Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Pani Ewa swoich Pacjentów przyjmuje we wtorki, środy w godzinach 9-21 i w czwartki w godzinach 15-21.

<strong> W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny…
więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Pani Ewa swoich Pacjentów przyjmuje we wtorki, środy w godzinach 9-21 i w czwartki w godzinach 15-21.

  W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny
  Doświadczony psycholog i psychoterapeutka. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (certyfikaty specjalizacyjne - Pomoc Terapeutyczna oraz Praca z Osobami Uzależnionymi) oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia, posiada certyfikat Praktyka NLP. Ukończyła Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej Rodzin, Małżeńskiej, Indywidualnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej, prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomocą terapeutyczną zajmuje się od 2000 roku.

  Pomaga osobom przeżywającym kryzys osobisty, rodzinny czy w bliskich relacjach, mającym poczucie zagubienia, zmagającym się z nerwicą lękową, depresją, problemami z samooceną, wyrażaniem czy kontrolowaniem emocji. Wspiera psychologicznie osoby doznające przemocy, rozwodzące się, znajdujące się w trudnym położeniu, doświadczające trudności ze stanowieniem i ochroną swoich granic.

  Prowadzi terapię partnerską małżeństw i związków nieformalnych, także jednopłciowych. Pracuje również z rodzicami młodzieży lub młodych dorosłych nadużywających substancji psychoaktywnych lub uzależnionych od internetu / gier komputerowych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły

 • Czym jest wypalenie zawodowe?

  5 czerwca 2015

  Wypalenie zawodowe najczęściej opisuje się jako stan wyczerpania cielesnego i emocjonalnego. Jest ono rezultatem długotrwałego lub powtarzającego się obciążenia...

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Z Panią Ewą spotykam się już ponad rok. W tym czasie pomogła mi przejść przez najgorszy czas w moim życiu; załamanie, depresja, wzbranianie się przed szpitalem i w końcu szpital. Właściwie to Ona przekonała mnie, że hospitalizacja to dobre wyjście dla mnie (za co będę dozgonnie wdzięczna!). Pomogła mi stanąć na nogi, a teraz ciągle pomaga utrzymać równowagę. Jest wspaniałą terapeutką ale i wspaniałym człowiekiem. Jest blisko, jest ciepła, empatyczna, zaangażowana. Miałam przeogromne szczęście, że w najgorszym czasie trafiłam (właściwie przypadkiem) na tak wspaniałą osobę.
  Z całego serca polecam! Naprawdę warto Pani Ewie zaufać i pozwolić sobie pomóc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Ewy trafiłem losowo, ale okazało się, że był to los wygrany na loterii. Początkowy strach przed nieznanym przerodził się w zaufanie, a każde kolejne spotkanie dawało zastrzyk pozytywnej energii, mimo że wcześniej wydawało się to niemożliwe. Pani Ewa potrafi pomóc oraz sprawić, że potrafi się pomóc sobie samemu. Terapia prowadzona jest w ciepłej atmosferze, z dużym zaangażowaniem. Zawdzięczam Pani Ewie naprawdę dużo i z całego serca polecam.

 • A

  Bardzo ciepla, usmiechnieta a przy tym kompetentna pani psycholog.
  Jestem pacjetka p. Ewy z powodu nawracajacej depresji. Po kazdej wizycie wychodze z uczuciem , ze warto kontynuowac terapie. Naprawde pomaga.

 • M

  Pani Ewa to drugi psycholog do którego trafiłem, podczas gdy osoba prowadząca nie mogła mnie przyjąć potrzebowałam natychmiastowego spotkania. Wizyta przebiegła bardzo pozytywnie i gdy będę miał jeszcze taką sytuację to na pewno będę szukał pomocy u Pani Ewy

 • P

  Na wizytę do psychologa zapisałem się, ponieważ nie radzę sobie z nadmiarem obowiązków, które spadają na mnie wraz z otrzymanym awansem w pracy. Do pani Ewy trafiłem z polecenia przyjaciela, który był kiedyś jej pacjentem. Jestem w trakcie terapii i widzę już pierwsze efekty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa jest niezwykle ciepłą, pogodną osobą a do tego bardzo kompetentnym psychologiem. Wizyty u Pani Ewy bardzo duzo mi daly. Pomogła mi wyjsc z dołka psychicznego a teraz z kazdego naszego spotkania wychodze umocniona, naładowana pozytywna enegrią i pełna nadziei. Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wraz z mezem uczeszczalismy do Pani Ewy na terapię partnerską. Po tych kilku miesiącach jestesmy gotowi wystawić wysoką ocenę i zapewnić Państwa o profesjonalizmie, doswiadczeniu i umiejętnościach terapeutycznych Pani psycholog. Terapia przyniosła oczekiwane efekty, zachecila nas do zmian życiowych, za sprawą których na nowo odnalezlismy siebie , miłość i wzajemny szacunek. Pani psycholog jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę spotkań. Dziękujemy za pomoc.

 • M

  Napiszę tak po ludzku. Cudowny psycholog, wspaniała i ciepła kobieta, ogromne kompetencje. Żal, że wizyta trwa tak krótko. Miałem wrażenie, że przenoszę się w inny wymiar, i nie chciałem go opuszczać. Te spotkania z Panią Ewą dają mi dużo nadziei, takiej ludzkiej, codziennej... chodzę do Pani Ewy od prawie roku. Uczę się, korzystam, a przede wszystkim chce mi się żyć... i niech to trwa...

 • K

  Bardzo dobra ciepła Pani psycholog oferująca swoją pomoc na najwyższym poziomie. Pomogła mi z wieloma problemami powodującymi głęboką depresję, z której udało mi się wyjść. Uratowała moją codzienność za co serdecznie dziękuję i gorąco polecam!

 • A

  Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Wojciechowskiej. Wcześniej byłem u innych specjalistów z tej dziedziny i nie budzili oni mojego zaufania. Dopiero gdy trafiłem z polecenia do Pani Ewy wiedziałem że może mi ona pomóc. Jej zaangażowanie i chęc z jaką niesie pomoc ludziom z problemami zasługuje na wielkie uznanie. Dzięki niej wyszłem do ludzi i zaczęłem wracac do normalnego życia. Polecam jeszcze raz!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online