Barbara Andrusikiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog

16 opinii +dodaj

"Wybrane przeze mnie metody pracy oparły się na poszukiwaniu poprawy poprzez skontaktowanie się z tym, co odbywa się w nas z poziomu ciała, odczuwania czy nawet pojawiającego się nagle… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Barbara Andrusikiewicz - KrakówUsługa: Konsultacja

  Super ! Jestem po drugim spotkaniu. Bardzo profesjonalnie i konkretnie. Forma pracy brzmi bardzo intrygująco więc jestem ciekawa kolejnych spotkan.
  Bardzo przyjemnie, Pani Basia bierze sobie czas dla każdej osoby, czułam się komfortowo.
  Mocno Polecam!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Barbara Andrusikiewicz - KrakówUsługa: konsultacja

  Na początku nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po rozmowie z psychologiem ale już na pierwszej wizycie poczułam pozytywną energię którą Pani Basia przekazuje. Jest to bardzo ciepła i uśmiechnięta osoba. Przede wszystkim umie dobrze słuchać co w moim przypadku było ogromnie istotne. Widać zaangażowanie, doświadczenie i zrozumienie pacjenta. Bardzo dziękuje za pomoc i z czystym sumieniem polecam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Barbara Andrusikiewicz - KrakówUsługa: konsultacja

  Dla człowieka, który kieruje się głównie intelektem zderzenie z p. Barbarą jest odkryciem zupełnie innego wymiaru. Kiedy tradycyjnie w Polsce stosowane metody przegrały w moim przypadku z potęgą cynicznej logiki, p. Barbara bez najmniejszego wysiłku już przy pierwszym podejściu do jej metod otworzyła mnie na dalszą pracę. Połączenia między emocjami, a najzupełniej fizycznymi elementami ciała? "Nie ma mowy..". Po kilku już spotkaniach p. Barbara pokazała mi jak chwila skupienia na własnym ciele potrafi poukładać i uspokoić głowę, również na własną rękę. Polecam bez wahania, zwłaszcza jeśli ktoś zawiódł się w zetknięciu z innymi próbami terapii.

 • M
  Lokalizacja: Sesje on-line (Skype lub zoom.us)

  Spotkanie z Panią Barbarą zaowocowało przepracowaniem u mnie ważnego tematu. Sesja prowadzona bardzo profesjonalnie. Pani Barbara ma duże doświadczenie i wiedzę, słucha uważnie z empatią i podąża za klientem pomagając mu rozwiązać problem. Bardzo dziękuję. Polecam.

 • A

  Tkwiłam w niszczących mnie samą zachowaniach, których nie umiałam żadnym sposobem zmienić, rozumiem nie miałam szans dobrać się do tego co rządziło mną i co było na dnie mnie samej... Do tego całe życie towarzysz mi ból, który co jakiś czas nie dawał mi żyć...
  Aż trafiłam do p. Basi i zaczęłam uczyć się wsłuchiwać w swoje ciało i to co chciało mi przekazać... Dzięki pracy z Nią doświadczyłam ulgi i zaczęłam czuć, że wracam do siebie i do życia...
  Mój logiczny rozum ciągle nie może się nadziwić, że ciało jest mądrzejsze, że to "nie logiczne" jest takie mądre...
  Z serca polecam p. Basie, która jest świetnym fachowcem, ostoją spokoju z ciepłym sercem, której radością jest pomaganie ludziom w rozwijaniu skrzydeł!
  Jeśli Ci ciężko w życiu to nie wahaj się i rozpocznij przygodę pracy z p. Basią, jak "Alicja przejdź przez drzwi do nowego przeżywania życia"... :)

  Barbara Andrusikiewicz2018-01-03

  Pani Olu, jestem wzruszona czytając Pani opinię...
  Bardzo... z całego serca dziękuję...

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobra terapeutka, rozwiazywanie trudnych problemów w prowadzeniu p. Barbary to sama przyjemność.

  Barbara Andrusikiewicz2018-01-08

  Dziękuję za zaufanie, pracę i opinię :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Barbara Andrusikiewicz - Kraków

  Odczuwam Basię jako mocną i stabilną osobowość, oglądającą świat przez pryzmat zdrowego (u)śmiechu, którym można się zarazić. Kontakt z taką osobą wniósł wiele dobrego do mojego życia. Ustawienia, w jakich brałam udział były pełne skupienia, czujności i precyzji. Były to ciekawe doświadczenia, dzięki którym mogłam spojrzeć na moje ''problemy'' z wielu stron, co pomogło mi je zrozumieć. Myślę, że każdy poszukujący wyniesie ze spotkań z Basią swoją własną perełkę. :)

  Barbara Andrusikiewicz2018-01-08

  :)

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Mega pozytywna energia i niesamowite doświadczenie. Juz po pierwszej sesji odczułem niesamowitą poprawę samopoczucia. Zdecydowanie polecam.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: warsztaty psychologiczne

  Jak do tej pory dwukrotnie uczestniczyłam w warsztatach organizowanych przez Basię w Opolu. To, czego tam doświadczyłam, nie da się opisać słowami. To, o czym mogę napisać, to styl jej pracy. Basia jest niezwykle mądrą kobietą, która w pracy ze swoimi klientami wykazuje się z jednej strony ogromną wrażliwością i serdecznością, z drugiej jednak jest stanowcza i zdecydowana, nie pozwala na lawirowanie i wymigiwanie się od uczciwej pracy nad sobą. Zmiana, która zachodzi w trakcie spotkania, często jest odczuwalna niemal od razu; procesy są głębokie, ale dzięki jej uważności i wyczuciu doprowadzone do końca. Jeśli szukasz terapeutki, która będzie Ci towarzyszyć w kierunku do zmiany, która wesprze dobrym słowem i wskaże światło w tunelu, która zwróci uwagę nie tylko na sferę psychiczną, ale i na to, co mówi Twoje ciało i jak to wykorzystać do poprawy swojego dobrostanu - Basia jest właściwą osobą.

  Barbara Andrusikiewicz2017-10-13

  Bardzo dziękuję :)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia partnerska

  Pani Basia jest wspaniałą terapeutką, nie naciska, nie przyśpiesza, nie próbuje wymusić przepracowania tematu. Daje czas na emocje, ciszę, działanie we własnym tempie. Czuje się przy niej aurę bezpieczeństwa, spokój i że jest się w dobrych rękach. Jeśli ktoś nawet nie wie, co dokładnie potrzebuje przepracować, to polecam Panią Basię - na pewno pomoże

  Barbara Andrusikiewicz2017-10-13

  Dziękuję. Faktycznie, stworzenie przestrzeni dla procesu jest dla mnie priorytetem. Cieszę się, że to się udaje i jest odbierane w pozytywny sposób. Każdy ma swoje własne tempo pracy i swój "ważny" moment w trakcie spotkania. Skupienie, cisza, odpowiednie tempo pozwala nam ten moment wykorzystać najlepiej jak to możliwe :)

Pytania pacjentów (35)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • "Wybrane przeze mnie metody pracy oparły się na poszukiwaniu poprawy poprzez skontaktowanie się z tym, co odbywa się w nas z poziomu ciała, odczuwania czy nawet pojawiającego się nagle lub istniejącego od zawsze napięcia. Wówczas możliwa jest transformacja tego co wpływa na nas negatywnie. Odbywa się ona za pomocą bardzo subtelnych działań, które podczas sesji terapeutycznej umożliwiają nawiązanie połączenia pomiędzy świadomością a reakcjami ciała przychodzącymi podczas bardzo delikatnego procesu podążania za odczuciami, jakie w nim, w kontekście konkretnego tematu/obrazu, odnajdujemy.
  Cały proces jest delikatnym, podążającym za odczuciami ciała opisem drogi, jaką osoba pracująca podąża w swojej wewnętrznej wędrówce."

  Każda sesja trwa około 1,5-2 godzin zegarowych.
  Nie ma potrzeby spotykania się cześciej niż raz w miesiącu

  Kompetencje:
  Barbara Andrusikiewicz - terapeutka z bogatym doświadczeniem zawodowym szczególnie mocno osadzona w pracy w doświadczaniu ciała i kontaktowaniu się z istniejącymi w nim zapisami międzypokoleniowymi. Podczas sesji odwołująca się do doświadczania i kontaktowania się z przeżytymi lub przeżywanymi doświadczeniami. Specjalizuje się w terapii traumy
  Barbara Andrusikiewicz jest dyplomowaną terapeutką ustawień systemowych, skończyła 3 letnią szkołę pod kierunkiem Heiko Hinrichsa obejmującą program I i II stopnia kształcenia (zgodnie ze standardami Niemieckiego Towarzystwa Rozwiązań Systemowych - IAG oraz DGfS).
  Obecnie - w trakcie trzyletniego szkolenia i uzyskiwania certyfikatu SE-Practitioner Somatic Experiencing przez Trauma Institute USA oraz European Association of Somatic Experiencing (EASE) Europa.
  Pracuje terapeutycznie na wielu poziomach wglądu opierając się na założeniach podejścia systemowego w odniesieniu do problemów i chorób oraz wszelkich zaburzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie oraz relacje.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl