Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Jędrzejczyk - Góral Inny

  Cudowna Pani Doktor! Polecam, fantastyczne podejście do rocznego dziecka. Pani Doktor dokładnie zbadała synka. Spokojnie wszystko wyjaśniła. Profesjonalna, empatyczna i bardzo ciepła .

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maja Krefft konsultacja psychiatryczna

  Wspaniały lekarz, z wielką empatią, profesjonalizmem. Pani Doktor bardzo cierpliwie i szczegółowo odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Świetne podejscie do dzieci, mój 5- letni synek pierwszy raz tak współpracował z lekarzem! Bardzo polecam. Już tu zostaniemy

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wiśniowska-Dolny konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Ma podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Uważam ,że Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę ogólną nie tylko jako specjalista chorób oczu. Serdecznie polecam! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maja Krefft konsultacja psychiatryczna

  Wspaniały lekarz i człowiek. Posiada bardzo dużą wiedzę i umiejętność zastosowania jej w praktyce. Stosuje najnowsze metody leczenia. Uważnie słucha pacjenta i rodziców, szuka przyczyny problemu i skutecznego sposobu rozwiązania go, nie tylko w sposób farmakologiczny, ale i behawioralny. Mój 18-letni syn jest pod opieką pani doktor 1,5 roku. Nasz przypadek jest bardzo trudny w leczeniu (PWS i autyzm), ale metodą małych kroczków idziemy do przodu. Zawsze mogę liczyć na wysłuchanie i szybką pomoc Pani doktor w kryzysowych sytuacjach, za co jestem bardzo wdzięczna. Pani doktor nigdy nie bagatelizuje pojawiających się problemów ( reakcji na leki, zmiany zachowania itp.) i zawsze stara się wprowadzić zmiany (rodzaj leku, dawkę) albo podpowiedzieć sposób postępowania, które poprawią funkcjonowanie i jakość życia pacjenta i jego rodziny. To co wyróżnia Panią doktor spośród wielu znanych mi lekarzy to uśmiech, ciepło, cierpliwość i ogromna empatia, które są równie ważne jak wiedza i fachowość i zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Eugeniusza Horbaczewskiego 24, 54-130 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania