Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu
Legionów 10, 41-902 Bytom
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Skiba Inny

  Dla osób o lapidarnym stylu myślenia podsumuję Pana Doktora jako: Wspaniały specjalista cechujący się wysoką fachowością, zręcznością myślenia i celnością diagnozy.
  Dla osób obdarzonych łaską humanizmu: pragnę przypomnieć mądrość przodków, odwołując się do słów biblijnych: "po owocach ich poznacie". Czegóż więcej wymagać od lekarza jak nie zdolności do walki z chorobami? Co, jeśli on własnym życiem zaświadcza Nam o tej umiejętności? Czy takiego lekarza nie będzie cechowała żywa i prawdziwa empatia? Nie coś wydrukowanego w CV. Proszę pomyśleć. Żeby mieć empatię do chorego, samemu trzeba kiedyś zmierzyć się z ów przeciwnościami losu. Teraz, jeśli ktoś wykazuje się siłą i męstwem, do przeciwstawiania się przeciwnościom losu, musi mieć "tą" żywą empatię- płynącą z serca. Ona wtedy- niejako zcala się z danym człowiekiem; stanowiąc spójny obraz osobowości- stając się wyrazem jego sfery emocjonalnej. On chce Nam po prostu pomóc, wychodząc naprzeciw- bo taką funkcję powinien też spełniać lekarz! Doktor!
  Doktor to z łaciny nauczyciel a osoba, która uczy, umie wychodzić na przeciw- wtedy chory zostaje zaopatrzony w odpowiednią wiedzę; dodatkowo. Również trzeba świetnie rozumieć problematykę chorób, jeśli uczy się jej w dwóch językach.
  Gorąco polecam państwu Pana Doktora Mariusz Skibę.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Łukasz Pierchała uraz kolana

  Polecam, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Zbagatelizowałam swój problem po upadku na nartach i niestety kolano się odezwało, gdy ćwiczyłam na siłowni. Pan doktor jednak dzięki swojemu doświadczeniu zaradził efektom mojej zaniedbanej kontuzji, dlatego dzięki jego pomocy mogę już śmiało myśleć o białym szaleństwie w kolejnym sezonie. Dziękuje

  Joanna

  J
  Profil zweryfikowany
  Antoni Tadeusz Marczyński

  Serdecznie dziękuję Panu doktorowi i personelowi za przeprowadzenie operacji dwóch przepukliny jednocześnie. Zabieg został przeprowadzony w szpitalu w Bytomiu w styczniu tego roku, przez Pana doktora. Opieka pooperacyjna również bez zastrzeżeń. Pozdrawiam i polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Nolewajka endoproteza stawu biodrowego

  Dziękuję Panu doktorowi za opiekę .Jest to lekarz który do końca prowadzi swoich pacjentów .Chodziłam do pana doktora do poradni i tu w szpitalu on sam kontynuował dalsze leczenie .

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Fronczek

  Doktor Mariusz Fronczek przywrócił wzrok mojej mamie. Wykonał przeszczep rogówki oraz operację zaćmy drugiego oka. Jest niezwykle kulturalny, pomocny, ma wielką wiedzę i intuicję lekarską. Moja mama cierpiała po nieudanej operacji zaćmy pół roku. Czuła w oku ból jakby miała nasypane szkło. Doktor Fronczek pomógł jej w godzinę. Założył soczewkę ochronną. Potem była operacja przeszczepu rogówki. Wszystko poszło znakomicie. Po operacji zaćmy drugiego oka Doktor Fronczek sprawił, że moja mama stała się w pełni samodzielną osobą. Może samodzielnie podróżować, chodzi na uniwersytet 3 wieku, cieszy się życiem. Polecam z całego serca Doktora Mariusza Fronczka!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Łukasz Pierchała edoprotezoplastyka

  Pan doktor robił mi operację kolana, endoproteza stawu kolanowego . Bardzo dobra robota , doszłam do pełnej sprawności . Kolano nie boli . Lekarz bardzo dobry , ciepły człowiek , wszystko wytłumaczy , odpowie na każde pytanie . Polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  Antoni Tadeusz Marczyński operacja guza piersi

  Lekarz wykazał się ogromnym profesjonalizmem i niesamowicie dobrym podejściem do pacjenta. Osobiście angażował się w proces leczenia.Pan doktor pomagał mi w trudnych chwilach po operacji.Poleciłabym tego lekarza każdemu

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Nolewajka

  Dr. Nolewajka jest moim lekarzem prowadzącym od prawie 1,5roku. Jestem po plastyce MPFL, po której moje kolano jest w pełni sprawne, robię wszystko co dotychczas za co bardzo dziękuję.Wizyty są bardzo szczegółowe i dokładne a doktor jest zawsze miły i uśmiechnięty Nie mogę powiedzieć złego słowa. W 100% jestem usatysfakcjonowana. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania