Medicina 2000, to poradnia zatrudniająca najlepszych fachowców o dużej renomie i bogatym doświadczeniu. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina 2000

Rzeźnicza 2

31-540 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medicina 2000, to poradnia zatrudniająca najlepszych fachowców o dużej renomie i bogatym doświadczeniu.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Tomasz Mach ból w prawym podrzebrzu, problem niealkocholowego stłuszczenia wąqtroby, kamica woreczka żółciowego

  Wspaniały lekarz! Wywiad drobiazgowy, analiza wyników i dogłębne badanie. W sposób zrozumiały dla pacjenta wyjaśnienie problemu. Dużo cierpliwości i bardzo miłe podejście do pacjenta. Lekarz z dużą wiedzą i chęcią pomocy pacjentowi. Polecam wszystkim z problemami chorób gastrologicznych i hepatologicznych wizytę u Pana Profesora.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Wiatr

  Pan dr Tomasz Wiatr to bardzo dobry specjalista. Mój tata trafił do niego z wynikami TK. Wszystko mu dokładnie i przystępnie wyjaśnił. Potem przeprowadził zabiegi i omówił dalsze leczenie. Bardzo polecam tego lekarza.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Dorota Pach Hashimoto

  Doskonały lekarz. Zdiagnozowała u mnie chorobę, której wcześniej nie rozpoznało dwoje specjalistów. Uważna, rzeczowa, bardzo konkretna w zaleceniach. Odpowiedziała na mnóstwo pytań. Dziękuję i polecam

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Wiatr

  Pan Doktor juz po samym usg określił problem ktory powodowal bol a inni urolodzy mowili, ze wmawiam sobie bol i jestem zdrowy. To dopiero poczatek leczenia ale mam nadzieje ze wszystko sie powiedzie, lekarz wzbudza zaufanie pacjenta

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Wiatr kontrola po zabiegu operacyjnym

  Pan Doktor Tomasz Wiatr jest nie tylko doskonałym fachowcem ale również życzliwym człowiekiem. Wykonywał u mnie zabieg adenomektomii. Wykonał zabieg bezbłędnie, ale nie tylko to jest ważne, otacza mnie opieką także po operacji, z cierpliwością wysłuchując moich pytań i rzeczowo na nie odpowiadając. Od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie profesjonalnym podejściem do pacjenta. Przede wszystkim wyjaśnia wszelkie wątpliwości, przychodzi z pomocą.To lekarz z pasją, a jednocześnie skromny i rzeczowy. Cieszył się razem ze mną z dobrych wyników badania histopatologicznego. Polecam każdemu wizytę i leczenie u Pana Doktora, podkreślam jeszcze raz że to świetny fachowiec i dobry człowiek. Tadek.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Tomasz Wiatr kolejna wizyta

  Pan Dr Tomasz Wiatr jest bardzo dobrym fachowcem w swojej specjalności . Jego empatia i cieple podejście do pacjenta powoduje, że sam kontakt z nim sprzyja skutecznemu leczeniu. Jestem po jego opieką od kilku lat włącznie z hospitalizacją, dlatego mogę go z pełna odpowiedzialnością polecić innym.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Tomasz Mach Dolegliwości zoladkowe

  Pan prof. Jest profesjonalistą jakich mało wywiad prawie godzinny wnikliwy zlecił dodatkową diagnostykę i leczenie. ????????????

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Wiatr leczenie kamicy moczowej

  Wdzięczność i uznanie dla Pana Dr Tomasza Wiatra za profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Leczenie jest powołaniem połączonym z pasją. Wiedza Pana Doktora i empatia sprawiły że przed zabiegiem po i
  w trakcie leczenia czułam się bezpieczna.
  Serdecznie polecam Bożena G.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Tomasz Wiatr konsultacje urologiczne

  Pan dr Wiatr to wysokiej klasy specjalista z bardzo dużym poczuciem odpowiedzialności za swoją pracę i pacjenta.
  Trafiłam do Pana Doktora z poczuciem totalnej bezradności nie tylko ze względu na poważną chorobę- rak pęcherza moczowego- jaka dotknęła mojego Tatę ale również ze względu na inne współistniejące choroby utrudniające leczenie. Dzięki profesjonalizmowi, wiedzy, cierpliwości i nieocenionej pomocy Pana Doktora udało się szczęśliwie przeprowadzić pierwszy etap leczenia - operację cystektomii radykalnej.
  To lekarz, który mimo natłoku obowiązków ma zawsze czas dla pacjenta i jego rodziny, pełen poświęcenia i pasji dla swojego zawodu a ponadto, a może przede wszystkim bardzo sympatyczny, dobry człowiek.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana dr Tomasza Wiatra .

  Małgorzata W.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Tomasz Wiatr

  Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość i dobrać skuteczne leki. Serdecznie polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania