Medicina 2000, to poradnia zatrudniająca najlepszych fachowców o dużej renomie i bogatym doświadczeniu. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina 2000

Rzeźnicza 2, Grzegórzki

31-540, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Medicina 2000, to poradnia zatrudniająca najlepszych fachowców o dużej renomie i bogatym doświadczeniu.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Mach

  Gastrolog, Internista, Hepatolog, prof. dr hab. n. med.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Profesor posiada wręcz wrodzoną empatię do pacjenta, a być może do każdego człowieka Będąc przez niego badanym czuje się, że ten lekarz jest obecny w jego nieszczęściu. Jest się pewnym, że zrobi wszystko by rozpoznać dolegliwości i zastosuje skuteczną terapię zgodnie ze swoją olbrzymią wiedzą. Budzi po prostu zaufanie, które ma niebagatelną rolę w powrocie do zdrowia.

  • E
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: celiakia

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Profesor spokojnie wyjaśnił na co mam zwrócić uwagę kiedy i jakie badania wykonać. Jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Tomasz Wiatr

  Urolog, Androlog, dr

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz rzetelny, posiadający odpowiednią wiedzę, sumienny, odpowiada na każde nurtujące pytanie, profesjonalny, godny polecenia, dodatkowe ułatwienie porady online, szczerze polecam

  • R
   Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w KrakowieUsługa: Inny

   zaangażowania i medycznej wiedzy tego specjalisty nie da sie określić w kilku słowach. wizyta u dr. wiatra to bardzo dokładne badanie i konkretne informacje dające przekonanie o jego profesjonalizmie i co bardzo ważne, ludzkiej twarzy tego lekarza. dzięki temu jestem spokojny o stan mojego zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (229) o tym lekarzu


 • Kalina Kawecka - Jaszcz

  Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • L

   Tata był pod opieką pani Profesor kilka lat temu. Do tej pory wspominamy z szacunkiem jej troskę i kompetentne podejście. Jesteśmy jej wdzięczni, gdyż dzięki niej ojciec żyje do tej pory. Oby więcej takich lekarzy. Dziękujemy, Pani Profesor.


 • Zofia Stoczek

  Dermatolog, lek.

  • M

   Polecam! Wczoraj byłam na pierwszej wizycie - koleżanka mi ją poleciła i ja też będę to robić. Pani doktor na ul. Kościuszki 35 przyjmuje na NFZ. Kochana kobieta, bardzo przyjazna dla pacjenta, wyrozumiała i cierpliwa. Wysłuchała mnie uważnie, poświęciła mi dużo czasu, by mi pomóc. Jeszcze raz polecam.


 • Elżbieta Trąbka-Janik

  Neurolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina 2000

   Pani dr to nie tylko wspaniały i skuteczny lekarz ale również ciepły człowiek. Pani Doktor bardzo pomogła mi w uciążliwych bólach migrenowych.Polecam serdecznie!

  • N

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. jest miła, uprzejma. Dla niej najważniejsze są nie pieniądze, a żeby pomóc pacjentowi, wyleczyć go.
   Od 8 lat biorę leki poważne, i żaden z lekarzy nigdy mnie nie wysłał na badanie poziomu tych leków we krwi, co jest jednym z najważniejszych badan przy zażywaniu tych leków. Pani Doktor pierwsze, co zrobiła, to dala mi skierowanie na to, a po badaniu zajęła się leczeniem.
   Jestem bardzo zadowolona z wyboru akurat tego lekarza. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Antoni Czupryna

  Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Prof. Antoni Czupryna operował mnie i wyciągnął z bardzo ciężkiego stanu. Bardzo dobry chirurg i życzliwy lekarz. Jestem mu wdzięczny za operacje, która uratowała mi życie po 5 nieudanych w innym szpitalu. Polecam go wszystkim! Dziękuję Panie Prof. za opiekę i wsparcie medyczne.

  • A

   Profesor Antoni Czupryna to wysokiej klasy specjalista i przy tym człowiek o bardzo miłej aparycji. Jestem przekonany, że dzięki niemu jeszcze żyję. Miałem bardzo zaawansowanego guza ze sporym naciekiem. Najprawdopodobniej nie każdy chirurg by się podjął takiej operacji, tylko by mnie spowrotem zaszyto z diagnozą guz nieoperacyjny. Profesor podjął jednak bardzo słuszną decyzję, wziął wiele czynników pod uwagę, wykazał się ogromnym rozsądkiem i doświadczeniem oraz oczywiście kunsztem chirurgicznym. Gdyby nie podjął takiej decyzji to najpewniej skazałby mnie na opiekę paliatywną, a nie konkretne leczenie. Być może już nie byłoby mnie, bo byłem już bardzo słaby i wyniki krwi były mizerne w przeciwieństwie do dzisiejszych. Tym skromnym wpisem pragnę gorąco podziękować Panu Profesorowi i polecam go innym.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Radosław Pach

