unikać ludzi zamieszkałam sama, straciłam sens zycia energię życiową, popadlam w straszny smutek rozpacz beznadzieje, nie radzę sobie ze wszystkim, nie jestem w stanie podjąć stałej pracy, czuję jedna wielka pustkę w sobie i swoim sercu i straszna samotność i bezradność, że nie mogę nic zrobić ze jestem w jakiejś klatce.. Nigdy jeszcze tak źle się nie czułam przez tak długi czas, nie dodając o długach.. Mam wrażenie że tonę że jestem że wszystkim sama ze straciłam kontrolę nad własnym życiem, mam silne lęki dotyczące dzis, jutra
  Czekam na coś co się nigdy nie wydarzy.. Oprócz porad udana się do specjalisty chciałabym się dowiedzieć co to jest co to za stan co się dzieje. Oprócz tego lecze się na depresję i zab.lekowe.

  Przeżywa Pani najpewniej reakcję na utratę - Pani życie straciło smak... To depresja. Bardzo dobrze że Pani się leczy, mam nadzieję że także psychoterapeutycznie.

  dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

 • Jestem 32letnim mężczyzną, który nigdy nie był w jakimkolwiek związku (chyba, że spotykanie się z kimś przez tydzień lub miesiąc można nazwać związkiem, w co wątpię...). Zaczyna mi to dokuczać tym bardziej, że za każdym razem gdy poznaję kogoś nowego nic z takiej znajomości nie wychodzi. Na początku jestem zafascynowany tą osobą, kompletnie zauroczony, a gdy dojdzie do bliższego kontaktu ja się wycofuję. Często fantazjuję o miłości, byciu w związku, ale towarzyszy też temu lęk i wręcz fizyczny dyskomfort, bo z drugiej strony nie wyobrażam sobie na przykład mieszkać z drugą osobą. To takie trywialne, ale wkurza niesamowicie. Nawet poza życiem uczuciowym, od zawsze miałem tak, że co jakiś czas całkowicie zmieniają mi się zainteresowania. Pojawia się nowe hobby, w którym się zatracam, a po jakimś czasie staję się znudzony i szukam czegoś innego. Często wiąże się to też z wydawaniem dużych sum pieniędzy i zadłużaniem się (obecnie jest to nieco ponad 200tys zł), np: zacząłem grać w tenisa, więc muszę mieć najlepszą rakietę, najlepsze buty, najlepsze ciuchy itp. itd. To tylko przykład, ale schemat jest ten sam. Nie jestem w stanie zliczyć różnego rodzaju samouczków do nauki języków obcych, które rzuciłem w kąt po miesiącu podczas gdy tak naprawdę potrafię się porozumieć jedynie w 4 językach (wliczając w to polski). Proszę wybaczyć to rozpisanie, ale nie umiem inaczej. Chętnie umówiłbym się na jakąś wizytę, ale nie mam na to czasu (praca w systemie 24/7). Jedyna opcja to terapia przez skype. Dziękuję i pozdrawiam!

  Wygląda na to, że ma Pan problem z zaangażowaniem się w cokolwiek. Pewnie towarzyszą temu również problemy decyzyjne i niepewność poczucia własnej wartości. Lęk przed bliskością rozwija się na różnych podłożach. Wszystko to co procesy psychologiczne, które rozwijają się w ciągu życia i w pewnym zaburzeniu trawią Pana umysł uniemożliwiając realizację życiowych celów i odkrycie rzeczywistych pragnień. Potrzebuje Pan psychoterapii, choć rozumiem, że i z tym miałby Pan kłopot, żeby się w nią zaangażować.

  dr Ewa Kalecińska - Adamczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany Psychoterapeuta Psychodynamiczny, Psycholog, Doktor Nauk Humanistycznych- ekspert w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Oxford University Hebrew and Jewish Center Studies
 • Uniwersytet Wrocławski , dr Nauk Humanistycznych w dziedzinie Psychologii

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział Nerwic w Katedrze i Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej we Wrocławiu


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (8)