lek. dent.

Danuta Mackiewicz

Ortodonta, Stomatolog, Protetyk

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną na wydziale stomatologii. Początkiem mojej kariery zawodowej była praca z małymi dziećmi w Przychodni Rejonowej. Wkrótce jednak przeniosłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną na wydziale stomatologii. Początkiem mojej kariery zawodowej była praca z małymi dziećmi w Przychodni Rejonowej.

  Wkrótce jednak przeniosłam się do Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie pod czujnym okiem prof. Obersztyna zrobiłam specjalizacje, oraz podnosiłam swoje umiejętności zawodowe.

  Od wielu lat prowadzę własną praktykę prywatną.

  Quintus Eniusz powiedział:
  Wiedza prawdziwa, mądrość, nikomu jeszcze nie objawiła się we śnie, zanim nie zaczął się jej uczyć” dlatego stale podnoszę kwalifikacje na kursach doszkalających, jak również czytając fachowe czasopisma. Daje mi to szerokie spojrzenie na pacjenta bym mogła świadczyć usługi na wysokim poziomie. Niemniej jednak nie jestem omnibusem i jeżeli istnieje taka potrzeba chętnie korzystam z konsultacji u bardziej doświadczonych kolegów.

Choroby

 • choroby stawu skroniowo-żuchwowego

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie. Wróciłam do domu z aparatem na zębach. Pani Doktor bardzo miła. Nie jest nadęta, stwarza luźną i sympatyczną atmosferę. Oglądała moje zęby dosyć długo, zastanawiała się co można zrobić, głośno myślała. Na koniec podsumowanie planu leczenia. Jak czegoś nie rozumiałam, to wyjaśniała, pokazywała. Nie spieszyła się, poświęciła mi tyle czasu ile trzeba było, nie popędzała, jeśli po raz drugi o coś pytałam. Cierpliwa:-). Jeśli chodzi o finanse, to bardzo pozytywne zaskoczenie. Dostałam zniżkę zarówno na aparat jak i kolejne wizyty, z uwagi na to, że mój mąż jest również pacjentem Pani Doktor. Od męża wiem, że czasem długo siedzi się w poczekalni. Mój pobyt w gabinecie trwał prawie 1,5 godz., a więc zajęłam czas przeznaczony dla 3 osób. Stąd też opóźnienia. I jeszcze ostatnia rzecz, mianowicie płatność. Nie byłam przygotowana finansowo, żeby zapłacić za aparat (nie sądziłam, że na pierwszej wizycie zostanie mi założony), na szczęście nie musiałam biegać po bankomatach. Pani Doktor udostępniła mi laptopa, żebym zrobiła przelew. Na koniec umówiłyśmy termin kolejnej wizyty, otrzymałam informacje co będziemy na niej robić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: aparaty stałe

  dobra rzeczowa Pani Doktor.szybko podejmuje decyzje nie owija w bawelne.leczenie potrwa ale mam nadzieje ze zakonczy sie sukcesem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: konsultacja

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Poświęcenie czasu, pomoc w zdecydowaniu o założeniu aparatu, w ramach wizyty Pani doktor usunęła także trochę kamienia na zębach :)

 • Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta Mackiewicz

  Podjęcie leczenia u Dr Mackiewicz to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Oszczędzila mi ząbek, którego chciał szybko pozbyć się inny ortodonta. Dziś wiem, że skutkowałoby to pogorszeniem stanu zgryzu. Warto zaufać Pani doktor bo ma ogromną wiedzę i doświadczenie a do tego , najważniejsze- jest człowiekiem o milym i szlachetnym usposobieniu. Wzór dla innych lekarzy :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta Mackiewicz

  Pani Dr jako jedyna u której byłam podjęła się leczenia wady bez usuwania zdrowych zębów i się udało :) Po dwóch latach leczenia mam piękny uśmiech . Ważne żeby stosować się do zaleceń Pani Dr.
  Jeżeli dziś miała bym wybierać ortodontę to z pewnością wybrała bym ponownie Panią Dr .

 • Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta Mackiewicz

  Najlepsza z najlepszych!!!
  Syn miał zęby małego wampirka
  Od sierpnia górny łuk jest naprostowany,dolny już prawie idealny.
  Pani doktor pofesjonalna i konkretna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta Mackiewicz

  Kilka miesięcy temu skończyłam leczenie ortodontyczne u Pani Doktor. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Doktor wszystko tłumaczy i pokazuje co wymaga korekty. Moje wcześniejsze doświadczenia z ortodontami kończyły się fatalnie, przez co przez wiele lat miałam uraz do aparatów na zęby. Leczenie u Pani Doktor trwało niecałe półtora roku i teraz mogę cieszyć się idealnym uśmiechem. Polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: nakładki OrtoCaps

  Nie mam zastrzeżeń, bardzo polecam szczególnie osobom, które mają złe doświadczenia z lekarzem ortodontą w przeszłości. Pani doktor jest świetnym specjalistą, a do tego potrafi stworzyć miłą atmosferę, co bardzo rzadko zdarza się lekarzom. Dobiera metodę leczenia do indywidualnego przypadku i bierze pod uwagę tryb życia i ograniczenia pacjenta. Pierwszy gabinet dentystyczny, który mnie nie stresuje. Polecam!

 • Do Pani Doktor chodzimy od lat. Zawsze spotykamy się z pełnym profesjonalizmem oraz fachową wiedzą. Syn miał zakładany aparat ortodontyczny, efekty są po prostu zdumiewające.
  Szczerze polecamy wszystkim, którzy dbają o zdrowy uśmiech!
  Krzysztof, Jola oraz Mariusz T

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz jakiego znam, kompetencje i fachowość na najwyższym poziomie. Pani Doktor to fantastyczny specjalista w swojej dziedzinie pod każdym względem. Pełne zaangażowanie, wiedza, wysokiej jakości materiały oraz odpowiednie podejście do pacjenta sprawiają, że leczenie zębów to sama przyjemność :) Pani Doktor zawsze wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Serdecznie polecam.