Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
71 773..... Pokaż numer


Legnicka 19, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet Lekarski.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Atopowe zapalenie skóry
 • Łuszczyca
 • Trądzik różowaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

Francuski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

plac Hirszfelda 1, Wrocław

150 zł

Klinika medyczna Na Grobli

26 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli konsultacja dermatologiczna

Bardzo miła osoba, co jest dla mnie bardzo ważne. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Otrzymałem szereg informacji o sposobie leczenia i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski. konsultacja dermatologiczna

Najgorszy lekarz, do jakiego trafiłam. Pani doktor kompletnie nie słucha pacjenta. Jest wyjątkowo niemiła i nieprzyjemna. Być może przy prywatnych wizytach jest pozytywniej nastawiona.. Czułam się bardzo niekomfortowo, pani doktor tłumaczy zalecenia bardzo nieprecyzyjnie, a przy zadaniu pytania zostałam nazwana „gamoniem”, uważam to za niedopuszczalne, szczególnie w relacji lekarz-dorosły pacjent. Diagnozy nie otrzymałam żadnej, dostałam tylko lek, który bardzo źle działa na moją skórę, o czym informowałam, niestety pani doktor to nie obchodziło. Radzę unikać szanowną panią doktor szerokim łukiem, bo po wizycie zostaje tylko niesmak.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli trądzik

Bardzo fachowo podeszla do tematu, nie rzucala lekami ja chybił trafił tylko najpierw sprawdziła co jest na rzeczy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

Gorąco polecam Pania doktor pomogła mi przy trądziku, który powrócił jak miałam 26lat. Zawsze jak z synem idę zawsze trafna diagnoza!!! gorąco poleca konkretna i rzeczowa!


Użytkownik zweryfikowany

Najsłabszy dermatolog u jakiego byłam, szkoda tylko wystawionego skierowania, bo teraz jestem zmuszona iść prywatnie. Pani doktor powiedziała, że nie wie co mi jest, ale jak mi nie pomoże maść która wypisała to antybiotyk. Nie przeprowadziła wywiadu w ogóle. Już abstrahując od tego, że była wyjątkowo niemiła.
Po maści która mi przepisała parę kropek, które miałam na twarzy zaogniło mi się tak, że teraz mogę grać w horrorach bez charakteryzacji. Stanowczo odradzam wizytę!


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor swoją diagnozę postawiła już prawie w drzwiach. Nie była zainteresowana opowiedzeniem przeze mnie historii choroby, reagowała głupimi i zbędnymi komentarzami, gdy próbowałam coś powiedzieć. Nie obejrzała nawet skóry, nie zleciła żadnych badań. Od razu przypisała maść z antybiotykiem, która w niczym mi nie pomogła. Powiedziała, że jak nie pomoże powinnam się do niej zgłosić po antybiotyk doustny. Po roku od wizyty na szczęście wybrałam się do endokrynologa, który zlecił badania, które jednoznacznie pokazały, że mój trądzik ma podłoże hormonalne. Po co więc był mi antybiotyk?


Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm i wiedza która jest wykorzystywana w praktyce. Podejście do pacjenta jest bardzo konkretne. Nie ma się co rozczulać nad sobą. Pani Doktor jest dermatologiem a nie psychologiem :) Polecam serdecznie!


N
Użytkownik zweryfikowany

Wydałam na antybiotyki i maści przepisywane przez ta panią około 1000 złotych . Pół roku kuracji po której 3 miesiące skóra wyglądała okej . A potem powróciła do pierwotnego stanu. Powiedziała że jak tak się zdarzy mam przyjść znów jesienią. Dzięki ale nie skorzystam. Wole zainwestować te pieniądze na wizytę u kogoś kto nie wypisze mi antybiotyku po 3 minutach wizyty i bez obejrzenia twarzy!? Kto tak robi?! Jakby brała udział w konkursie przyjęć w ciągu godziny. I te komentarze "Proszę nie narzekać, widziałam gorsze przypadki" jakoś nie załatwiają sprawy, a to że ktoś ma gorzej wcale nie sprawia że mi jest lepiej. Okropne podejście do pacjenta. Leci na ilość. Nie polecam.


J

Załatwiła mój problem z którym inni lekarze nie dawali sobie rady nawet mnie nie widząc:) dziecko też uleczyła. Szybko może trochę szorstko ale skutecznie a o to chodziło:)


C
Użytkownik zweryfikowany

Polecila mi kolezanka, ktora leczyla u dr atopowe zapalenie skory swojej coreczki. Ja trafilam do dr z 3 miesiecznym synkiem z wysypka, na ktora pediatrzy zapisywali masci sterydowe. Okazalo sie, ze zmiana mojej diety przy karmieniu piersia wystarczy. Dr Bielanow kieruje sie rozsadkiem, a nie lobby farmaceutycznym.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Atopowe zapalenie skóry
 • Łuszczyca
 • Trądzik różowaty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

Francuski

Powiązane wyszukiwania