Ewa Alicja Wojciechowska

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Pani Ewa jest fantastyczną specjalistką, która do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Pani Ewa była w stanie mnie wysłuchać i dobrać odpowiedni sposób pomocy.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Pani Ewa swoich Pacjentów przyjmuje we wtorki, środy w godzinach 9-21 i w czwartki w godzinach 15-21.

   W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny
   Doświadczony psycholog i psychoterapeutka. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (certyfikaty specjalizacyjne - Pomoc Terapeutyczna oraz Praca z Osobami Uzależnionymi) oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia, posiada certyfikat Praktyka NLP. Ukończyła Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej Rodzin, Małżeńskiej, Indywidualnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej, prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomocą terapeutyczną zajmuje się od 2000 roku.

   Pomaga osobom przeżywającym kryzys osobisty, rodzinny czy w bliskich relacjach, mającym poczucie zagubienia, zmagającym się z nerwicą lękową, depresją, problemami z samooceną, wyrażaniem czy kontrolowaniem emocji. Wspiera psychologicznie osoby doznające przemocy, rozwodzące się, znajdujące się w trudnym położeniu, doświadczające trudności ze stanowieniem i ochroną swoich granic.

   Prowadzi terapię partnerską małżeństw i związków nieformalnych, także jednopłciowych. Pracuje również z rodzicami młodzieży lub młodych dorosłych nadużywających substancji psychoaktywnych lub uzależnionych od internetu / gier komputerowych.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Marszałkowska 58 lok. 56, 00-545 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta / konsultacja psychologiczna 150 zł
  Konsultacja partnerska - 60 minut 180 zł
  Konsultacja partnerska - 90 minut 200 zł
  Wizyta pakietowa

  Gabinet Psychologiczny

  Warszawa, Puławska 52 lok. 27, Mokotów, 02-559 Warszawa, mazowieckie

  Terapia partnerska - 90 minut
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

   Pani Ewa jest fantastyczną specjalistką, która do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Pani Ewa była w stanie mnie wysłuchać i dobrać odpowiedni sposób pomocy.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Ewa jest super. Bardzo ją lubię. Rozumie dzieci i młodzież, jest bardzo miła i troszczy się o nas. Można jej zaufać

  • M

   Do Pani Ewy trafiłam losowo. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Byłam przeciążona obowiązkami i stale myślałam o innych. Dzięki Pani psycholog zrozumiałam wiele spraw i mogłam zmienić swoje myślenie. Pani Ewa to wspaniały psycholog, bardzo miła, serdeczna i ciepła osoba. Wizyty u niej to sama przyjemność, aż nie chciało się wychodzić. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

  • P

   Z Panią Ewą spotykam się już ponad rok. W tym czasie pomogła mi przejść przez najgorszy czas w moim życiu; załamanie, depresja, wzbranianie się przed szpitalem i w końcu szpital. Właściwie to Ona przekonała mnie, że hospitalizacja to dobre wyjście dla mnie (za co będę dozgonnie wdzięczna!). Pomogła mi stanąć na nogi, a teraz ciągle pomaga utrzymać równowagę. Jest wspaniałą terapeutką ale i wspaniałym człowiekiem. Jest blisko, jest ciepła, empatyczna, zaangażowana. Miałam przeogromne szczęście, że w najgorszym czasie trafiłam (właściwie przypadkiem) na tak wspaniałą osobę.
   Z całego serca polecam! Naprawdę warto Pani Ewie zaufać i pozwolić sobie pomóc.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Do Pani Ewy trafiłem losowo, ale okazało się, że był to los wygrany na loterii. Początkowy strach przed nieznanym przerodził się w zaufanie, a każde kolejne spotkanie dawało zastrzyk pozytywnej energii, mimo że wcześniej wydawało się to niemożliwe. Pani Ewa potrafi pomóc oraz sprawić, że potrafi się pomóc sobie samemu. Terapia prowadzona jest w ciepłej atmosferze, z dużym zaangażowaniem. Zawdzięczam Pani Ewie naprawdę dużo i z całego serca polecam.

  • A

   Bardzo ciepla, usmiechnieta a przy tym kompetentna pani psycholog.
   Jestem pacjetka p. Ewy z powodu nawracajacej depresji. Po kazdej wizycie wychodze z uczuciem , ze warto kontynuowac terapie. Naprawde pomaga.

  • M

   Pani Ewa to drugi psycholog do którego trafiłem, podczas gdy osoba prowadząca nie mogła mnie przyjąć potrzebowałam natychmiastowego spotkania. Wizyta przebiegła bardzo pozytywnie i gdy będę miał jeszcze taką sytuację to na pewno będę szukał pomocy u Pani Ewy

  • P

   Na wizytę do psychologa zapisałem się, ponieważ nie radzę sobie z nadmiarem obowiązków, które spadają na mnie wraz z otrzymanym awansem w pracy. Do pani Ewy trafiłem z polecenia przyjaciela, który był kiedyś jej pacjentem. Jestem w trakcie terapii i widzę już pierwsze efekty.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Ewa jest niezwykle ciepłą, pogodną osobą a do tego bardzo kompetentnym psychologiem. Wizyty u Pani Ewy bardzo duzo mi daly. Pomogła mi wyjsc z dołka psychicznego a teraz z kazdego naszego spotkania wychodze umocniona, naładowana pozytywna enegrią i pełna nadziei. Gorąco polecam!

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wraz z mezem uczeszczalismy do Pani Ewy na terapię partnerską. Po tych kilku miesiącach jestesmy gotowi wystawić wysoką ocenę i zapewnić Państwa o profesjonalizmie, doswiadczeniu i umiejętnościach terapeutycznych Pani psycholog. Terapia przyniosła oczekiwane efekty, zachecila nas do zmian życiowych, za sprawą których na nowo odnalezlismy siebie , miłość i wzajemny szacunek. Pani psycholog jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę spotkań. Dziękujemy za pomoc.