Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu

41-902 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu

Legionów 10

41-902 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Łukasz Pierchała uraz kolana

  Polecam, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Zbagatelizowałam swój problem po upadku na nartach i niestety kolano się odezwało, gdy ćwiczyłam na siłowni. Pan doktor jednak dzięki swojemu doświadczeniu zaradził efektom mojej zaniedbanej kontuzji, dlatego dzięki jego pomocy mogę już śmiało myśleć o białym szaleństwie w kolejnym sezonie. Dziękuje

  Joanna

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Tadeusz Marczyński

  Serdecznie dziękuję Panu doktorowi i personelowi za przeprowadzenie operacji dwóch przepukliny jednocześnie. Zabieg został przeprowadzony w szpitalu w Bytomiu w styczniu tego roku, przez Pana doktora. Opieka pooperacyjna również bez zastrzeżeń. Pozdrawiam i polecam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Nolewajka endoproteza stawu biodrowego

  Dziękuję Panu doktorowi za opiekę .Jest to lekarz który do końca prowadzi swoich pacjentów .Chodziłam do pana doktora do poradni i tu w szpitalu on sam kontynuował dalsze leczenie .

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Fronczek

  Doktor Mariusz Fronczek przywrócił wzrok mojej mamie. Wykonał przeszczep rogówki oraz operację zaćmy drugiego oka. Jest niezwykle kulturalny, pomocny, ma wielką wiedzę i intuicję lekarską. Moja mama cierpiała po nieudanej operacji zaćmy pół roku. Czuła w oku ból jakby miała nasypane szkło. Doktor Fronczek pomógł jej w godzinę. Założył soczewkę ochronną. Potem była operacja przeszczepu rogówki. Wszystko poszło znakomicie. Po operacji zaćmy drugiego oka Doktor Fronczek sprawił, że moja mama stała się w pełni samodzielną osobą. Może samodzielnie podróżować, chodzi na uniwersytet 3 wieku, cieszy się życiem. Polecam z całego serca Doktora Mariusza Fronczka!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Łukasz Pierchała edoprotezoplastyka

  Pan doktor robił mi operację kolana, endoproteza stawu kolanowego . Bardzo dobra robota , doszłam do pełnej sprawności . Kolano nie boli . Lekarz bardzo dobry , ciepły człowiek , wszystko wytłumaczy , odpowie na każde pytanie . Polecam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Tadeusz Marczyński operacja guza piersi

  Lekarz wykazał się ogromnym profesjonalizmem i niesamowicie dobrym podejściem do pacjenta. Osobiście angażował się w proces leczenia.Pan doktor pomagał mi w trudnych chwilach po operacji.Poleciłabym tego lekarza każdemu

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Nolewajka

  Dr. Nolewajka jest moim lekarzem prowadzącym od prawie 1,5roku. Jestem po plastyce MPFL, po której moje kolano jest w pełni sprawne, robię wszystko co dotychczas za co bardzo dziękuję.Wizyty są bardzo szczegółowe i dokładne a doktor jest zawsze miły i uśmiechnięty Nie mogę powiedzieć złego słowa. W 100% jestem usatysfakcjonowana. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania