Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Rajska, Gdańsk
Prywatny Gabinet

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Maurycego Beniowskiego 23, Gdańsk
Centrum Medicover - Gdańsk

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet cukrzyca ciążowa

Doktor Królikowska-Kobierska to wybitny lekarz, specjalista z zakresu cukrzycy ciążowej. Trafilam do Pani doktor po konsultacjach z innymi lekarzami, każdy z nich miał inne zdanie co do diagnozy i wlaczenia czy zaniechania leczenia. Pani doktor opiekowała się mna do rozwiązania, modyfikujac dawkę insuliny i przesyłając mi wskazówki. Nigdy nie zostawila mnie samej sobie. Po porodzie udzieliła mi wskazówek, co robić dalej po odstawieniu insuliny. Dzięki Pani doktor, wreszcie poczulam ze jestem pod dobrą opieką, żaden lekarz w regionie nie ma takiej wiedzy dot. cukrzycy. Kazdej ciężarnej z problemami cukrzycy ciążowej polecam wizytę u Pani doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany

fatalny wybór! miałam do czynienia z tym lekarzam dwa razy: 1) medicover 2009 rok - niemiła, badała w pośpiechu, nastraszyła mnie poważnymi chorobami (wyniki badań nie potwierdziły najmniejszej infekcji, nie mówiąc o chorobie) 2) porodówka 2015 rok - Pani Doktor bez słowa weszła do sali porodowej i przebiła pęcherz płodowy, następnie przy nagłym cc miała "focha", nie mogła wyciągnąć dziecka i wzywała pomoc, na moje pytanie po zabiegu "czy wszystko przebiegło dobrze?" odpowiedziała: "nie, bo miała Pani rodzić naturalnie", fatalnie zszyty brzuch, zakażenie i powrót do szpitala po kilu dniach (wysoka goraczka, saczenie z rany, powazny stan zapalny) nie polecam nikomu!!


L
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, a przy tym sympatyczna kobieta, co niestety rzadko idzie w parze. Nie spieszy się, poświęca pacjentce dużo czasu i odpowiada na każde pytanie, upewniając się jeszcze, czy wszystko jasne. Wizyta kosztuje 150 zł.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, od pierwszych minut widać, że pani dr chce pomóc i nie robi tego tylko dla kasy. Profesjonalizm na każdym poziomie, wizyta trwa tyle ile tego wymaga pacjentka, a nie 10 minut i do widzenia. Koszt wizyty "cukrzycowej" to 150 zł , ale po wyjściu z gabinetu ma się pewność że są to dobrze wydane pieniądze, bo doktor wyjaśnia wszystko co jest związane z tym problemem. Jeszcze raz polecam :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Skrupulatna, przemiła i profesjonalna! Odpowiada cierpliwie na pytania, bardzo dokładnie bada, wspiera! Dzięki niej 9 miesięcy ciązy to radosny i szczesliwy czas wyczekiwania. Trkatuje pacjenta jak partnera! Rewelacyjny lekarz - bardzo mocno polecam! To pierwszy lekarz dla którego wchodzę na wszystkie fora i wystawaim jak najlepsze opinie, bo na to zdecydowanie zasługuje. Na żadnym forum opiniotwórczym nie znalazłam żadnego złego słowa o pani Królikowskiej!


Q
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę i wg mnie jest najlepszym ginekologiem jakiego w życiu spotkałam. Koszt wizyty to 100zł ( niezależnie czy z USG czy bez).


G

doktor specjalizuje się również w diabetologi. Jest dobrym lekarzem, ja osobiście do niej chodze i jestem bardzo zadowolona! Polecam


G

Polecam. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem z niej zadowolona. Wnikliwa i profesjonalna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie