lek.

Dariusz Majkowski

Internista

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. lekarz specjalista chorób wewnętrznych wizyty domowe w Warszawie i okolicy tel:... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.
  lekarz specjalista chorób wewnętrznych
  wizyty domowe w Warszawie i okolicy
  tel:

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek, uśmiechnięty, spokojny, słucha, chętnie, bez proszenia zleca badania. Bardzo kompetentny, chętnie tłumaczy. Naprawdę warto.

 • bardzo dobry

  Znakomity, zyczliwy, przyjaznie nastawiony do pacjenta fachowiec. Prowadzi szczegolowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie postepowania.

 • bardzo dobry

  To znakomity lekarz! Zdecydowanie polecam; kompetentny, uważny, zaangażowany, taktowny, bardzo przychylny pacjentowi, otwarty na potrzeby pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wszystko zostało już napisane w innych komentarzach. Rewelacyjny lekarz. Zdecydowanie najlepszy internista z jakim w życiu rozmawiałem. Od razu zaproponował bardzo konkretną ścieżkę postępowania. Polecam bez wahania.

 • dobry

  Dobry, zaangażowany lekarz. Zleca wszystkie niezbędne badania, cierpliwie odpowiada na pytania, naprawdę polecam

 • bardzo dobry

  Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada swego rodzaju zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Jako jedyny, dodatkowo w pierwszej kolejności obstawił Cytomegalię (choroba w formie ujawnionej nie zdarza się często) zlecił pełną gamę badań. Czuje się bezpiecznie mając takiego lekarza zajmującego się moim zdrowiem.

 • bardzo dobry

  Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pan Doktor to bardzo uprzejmy i cierpliwy specjalista, który uważnie słucha i tłumaczy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor i uprzejmy czlowiek. Nie bagatelizuje objawow. Dopilnowal zeby wszystkie badania odbyly sie szybko. Polecam zdecydowanie

 • bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałem ani ja ani nikt z mojej rodziny lekarza z taką pasją zaangażowanego w opiekę nad pacjentem. U Pana Doktora leczy się moja rodzina i każdy ma taką samą opinię. Moja mama w wieku 73 lat po wyprowadzeniu jej z różnych dolegliwości przez doktora Majkowskiego twierdzi że nigdy w życiu lepiej się nie czuła - na pewno też wpływ ma ogromne poczucie bezpieczeństwa pod opieka doktora Majkowskiego. Mnie ostatnio dopadła grypa i po raz kolejny doktor wykazał się ograomnym zaangażowaniem poświęcając nawet chwile w czasie wolnym aby skonsultować moje badania krwi czy w momencie kiedy dostałem gorączki. Co ciekawe leczymy się w jednej z sieci prywatnych przychodni a nie prywatnie a opiekę mamy na najwyższym poziomie. Każdemy polecam tego lekarza, prawdziwy lekarz z powołania i zgadzam się z opiniami że jest to ewenement wśród lekarzy.

 • bardzo dobry

  Polecam, specjalista, wnikliwy lekarz, polecił dodatkowe,wnikliwe badania Człowiek z kulturą. Jeśli masz dość lekarzy którzy próbują odsunąc od siebie i uznac twoje dolegliwości za wymysł, to wybierz się do niego. Potraktowała poważnie moje dolegliwości. Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni