Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  fatalny wybór! miałam do czynienia z tym lekarzam dwa razy: 1) medicover 2009 rok - niemiła, badała w pośpiechu, nastraszyła mnie poważnymi chorobami (wyniki badań nie potwierdziły najmniejszej infekcji, nie mówiąc o chorobie) 2) porodówka 2015 rok - Pani Doktor bez słowa weszła do sali porodowej i przebiła pęcherz płodowy, następnie przy nagłym cc miała "focha", nie mogła wyciągnąć dziecka i wzywała pomoc, na moje pytanie po zabiegu "czy wszystko przebiegło dobrze?" odpowiedziała: "nie, bo miała Pani rodzić naturalnie", fatalnie zszyty brzuch, zakażenie i powrót do szpitala po kilu dniach (wysoka goraczka, saczenie z rany, powazny stan zapalny) nie polecam nikomu!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • L

  Bardzo dobry lekarz, a przy tym sympatyczna kobieta, co niestety rzadko idzie w parze. Nie spieszy się, poświęca pacjentce dużo czasu i odpowiada na każde pytanie, upewniając się jeszcze, czy wszystko jasne. Wizyta kosztuje 150 zł.

 • Bardzo dobry i kompetentny lekarz, od pierwszych minut widać, że pani dr chce pomóc i nie robi tego tylko dla kasy. Profesjonalizm na każdym poziomie, wizyta trwa tyle ile tego wymaga pacjentka, a nie 10 minut i do widzenia. Koszt wizyty "cukrzycowej" to 150 zł , ale po wyjściu z gabinetu ma się pewność że są to dobrze wydane pieniądze, bo doktor wyjaśnia wszystko co jest związane z tym problemem. Jeszcze raz polecam :)

 • Skrupulatna, przemiła i profesjonalna! Odpowiada cierpliwie na pytania, bardzo dokładnie bada, wspiera! Dzięki niej 9 miesięcy ciązy to radosny i szczesliwy czas wyczekiwania. Trkatuje pacjenta jak partnera! Rewelacyjny lekarz - bardzo mocno polecam! To pierwszy lekarz dla którego wchodzę na wszystkie fora i wystawaim jak najlepsze opinie, bo na to zdecydowanie zasługuje. Na żadnym forum opiniotwórczym nie znalazłam żadnego złego słowa o pani Królikowskiej!

 • Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę i wg mnie jest najlepszym ginekologiem jakiego w życiu spotkałam. Koszt wizyty to 100zł ( niezależnie czy z USG czy bez).

 • doktor specjalizuje się również w diabetologi. Jest dobrym lekarzem, ja osobiście do niej chodze i jestem bardzo zadowolona! Polecam

 • Polecam. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem z niej zadowolona. Wnikliwa i profesjonalna.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

97

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.