Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: wizyta odpłatna

  Pierwsza wizyta u pani doktor.
  Rzeczowa, bardzo sympatyczna.
  W oparciu o badanie oraz wyniki badań postawiła diagnozę skierowała do bardzo dobrego neurochirurga.
  Czekam na dalsze leczenie
  Marek Kamienkow

 • M

  doktor niekompetentny, nie diagnozuje problemu, nie szuka rozwiązania i - co najgorsze - boi się ustalać maksymalne dopuszczalne dawki leków argumentując to tym, że "lekarz w przychodni takich dawek nie może ustalić" i wysyła pacjenta na pobyt w szpitalu, żeby leczenie ustalili. do tego otrzymałem od niej skierowania do innych lekarzy, którzy również okazali się niekompetentni. nie polecam.

 • D

  Bardzo miła i sympatyczna osoba,rozumie ludzkie cierpienie.Prosto tłumaczy na czym polega dolegliwość, przez trzy dni poświęcała mi swój czas kiedy prosiłam o wizytę. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,POLECAM BARDZO. Pacjentka z zach-pomorskiego

 • F

  Pani dr.Miodońska jest bardzo kompetentnym lekarzem ,bardzo,bardzo gorąco polecam!!!
  F.Zaleski

 • R

  Bardzo dobra lekarz ale bardzo obrażalska-po co pan przyszedł?nic nie mogę już pomóc

 • D

  Bardzo dobry lekarz ,wyrozumiały .Współczuje pacjentom jest bardzo miła. Z przyjemnością leczę się u niej z całą rodziną .Stawia trafne diagnozy ,wczesniej kieruje na różne badania dodatkowe jak rezonans m. tomograf k. i td. ,by ustalić diagnozę. Pracuje teraz na ul. Moniuszki 10 ale do takiego specjalisty warto przejechać całe miasto . Polecam z całego serca. Danuta Kuźma

 • M

  Pani doktor odsyła do lekarza rodzinnego na drugim końcu Wrocławia, żeby pacjent zmierzył sobie w rejonie ciśnienie, wykonał EKG i wrócił do Niej na wizytę. Nie potrafi zmierzyć ciśnienia,, czy jest stworzona do wyższych celów? Zamiast skierowania, daje karteczkę z badaniami laboratoryjnymi, których wyniki życzy sobie na następną wizytę. Wydanie pisemnej konsultacji dla lekarza kierującego, wg niej samej, zwalnia ją z obowiązku wystawienia recepty na nowe leki. To jakiś kosmos! Może w prywatnym gabinecie jest milsza.

 • E

  Bardzo dobry lekarz, sympatyczne i miłe podejście do pacjentów. Zasługuje na wyróżnienie

 • G

  Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%! Potrafi słuchać pacjenta, ma intuicję co do chorób (a może raczej doświadczenie) - zanim jeśli zostaną potwierdzone badaniami. Pomimo, że przyjmuje także prywatnie - nie skupia się na tym: pacjent jest najważniejszy:) Pani doktor potrafiła mnie przyjąć po godzinach, za darmo na skierowanie, ponieważ od dłuższego czasu BARDZO źle się czułam (nie mogłam normalnie funkcjonować na co dzień). Postawiła trafną diagnozę i dała leki, które mi pomogły. Nie muszę dodawać, że normalnie czekałabym bardzo długo.
  Dziękuję Pani Doktor!:-) Dziś czuję się b.dobrze!

 • Z

  Miałam okazję leczyć się u pani doktor dość dawno temu, ale pamietam jej super podejście do pacjenta.Bardzo rzetelna, poważnie traktuje każdy problem.Słucha pacjenta! Dostałam wiele skierowań na potrzebne badania dodatkowe, co niestety nie jest normą.