  Chirurg,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usg piersi

   Bardzo przykro mi pisać ale byłam na usg piersi u doktora Pacha. Kiedy wykonywał mi badanie był tak zmęczony że oczy mu się zamykały i usypiał nad monitorem. Głowica mu spadała z piersi. Badanie było dla mnie bardzo ważne ponieważ wcześniej juz miałam kłopoty z piersią. Czułam się okropnie upokorzenia i zakłopotana. Wstyd mi było zejść z łóżka i zwrócić uwagę. Wizyta prywatna.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Poszłam do tego pana pod nieobecność mojego lekarza. Miał mi usunąć kilka szwów z łuku brwiowego. W czasie krótkiej wizyty zdążył wyśmiać uczelnię, na której studiowałam, zabieg, który miałam wykonywamy (wycięcie łagodnego nowotworu - wg tego pana to chirurgia plastyczna na koszt podatników) i wyrazić przekonanie, że na pewno jestem tak głupia, że nie wiem, co to jest NFZ, które płaci za moje fanaberie. Pewnie nie zapadłoby mi to tak bardzo w pamięć gdyby nie to, że po kilku dniach miejsce szycia zaczęło się "jadzić" i musiałam sama w domu wyciągnąć sobie jeszcze jeden zapomniany szew. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Kózka

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: żylaki w ciąży

   Bardzo się cieszę że trafilam na konsultację do Pana Doktora który rozwiał wszystkie moje obawy..fachowo przebadał i doradził jak postępować przy żylakach w ciąży.
   Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
   Edyta

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   mila i szybka ocena mojego problemu z żylakami zalecił zabieg który w mojej ocenie również jest najwłaściwszy ,bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ,jestem zadowolona

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dorota Pach

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina 2000Usługa: Hashimoto

   Doskonały lekarz. Zdiagnozowała u mnie chorobę, której wcześniej nie rozpoznało dwoje specjalistów. Uważna, rzeczowa, bardzo konkretna w zaleceniach. Odpowiedziała na mnóstwo pytań. Dziękuję i polecam

  • M

   Znakomita, kompetentna lekarka, zawsze chętna do pomocy (leczę się ponad 5 lat) - zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marta Kostecka - Matyja

  Endokrynolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: za wysokie TSH w ciąży

   Byłam u pani doktor 2 razy w poradni na Kopernika na NFZ. Lekarka spóźniała się, raz 30, drugi 50 minut.
   Przyszłam do pani doktor w 3 miesiącu ciąży ze złym wynikiem TSH, wskazującym na niedoczynność tarczycy. Pani doktor zrobiła ze mną wywiad, ale jak się później okazało, zanotowała z niego tylko zły wynik moich badań sprzed 5 lat, nie uwzględniła zaś dobrych późniejszych wyników. W mojej dokumentacji medycznej zapisała, że ostatnie badanie TSH przed ciążą miałam właśnie 5 lat temu, podczas gdy podawałam jej informację o corocznym badaniu TSH w pięcioletnim okresie, w tym informację, że moje wyniki z października 2018 były w normie. Nie wiem dlaczego te informacje nie znalazły się w mojej dokumentacji. W ten sposób zupełnie poza moją kontrolą powstała nieprawdziwa dokumentacja medyczna, na podstawie której ktoś (bo na pewno już nie ta pani) będzie robił mi wskazania do porodu.
   Po 2 tygodniach brania Euthyroxu przyszłam z wynikami wszystkich badań tarczycy, które były zupełnie w normie. Pani doktor wyjaśniła mi, że przyczyną, dla której mam obecnie dobre wyniki jest ciąża i że moje dziecko, cytuję, "broni się przed toksycznym działaniem mamusi".
   Przez 5 lat od diagnozy rzekomego Hashimoto w 2014 r. (jedyny wynik poza normą wtedy to T3 - 0,9, norma 1,3 - 3,1), które całkowicie wyleczyłam medycyną chińską i dietą, badałam co roku hormony tarczycy i do czasu zajścia w ciążę wszystko było w normie. Mój lekarz prowadzący stwierdził, że niedoczynność spowodowało prawdopodobnie właśnie zajście w ciążę.
   Nie polecam.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Rewelacyjna Pani Doktor :) Pomogła mi po porodzie, gdzie moje wyniki były tragiczne. Ogromna wiedza, rzeczowe i zrozumiałe wypowiedzi. Na wizycie Pani Doktor omawia zawsze dalszy tok leczenia, zleca konkretne badania. Niesamowicie empatyczna i życzliwa :) Lekarz z prawdziwego powołania!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania