Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko
ul. Luboszycka 11/107, Opole

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Luboszycka 11/107, Opole

100 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko

Pozostałe usługi


ul. Luboszycka 11/107, Opole

100 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidkoul. Luboszycka 11/107, Opole

100 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidkoul. Luboszycka 11/107, Opole

Od 50 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidkoul. Luboszycka 11/107, Opole

100 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidkoul. Luboszycka 11/107, Opole

100 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidkoul. Luboszycka 11/107, Opole

100 zł

Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Dawid Dawidko i jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłem Wydział Wychiwania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej.
...

Zobacz pełen opis

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko rehabilitacja

Gorąco polecam. Świetny fachowiec z ogromną wiedzą. Z sytuacji bliskiej beznadziejnej, po 4 miesiącach, dzięki Panu Dawidowi jestem na ostatniej prostej do odzyskania pełnej sprawności w kolanie. Podczas pierwszej wizyty zebrany został bardzo szczegółowy wywiad, ocenione zaawansowanie problemu i postawiona trafna diagnoza. Wszystko zawsze jest merytorycznie tłumaczone, a co najważniejsze terapia przeprowadzana jest bez bólu i nic nie jest robione na siłę, a jak widać jest skuteczne - czyli można :) Poza tym że super fachowiec, to też świetny człowiek, więc wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze - nawet nie wiadomo kiedy minęła ta godzina :)
Jeszcze raz polecam serdecznie! Żałuję jedynie, że znalazłam Pana Dawida tak późno, gdybym trafiła do Niego się zaraz po operacji to już dawno zapomniałabym, że miałam jakiekolwiek problemy z kolanem.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko Inny

Profesjonalnie, przystępne wyjaśnienia, pełne zaangażowanie, duża wiedza, przyjazna atmosfera, długodystansowe wsparcie.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko rehabilitacja

Zerwałem ACL (więzadło krzyżowe przednie) dostałem się do Pana Dawida z polecenia i nie żałuję. Żadne pieniądze nie są w stanie oddać fachowości, indywidualnego podejścia i tego jak Pan Dawid doprowadził mnie do sprawności sprzed operacji. Wszystko dokładnie tłumaczy, a cena za pomoc nie jest wygórowana. Z pełni serca polecam!


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko badania kręgosłupa

Bardzo dobry kontakt. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Po wszechstronnym zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i badaniu określa jakie są możliwości ale też jasno stawia sprawę czego nie da się naprawić. Osobiście uwiebiam konkretnych ludzi. Jak dla mnie to 10/10. Polecam, nie zawiedziecie się.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko rehabilitacja

Pan Mgr Dawid Dawidko,
jest fizjoterapeutą niezmiernie dokładnym, kompetentnym, jest osobą o wielkiej wiedzy oraz człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Na pierwszej wizycie odbywa się bardzo szczegółowy wywiad, badanie pacjenta oraz analiza wyników w celu uzyskania dokładnej diagnozy. W kolejnym etapie pan Dawid przystępuje do pracy, masaży, rozciągania, ćwiczeń itd. Korzystam od dawna z zabiegów w gabinecie pana Dawida w związku z przeciążeniami i urazami stawów barkowych oraz kolana, a obecnie w związku z wypadkiem i kompresyjnym złamaniem kręgosłupa. Pan Dawid wszystko tłumaczy, pacjent jest w stanie zrozumieć przyczynę dolegliwości. Zaleca ćwiczenia wzmacniające, dokładnie wie co robi. Tłumacząc pacjentowi w sposób dokładny skutecznie motywuje go do pracy w domu, do wykonywania ćwiczeń i wzmacniania własnego gorsetu mięśniowego. Stosowane zabiegi fizjoterapeutyczne zarówno w przeszłości, w związku z przeciążeniami oraz urazami stawów, jak również przy obecnym złamaniu kręgosłupa, w sytuacji która wydawać by się mogła bardzo trudna, przynoszą bardzo dobre efekty. Jestem bardzo wdzięczna panu Dawidowi za pomoc, za wiedzę, za cierpliwość, za ogromny spokój i czas który mi poświęca. Jak najbardziej polecam pana Dawida i ufam jego wiedzy, profesjonalizmowi oraz umiejętnościom. Zarówno moja rodzina, jak i znajomi korzystają z pomocy pana Dawida. W imieniu nas wszystkich bardzo Panu dziękuję. Renata.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko Terapia manualna

Pełen profesjonalizm Pana Dawida i zaangażowanie, wykonuje swoją pracę z pasją i zamiłowaniem najpierw wszystko tłumaczy i wyjaśnia co dolega. Przyszedłem ze strasznym bólem w łokciu tzw. łokciem tenisisty (wtedy się dowiedziałem jak ta przypadłość się nazywa) ból był straszny czy stałe czy leżałem bolało. Lekarze chcieli blokadę mi dać na moje dolegliwości i po sprawie. Kolega polecił mi Pana Dawida i poszedłem obejrzał, wytłumaczył i powiedział ciężka i długa praca przed nami. Zaczął ze mną terapię manualna -rozmasowywał, rozciągał ćwiczenia nie należały do przyjemnych ale po 2 miesiącach odczułem ulgę a po 4 miesiącach terapii znaczna poprawę i bez żadnych leków przeciw bólowych i blokad. Wróciłem do pracy ale wciąż kontynuowaliśmy terapie bo ból wracał trwało to prawie rok spotkań 2 razy w tygodniu lub raz w tygodniu cały czas walczyliśmy i mogę powiedzieć po roku rehabilitacji łokieć wrócił do pełnej sprawności. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dawida najlepszy fizykoterapeuta w Opolu!!!!!!Dziękuję jeszcze raz, za uratowanie mojego łokcia.!!!Polecam!!!Pozdrawiam serdecznie.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko konsultacja fizjoterapeutyczna

Bardzo profesjonalny, szczegółowy wywiad i trafna diagnoza problemu. Terapia bez bólu, nic "na siłę". Cenne wskazówki jak uniknąć powtórnego bólu w przyszłości. Wszystko w miłej i spokojnej atmosferze. Dobro pacjenta na 1. miejscu.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko rehabilitacja pourazowa

Profesjonalista pod każdym względem. Jestem pod wrażeniem wiedzy teoretycznej, umiejętności jej wykorzystania w praktyce i okazywanego szacunku. Wspaniały kontakt. Empatia, rzetelność i uczciwość. Dokładnie wyjaśnia cel i przebieg każdego ćwiczenia, przekazuje wskazówki i dobiera ćwiczenia do realizacji w domu. Jego pomoc była bardzo skuteczna. Polecam!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko ból kręgoslupa

Witam, chcialabym podzielić się wrażeniem jakie odniosłam po wizytach.Po przeprowadzonym wywiadzie trafna diagnoza.Gabinet czysty i przyjemny,jestem pod wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu P Dawida,świtny kontakt z pacjentem wesoły i miły,a co najważniejsze efekt końcowy nie boli.Świetny fachowiec serdecznie polecam


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczna Dawid Dawidko

Skuteczny profesjonalista!
Jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Urzekł mnie sposób opowiadania o przyczynach i skutkach moich dolegliwości — dużo ciekawych metafor.
Pierwsze spotkanie zaczęło się od rzeczowego i szczegółowego wywiadu, bardzo dokładnego badania oraz przeglądu dokumentacji medycznej, Wynikiem była szybka diagnoza i odpowiednia terapia, a co za tym idzie szybki efekt ulgi w bólu!
Dokładnie wytłumaczony cel i przebieg każdego zabiegu i ćwiczenia — sprawił, że w gabinecie czułam się komfortowo. Otrzymałam bardzo wartościowe zalecenia, ćwiczenia dostosowane do mojej sprawności fizycznej i materiały pomocnicze w postaci instrukcji "jak poprawnie ćwiczyć w domu". - ćwiczenia sprawiają mi frajdę, nawet rolowanie ;)
Podczas wizyt panuje bardzo miła i luźna atmosfera. W razie przyszłych kontuzji wiem gdzie dzwonić! Bardzo polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania