Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego
Eugeniusza Horbaczewskiego 24, 54-130 Wrocław
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Chorób Rzadkich im. Bartłomieja Skrzyńskiego logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Ewa Barg Inny

  Leczę syna od ponad dwóch lat. Trafiliśmy do pani doktor z polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Po wdrożonych lekach widać dużą poprawę. Pani doktor ma świetny kontakt z synem, a mnie zawsze wszystko wyjaśni tak, że mam pełną jasność w sprawie postępu leczenia. Wizyty nigdy nie trwały krócej, niż to było konieczne. Nie odnosi się wrażenia, że doktor " wygania" z gabinetu. Zawsze pyta, czy mamy jakieś pytania do niej.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Wnukiewicz Inny

  Niesamowicie kompetentny, świetny fachowiec, genialny ortopeda i równie wspaniały chirurg. Najlepszy specjalista w swoim fachu. Bardzo żałuję, że nie trafiłam wcześniej do doktora Wnukiewicza. Polecam wszystkim, którzy szukają świetnego specjalisty. Witold Wnukiewicz jest zarówno genialnym lekarzem ortopedą jak i świetnym chirurgiem.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Beata Jędrzejczyk - Góral Inny

  Cudowna Pani Doktor! Polecam, fantastyczne podejście do rocznego dziecka. Pani Doktor dokładnie zbadała synka. Spokojnie wszystko wyjaśniła. Profesjonalna, empatyczna i bardzo ciepła .

  A
  Profil zweryfikowany
  Maja Krefft konsultacja psychiatryczna

  Wspaniały lekarz, z wielką empatią, profesjonalizmem. Pani Doktor bardzo cierpliwie i szczegółowo odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Świetne podejscie do dzieci, mój 5- letni synek pierwszy raz tak współpracował z lekarzem! Bardzo polecam. Już tu zostaniemy

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Wiśniowska-Dolny konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Ma podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Uważam ,że Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę ogólną nie tylko jako specjalista chorób oczu. Serdecznie polecam! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Maja Krefft konsultacja psychiatryczna

  Wspaniały lekarz i człowiek. Posiada bardzo dużą wiedzę i umiejętność zastosowania jej w praktyce. Stosuje najnowsze metody leczenia. Uważnie słucha pacjenta i rodziców, szuka przyczyny problemu i skutecznego sposobu rozwiązania go, nie tylko w sposób farmakologiczny, ale i behawioralny. Mój 18-letni syn jest pod opieką pani doktor 1,5 roku. Nasz przypadek jest bardzo trudny w leczeniu (PWS i autyzm), ale metodą małych kroczków idziemy do przodu. Zawsze mogę liczyć na wysłuchanie i szybką pomoc Pani doktor w kryzysowych sytuacjach, za co jestem bardzo wdzięczna. Pani doktor nigdy nie bagatelizuje pojawiających się problemów ( reakcji na leki, zmiany zachowania itp.) i zawsze stara się wprowadzić zmiany (rodzaj leku, dawkę) albo podpowiedzieć sposób postępowania, które poprawią funkcjonowanie i jakość życia pacjenta i jego rodziny. To co wyróżnia Panią doktor spośród wielu znanych mi lekarzy to uśmiech, ciepło, cierpliwość i ogromna empatia, które są równie ważne jak wiedza i fachowość i zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania