dr n. med.

Bożena Suwała-Jurczyk

Dermatolog

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Dr n. med. Bożena Suwała-Jurczyk ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. W kilka lat później uzyskała tytuł doktora nauk me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Dr n. med. Bożena Suwała-Jurczyk ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. W kilka lat później uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu dermatologii i wenerologii. Przez wiele lat pracowała na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologii na ul. Francuskiej w Katowicach, gdzie m.in. uzyskała tytuł specjalisty. Następnie pełniła funkcje Ordynatora na Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego numer 4 w Bytomiu, gdzie przez wiele lat wyszkoliła szerokie grono specjalistów. Aktualnie praca zawodowa Pani Doktor skoncentrowana jest na diagnostyce i leczeniu ambulatoryjnym, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia trudnych przypadków dermatoz skórnych, zakażeń skóry, diagnostyce pigmentowych zmian skórnych oraz laseroterapii. W Insieme Centrum Medyczne m.in. poza szeroko pojęta diagnostyka i leczeniem schorzeń dermatologicznych i wenerologicznych, kwalifikuje pacjentów do zabiegów dermatochirurgicznych oraz we współpracy z lekarzem medycyny estetycznej do procedur z zakresu dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

  • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Ocena pacjentów:

2 opinie

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

    Najlepszy lekarz,kompetentny i przemiły. Dwa miesiące leczono mnie bez skutku,a wystarczyła jedna wizyta i po trzech dniach już po problemie. Wszystkim polecam tego lekarza.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

    Pani doktor z bardzo rzeczowym podejściem. Bardzo miła. Wypisując leki od razu poleciła najtańszą aptekę. Gorąco polecam.