lek.

Dariusz Majkowski

Internista

63 opinie +dodaj

Umów wizytę 296 odwiedzin w ciągu 30 dni

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. lekarz specjalista chorób wewnętrznych wizyty domowe w Warszawie i okolicy tel: więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacje internistyczne

  Lekarz profesjonalny, życzliwy i przede wszystkim skromny i pokorny. Byłam w sprawie skonsultowania wyników badan ze względu na bolerioze, ponieważ słyszałam że Doktor jest świetnym diagnostą. Doktor doradził co mam zrobić, ale nie był w stanie mi bardziej pomoc wiec zwrócił pieniądze ze wizytę, byłam w szoku!! Lekarz przemiły :)))

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Lekarz życzliwy, troskliwy i empatyczny. Przeprowadził wywiad, zbadał i przekazał zalecenia. Wykazał się dużym zrozumieniem i tolerancją...

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacje internistyczne

  Przede wszystkim podczas wizyty czułem się wysłuchany oraz pieczołowicie przebadany. Lekarz długo osłuchiwał moje płuca gdyż było przypuszczenie zapalenia płuc. Dokładnie zostało mi wytłumaczone dlaczego ten a dlaczego tamten lek został mi przepisany. Zostałem też skierowany na badania, które później zostały omówione. Zaaplikowane leki były strzałem w dziesiątkę więc jestem wdzięczny za wyleczenie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i na pewno w razie choroby wrócę do Pana Dariusza.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: przeziębienie

  wspaniały lekarz, nie dziwne, że przed nim są kolejki. nie tylko zbadał mnie pod względem przeziębienia ale poruszył kilka innych aspektów z innych specjalizacji.od razu wiedział na co zwrócić uwagę, jego podejrzenia się potwierdziły, wizyta była rzeczowa, konkretna, zastosowane leki w 100% odpowiednie, mocno polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzadki przypadek lekarza, który w swojej pracy używa głowy i zdobytego doświadczenia. Oprócz tego pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Tak to właśnie powinno wyglądać!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: grypa

  Bardzo dokładny lekarz. Bada skrupulatnie, prowadzi wywiad i słucha uważnie. Ponieważ, bałam się komplikacji po antybiotyku umówiliśmy się że spróbujemy najpierw bez antybiotyku, a jak nie zacznie się poprawiać, to za 2 dni zgłoszę się ponownie na wizytę.
  Dokładnie wytłumaczył mi sposób przyjmowania leków. Po wizycie miałam poczucie, że wiem jak kontynuować leczenie, znałam cel każdej czynności i miałam zaufanie do lekarza i jego diagnozy.
  Kolejna wizyta nie była konieczna, ponieważ mój stan zaczął się poprawiać.
  Bardzo dobry lekarz.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacje internistyczne

  Niestety nie podzielam opinii większości osób - w moim przypadku nie był on troskliwy, ciepły i zaangażowany. Pojawiłam się na wizycie z prośbą o wyjaśnienie dotyczące USG i jego wyników. Chciałam też porozmawiać o innych wynikach badań, które mnie niepokoiły. Nie otrzymałam na moje pytania odpowiedzi, a na pytania lekarz odpowiedział "zajmuję się tylko leczeniem kataru" i zakończył wizytę.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacje internistyczne

  Przemiły, cierpliwy lekarz – a przede wszystkim skuteczny: wlokącą się 2½ tygodnia infekcję wyleczył w trzy dni. Gorąco polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dokładny, posiadający dużo empatii w stosunku do pacjenta. Bardzo kompetentny, słucha pacjenta, prowadzi dokładny wywiad. Życzliwy. Wyjątkowy człowiek i lekarz.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacje internistyczne

  Chyba nigdy nie byłam u tak dobrego lekarza internisty. Pan przeprowadził dokładny wywiad, miał cierpliwość odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i pokierował mnie do specjalistów. Niby nic, a jednak coś, bardzo duże coś w dzisiejszym świecie. Dziękuję serdecznie i bardzo, bardzo pana doktora polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel.
  lekarz specjalista chorób wewnętrznych
  wizyty domowe w Warszawie i okolicy
  tel:

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

 • polski