Adresy (2)

ul. Miłkowskiego 7/U1, Dębniki, Kraków
NZOZ Centrum Dobrej Terapii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Dobrej Terapii dobór leku

Najlepszy specjalista jakiego miałam okazje poznać. Zniechęcona wizytami u wielu psychiatrów, źle dobieranymi lekami i "taśmowemu" podejściu, wylądowałam u pana Grabskiego. Ten dał nadzieje w kompetentnych lekarzy. Ma ciepłe, pełne empatii podejście do pacjenta, jest życzliwy i otwarty. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i holistycznie podchodzi do pacjenta. Cenię go za szczerość i dociekliwość. Dokładnie tłumaczy mechanizm działania przepisanego leku i nie zraża się kiedy trzeba podjąć się jakiś zmian. Jako pierwszy psychiatra, doszedł do przepisania mi leku, który faktycznie działa, bez skutków ubocznych. Wielkie chapeau bas!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Dobrej Terapii

Byłem w sumie w życiu u pięciu psychiatrów, ale nigdy nie trafiłem na osobę tak chętnie tłumaczącą mechanizmy choroby. Pan Doktor jest ponadto bardzo serdeczny, odpowiada na wszystkie pytania i poświęca pełną uwagę pacjentowi. Każda z dotychczasowych wizyt odbyła się punktualnie. Cena wizyty nie jest najniższa, ale biorąc pod uwagę poświęconą ilość czasu i zaangażowanie, naprawdę warto. Polecam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz troskliwy
Cieply i p rofesjonalny polecam go każdemu potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta zawsze skory do pomocy


N
Użytkownik zweryfikowany

Dr Grabski to nie tylko bardzo dobry fachowiec, niezwykle kompetentny, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Każdemu życzę takiego lekarza, który jest tak wrażliwy i delikatny na odczucia pacjentki. Cieszę się, że trafiłam pod "jego skrzydła". Pomaga wyjść z każdej nawet beznadziejnej sytuacji. Polecam każdemu:-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Po bezskutecznym i długim leczeniu u różnych lekarzy trafiłam na oddział pod opiekę dr Grabskiego. Bardzo szybko doszłam siebie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Po prostu lekarz z klasą.


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor prowadził mnie na oddziale leczenia depresji w Krakowie. Wspominam ten czas bardzo dobrze, dużo mi pomogły te rozmowy! Szkoda, że nie przyjmuje w poradni przyszpitalnej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie