mgr

Bartosz Lamch

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

28 opinii +dodaj

Leczę pacjentów z depresji, nerwic, lęków, fobii, obsesji, czy zaburzeń emocjonalnych... Wierzę, że dobry terapeuta to człowiek który nie tylko posiadł wiedzę, potrafi z niej skorzystać… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Miałam już dość ataków paniki, i nastroju depresji które wzmagały się przed spotkaniami z ludzmi, zdecydowałam sie na terapie u Pana Bartka, nie było łatwo ale teraz nabyłam umiejetności i perspektywę dzieki którym lęk sie zmiejszył a panika juz mnie nie nawiedza.

  Bartosz Lamch2013-12-06

  Dziękuje za Twój wpis Sławko, powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki :) Bartek

 • J

  Miałam silną depresję, przez którą nie mogłam wstać z łóżka oraz ataki paniki; czułam się tak źle, że panika pojawiała się co 2 dni, lęk który mnie ogarniał nie pozwalał normalnie funkcjonować, bałam się ze stracę pracę - co byłoby dla mnie tragiczne. Dzięki terapii u pana Bartosza wyszłam na prostą i panika oraz nastroje depresyjne już mi nie dokuczają. Znów czuję ze mogę zając się swoimi sprawami i cieszyć się z przyjemności. Dziękuję i polecam innym. J.Z.

 • Krótko czeka się na pierwszą wizytę, poświęca wiele czasu pacjentowi, dobry kontakt między sesjami, nie bierze dużo.

 • K

  Szczerze polecam wszytskim osobom cierpiącym na lęki społeczne, niesmiałość i natręctwa. Po serii spotkań u pana Bartka i intensywnych ćwiczeniach stałem się bardziej otwarty i odważny w kontaktach z innymi. Zrozumiałem jak brać odpowiedzialność za własne sprawy i dokonywac zmian bez ciągłych uporczywych obaw o każdy namniejszy krok. W końcu zacząłem normalnie funkcjonować, a nawet patrzeć z optymizmem w przyszłość. Dziękuję p. Bartkowi przede wszystkim za motywację do pracy nad sobą, bo widzę jakie realne korzysći to przynosi!

 • W

  Miałem ogromne kłopoty z atakami paniki, wprost bałem się wychodzić z domu, do tego niskie poczucie własnej wartości i spory lęk w kontaktach społecznych skutecznie utrudniał mi życie zawodowe i radzenie sobie w nowej pracy która podjąłem. Zdecydowałem się na terapię u pana Bartosza, i dziś jestem zadowolony, mogę powiedzieć ze jestem innym człowiekiem, wolnym od lęków i pewniejszym siebie. Żałuję że dopiero niedawno zdecydowałem się na terapie i spotkanie z psychologiem. Pozdrawiam pana:)

 • A

  Pierwszy raz w życiu tak bardzo nie mogę doczekać się Wigilii. Ja i mąż dzięki pracy pana Bartosza wreszcie znaleźliśmy trochę szczęścia.Każdemu życzę takiego terapeuty. Bardzo Panu dziękuję. A.Z.

 • K

  Wystawiam opinię bardzo dobrą bo Pan Bartek to profesjonalista. Naprawdę potrafi słuchać, niczego nie narzuca - jest jakby obok mnie ale ze mną. Mam poczucie, że już nie jestem sama z moimi problemami. Czuję, że nie muszę z Nim rozmawiać ale po prostu bardzo chcę. Wiem jaka ciężka jest terapia ale dam radę, u kogoś innego to nie byłoby możliwe.

  Bartosz Lamch2012-10-21

  Dziękuję i pozdrawiam:)

 • G

  Bywam sceptyczna i po poprzednich rozczarowaniach w gabinetach u psychoterapeutów długo wahalam się przed pójściem na terapię. Pan Bartosz okazał się osobą otwartą i akceptującą, czułam się komfortowo i w przyjaznej atmosferze łatwiej mi sie rozmawiało na trudne tematy. Dzieki naszym spotkaniom znów mogę pwoiedzieć ze ciesze się z życia i z drobnych rzeczy które mnie otaczają. Dizekuje Panie Bartoszu i pozdrawiam, M.M

 • K

  Poczułem się zrozumiały i akceptowany, przez co moja terapia u Pana Bartosza zakończyła się powodzeniem. Jestem osobą sceptyczną i miałem wątpliwości czy ktoś mi pomoże a okazało się że dobrze trafiłem. Pan Bartosz Lamch jest skuteczny i dzięki niemu odzyskałem równowagę i wiarę we własną osobę. Polecam

 • L

  Pan Bartosz to doświadczony i empatyczny terapeuta. Przede wszystkim potrafi słuchać i jest cierpliwy, przez co bezbłędnie wskazał na moje problemy i zaproponował kilka rozwiązań z trudnej sytuacji. Pomógł mi wyjść z depresji i wzmocnić moją samoocenę, a jako zaufaną osobę mogę go szczerze polecić innym potrzebującym pomocy w trudnych chwilach życia.

  Bartosz Lamch2012-09-21

  Pani Lidko dziękuję i trzymam kciuki za pani postępy.

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczę pacjentów z depresji, nerwic, lęków, fobii, obsesji, czy zaburzeń emocjonalnych...
  Wierzę, że dobry terapeuta to człowiek który nie tylko posiadł wiedzę, potrafi z niej skorzystać i ją przekazać (kompetencje), spełnia także kolejne warunki; dba o jakość swoich kompetencji będąc w superwizji (pokora) oraz troszczyć się o własną równowagę emocjonalną poddając się psychoterapii szkoleniowej (niezawodność i skuteczność).

  Je­stem psychologiem i psy­cho­te­ra­peu­tą przynależącym do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a jednocześnie absolwentem 5 letnich ma­gi­ster­skich stu­diów psy­cho­lo­gicz­nych na Uni­wer­sy­te­cie Wro­cław­skim o kierunku klinicznym.

  Od wielu lat prowadzę prywatna praktykę terapeutyczną (ponad 5000 godzin terapii), aktywnie rozwijam swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach min. we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz licznych szkoleniach i stażach. np:

  Kurs technik terapeutycznych, dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami emocji i zachowania przy DCP we Wrocławiu (2012).
  Kurs Pomocy psychologicznej osobom po stracie dziecka, poronieniu - interwencja kryzysowa i terapia, w DCP we Wrocławiu (2012).
  Kurs psychoterapia depresji poporodowej, RoRo, Warszawa (2013)
  Kurs zapobiegania przemocy wobec dzieci, Wrocław (2014).
  Kurs psychoterapii behawioralnej dzieci z zaburzeniem autystycznym, Promyk Słońca (2015).

  Jakość mojej pracy podlega stałemu nadzorowi i superwizjom u profesjonalisty zwią­za­nego z Pol­skim To­wa­rzy­stwem Psy­cho­lo­gicz­nym i Psychiatrycznym.
  Jestem również zabezpieczony w ramach własnej psychoterapii szkoleniowej.

  Sto­su­ję się do zasad Ko­dek­su Etyczno-Za­wo­do­we­go Psy­cho­lo­ga.
  Dlatego możecie państwo liczyć na anonimowość, dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa,
  a wystarczające do prowadzenia terapii dane to imię oraz numer te­le­fo­nu kon­tak­to­we­go.

  Zdecydowałem się na udzielanie pomocy psychologicznej i prowadzenie terapii już jako osoba o pewnym doświadczeniu życiowym, a takie moje cechy jak tolerancja, empatia czy aktywne słuchanie ułatwiają kontakt, budując zaufanie i korzystną relację z klientem.

  Konsultacja z ekspertem, daje niezobowiązującą szansa na zastanowienie się i wyznaczenie celu dla zmiany, która ma się dokonać w ramach terapii. Pierwsze spotkanie jest dobrą okazją do wzajemnego poznania się i wyboru właściwego dla Siebie psychoterapeuty.

  Kontakt tel. 509 I7I 875, jest możliwy również poprzez stronę www.bartoszlamch.pl
  Czas trwania sesji terapeutycznej 50 minut.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski - Psychologia
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii - Całościowy kurs psychoterapii

Publikacje

 • Dobry Sen CD Audio. Wydawnictwo Sensim Studio, 2010 r.
 • Blog z recenzjami ksiażek psychologicznych www.kredenspsychologa.blogspot.com
 • Ten drugi, Marta Szloser. wyd. Impuls. 2016 - Recenzja
 • Recenzje wydawnictw psychologicznych dla portalu www.psychopomoc.sos.pl
więcej

Znajomość języków

 • polski