lek. dent.

Danuta Mackiewicz

Ortodonta, Stomatolog, Protetyk

53 opinie +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną na wydziale stomatologii. Początkiem mojej kariery zawodowej była praca z małymi dziećmi w Przychodni Rejonowej. Wkrótce jednak przeniosłam… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: zdjęcie aparatu, retencja, aparat

  Ja jestem zadowolona z leczenia i polecam innym osobom szukającym uczciwego ortodonty a nie takiego który tylko wie jak wyciągnąć pieniądze a nie wie jak leczyć

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: Aparat ortodontyczny

  Bardzo rzeczowa i konkretna Pani doktor, podejmuje się zadań, których inni bali się podjąć. Wyciągała mi trójkę z podniebienia, sprawa była beznadziejna. Bardzo przystępne ceny. Polecam z całego serca.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: kontrola ortodontyczna

  Najstarszy syn wyleczony z sukcesem przez Panią doktor. Pozostała dwójka dzieci jest w trakcie leczenia i są zadowoleni z wizyt i z leczenia. Pani doktor jest profesjonalna i cierpliwa. Stosuje nowoczesne rozwiązania i nie poddaje się szybko. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta Mackiewicz

  Polecam Pani doktor ma złote ręce. Fachowa obsługa dlia pacjenta . Miałam Leczenie ortodontyczne i jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Polecam Maria

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: aparaty stałe

  Fachowa pomoc, rzetelny lekarz, skrupulatnie zajmuje się pacjentem. Polecam każdemu kto prostuje zęby.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: zły zgryz

  Wspanialy lekarz. Od 1,5 roku leczy zgryz mojej 5 letniej corki. Postepy widac bylo juz po 3 miesiacach. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta Mackiewicz

  Jestem pacjentką dr Mackiewicz od blisko 3 lat. Przeszłam leczenie aparatem ortodontycznym, dzięki któremu mam piękne i równe zęby. Pomimo tego, że rozpoczęłam noszenie aparatu w dorosłym wieku, udało się również uzyskać zadowalający efekt korekty tyłozgryzu. Po zdjęciu aparatu dr Mackiewicz wymieniła mi starą nieestetyczną koronę na metalu założoną przez innego lekarza, dzięki czemu wygląd moich zębów dodatkowo się poprawił. Przeszłam również w gabinecie zabieg wybielania. Pani doktor odznacza się dużym profesjonalizmem i ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Nie akceptuje półśrodków, dzięki czemu leczenie przynosi spektakularne efekty. Jako pacjent czuję się u niej bezpiecznie, bo mam pełne zaufanie do podejmowanych przez nią decyzji. Pani doktor jest konkretna, rzeczowa i potrafi w przystępny sposób wyjaśnić pacjentowi co, kiedy i dlaczego należy zrobić. Ceny jak na leczenie tej klasy są bardzo przystępne. Na uznanie zasługują również przemiłe i bardzo kompetentne Panie asystentki. Bardzo polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie. Wróciłam do domu z aparatem na zębach. Pani Doktor bardzo miła. Nie jest nadęta, stwarza luźną i sympatyczną atmosferę. Oglądała moje zęby dosyć długo, zastanawiała się co można zrobić, głośno myślała. Na koniec podsumowanie planu leczenia. Jak czegoś nie rozumiałam, to wyjaśniała, pokazywała. Nie spieszyła się, poświęciła mi tyle czasu ile trzeba było, nie popędzała, jeśli po raz drugi o coś pytałam. Cierpliwa:-). Jeśli chodzi o finanse, to bardzo pozytywne zaskoczenie. Dostałam zniżkę zarówno na aparat jak i kolejne wizyty, z uwagi na to, że mój mąż jest również pacjentem Pani Doktor. Od męża wiem, że czasem długo siedzi się w poczekalni. Mój pobyt w gabinecie trwał prawie 1,5 godz., a więc zajęłam czas przeznaczony dla 3 osób. Stąd też opóźnienia. I jeszcze ostatnia rzecz, mianowicie płatność. Nie byłam przygotowana finansowo, żeby zapłacić za aparat (nie sądziłam, że na pierwszej wizycie zostanie mi założony), na szczęście nie musiałam biegać po bankomatach. Pani Doktor udostępniła mi laptopa, żebym zrobiła przelew. Na koniec umówiłyśmy termin kolejnej wizyty, otrzymałam informacje co będziemy na niej robić.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: aparaty stałe

  dobra rzeczowa Pani Doktor.szybko podejmuje decyzje nie owija w bawelne.leczenie potrwa ale mam nadzieje ze zakonczy sie sukcesem.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny Danuta MackiewiczUsługa: konsultacja

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Poświęcenie czasu, pomoc w zdecydowaniu o założeniu aparatu, w ramach wizyty Pani doktor usunęła także trochę kamienia na zębach :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną na wydziale stomatologii. Początkiem mojej kariery zawodowej była praca z małymi dziećmi w Przychodni Rejonowej.

  Wkrótce jednak przeniosłam się do Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie pod czujnym okiem prof. Obersztyna zrobiłam specjalizacje, oraz podnosiłam swoje umiejętności zawodowe.

  Od wielu lat prowadzę własną praktykę prywatną.

  Quintus Eniusz powiedział:
  Wiedza prawdziwa, mądrość, nikomu jeszcze nie objawiła się we śnie, zanim nie zaczął się jej uczyć” dlatego stale podnoszę kwalifikacje na kursach doszkalających, jak również czytając fachowe czasopisma. Daje mi to szerokie spojrzenie na pacjenta bym mogła świadczyć usługi na wysokim poziomie. Niemniej jednak nie jestem omnibusem i jeżeli istnieje taka potrzeba chętnie korzystam z konsultacji u bardziej doświadczonych kolegów.