Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej

(464 opinie)

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej – Euromedica to nowe, wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa. Zainspirowani jakością i skutecznością nowoczesnych metod leczenia, postanowiliśmy stw... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej

aleja Kijowska 64/U2, Krowodrza

30-079, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 570...

Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe +48 570...

O nas

Europejskie Centrum Medycyny Specjalistycznej – Euromedica to nowe, wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Krakowa. Zainspirowani jakością i skutecznością nowoczesnych metod leczenia, postanowiliśmy stworzyć dla naszych pacjentów miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie walczyć o zdrowie zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi – bez żadnych kompromisów.
Nasi lekarze i kadra medyczna to najlepsi profesjonaliści, członkowie największych europejskich towarzystw naukowych, absolwenci zagranicznych uczelni medycznych
i wieloletni pracownicy uznanych Klinik Europy zachodniej. Przede wszystkim jednak,
są to ludzie pełni pasji i zaangażowania, ludzie dla których każdy pacjent jest wyjątkowy,
a jego dolegliwości zawsze wymagające indywidualnego spojrzenia.

Doskonale wiemy o tym, że człowiek jest unikatowym, skomplikowanym organizmem,
a proces leczenia musi uwzględniać stan całego ciała, nie tylko chorego organu. Zespół lekarski EuroMedica współpracuje z najlepszymi fachowcami – specjalistami fizjoterapii
i dietetyki, dbając o to, aby nie pominąć żadnego aspektu leczenia i za każdym razem uzyskać najlepszy efekt.

W naszej Klinice nigdy nie przestajemy podążać za rozwojem medycyny – nasze nowatorskie terapie są zawsze oparte na twardych dowodach naukowych i zasadach EBM – Evidence Based Medicine. Nie ustajemy w wysiłkach, aby nasi Pacjenci zawsze mogli korzystać ze wszystkich dostępnych metod diagnostyki i leczenia. W pracy posługujemy się często testami genetycznymi i metabolicznymi, indywidualizując i tworząc dla pacjenta terapie szyte na miarę.

Leczenie prowadzimy w multidyscyplinarnych zespołach, dbając o każdy aspekt zdrowia pacjenta. Nasze metody leczenia zawsze dotykają istoty problemu, zwalczając przyczynę choroby, a nie wyłącznie jej skutki. Dzięki temu nie tylko leczymy, ale także sprawiamy, że choroby nie powracają, co zawsze powinno być nadrzędnym celem leczenia.

Jesteśmy dumni z unikatowych metod diagnostycznych i terapeutycznych, jakie możemy zaoferować naszym pacjentom. Staramy się, aby wszystkie zdobycze nauki były dostępne dla każdej potrzebującej osoby – także finansowo. Zmieniamy oblicze polskiej medycyny na lepsze – chcielibyśmy aby nasi Pacjenci poczuli tę zmianę – w przenośni, ale też dosłownie.

Jesteśmy dla Ciebie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dominik Chorągwicki

  Urolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • K

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo rzeczowy, po szczegółowym wywiadzie zaproponował najlepszy dla mnie sposób leczenia. W końcu pozbyłam się dyskomfortu, z którym walczyłam kilka miesięcy. Szczerze polecam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SUPERMEDUsługa: częstomocz

   Cała wizyta bardzo profesjonalna, szczegółowy wywiad, analiza wyników, szybkie postawienie diagnozy. Doktor Chorągwicki jest niezwykle taktowny i ma olbrzymi szacunek dla pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu.


 • Marta Wójcik

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Spotkalam Panią Martę w szpitalu w Horgen w Szwajcarii i miałam takie szczęście że była obecna przy porodzie mojej córki. Bardzo profesjonalne podejście, bardzo ciepła osoba, czułam się wspaniale zaopiekowana. Także każda wizyta kontrolna przebiegała w miłej atmosferze. Z całego serca polecam Panią Martę.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła osoba i profesjonalny lekarz. Szczegółowo opisuje każde badanie oraz cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta. Mogłam liczyć na świetną opiekę podczas ciąży a także w czasie porodu. Wizyty zawsze przebiegają na wysokim poziomie. Polecam z całego serca, specjalista godny polecenia!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Bogusławska

  Endokrynolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor jest przemiłą i bardzo empatyczną osobą. Od kilku miesięcy jestem pod opieką Pani Doktor w związku z problemem z tarczycą. Zawsze uzyskuję wszystkie informacje i dobre leki. Bardzo polecam!


 • Tomasz Wiatr

  Urolog, Androlog, dr

  • P
   Lokalizacja: Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacja andrologiczna

   Co tu dużo pisać wspaniały lekarz a jednocześnie serdeczny człowiek wszystko jak zawsze bardzo profesjonalnie gorąco polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacja urologiczna

   Wizyta online
   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pełne zaangażowanie. Szczegółowe wyjaśnienie choroby oraz sposobu leczenia. Zaangażowanie w znalezienie szybkiego terminu operacji. Polecam wszystkim.
   Panu doktorowi dziękuję za to co już zrobił dla mnie i proszę o pomyślne przeprowadzenie operacji.

  Zobacz wszystkie opinie (244) o tym lekarzu


 • Jakub Szmer

  Urolog, Androlog, dr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne IGAMEDUsługa: Zwykła wizyta

   Lekarz godny zaufania i polecenia. Podczas wizyty pełen profesjonalizm. Wizyta urologiczna kontrolna oraz pomoc poza oczekiwanym zakresem wizyty. Pełne wyjaśnienie stanu zdrowia na podstawie wyników badań. Dziękuję za pomoc!

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja urologiczna

   Lekarz konkretny,o pełnym zasobie wiedzy, kontaktowy, pomógł mi jak żaden Inny poprzednio wizytujący. Będę na przyszłość jego stałym pacjentem.Dziękuję dobrze trafiłem.

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


 • Magdalena Spałkowska

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: PrimemedicUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor podczas pierwszej wizyty bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdziła stan mojej skóry- mim, że przyszłam z konkretnym problemem. Również doradziła po jakie kosmetyki do pielęgnacji skóry powinnam sięgać. Ogólne wrażenie po wizycie fantastyczne. Bardzo polecam

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HSM ClinicUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Byłam po raz pierwszy. Pani doktor wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo dokładnie obejrzała znamiona, a także odpowiedziała na wiele pytań przeze mnie zadanych. Pacjent na wizycie u Pani doktor nie czuje się jak niechciany gość, który lepiej żeby się nie odzywał i jak najszybciej wyszedł. Poza tym ogromny plus za polecenie wykonania testów płatkowych w Szpitalu Uniwersyteckim. Serdecznie polecam i na pewno wrócę!

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


 • Artur Drobniak

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Euromedica - Europejskie Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pan Doktor przywraca nadzieję. Wspaniały lekarz. Bardzo dokładnie udziela objaśnień. Jest brak słów podziękowań, że są tacy lekrze.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja onkologiczna

   Polecam. Lekarz cierpliwy , wszystlo wyjasnia szczegolowo , bez pospiechu. Bardzo sympatyczny. Odpowiada na wszystkie mozliwe pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania