lek.

Beata Babińska-Olejniczak

Endokrynolog, Pediatra

78 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pacjentów proszę o umawianie się przez kalendarz wizyt on-line, w przypadku braku terminów proszę o kontakt telefoniczny w godzinach wieczornych (od godz 20:00 ), ewentualnie drogą… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pacjentów proszę o umawianie się przez kalendarz wizyt on-line, w przypadku braku terminów proszę o kontakt telefoniczny w godzinach wieczornych (od godz 20:00 ), ewentualnie drogą e-mailową: beatababinska@op.pl.

  Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiadam II stopień specjalizacji z pediatrii oraz II stopień specjalizacji z endokrynologii.
  Uczestniczę w wieku szkoleniach oraz sympozjach naukowych w celu ustawicznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  Zajmuję się leczeniem zaburzeń hormonalnych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.Przyjmuję również małych pacjentów ze schorzeniami wieku dziecięcego. Pracowałam w Szpitalu Klinicznym na Spornej, następnie w Klinice Endokrynologii na Sterlinga oraz w Klinice Endokrynologii Wieku Dziecięcego ICZMP. Byłam kierownikiem Poradni Dziecięcej przy szpitalu MSWiA, gdzie stworzyłam i prowadziłam poradnię endokrynologiczną dla dzieci. Obecnie zatrudniona jestem w Poradni Endokrynologicznej na Sterlinga, ponadto prowadzę specjalistyczny, prywatny gabinet endokrynologiczny. Pracuję również jako endokrynolog w przychodniach Grupy LUX MED. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, przysadki, przytarczyc, nadnerczy, leczeniem otyłości, osteoporozy,hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia u kobiet), trądziku pochodzenia hormonalnego,hyperprolaktynemii, jak również diagnostyką zaburzeń miesiączkowania.
  Przyjmuję również dzieci z zaburzeniami wzrastania, dojrzewania, z chorobami tarczycy,nadmirnym owłsieniem, otyłością oraz innymi zaburzeniami hormonalnymi.

  Jestem absolwentem łódzkiej Akademii Medycznej.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi, wydział lekarski ( 1983 r. )

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski
 • rosyjski

Certyfikaty

 • Beata Babińska-Olejniczak, endokrynolog w mieście Łódź - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny, Beata Babińska-Olejniczak (przy Centralu-rog Al. Kościuszki i Mickiewicza)Usługa: konsultacja endokrynologiczna z badaniem USG tarczycy

  Dziś odbyłam wizytę z dzieckiem u Pani Doktor, która jest bardzo miłą osobą z dobrym i fachowym podejściem do dziecka jak również rodzica. Pani Doktor tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i przede wszystkim rozwiewa wszelkie wątpliwości rodzica. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Wychodząc z gabinetu odniosłam wrażenie, że trafiłam z dzieckiem w dobre i fachowe ręce. Warto było jechać ponad 100 km na wizytę. Polecam!

  lek. Beata Babińska-Olejniczak2018-02-14

  Dziękuję Pani za miłe słowa.
  Beata Babińska-Olejniczak

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny, Beata Babińska-Olejniczak (przy Centralu-rog Al. Kościuszki i Mickiewicza)Usługa: konsultacja endokrynologiczna, dorośli lub dzieci,pierwszorazowa

  Pani Doktor przerowadzila bardzo wynikliwy i szczegółowy wywiad. Wizyta trwała ponad godzine☺ Interpretacja wyników z dokładnym wyjaśnieniem i zaleceniami. Bardzo dobre podejscie do małoletniego pacjenta. Córka choc stroni od kolejnych wizyt u lekarzy, pyta czy bedziemy uczeszczac na kontrole do Pani endokrynolog (oczywiscie tak)Jedyny mankament to wysoki koszt pierwszej wizyty z usg .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny, Beata Babińska-Olejniczak (przy Centralu-rog Al. Kościuszki i Mickiewicza)Usługa: konsultacja endokrynologiczna, dorośli lub dzieci, pierwszorazowa

  Miła i sympatyczna Pani Doktor. Odpowiednie podejscie i wyjaśnienia uspokoiły córkę . Rzeczowa, konkretna. Polecam .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Odpowiednie podejscie do malego pacjenta, a przede wszystkim wykluczenie choroby, ktorej my- rodzice obawialismy sie

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam z córką 10 lat, pani doktor spokojna, rzeczowa. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Ciepło zwracała się do mojej córki. Polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo kompetentna, cierpliwie wszystko wyjaśnia. Bardzo miła i ciepła osoba, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła i wyrozumiala dla dzieci. na spokojnie wszystko tłumaczy - ma czas dla pacjenta.

 • M

  Pełen profesionalizm, dokładny wywiad. Pani Doktor odpowiada bardzo dokładnie na każde zadane pytanie. Stawia poprawną diagnozę i bardzo wnikliwie opisuje przebieg leczenia. Bardzo polecam !!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pelen profesjonalizm w podejściu do malego pacjenta a takze rodzica!lekarz bardzo kompetentny i dokladny.Polecam