Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz okulista specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób przedniego odcinka oka, w szczególności w leczeniu chorób rogówki i powierzchni oka...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Okulistyka

Znajomość języków

  • Angielski

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M

martunias

Profil zweryfikowany

Najlepszy specjalista, jakiego w życiu spotkałam:) Pełen profesjonalizm, rzetelność, uprzejmość, troska- wszystko, co każdy lekarz powinien oferować swoim pacjentom. Miałam laserową korekcję wzroku i jestem bardzo zadowolona. Zawdzięczam Panu Doktorowi nowy wzrok:) Co więcej, wszyscy pracownicy Oftalmiki z Bydgoszczy z jakimi miałam styczność byli naprawdę pomocni i serdeczni. Dziękuję za wszystko:) Marta S.

A

Anna

Profil zweryfikowany

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Pragnę wyrazić wdzięczność i podziękowania dla Pana doktora Bartłomieja Kałużnego za profesjonalne wykonanie zabiegu na oku mojej 5-letniej córeczki, która miała usuniętą zaćmę pourazową oraz wszczepioną soczewkę. Dziękuję także personelowi oddziału okulistycznego za niezwykle miłą opiekę. Anna R.

B

Bartłomiej W.

Profil zweryfikowany

Bałem się operacji więc zwlekałem do momentu, w którym przestałem chorym okiem całkowicie widzieć. Podobno to zbyt długo, ale dopiero wtedy nie miałem już nic do stracenia. Powstała „zaćma pęczniejąca”, co chyba nie ułatwiało sprawy. Pan doktor dokonał u mnie usunięcia zaćmy i wszczepienia soczewki. Prawdopodobnie robił to po raz tysięczny, ale zdrowym okiem widziałem przed operacją skupienie i koncentrację na jego twarzy. Operacja udała się doskonale. Odzyskałem świetny wzrok. Polecam gorąco prywatną klinikę w Bydgoszczy. Życzę panu doktorowi tyle zdrowia, ile przywrócił swoim pacjentom.


M

maja2108

Profil zweryfikowany

Rewelacyjny specjalista, wykonał u mnie laserową korekcję wzroku metodą TransPRK w klinice Oftalmika, bardzo fachowe podejście i imponująca wiedza. Sam zabieg trwał naprawdę chwilę, najgorsze było oczekiwanie, ale rezultat jest po prostu powalający. Pan doktor "podarował" mi nowy wzrok (pożegnanie z wadą - 5,0 i -4,5) za co mu z całego serca dziękuję. Szczerze polecam dr Bartłomieja oraz cały personel kliniki (ukłony w stronę Pani Asi i Pani Agaty :-)


Natalia S

Profil zweryfikowany

Miałam styczność 3 razy z panem Doktorem i muszę powiedzieć że zaskoczyła mnie jego rzetelnośc oraz dokładne badanie pacjenta. Jeden jedyny lekarz do ktrórego miałabym zaufanie w wojewodztwie kujawsko pomorskim nie licząc dr. szarkowskiej z Torunia która jest cudopwnym specjalista i człowiekiem do rany przyłóz.


J

Jolanta

Profil zweryfikowany

Pan doktor operował moja siostrę ,jest krótko po operacji a efekty już są świetne ...a co dzień ma się polepszać...dodam tylko że była to bardzo skomplikowana operacja ,której wcześniej nie chciano się podjąć ....


B

Bogumila M.

Profil zweryfikowany

oczywiscie bardzo dobra ocena nie neutralna nie wiem dlaczego tak sie zaznaczylo


B

Bogumila M.

Profil zweryfikowany

Doc Kalużny Bartlomiej jest naprawde wspanialy uszczesliwil mnie na reszte mego zycia poniewaz podjal sie przeszczepu mojej rogowki i prosze sobie wyobrazic widze wspaniale czytam wszystkie litery z tablicy a w pracy pracuje przy komputerze bez potrzeby zakladania okularow wspanialy polecam z calego serca Bogumila Miszczyk

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


K

Kasia:)

Zgadzam sie z poniższymi opiniami, to naprawdę doskonały specjalista i zna się dobrze na tym co robi, a w dodatku budzi zaufanie swoją postawą i jest bardzo miły.
Szczerze polecam:)


A

A.Kallas

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, bardzo szybko, sprawnie .Bardzo dobry specjalista . POLECAM POLECAM POLECAM


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania