Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista, jakiego w życiu spotkałam:) Pełen profesjonalizm, rzetelność, uprzejmość, troska- wszystko, co każdy lekarz powinien oferować swoim pacjentom. Miałam laserową korekcję wzroku i jestem bardzo zadowolona. Zawdzięczam Panu Doktorowi nowy wzrok:) Co więcej, wszyscy pracownicy Oftalmiki z Bydgoszczy z jakimi miałam styczność byli naprawdę pomocni i serdeczni. Dziękuję za wszystko:) Marta S.


A
Użytkownik zweryfikowany

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Pragnę wyrazić wdzięczność i podziękowania dla Pana doktora Bartłomieja Kałużnego za profesjonalne wykonanie zabiegu na oku mojej 5-letniej córeczki, która miała usuniętą zaćmę pourazową oraz wszczepioną soczewkę. Dziękuję także personelowi oddziału okulistycznego za niezwykle miłą opiekę. Anna R.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bałem się operacji więc zwlekałem do momentu, w którym przestałem chorym okiem całkowicie widzieć. Podobno to zbyt długo, ale dopiero wtedy nie miałem już nic do stracenia. Powstała „zaćma pęczniejąca”, co chyba nie ułatwiało sprawy. Pan doktor dokonał u mnie usunięcia zaćmy i wszczepienia soczewki. Prawdopodobnie robił to po raz tysięczny, ale zdrowym okiem widziałem przed operacją skupienie i koncentrację na jego twarzy. Operacja udała się doskonale. Odzyskałem świetny wzrok. Polecam gorąco prywatną klinikę w Bydgoszczy. Życzę panu doktorowi tyle zdrowia, ile przywrócił swoim pacjentom.


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny specjalista, wykonał u mnie laserową korekcję wzroku metodą TransPRK w klinice Oftalmika, bardzo fachowe podejście i imponująca wiedza. Sam zabieg trwał naprawdę chwilę, najgorsze było oczekiwanie, ale rezultat jest po prostu powalający. Pan doktor "podarował" mi nowy wzrok (pożegnanie z wadą - 5,0 i -4,5) za co mu z całego serca dziękuję. Szczerze polecam dr Bartłomieja oraz cały personel kliniki (ukłony w stronę Pani Asi i Pani Agaty :-)


Użytkownik zweryfikowany

Miałam styczność 3 razy z panem Doktorem i muszę powiedzieć że zaskoczyła mnie jego rzetelnośc oraz dokładne badanie pacjenta. Jeden jedyny lekarz do ktrórego miałabym zaufanie w wojewodztwie kujawsko pomorskim nie licząc dr. szarkowskiej z Torunia która jest cudopwnym specjalista i człowiekiem do rany przyłóz.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor operował moja siostrę ,jest krótko po operacji a efekty już są świetne ...a co dzień ma się polepszać...dodam tylko że była to bardzo skomplikowana operacja ,której wcześniej nie chciano się podjąć ....


B
Użytkownik zweryfikowany

oczywiscie bardzo dobra ocena nie neutralna nie wiem dlaczego tak sie zaznaczylo


B
Użytkownik zweryfikowany

Doc Kalużny Bartlomiej jest naprawde wspanialy uszczesliwil mnie na reszte mego zycia poniewaz podjal sie przeszczepu mojej rogowki i prosze sobie wyobrazic widze wspaniale czytam wszystkie litery z tablicy a w pracy pracuje przy komputerze bez potrzeby zakladania okularow wspanialy polecam z calego serca Bogumila Miszczyk

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


K

Zgadzam sie z poniższymi opiniami, to naprawdę doskonały specjalista i zna się dobrze na tym co robi, a w dodatku budzi zaufanie swoją postawą i jest bardzo miły.
Szczerze polecam:)


A

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, bardzo szybko, sprawnie .Bardzo dobry specjalista . POLECAM POLECAM POLECAM


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania