Umów wizytę 795 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. W Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie ukonczylam 4-letnie Studium,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej.
  W Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie ukonczylam 4-letnie Studium, w ramach certyfikacji w zawodzie psychoterapeuty, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii.
  Zajmuje sie problemami w zwiazkach, stresem w pracy zawodowej, depresja, zaburzeniami lekowymi.
  Podlegam superwizji u mgr MIileny Karlińskiej-Nehrebeckiej i dr Dagmary Kuczyńskiej-Ginko.
  Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii tj. Integratywna psychoterapia krótkoterminowa, Integratywna psychoterapia lęków, Integratywna psychoterapia depresji, Diagnoza kliniczna DSM, Hipnozę - kurs podstawowy i zaawansowany. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.
  Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w HR w korporacjach. Bardzo dobrze znam specyfikę work-life balance.
  Jestem fanką fitnessu - obecnie głównie body skills - joga, body art, nieustająco latino :-).
  Lubię słońce, dobre jedzenie, filmy akcji i skandynawskie kryminały ;-)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Beata Kosowicz, psycholog w mieście Kraków - Certyfikaty

Choroby

 • stres
 • depresja
 • lęki
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys tożsamości
 • kryzys tożsamości seksualnej
 • problemy zawodowe i w związkach
więcej

Zdjęcia

Artykuły

 • Z czym do psychoterapeuty?

  20 lutego 2016

  Większość wizyt umawianych przez portal www.znanylekarz.pl to wizyty, które mieszczą się w kategorii „muszę natychmiast iść do jakiegoś psychologa, bo...
 • Obraz depresji

  6 listopada 2015

  Jesień to z mojego doświadczenia czas, kiedy pojawia się zdecydowanie większa liczba pacjentów w gabinecie. Po letnim urlopie, wracamy naładowani energią...

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata KosowiczUsługa: konsultacja

  Bardzo dziękuję Pani Beacie za pomoc. Kiedy byłam bezradna i straciłam nadzieję że mogę pozbyć się swoich lęków, trafiłam do Jej gabinetu. Pomogła mi przerwać to błędne koło i odzyskać wiarę że mogę z tego wyjść. Bardzo mi pomaga spojrzeć na wszystkie sprawy inaczej, tłumaczy dokładnie pochodzenie moich problemów i co najważniejsze pomaga mi w pozbyciu się leków. Jestem Jej bardzo wdzięczna. Polecam Panią terapeutke B. Kosowicz wszystkim którzy cierpią z powodu depresji i leków.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata KosowiczUsługa: psychoterapia par

  Rzeczowa i konkretna, widzi problem i mówi wprost co jest. Nie naciaga na długie sesje gdy nie jest to konieczne. Polecam innym.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata KosowiczUsługa: sesja terapeutyczna

  Bylam kilka dni temu na konsultacji, po 3 min monologu psycholog widziala sedno problemu, niesamowita bystrosc umyslu, celnosc spostrzezen, uwag, luz I jezyk bez patosu, swietna kobieta, mysle ze dobry specjalista, dla zaplatanych w zyciu/ szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata Kosowicz

  Zgadzam się z poprzednikami! Z całego serca mogę polecić panią Beatę. Doskonale wie, jak poprowadzić sesje, żeby przynosiły efekty. Wyciągnęła mnie z ciężkiej depresji i nigdy o tym nie zapomnę :)

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata Kosowicz

  Dotarłem do Pani Beaty z problemem z którym nie potrafiłem sobie poradzić przez dłuższy okres czasu, kolejne wizyty w różnych gabinetach wprowadzały mnie w coraz większa frustracje i zniechęcenie. Wizyta u Pani psycholog pozwoliła mi rozwiązać moje dotychczasowe kłopoty. Jestem wdzięczny za okazane mi wsparcie i serce, które Pani Beata wkłada w swoją prace. Niewątpliwie jest to znakomity specjalista, który rozumie i potrafi skutecznie pomóc swoim pacjentom.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Beata ? Prawdziwa profesjonalistka, od razu widać ze zna się na rzeczy, ciepłe podejście do osoby, dużo empati, jestem więcej niż zadowolony, polecam gorąco i pozdrawiam Panią Beatę ;)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata KosowiczUsługa: konsultacja

  Pani Beata jest fenomenalną kobietą, nie tylko słucha, ale aktywnie prowadzi rozmowę dzięki czemu bardzo łatwo nawiązuje więź z pacjentem, doskonale rozumując jego problem i wyszukuje przyczyny choroby. Przyszłam z głęboką depresją lękową, odbijałam się wcześniej od jednego psychologa do drugiego czując, że nie są w stanie zrozumieć mój problem i mi pomóc. Pani Beata jako pierwsza spostrzegła, jak wiele jest we mnie bólu i cierpienia, doskonale rozumie problem, skąd się wziął i jak z nim walczyć, i już po pierwszej wizycie poczułam ulgę, że wreszcie po wielu latach ktoś w końcu może mi pomóc wyjść z tej wiecznej udręki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Beata KosowiczUsługa: sesja terapeutyczna

  Dziś zakończyłam terapię u Pani Beaty. Kilka miesięcy temu znalazłam się w takim momencie życia i z takim problemem, którego sama nie byłam w stanie przerobić. Spotkania z Panią Beatą pozwoliły mi przez to przejść.
  Pani Beato, dziękuję z całego serca za profesjonalizm ale i empatię, za zwykłą ludzką życzliwość. To jest najcudowniejsze, że można z Panią porozmawiać zarówno jak z terapeutą, poczuć się profesjonalnie zaopiekowaną ale też jak z przyjaciółką. Doskonale Pani wyczuwa jakiego rodzaju relacja w danym momencie jest potrzebna, i wchodzi Pani w rolę której się wtedy potrzebuję. Dużo się o sobie dowiedziałam dzięki Pani, wiem nad czym mam pracować. Jestem dużo silniejsza, bardziej świadoma siebie niż jak przyszłam do Pani zapłakana, po raz pierwszy. Moja tragedia się nie skończyła, dzieje się nadal i nie wiadomo jak się losy potoczą ale dzięki naszym spotkaniom czekam na rozwój wydarzeń ze spokojem i wiarą, że co się nie stanie to sobie poradzę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Nie znajduje słów by wyrazić, jak wielką wartością dodaną jest dla mnie odbycie tej terapii. Pani Beato dziękuję za: to, że nauczyła mnie Pani uważności na samą siebie, że podczas terapii uświadomiłam sobie, że ja sama jestem swoim najwspanialszym kapitałem. Dziękuję, że nauczyła mnie Pani jak lubić siebie i być dla siebie dobrym. Dziękuję za nieocenione wskazówki jak czule i bezlitośnie obserwować otaczającą rzeczywistość. Dziękuję za inspirujące pytania oraz prawdę. Jest Pani niesamowicie wartościowym człowiekiem. Życzę każdemu, kto rozważa podjęcie terapii; by trafił do takiego terapeuty, doświadczonego, otwartego, uważnego na drugiego człowieka; obdarzonego intuicją. Sukces procesu terapii zawdzięczam sobie i mentorowi w osobie Pani Beaty.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bylam u pani Beaty pierwszy raz i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczona. Bardzo mila i sympatyczna pani psycholog. Troche mi dala do myslenia i cos tez do mnie dotarlo. Potrzebuje takich terapii wiec na jednej wizycie sie nie skonczy.Pozdrawiam.