Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Krzyki , Wrocław
Premium Clinic Wrocław Centrum Medyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja neurologiczna

Lekarz bardzo dobry. Wszystko tłumaczy, nie straszy, daje dziecku czas. Ze spokojem podchodzi do dziecka. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu obserwacja obwodu glowy i usg przezciemiączkowe

Byliśmy na wizycie dość późno - była to już pora naszego maluszka do spania więc był już troszkę marudny. Pani doktor nie kręciła nosem jak większość lekarzy. Podejście do dzieci cudowne! Mały mimo zmęczenia współpracował z Panią doktor bardzo fajnie - dzięki temu że wszystkie badania były w formie zabawy, poznawania przedmiotów którymi Pani doktor bada. Aż chce się wrócić na kolejną wizytę do Pani doktor. Oby więcej było lekarzy z takim podejściem do dziecka i rodziców. Pani na recepcji tez bardzo miła i uprzejma.


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor nie tylko rzetelnie podeszła do zdrowotnych spraw naszego syna, lecz także dodawała nam otuchy. Niejednokrotnie doświadczyliśmy jej wsparcia i żywego zainteresowania problemem. Dzięki zaangażowaniu Pani Doktor nasz syn jest teraz zdrowym, żywiołowym chłopcem.


W
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz pod słońcem, lekarz z powołania. pani doktor uratowała mojego synka, jako jedyna z kilku wrocławskich neurologów, zleciła konkretne badania, które pozwoliły znaleźć przyczynę opóźnienia rozwojowego mojego 7 miesięcznego synka. Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci, jest cudowna. Nadmienię jeszcze, że byłam prywatnie i na nfz i podejście do pacjenta nie ulega zmianie ( jak to zwykle u pozostałych lekarzy bywa) , pani doktor jest profesjonalna i tak bym sobie życzyła żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i wiedzę. CUDOWNY LEKARZ.


A
Użytkownik zweryfikowany

Mam jak najlepsze zdanie o pani doktor.Chodzimy do niej prywatnie (wiadomo-na wizyty na NFZ trzeba czekać miesiącami a nierzadko nie ma na to czasu) i nie mogę narzekać na jej podejście do mojego dziecka.Jest przemiła,zawsze dokładnie je zbada,powie co i jak,pokaże jak ćwiczyć,na co zwracać uwagę.Nie naciąga przy tym na dodatkowe badania (sama zasugerowała,by nie wydawać pieniędzy na dalsze USG przezciemiączkowe bo nie ma takiej potrzeby).Jednym słowem jest rzeczowo i konkretnie a przy tym przemiło.Szczerze polecam tego lekarza!


B
Użytkownik zweryfikowany

pani Beata Jędrzejczyk-Góral ma stosunek raczej olewający do pacjenta,dwa tygodnie temu wykonała eeg naszemu dziecku,wynik miał być po 14 dniach,niestety minoł już umówiony termin a pani dr nie opisała jeszcze wyniku badań.Wszelkie próby kontakty i wyegzekwowanie wyniku badania kończą się słowami 'proszę spróbować póżniej 'Ponadto nie poinformowano rodziców że eeg głowy tak małego pacjenta powinno być robione we śnie.Opłata za badanie jest wysoka , a jakość i fachowość mierna.


P
Użytkownik zweryfikowany

Po przejściu przez lekarzy rożnych specjalizacji, pani Doktor wyróżnia się kompetencją i spokojem. Wizyty u Niej są konstruktywne i dają rodzicom poczucie satysfakcji z wydanych pieniędzy. Jej doświadczenie szpitalne powoduje, ze dzieci są w dobrych rękach.


A
Użytkownik zweryfikowany

GODNA POLECENIA,miła, sympatyczna,ma fachowe podejście do dzieci.Polecam innym rodzicom.


G

Bardzo dobry fachowy lekarz z doskonałym podejściem do dzieci - wręcz cieszą się w gabinecie! Szczegółowo zajmuje się maluszkiem zlecając wszystkie potrzebne badania dodatkowe. Bardzo uprzejma! Polecam!


G

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Dzięki niej, po kilku wizytach i szczegółowej diagnozie, nasz malutki synek jest zdrowo rozwijającym się dzieckiem. BARDZO PANI DZIĘKUJEMY! Gdyby nie Pani doktor, to pewnie w tej chwili byłby niestety dużo w tyle, a tak dzięki zleconym ćwiczeniom, zrobił ogromne postępy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie