lek.

Dariusz Majkowski

Internista

56 opinii +dodaj

Umów wizytę 504 odwiedziny w ciągu 30 dni

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. lekarz specjalista chorób wewnętrznych wizyty domowe w Warszawie i okolicy tel:... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.
lekarz specjalista chorób wewnętrznych
wizyty domowe w Warszawie i okolicy
tel:

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wszystko zostało już napisane w innych komentarzach. Rewelacyjny lekarz. Zdecydowanie najlepszy internista z jakim w życiu rozmawiałem. Od razu zaproponował bardzo konkretną ścieżkę postępowania. Polecam bez wahania.

 • dobry

  Dobry, zaangażowany lekarz. Zleca wszystkie niezbędne badania, cierpliwie odpowiada na pytania, naprawdę polecam

 • bardzo dobry

  Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada swego rodzaju zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Jako jedyny, dodatkowo w pierwszej kolejności obstawił Cytomegalię (choroba w formie ujawnionej nie zdarza się często) zlecił pełną gamę badań. Czuje się bezpiecznie mając takiego lekarza zajmującego się moim zdrowiem.

 • bardzo dobry

  Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pan Doktor to bardzo uprzejmy i cierpliwy specjalista, który uważnie słucha i tłumaczy.

 • bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałem ani ja ani nikt z mojej rodziny lekarza z taką pasją zaangażowanego w opiekę nad pacjentem. U Pana Doktora leczy się moja rodzina i każdy ma taką samą opinię. Moja mama w wieku 73 lat po wyprowadzeniu jej z różnych dolegliwości przez doktora Majkowskiego twierdzi że nigdy w życiu lepiej się nie czuła - na pewno też wpływ ma ogromne poczucie bezpieczeństwa pod opieka doktora Majkowskiego. Mnie ostatnio dopadła grypa i po raz kolejny doktor wykazał się ograomnym zaangażowaniem poświęcając nawet chwile w czasie wolnym aby skonsultować moje badania krwi czy w momencie kiedy dostałem gorączki. Co ciekawe leczymy się w jednej z sieci prywatnych przychodni a nie prywatnie a opiekę mamy na najwyższym poziomie. Każdemy polecam tego lekarza, prawdziwy lekarz z powołania i zgadzam się z opiniami że jest to ewenement wśród lekarzy.

 • bardzo dobry

  Polecam, specjalista, wnikliwy lekarz, polecił dodatkowe,wnikliwe badania Człowiek z kulturą. Jeśli masz dość lekarzy którzy próbują odsunąc od siebie i uznac twoje dolegliwości za wymysł, to wybierz się do niego. Potraktowała poważnie moje dolegliwości. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, ciepły, przytomny lekarz. W zalewie tej masy nieudaczników, mieniących się przez chyba przypadek lekarzami, dr Majkowski jest JEDYNYM lekarzem od chyba 10 lat, który spojrzał na moje wyniki badan w sposó kompleksowy, jedynym który wykazał się chęcią skierowania na badania specjalisty, nie machnął ręką, nie olał tematu. Plus wiele innych rzeczy, o których ze względu na specyfikę schorzenia nie mogę pisać. To jest wlasnie LEKARZ, a nie konował. Juz wiem gdzie zawsze pójdę do lekarza, jesli będzie taka koniecznosc. Bóg zapłać za takich lekarzy, zyczę wszystkim by spotykali takich wlasnie lekarzy na swojej drodze!

 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek, uśmiechnięty, spokojny, słucha, chętnie, bez proszenia zleca badania. Bardzo kompetentny, chętnie tłumaczy. Przyjmuje tylko prywatnie (abonament z luxmed nie obejmuje wizyty u niego), ale naprawdę warto.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor i uprzejmy czlowiek. Nie bagatelizuje objawow. Dopilnowal zeby wszystkie badania odbyly sie szybko. Polecam zdecydowanie

 • bardzo dobry

  Prawdziwy fachowiec. Prosiłam o zinterpretowanie wyników diagnostycznych, doktor przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad, wypisał skierowania na dodatkowe badania w celu potwierdzenia diagnozy. Olbrzymia wiedza, bardzo wysoka kultura osobista. W końcu po wielu próbach udało mi się znaleźć fantastycznego fachowca internistę. Bardzo polecam!