Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Świętojańska 1, Piaseczno
Centrum Zmian

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Centrum Zmian

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Psychoterapia indywidualna • 160 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Konsultacja trwa 50 minut.
Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu płatności za konsultację przed umówioną wizytą na adres: ************************. Dane do przelewu: CENTRUM ZMIAN SP. Z O. O. 83 **** **** **** **** **** **** Tytuł: Imię i N. - konsultacja online

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, coachem a także psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam 4...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychologia dzieci i młodzieży

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Świętojańska 1, Piaseczno

160 zł

Centrum ZmianŚwiętojańska 1, Piaseczno

160 zł

Centrum Zmian


Konsultacja online,

160 zł

Centrum Zmian

Opinie

5

Ogólna ocena
12 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Inny

Mam efekty i satysfakcję ze spotkań prowadzonych zawsze w serdecznej i sympatycznej atmosferze przez Panią Dorotę. Wreszcie czuję, że przechodzę proces gruntownej zmiany zarówno w sferze zawodowej jak i rodzinnej. Mam poczucie pełnego profesjonalizmu i uważności Pani Doroty podczas sesji co sprawia, że odnajduję rozwiązania "nierozwiązywalnych" problemów. Wreszcie z dystansem i w kierunku celu :) Dziękuję


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pojawiłem się u Pani Doroty w dosyć silnym stanie depresyjnym. Poprzez cotygodniowe spotkania, które trwały ok. 10 miesięcy p. Dorota pomogła mi z niego wyjść. Jest osobą bardzo empatyczną i posiadającą głęboką wiedzę, w którą stronę kierować narzędzia terapeutyczne. Chociaż czuje się już zdrowy, mam zamiar wrócić na sesje i skorzystać z wiedzy i doświadczeń coachingowych p. Doroty.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję za opinię i zapraszam :).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Odbyłam kilka spotkań online z Panią Dorotą i pomimo moich początkowych wątpliwości, co do takiej formy pracy okazały się one bardzo pomocne. Pani Dorota jest bardzo ciepłą, empatyczną i kompetentną. To dopiero kilka spotkań, a ja widzę już pewne zmiany w moim nastroju i przeżywanych lękach oraz zdecydowanie lepiej rozumiem skąd biorą się niektóre objawy. Na pewno będę kontynuować spotkania online z Panią Dorotą.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję za opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian

Dzięki konsultacji online z p. Dorotą mogłam spokojnie przemyśleć swoje problemy. Rozmowa wpłynęła na mnie bardzo uspokajająco i jednocześnie zmobilizowała mnie do podjęcia decyzji i działania. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się, czy warto podjąć terapię. Ważne było to, że zostałam wysłuchana bez oceny i nie odczuł żadnych nacisków w kwestii dalszej terapii. Pani Dorota rzetelnie poinformowała mnie o tym, jakie mam możliwości i wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Inny

Pani Dorota to bardzo cierpliwa i ciepła osoba ,bardzo dobrze tłumaczy mechanizmy i prawidłowości działania psychiki,potrafi słuchać co ma duże znaczenie w kontaktach z dziećmi .
Jako rodzic mam pełne zaufanie do Pani Doroty.Spotkania z p Dorotą bardzo pomogły mnie i mojemu synowi.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Inny

Zgodzę się z opiniami innych, z którymi się przed chwilą zapoznałam. Dzięki pani Dorocie zdałam sobie sprawę z tego, że czekaniem, aż będzie lepiej i coś samo się naprawi, niczego się nie załatwi, trzeba starać się myśleć pozytywnie, działać, pracować, zmieniać, i przede wszystkim nie bać się. Słucha uważnie, stara się wczuć w sytuację pacjenta, podtrzymać na duchu i zachęcić do działania i zmian, zawalczyć o siebie. Dziękuję za pomoc i cierpliwość do mnie.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję, życzę wytrwałości i siły do wprowadzania życiowych zmian.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Sp. z o.o. Inny

Pani Dorota jest bardzo ciepłą osobą, potrafi słuchać i zadawać trafne pytania. Pomogła mi wyjść z długotrwałej depresji

mgr Dorota Górecka

Dziękuję za opinię.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Inny

Trafiłem do Pani Doroty w bardzo złym stanie psychicznym, a dzięki pracy z Nią wracam do życia. To niesłychanie profesjonalna i kompetentna osoba, umiejąca słuchać, rozumiejąca i celnie trafiająca w potrzeby pacjenta. Dziękuję!

mgr Dorota Górecka

Pozdrawiam i dziękuję za opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Sp. z o.o. Inny

Pani psycholog jest bardzo miła i potrafi słuchać pacjenta. Miałam objawy depresji oraz wypalenia zawodowego. Od czasu kiedy chodzę do Pani, nie boję się wyjść z domu, zmieniłam pracę. Pomimo poprawy nadal chodzę na terapię ponieważ dzięki tym spotkaniom nabieram siły do dalszej pracy nad sobą. Polecam.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję za opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zmian Sp. z o.o. Inny

Pani Dorota to bardzo kompetentna i ciepła osoba, co jest bardzo istotne zwłaszcza w pracy z dziećmi. Moja córka bardzo lubi przychodzić na wizyty, a ja widzę efekty terapii. Jako rodzic ma pełne zaufanie do p. Doroty. Zawsze odpowie na wszystkie moje wątpliwości w sposób wyczerpujący i dający mi poczucie, że moje dziecko jest w najlepszych rękach.

mgr Dorota Górecka

Dziękuję, pozdrawiam całą Rodzinę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem osobą nerwowa,duzo krzycze. Najmniejsza,ze tak powiem pierdoła wyprowadza mnie z równowagi. Czasami jest tak,ze mam mnóstwo energii ,chce się żyć ,czasami jest wręcz odwrotnie. Często mam wyrzuty sumienia, że nakrzyczalam,ze sprawiłam komus przykrość,ale to ,że źle zrobiłam uswiadamiam sobie niestety po czasie. Przez moje zachowanie cierpi syn i maz . Dodam,ze w pracy potrafię ukryć swoje nerwy, w domu wśród bliskich nie wiem co we mnie wstępuje. Co mam robić? Czy powinnam udać się do psychologa? Nie radze sobie już z tym. Proszę o poradę.

Szanowna Pani, jeśli dobrze rozumiem obecnie nie jest Pani zadowolona z tego jak Pani funkcjonuje i chce Pani zmienić swoje zachowanie, lepiej radzić sobie ze stresem, z emocjami. Jak najbardziej może Pani skorzystać z pomocy, najlepiej profesjonalnego psychoterapeuty. Polecam poszukanie osoby, która pozwoli Pani się otworzyć, będzie gotowa wysłuchać bez oceny i skoncentruje się na wspieraniu Pani w poszukiwaniach rozwiązania dla przeżywanych trudności.

mgr Dorota Górecka

Od jakiegis czasu boryka się z lękiem sama nie wiem czym on jest spowodowany do tego doszło oszołomienie w głowie, ciężko jest wytłumaczyć to uczucie, czasami utrzymuje się cały dzień czasami chwilę A są dni że nie ma wogle. Sprawdziłam neurologicznie nic nie dzieje się ni w głowie. A oszołomienie nie mija, myślę normalnie logicznie wykonuje wszytskie czynności. Nie wiem co z tym zrobić i gdzie szukać pomocy. Czy może ktoś przechodził cos podobnego i jest wstanie mi pomóc powiedzieć co robić gdzie szukać pomocy? Bardzo proszę o pomoc bo jest bardzo ciężko z tym oszolomieniem i lękiem

Jeśli wykluczyła Pani fizyczne podłoże uczucia oszołomienia może warto poszukać przyczyn w swojej psychice. Zazwyczaj nasze ciało i nasz umysł wysyłają nam sygnały, które mają być obroną, ostrzeżeniem, czasem znakiem przeciążenia myślami, emocjami, czy wcześniejszymi życiowymi doświadczeniami... To może być lęk, stres, smutek, coś, co trwa obecnie, albo powrót dawno zapomnianej sprawy. Zachęcam do zadbania o siebie i kontaktu z psychoterapeutą, zwłaszcza, że podobne odczucia mogą męczyć, niepokoić i utrudniać codzienne funkcjonowanie. Pozdrawiam Dorota Górecka

mgr Dorota Górecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, coachem a także psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam 4...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychologia dzieci i młodzieży

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania