Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy

Marii Skłodowskiej-Curie 9

85-094 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Paweł Bokszański Inny

  Lekarz podczas zabiegu kardiochirurgicznego mojego taty, który miał nowotwór hematologiczny mocno obniżający odporność nie podał profilaktycznie antybiotyku, mimo iż przy tym rodzaju nowotworu profilaktyka zakażeń jest bardzo ważna. Antybiotyku nie zalecił również po zabiegu. Lekarz nie skonsultował stanu zdrowia mojego taty przez zabiegiem ani z hematologiem ani z internistą. Po zabiegu przekazał dalsze leczenie w ręce kardiolog, która nie posiada specjalizacji z chorób wewnętrznych (lekarz miał informację, że tata miał być hospitalizowany na hematologii, a skierowanie z SOR do Jurasza obejmowała także obserwację w zakresie tej choroby). Pomimo, że nasza rodzina wielokrotnie informowała o pogarszającym się stanie zdrowia mojego taty nikt nie zareagował. Dr Bokszański był nieuchwytny, nie odbierał telefonu lub operował. Wiem, że konsultowano się z nim, jednak nie zareagował właściwie. Tata zmarł na sepsę. Stanowczo odradzam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Szczęsny Inny

  Pełen profesjonalizm połączony z empatią i dobrym humorem. Lekarz przy którym każdy pacjent może czuć się bezpiecznie ale też ma świadomość, ze jest pod opieką profesjonalisty. Wysoka kultura osobista, świetny kontakt i cierpliwość. Polecam z całego serca Pana Prof !!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Szczęsny Inny

  Najlepszy chirurg jakiego znam.Pan doktor zawsze pomocny I uśmiechnięty do pacjenta szczerze polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Stawska konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor Agata to miła i kompetenta osoba z ogromna wiedzą! Wszystko potrafi dokladnie wytlumaczyc, pokierować a przede wszystkim wita uśmiechem.
  Bardzo polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Kuczyńska Inny

  Pani doktor jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą i empatią. Ma doskonałe podejście do dzieci i dobry kontakt z rodzicami. Zawdzięczamy jej bardzo dużo. Opiekuje się trójką naszych dzieci od ich urodzenia. Wszystkie dzieci są alergikami. Średni syn chorował na astmę z której Pani doktor go wyprowadziła. Leczenie i odczulanie okazało się skuteczne. W tej chwili cała trójka ma się dobrze i stan zdrowia dzieci jest dobry. Jako rodzice zawsze możemy liczyć na pomoc i konsultacje. Dziękujemy za opiekę na oddziale szpitalnym, w poradni alergologicznej oraz podczas wizyt domowych.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Kuczyńska Inny

  Bardzo sympatyczna Pani prowadzi syna od 10 lat. Wszystko wyjasni, szuka przyczyny alergii. Wdraża leczenie i odczulanie. Dostępna pod telefonem w razie pogorszenia stanu dziecka. Pomocna i empatyczna w trudnych chwilach leczenia szpitalnego syna. Polecam z całego serca.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Kuczyńska Inny

  Pani doktor to wspaniały specjalista, z wielką empatią i doświadczeniem, wyleczyła nasze dziecko ze złożonej alergii skórnej w szpitalu uniwersyteckim im. dr Jurasza w Bydgoszczy, za co jestem niezmiernie wdzięczny.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Kuczyńska Inny

  Doktor Kuczyńska, to wnikliwa specjalistka z ogromną wiedzą. Dzięki indywidualnemu podejściu, dogłębnej analizie objawów i szczegółowej interpretacji wyników badań, mój syn czuje się dobrze, a ja mam poczucie, że jest bezpieczny.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Haus Inny

  Najlepsza pani psor jaka sie trafila mojemu dziecku.zaangazowanie tlumaczenie duzo by opowiadac.dziekuje za diagnoze ,bo dzieki pani psor nareszcie nie jestesmy odsylane od lekarza do lekarza bo nie wiedza co jest dziecku.nie znasz diagnozy nie wiesz jak pomoc ale po wizutach u pani psor wszystko sie zmienilo.leczenie rehabilitacja ukierunkowalo sie wszystko by leczyc chorobe a nie brak niewiedzy i empati u innych lekarzy.to czlowiek skarb nie lekarz.badzcie cierpliwi do pani psor bo jedyna taka!!!bardzo dziekujemy


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Rajewski konsultacja neurologiczna

  Wspaniały lekarz neurolog miałam zaszczyt i przyjemność dzisiaj być u pana doktora na wizycie super specjalista to jest wspaniałe że doktor nie boi się dawać skierowania na kontrolne badania 28 września mam kontrolne rezonans głowy bo walczę z moimi zaburzeniami równowagi i z przyjemnością do pana doktora z wynikiem rezonansu powrócę potem będę musiała czekać na wynik rezonansu Magnetycznego półtora miesiąca ale to nie szkodzi wszystkim z całego serca polecam Kto szuka super lekarza specjalistę


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania